>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Wegiel​


Spotkanie odbędzie się dopiero we wtorek, ale myślę, że już teraz warto jest zagrać na zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla.

Trzeba przyznać, że gra Jastrzębskiego Węgla z meczu na mecz będzie lepsza, a zawodnicy coraz pewniejsi w swoich poczynaniach. Ostatnio znakomitą skuteczność w ataku prezentuje Zbigniew Bartman. Może i nie przyjmuje najlepiej, ale wszystko nadrabia na siatce. Myślę, że Michał Kubiak jeszcze nie pokazał wszystkiego co potrafi w Jastrzębiu. Nie gra źle, ale stać go na jeszcze lepszą grę. Przed sezonem było sporo negatywnych opinii na temat środkowego Russella Holmesa. Reprezentant USA pokazuje się jednak z bardzo dobrej strony. Myślę, że jak na razie nie można mieć żadnych zarzutów w kierunku do rozgrywającego Vinhedo.

Delecta jak na razie jeszcze nie przegrała spotkania i plasuje się bardzo wysoko w tabeli. Nie grali jeszcze z nikim szczególnym, ale te wyniki i tak robią wrażenie. Fajnie, że w końcu szanse na pokazanie swoich umiejętności ma Dawid Konarski, który naprawdę poprawił swoją grę. Potrafi wykorzystywać ręce rywali i na dodatek dysponuje dobrą zagrywką. Myślę, że we wtorek do podstawowego składu wskoczy Stephane Antiga, który ostatnio miał problemy zdrowotne. Czekam aż Stephane stworzy z Antti Siltalą parę przyjmujących, bo może to być naprawdę ciekawa, uzupełniająca się para. Ostatnio w świetnej dyspozycji jest Andrzej Wrona. Zdobywa jak na środkowego naprawdę sporą ilośc punktów. W spotkaniu z Fartem Kielce podopieczni Trenera Makowskiego imponowali grą w obronie i szczególnie libero Michal Dębiec podbijał mnóstwo trudnych piłek.

Nie spodziewam się łatwego spotkania dla Jastrzębskiego Węgla, ale liczę na ich zwycięstwo. Tak jak pisałem ostatnio, KMŚ tylko im pomogły. Mogli zagrać ze sobą kilka naprawdę ciężkich i ważnych spotkań. Delecta jak na razie jest bez porażki, dodatkowo zagra na swoim parkiecie. Potencjał jest jednak po stronie podopiecznych Trenera Bernardiego. Problemy, które były w spotkaniu z Częstochową zniknęły i w ich miejsce pojawiła się skuteczna gra i coraz lepsza gra. Bydgoszcz na pewno postawi opór, ale górą powinni być zawodnicy Jastrzębskiego Węgla.

Typ:
Jastrzębski Węgiel @ 1.85 Unibet ✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Również podpisuję się pod tym co napisał Redwitz, ale wkleję też to co ja nastukałem na potrzeby mojego tematu by się nie zmarnowało ;)
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 2 @ 1,85 Unibet ✅ 2-3 izzi ????
Ależ promocja w Unibecie 1,85 na win Jastrzębskiego Węgla z Bydgoszczą. Mecz dopiero we wtorek i do tego czasu kursy na JW będą na poziomie 1,40. Delecta jeszcze w tym sezonie nie przegrała i śmiało można powiedzieć że jest rewelacją Plus Ligi, fajny skład ma Piotr Makowski, szczególnie podoba mi się przyjęcie w tym zespole Wika, Siltala i Antiga. Chyba tylko Skra i JW ma lepszych przyjmujących. Do tego na libero fajnie spisuje się Dębiec ostatnio z Fartem zagrał fantastycznie. Równie dobrze co Dębiec zagrał Konarski, ale czy oni są w stanie zagrać z JW tak dobrze jak w poprzednich meczach. Będzie o to naprawdę trudno. JW na razie fajnie się prezentuje. Mocne skrzydła to niesamowity atut tej drużyny, ale też Holmes na środku prezentuje się bardzo dobrze. Jeszcze sporo uwag można mieć do sypacza Raphaela Vinhedo, ale myślę że w końcu zgrają się, a z każdym spotkaniem wygląda to lepiej i dość mocno włączą się do walki o pryzmat w Plus Lidze. Mam nadzieję że we wtorkowy wieczór na placu nie pojawi się Brian Thornton i nie zepsuje gry JW, bo to najgorszy grać PL.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Mecz: Delecta Bydgoszcz vs Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Wegiel @ 1.821 (kurs z niedzieli) ✅
Pinnacle

