>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLUS Liga sezon 2008/2009 - panowie

Status
Zamknięty.
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Brak Szymańskiego jest praktycznie wzmocnieniem. Ostatnio gra straszną klapę, prakczynie nic nie kończy i nie jest to ten Grzesiek co wcześniej. Józefacki za to ma aktualnie chyba życiową formę, spokojnie mógłby grać na wyższym poziomie bo ten zawodnik ma to coś. Olsztynianie wreszcie mają spokój na tle finansowym, lecz wątpię aby dzisiaj pokonali Częstochowę.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No cóż chyba czas na przerwę, bo ostatnio same wtopy. Po pierwszym secie myślałem, że wszystko idzie w dobrym kierunku, Olsztyn wygrał ze stanu 18-22, sądziłem że doświadczenie wzięło górę na emocjami. Jednak kolejne sety to już totalna porażka i tutaj tacy wyjadacze jak Zagumny, Grzyb dają się ograć młokosom z Częstochowy w samych końcówkach, eh. Czwarty set całkowicie pokazał jak bardzo ekipie Sordyla zależy na pucharach, porażka od początku do końca. Choć dla polskiej siatkówki może to i lepiej, że wygrała drużyna Panasa, o nich możemy być spokojni iż w następnym sezonie będą walczyć o to aby pokazać się z dobrej strony, bo jak widać w przekroju całego sezonu (już można powoli podsumowywać) takie wartości jak walka, sporotowa ambicja Olsztynowi jest obca. Mam nadzieje, że Częstochowa wygra w następnym meczu i zajmie 5. miejsce.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nie wierze w Rzeszow Zesluguja na 5 , 4 gora 3 miejsce w lidze Moim zdaniem brakuje tej druzynie charakteru, w finale sukcesem bedzie jak wygraja 1 spotkanie
No powiem, że nie można się z Tobą nie zgodzić, bo w trakcie sezonu Resovia grała w kratkę, ale wiadomo, że liczy się końcowy efekt, więc im się udał jak najbardziej. Dla mnie miłe zaskoczenie, bo szczerze nie spodziewałem się, że pokonają ZAKS&#39;Ę i już u siebie zakończą walkę, ale bardzo miło mnie zaskoczyli. Ale czy ta drużyna nie ma charakteru ? W sezonie też kilka razy pokazywali, że można wygrać spotkanie nawet przy stanie 0:2 , także z tym się akurat nie mogę zgodzić. &quot;Paczkę&quot; mają dobrą, więc muszą zacząć już grać na najwyższych obrotach, bo jak nie teraz, to kiedy? Natomiast o finale się wypowiadał nie będę, bo tak jak już wcześniej wspomniałem w moim mniemaniu SKRA jest poza zasięgiem innych drużyn w Plus Lidze.
 
kader 0

kader

Użytkownik
Zdarzenie: ZAK S.A. Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel (1:3) ✅
Typ: 2
Kurs: 1,95
Stawka: 7j
Bukmacher: Bwin
Termin spotkania: 24.04.2009

Pierwszy mecz pomiędzy drużynami walczącymi o trzecie miejsce polskiej ligi siatkówki. W rundzie zasadniczej dwa mecze wygrała drużyna Jastrzębia 3:1 i 3:2. Dużym sukcesem