Jastrzębski przyjeżdża do Bydgoszczy aby rozegrać zaległy mecz z trzeciej kolejki kiedy to występowali w Klubowych Mistrzostwach Świata. Po przegranej w Częstochowie w pierwszym swoim spotkaniu Plus Ligi JSW wziął się ostro do roboty. Wszystkie spotkania jak do tej pory wygrane no oprócz finału KMŚ z wielkim Trentino. Zawodnicy Bernardiego Lorenzo z meczu na mecz grają coraz lepiej, przede wszystkim jest zgranie, którego brakowało w nowej drużynie Jastrzębskiego po transferach. Jednak po drugiej stronie siatki staje nie ukrywajmy, rewelacja tego sezonu. Delecta jak na razie znakomicie sobie radzi. Wszystkie dotychczasowe mecze wygrane, zero porażek, nawet Skra nie może pochwalić się takim bilansem. Widać, że podobnie jak w JSW zmiany w Bydgoszczy przed sezonem były strzałem w dziesiątkiem. Dzisiaj pomimo wszystko, że bardzo lubię i podoba mi się gra gospodarzy stawiam przeciwko nim. Będzie to na pewno bardzo wyrównany i ciekawy mecz. Trudno mi również znaleźć jakieś argumenty przeciwko drużynie Piotra Makowskiego, lecz jako tako mam. Gospodarze w tym sezonie cztery spotkania zagrali przeciwko średnim drużynom Plus Ligi. Nie oszukujmy się Politechnika Warszawa, Lotos czy też Olsztyn to nie są zespoły tak klasowe Asseco, ZAKSA i Skra przy których można zobaczyć w jakiej realnej formie jest Bydgoszcz. Z tymi najlepszymi przyjdzie im dopiero się zmierzyć i wtedy będziemy wiedzieć jak naprawdę prezentują się zawodnicy Delecty. Tak więc po tym co Jastrzębski pokazał na Klubowych Mistrzostwach Świata i ostatnich meczach Plus Ligi jest spokojny o dzisiejszy typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 0

crashcourse

Użytkownik
Delecta vs Jastrzębie [ 1 set] - 1 [ 2,50 -bet365] [4/10]

Wydaje mi się że delecta zagra na luzie,bo mimo że idzie im świetnie,to Jw jest faworytem i &quot;musi&quot; wygrać.
Przynajmniej na początku,wg mnie,przyniesie to wraz ze &quot;swoja&quot; publicznoscią spory impuls do przyciśnięcia &quot;pomarańczowych&quot;,którzy jak wiemy miewają straszne przestoje podczas których popełniaja kardynalne błędy(wiem że wygląda to juz duzo lepiej niz w pierwszych meczach ale wciąz nie jest różowo).
Ostatni mecz niby dobry,ale po pierwszym secie,zarówno Winnik jak i Ananiev,czyli główno dowodzący Indykami polecieli z grą po równi pochyłej,więc tak naprawdę Jw mocno starac sie niemusiało.

Mysle ze ogromne znaczenie będzie miała zagrywka w początkowej fazie seta.Jesli Lasko z naszymi reprezentantami &quot;wcisną guzik z napisem 110-115 km/h&quot; to Siltalla czy Wika mogą kompletnie &quot;sie połozyć&quot; a tym samym cały zespół.

tak naprawde to wygląda na to że dla obu zespołów będzie to pierwszy mecz prawdy.
Wciąz mówimy o słabiutkich rywalach delecty,ale i Jw niemiało do czynienia z nikim z czołówki.
Zobaczymy jak poradzą sobie z rozpędzoną delectą...

Wg mnie dobry jest też :

delecta[ +2,5] vs Jw - 1 [ 1,25 betsafe] [7/10]


Nazwiska JW budzą wielki respekt,ale jak pokazały dotychczasowe mecze wciąz nie graja tego co (prawdopodobnie)zaczną za kilka tygodni/miesięcy...i liczę ze dzisiejszy mecz wciąz nie będzie tym w którym &quot;wystrzelą wszystkie armaty&quot;.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lotos Trefl Gdańśk - AZS UWM Olsztyn​


Zawodnicy z Gdańska w tym sezonie nie zdobyli jeszcze ani jednego punktu. Są w bardzo trudnej sytuacji i w dzisiejszym spotkaniu muszą zagrać na 100% swoich możliwości. Kluczowym zawodnikiem w ekipie Trenera Rysia jest oczywiście atakujący Mikko Oivanen, który czasami nie ma jednak wsparcia ze strony pozostałych skrzydłowych. Przyjmujący Matti Hietanen to dobry zawodnik, ale jak na razie wypada przeciętnie. Nie mam pojęcia co na parkiecie robi Dmitro Vdovin. Beznadziejnie gra w przyjęciu i według mnie brakuje mu siły w ataku. Może warto od początku meczu spróbować Maćka Wołosza. Na pewno gorzej od Vdovina nie zagra. Nazwiska środkowych w tym zespole nie powalają, ale są to bardzo solidni zawodnicy.

Olsztyn jak na razie pozytywnie zaskakuje i trzeba przyznać, że Trener Totolo ma do dyspozycji naprawdę ciekawy zespół. Bardzo dobrze spisuje się Bułgar Metodi Ananiev. Jak do optymalnej formy wróci Igor Yudin to ta para może w ataku wyrządzić wiele szkód rywalom. Jakoś nie przekonuje mnie Paweł Siezieniewski, który jest solidnym zawodnikiem. Warto dać szansę młodemu Wojtkowi Ferensowi, który z dobrej strony pokazał się w przegranym spotkaniu z Jastrzębskim Węglem. Spore postępy cały czas robi środkowy Piotrek Hain. Fajnie, że do Olsztyna przyszedł Łukasz Kadziewicz, bo Piotrek będzie się miał od kogo uczyć.

Faworytem na pewno będzie Olsztyn, ale Trefl na własnym parkiecie może nawiązać walkę. Spodziewam się długiego, wyrównanego spotkania. Gdańszczanie na razie nie imponowali formą, ale trzeba przyznać, że w niektórych spotkaniach sami przyczyniali się do zwycięstwa rywali. Wydaje mi się, że możemy być świadkami TB.

Typ:
Lotos Trefl Gdańśk (+1.5 seta) @ 1.72 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 165

karol666

Użytkownik
Spotkanie: Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn ⛔
Typ: over 184.5 pkt
kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza: W piątek rozpocznie się 6 kolejka Plus Ligi. Zespół trefla podejmie u siebie akademików z Olsztyna. Nie tak wyobrażali sobie kibice z Gdańska początek sezonu. W pięciu spotkaniach wygrali tylko 2 sety! Do tej pory nie zdobyli żadnego punktu. Jednak do tej pory zawodnicy Trefla mierzyli się z faworytami całych rozgrywek: Skra, Zaksa, Resovia czy Jastrzębski. W tych spotkaniach trudno było im myśleć o zwycięstwie. W pierwszych meczach widać było brak zrozumienia między Łomaczem i Oivanenem. Według mnie mecz z Olsztynem będzie dla gospodarzy bardzo ważny. Na pewno w nim powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Jednak zawodnicy z Olsztyna na pewno nie oddadzą meczu bez walki. Do tej pory prezentują się przyzwoicie. W 5 spotkaniach zdobyli 7 pkt. Ostatnio zespół został wzmocniony byłym reprezentantem Polski - Łukaszem Kadziewiczem. Liga staje się coraz bardziej wyrównana. Spotkanie powinno być bardzo wyrównane. Dlatego wątpię, aby się skończyło w 3 setach. Dlatego stawiam na over punktowy w tym spotkaniu.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Fart Kielce- Jastrzębski Wegiel

Fart jak gra widzą wszyscy.Jesli prowadzą w secie mają więcej luzu potrafią zagrac dobrze .Jesli przegrywają ciezko się im gra i popełniają cały wachlarz błędów.Widac ze bardzo brakuje im zwycięstwa co dodało by pewnosci siebie i wiary w to ze nie są tak słabi jak na to wskazuje tabela.Jastrzębie pnie sie w góre forma jest dobra ale zgranie nie jest jescze dalej idealne.Zdecydowany faworyt na papierze po stronie gosci jesli chodzi o indywidualne umiejetnosci jak i zgranie.Podstawowe pytanie czy fart się odblokuje i zagra wreszcie dobre spotkanie od początku do konca skoncentrowany nie jak w przypadku meczu z Delectą gdzie tie-break mieli w kieszeni a z kolei Jastrzebie musialo sie sporo napocic by z Delectą wygrac.
Mimo tego ze zawiodlem sie na postawie Kielczan to stawiam na to ze seta ugraja(1,55)✅✅✅ i powalczą z Jastrzębiem który po( 1,15) mnie nie przekonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 165

karol666

Użytkownik
Spotkanie: Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz
Typ: Delecta Bydgoszcz (+12.5 pkt)⛔
Kurs: 1.75
Bukmacher: Tobet
Analiza: W szóstej kolejce Plus Ligi dojdzie do ciekawego spotkania, w którym Skra podejmie Delectę. Skra do tej pory nie prezentuje się jakoś rewelacyjnie i raczej nie wygra gładko tego spotkania. Po 5 spotkaniach mają 9 pkt. W ostatnim spotkaniu męczyli się z Politechniką Warszawską 3:2. Już nie wygrywają spotkań z taką łatwością jak w poprzednich sezonach. Natomiast Delecta od początku sezonu prezentuje się znakomicie. Do tej pory zdobyli już 12 pkt. W ostatniej kolejce ponieśli dopiero pierwszą porażkę z Jastrzębskim 2:3. Według mnie handicap punktowy Delecta pokryje bezproblemowo.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Mecz: PGE Skra Bełchatów vs Delecta Bydgoszcz ⛔

Typ
: +2,5 Delecta Bydgoszcz @ 1.870
Pinnacle

Drugi sobotni mecz Plus Ligi to spotkanie Bełchatowian z graczami Piotra Makowskiego. Już nie patrze na grę Delecty. Zagrali pięć dobrych, równych spotkań z przeciętnymi zespołami i dlatego taki bilans. Dziwi mnie jednak forma Skry. W ostatnim meczu momentami co pokazywała Skra z Politechnika Warszawską wołało o pomstę do nieba. Gubili się, popełnili proste błędy to nie była Skra z poprzedniego sezonu. Problemy z kontuzjami zawodników Piotra Nawrockiego, sprawa z Wlazłym to na pewno nie wpływa dobrze zarówno na gre jak i na psychikę samych siatkarzy. Kurs jaki wystawił Pinnaple na wygranie 1(!) seta przez wzmocnioną dość nieźle przed sezonem Delecte to promocja. Nie wierzę, że przy takiej postawie Skry i przyzwoitej formie Bydgoszczy nie urwą oni seta w Hali Energia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Fart Kielce +2,5 - Jastrzębski Węgiel 1 @ 1,649 Pinnacle ✅ 3-1 łoo jaki wynik
Długo zastawiałem się komu dać najwięcej szans na ugranie jednego seta, z pośród Politechniki, Delecty, Częstochowy czy Farta, wybrałem tą ostatnią drużynę. Fart ma potencjał by grać lepiej niż dotychczas. Grają we własnej hali więc powinno to pomóc. W ostatnim meczu z Bydgoszczą się ośmieszyli, tak słabej gry dawno nie widziałem. Kiepsko grał Buszek, grę ciągnął Kapfer i momentami Nilsson ale i on dostawał często czapy. Jastrzębski z kolei uporał się z tydzień temu Delectą 3-2. Mecz do łatwych nie należał i widać że jeszcze jest sporo do poprawienia. Chyba zbyt często zastoje mają skrzydłowi więc w tym upatruję dzisiaj szansy Farta na ugranie chociaż jednego seta. Mecz powinien być pod dyktando Jastrzębian, ale jak przyjdzie moment słabości to Fart moim zdaniem wykorzysta.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska​

Kędzierzynianie na własnym parkiecie powinni sobie spokojnie poradzić z ekipą z Warszawy. ZAKSA od początku sezonu jeszcze nie przegrała spotkania i na razie się chyba na to nie zanosi. Coraz lepiej wygląda współpraca Pawła Zagumnego ze środkowymi, na którą narzekałem trochę w pierwszych meczach. Przy dobrym przyjęciu gra podopiecznych Trenera Stelmacha wygląa bardzo dobrze i skutecznie. Kiedy pojawiają się problemy w przyjęciu to w sumie skutecznie funkcjonuje tylko prawy atak. Michał Ruciak i Guillaume Samica potrafią kończyć sytuacyjne piłki, ale w dłuższym wymiarze to nie działa już tak fajnie.

Politechnika w ostatnim swoim spotkaniu postawiła opór Skrze Bełchatów i pokazała się z niezłej strony. Sporym problemem jest jak na razie słaba dyspozycja Vida Jakopina, którego ostatnio brakowało nawet w meczowym składzie. Z fajnej strony pokazała się ostatnio para przyjmujących Żaliński - Wierzbowski. Sporo potrafią w ataku, ale w przyjęciu bywa różnie. Dobrze, że do zespołu wrócił libero Damian Wojtaszek, bo jest to naprawdę ogromne wzmocnienie.

Wydaje mi się, że Politechnikę stać na urwanie seta ZAKSIE. Jak na razie podopieczni Trenera Panasa nie przegrali meczu w stosunku 0:3, więc liczę, że przedłużą tą passę. Jeżeli Warszawa będzie miała nieźle przyjętą piłkę to Steuerwald musi grać jak najwięcej środkiem. Atutem Akademików może być zagrywka.

Typ:
AZS Politechnika Warszawska (+2.5 seta) @ 1.70 Betsafe ⛔
 
K 165

karol666

Użytkownik
Spotkanie: Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa
Typ: under 135.5 pkt⛔
Kurs: 2.95
Bukmacher: betsafe
Analiza: Czas przerwać czarną serię. Dzisiaj odbędzie się ostatnie spotkanie. Resovia prezentuje się do tej pory bardzo dobrze. W 5 meczach zdobyli 12 pkt. W ostatnim spotkaniu rozbili zespół z Gdańska 3:0 (130pkt). Resovia musi wygrać za 3 pkt, aby nie stracić kontaktu z czołówką. Zespół z Częstochowy nie ma zbyt dużych szans w tym spotkaniu. Do tej pory zdobyli tylko 3 pkt. Po zwycięstwie w pierwszej kolejce z Jastrzębskim , przegrali z AZS Olsztyn, Fartem i Skrą, które zdecydowanie przegrali, zdobywając tylko jednego seta. Po niezłym meczu z ZAKSA, zostali rozbici przez zespół Halkbank Ankara. Grają mocno nierówno. Według mnie nie mają szans na równorzędną walkę z gospodarzami. Resovia powinna szybko zainkasować 3pkt w tym spotkaniu. Według mnie kurs warty zaryzykowania. Bezpieczniejszą opcją jest 3-0 dla Resovii po kursie 1.85.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Niby wszystko przemawia za tym ze bedzie gładkie 3-0 dla gospodarzy.Jednak Resovia potrafi tez miec przestoje .Czestochowa ostro pod kreską nawet z przecietnymi Turkami nie potrafili ugrac seta.Podobnie jak Fart brak koncentracji przy koncówka,ale nie tylko.Sami siatkarze nazywają to niechlujstwem .Moim zdaniem po męskiej rozmowie przynajmniej na seta ich stac dzisiaj✅✅✅.Wczoraj słabiutka politechnika powinna smialo w 3 secie ograc Zakse mimo mizernej gry.Częstochowa jest druzyną nieprzewidywalną i napewno nie gorszą od Warszawy .Po pasmie porazek moze przyjsc przebudzenie✅✅✅ .Nie mówiąc juz o tym ze w tym sezonie -2,5 jest nie malym ryzykiem
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
jak dla mnie wygrana Resovii nie podglega dyskusji ale jeden set jest na pewno w zasięgu Częstochowy. Mimo to jednak granie +2.5 według mnie nie jest najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie bo i kurs max 2.00 widziałem. Moim zdaniem warto lepiej zaryzykować na zagranie DW 3:1 po kursie 3.5 (sts). Patrząc na dyspozycję obu zespołów widze w tym spotkaniu wynik 3:0 lub 3:1 i jeśli szukać ugranego seta przez gości to lepiej zaryzykować po znacznie wyższym kursie że będzie to tylko jeden wygrany set Czestochowy
DW 3:1
3,5
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Indykpol AZS UWM Olsztyn - Fart Kielce​


Dla mnie faworytem tego spotkania jest Fart Kielce i trochę jednak jestem zaskoczony tak wysokim kursem na ten zespół.

W ostatnim spotkaniu Farciarze zagrali na bardzo dobrym poziomie i zgarnęli komplet punktów w starciu z Jastrzębskim Węglem. Siła Kielczan w ataku jest naprawdę znacząca i jeżeli dograją dokładnie piłkę do Pujola to ciężko jest ich powstrzymać. W końcu lepiej wygląda współpraca wspomnianego Pujola z atakującym Marcusem Nilssonem. Nie wiem z czego to wynika, ale jak na razie francuski rozgrywający popełnia sporo błędów technicznych. Warto zwrócić uwagę na podwójną zmianę, którą często stosuje Trener Wagner. Rozgrywający Michał Kozłowski potrafi przyspieszyć grę i w sumie jest to w miarę solidny zawodnik. Atakujący Sławomir Jungiewicz ma spory potencjał w ataku i mam nadzieję, że będzie otrzymywał jeszcze więcej szans.

Olsztyn na początku rozgrywek musiał sobie radzić bez atakującego Igora Yudina, a teraz ze składu (Chyba na dłuższy czas) wypadł Metodi Ananiev. Bułgar do tej pory był najlepszym zawodnikiem Akademików i miał znaczący wpływ na grę swojego zespołu. Teraz na parkiecie będzie występować para przyjmujących Paweł Siezieniewski - Wojciech Ferens, która co tu dużo mówić, szału nie robi. Wspomniany już Igor Yudin wrócił już do podstawowego składu, ale nie jest jeszcze w optymalnej formie. Bardzo podoba mi się styl gry rozgrywającego Hernana. W meczu z Gdańskim był w ciężkiej sytuacji, bo przyjęcie kolegów pozostawiało wiele do życzenia. Myślę, że warto się przyglądać grze Piotra Haina. Jak dla mnie w przyszłości będzie to podstawowy środkowy reprezentacji Polski.

Olsztyn nie ma jakiegoś nadzwyczajnego przyjęcia. Kiedy na parkiecie był Ananiev to po słabszym odbiorze można było mu posłać piłkę do ataku. Siezieniewski i Ferens z wyższej piłki wiele nie zrobią. Fart z meczu na mecz musi grać coraz lepiej. Ostatnio fajnie zagrali wszyscy skrzydłowi, czyli Buszek, Kapfer i Nilsson. Liczę na to, że zagrają na podobnym poziomie co w meczu z Jastrzębskim Węglem. A taki poziom gwarantuje im zwycięstwo.

Typ:
Fart Kielce @ 2.00 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Olsztyn-Fart​
Redwitz bardzo dobrze opisał to spotkanie, ja ze swojej strony dodam że bardzo ciekawym zawodnikiem jest Ferens, jednak czeka go gdzieś 2-3 lata ogrywania i wtedy okaże się czy jest z niego talent na miarę Kubiaka, bądź marny Siezieniewski. Co do Haina to z niego będą ludzie, a mam nadzieję że jak najszybciej zacznie grać Kadziu i wtedy może być ciekawie. Typ na Fart zdecydowanie popieram. Aktualnie kurs na pinnacle jest bardzo zachęcający i wynosi 2.16.✅
@Fart 3-0
Jastrzębie - Skra​
Jak najbardziej możemy tu mówić o meczu na szczycie, jednakże moim zdaniem faworyt jest tylko jeden i jest nim Skra. Pomimo że początek sezonu jest w ich wykonaniu bardzo nieudany, to w końcu złapali oni całkiem przyzwoitą formę o której świadczą wygrane u siebie z Tours VB i Delectą. Najbardziej zaskoczył mnie stopień kary jaki otrzymała Delecta, spodziewałem się że sety będą bardziej wyrównane, a może i urwany set, skończyło się całkowicie inaczej.
Jastrzębie z kolei ze swoją paką ostatnio przeżywa mały dołek, już TB z Delectą było dla mnie zaskoczeniem, a przegrana z Fartem to spora niespodzianka. Jednakże porażka ta nie wynikała ze słabej postawy Jastrzębian, a z dobrej gry Farta, a także po części tego iż przez pierwsze 3 sety w Jastrzębiu rozgrywał Thornton, który nie jest tak dobrze zgrany z drużyną jak Vinhedo. Tym nie mniej w 4. secie Vinhedo pojawił się na boisku, a set i tak został przegrany. Bardzo słabo działała formacja blok-obrona oraz środkowi i pomimo ogromnej skuteczności na skrzydłach, mecz został przegrany. Pomimo własnej hali Jastrzębie ma mniej szans na wygranie tego meczu niż Skra, w której do dobrej dyspozycji powrócił Mariusz Wlazły.
Skra 1.62 pinnacle✅
Częstochowa - Gdańsk​
Bardzo duże value po stronie Częstochowy. Buki wyraźnie przesadziły z możliwościami Trefla, w którym tak naprawdę w ataku niebezpieczny jest tylko Oivannen, a reszta zawodników stara się go wspierać. Pomimo że Czewa nie gra jeszcze na dobrym poziomie, to ostatni mecz przeciwko Resovii pokazał że wystarczy raptem świetna forma Gierczyńskiego i Wiśniewskiego by zacząć wygrywać. Jeśli do tej dwójki dołączy Janeczek i swoje dołoży Murek i Sobala, to ta drużyna powinna być równie groźna jak rok temu. Mecz na dodatek grają u siebie. Kursy bardzo mocno pospadały ja mam beta po 1.48.
Czewa 1.38 pinnacle✅
Czewa-1,5 1.74 pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 5

killkoss

Użytkownik
Jesli chodzi o najblizsze mecze to mam nadzieje ze Fart wyjedzie z minimum 2 punktami bo to co pokazał Azs bez Ananieva to nie jest poziom plusligi.Jesli chodzi o Zakse to nie jestem pewien ze bezproblemowo wygra jutro.Jakos nie przekonuje mnie ich gra.Wygrali z Politechniką bez straty seta ale poziom meczu był mizerny.Gra mocno szarpana.Mysle ze Bydgoszczy przydał sie zimny prysznic i teraz będą sobie stawiac cele na miare ich mozliwosci a te mozliwosci u siebie mają spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Mecz: Indykpol AZS UWM Olsztyn vs Fart Kielce
Typ: Fart Kielce @ 1.943 ✅
Pinnacle

Pierwszy mecz siódmej kolejki Plus Ligi już jutro. W środku tygodnia Fart Kielce przyjeżdża do miejscowego Olsztyna. Obie drużyny pokazały się w ostatnich swoich meczach w zupełnie odwrotnym do siebie świetle. Olsztyn po szybkim spotkaniu przegrał na wyjeździe z Treflem Gdańsk wysoko 0-3. Indykpol ciągnie jak na razie passę trzech przegranych. Zajmują siódme miejsce z dorobkiem siedmiu punktów, czterech przegranych oraz dwóch zwycięstw. Jednak te dwie wygrane przeciwko jednym z najsłabszych drużyn w lidze nie stawia ich w roli faworytów w tym meczu. Oczko wyżej natomiast znajduję się zespół z Kielc. Goście zaszokowali praktycznie wszystkich w szóstej kolejce. Wygrali za trzy punkty z Jastrzębskim Węglem, a jaką formę oraz skład posiada JSW chyba nie muszę mówić. Bardzo dobre spotkania Farta przeciwko wicemistrzom KMŚ oraz postawa w poprzednich meczach jak i kurs w pełni zadowala mnie i przekonuje co do mojego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów
Typ: Skra Bełchatów -1,5
Kurs: 2.210
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W ostatniej kolejce Plus Ligi przez przerwą na rozgrywki o Puchar Świata i co ważniejsze o miejsce w samolocie na Igrzyska Olimpijskie w Londynie w nowo wybudowanej hali w Jastrzębiu, gospodarze spotkają się z siedmiokrotnym mistrzem Polski - Skrą Bełchatów. Bardzo dużo oczekiwaliśmy od Jastrzębskiego Węgla przed nowym sezonem - i rzeczywiście zapewnienia o konstelacji gwiazd na Śląsku się spełniły - jednak moim zdaniem cała budowla - jest jak kolos na glinianych nogach - i za sprawą rozgrywających JW, czyli Vinhedo oraz Briana Thorntona runie w sobotnie popołudnie. Drużyny JW i PGE są bardzo dobrze zorganizowanymi klubami, profesjonalne zarządzanie oraz możni sponsorzy - jednak na parkiet wyjdą siatkarze - a tutaj już większą klasę prezentują podopieczni Jacka Nawrockiego.​

Atak: Michał Łasko vs Mariusz Wlazły
Leworęczny Michał - wicemistrz Europy, doświadczony zawodnik ograny na parkietach Lega Palavollo. Jednak w stosunku do Mariusza, nie prezentuje się wielce okazale. Mariusz ma większą dynamikę swoich ataków oraz o wiele skuteczniejszą zagrywkę. Obaj potrafią obic blok, czy też skończyc piłkę sytuacyjną, w przypadku Łaski, którego większa częśc ataków jest kierowana w dalsze sektory boiska po przekątnej, trzeba dobrze ustawiac blok i czekac na podbite po bloku piłki. Mistrzowie na swoich pozycjach, jednak lepiej prezentuje się Mariusz Wlazły. Byc może Michał z lepszym setter&#39;em zasłużyłby na lepszą ocenę.
Michał Łasko 8:9 Mariusz Wlazły
Przyjęcie: Kubiak &amp; Bartman vs Winiarski &amp; Kurek
O tak, każdy z selekcjonerów chciałby miec taką pakę jaką mamy My - Polacy. Winiarski - jako najlępszy przyjmujący z całej czwórki - podkreślając tutaj lepsze wyszkolenie w przyjęciu oraz ogólnie bardzo dobre wyszkolenie techniczne Michała. Pozostali to typowi fighterzy - z gorszym przyjęciem - jednak wszystko potrafią nadrobic w ataku. Myślę że zagrywka z obu stron będzie stała na wysokim poziomie, regularni w tym elemencie są Kubiak oraz Winiarski, gorzej idzie to Kurkowi i Bartmanowi. Regularnośc Winiarskiego i trochę lepsze warunki fizyczne przyjmujących PGE Skry.
Kubiak &amp; Bartman 8:9 Winiarski &amp; Kurek
Środek: Holmes &amp; Gawryszewski vs Możdzonek &amp; Pliński
No cóż, wielu przyzna że w JW nie nie dzieje się dobrze, jeżeli chodzi o środek siatki. Holenderska gwiazda - Rob Bontje - siedzi na ławce, wygryzł go Bartosz Gawryszewski. Razem z Holmesem nie prezentują się dobrze, bo nie owijając w bawełnę - takich możliwości nie daje im ani Vinhedo ani Thornton. Tak więc środkowi z Węgla zdobywają bardzo małą ilośc punktów - czasami zdarzy im się jakiś punktowy blok, jednak ogólnie słabiutko. Chłopaki z Bełchatowa mają to czego nie ma na Śląsku - rozgrywający - ich współpraca z Falascą jest dobra, doświadczenie i ogranie na arenach Świata daje się odczuc po grze Marcina Możdżonka i Daniela Plińskiego. Wysoka skutecznośc oraz duża liczba punktowych bloków, zagrywka też po stronie PGE.
Holmes &amp; Gawryszewski 7:9 Możdzonek &amp; Pliński
Rozgrywający: Vinhedo vs Falasca
Nie żebym nie lubił wojskowego Vinhedo, ale Ździsławowi Grodeckiemu nie udało się wyczarowac nic innego w wyniku wyjątkowych okoliczności no cóż. Bardzo szkoda, trzeba będzie poczekac na przyszły sezon i zakontraktowac na prawdę dobrej marki rozgrywającego. Ze strony Brazylijczyka wiele niedokładności, zagrania nie w tempo, przerzucanie piłek za antenkę czy też nie dociąganie ich do siatki. Wzrost 185cm - ogólnie zespół JW nie prezentuje się jakoś znakomicie pod względem warunków fizycznych ale... Wybaczcie, ale nie mogę znaleźc żadnego pozytywu w grze Vinhedo. Dużo osób z siatkarskiego świata twierdzi, że dobry rozgrywający to połowa drużyny. Moim zdaniem właśnie w tym spotkaniu będzie to bardzo widoczne. Jeżeli Falasca zagra solidnie - to do czego nas przyzwyczaił - przycmi totalnie rozgrywającego JW. Lepsza zagrywka Miguela, lepsze warunki fizyczne oraz zgranie z dobrze znaną drużyną z Bełchatowa, którzy tworzy zespół a JW - rozpaczam nad tym Vinhedo, Thornton - no ten to się może przestraszyc i nawet nie chcę myślec o tym, że to on będzie musiał wyjśc w pierwszej szóstce... Jest tylu lepszych rozgrywających w Plus Lidze - a JW oddając Grześka Łomacza w rezultacie przestrzeliło sobie kolana.
Vinhedo 5:8 Falasca

Libero: Paweł Rusek vs Paweł Zatorski

Tutaj, krótko - w tym momencie lepszą formę prezentuje młody Zatorski, popełnia mniej błędów, częściej dogrywa piłki na punkt do Falasci. Lepsza obrona moim zdaniem także po stronie Zatora. Jednak w tym meczu akurat zawodnicy na tych pozycjach nie będą mięli większego wkładu w zwycięstwo którejś z drużyn.
Paweł Rusek 6:8 Paweł Zatorski
Reasumując - lepsze nastroje panują obecnie w drużynie PGE Skry Bełchatów, która po trzej wyraźnych zwycięstwach zdaje się że wróciła już na swoje tory. Maszyna została naoleiwiona, do zdrowia wrócił Michał Winiarski, więc trzon zespołu jest w dobrej formie. Dużą nadzieję pokładam w tym meczu w osobie Mariusza Wlazłego - dla którego będzie to ostatni mecz przed długimi wakacjami (Wlazły nie leci z kadrą na Puchar Świata do Japonii) - także po wszystkich tych zawirowaniach wokół jego osoby, powinien zamknąc usta wszystkim dookoła i zagrac mecz na na prawdę wysokim poziomie - typuje, że przy zwycięstwie Skry - statuetka MVP - zostanie wręczona właśnie jemu.
Natomiast w drużynie Jastrzębskiego Węgla znowu ktoś utarł nosa - z Kielc Pomarańczowi wyjechali bez punktów. W mediach można było przeczytac - wypowiedź Zbyszka Bartmana w której narzeka on na brak zgrania w zespole. Bontje Rob nie może wprowadzic się do zespołu, za sprawą rozgrywających kuleje atak przez środek. Całą kapelę ciągnie tercet: Łasko-Kubiak-Bartman, ale moim zdaniem na taką czy inną w tym momencie Skrę Bełchatów to po prostu za mało.

Czy Mariusz Wlazły będzie wyróżniającą się postacią hitu 7 kolejki Plus Ligi? - Przekonamy się już w sobotę. Transmisja w Polsacie Sport od godziny 14:30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sparta 309

sparta

Użytkownik
ja również widzę dziś dość pewną wygraną Częstochowy, wcześniej brakowało im szczęścia, w meczu z Resovią pokazali dobrą siatkówkę i sądzę ze w spotkaniu z Gdańskiem są w stanie wygrać to dość gładko 3:1, kusi mnie nawet kurs na 3:0 (bodajże 2.95 w betsafe).
Cicho jest natomiast coś o meczu Resovii... Nastąpi dość wyraźne przełamanie po domowej porażce z Częstochową? handi -1.5 wyglada kusząco. Może ktoś powie swoje zdanie na temat tego spotkania?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom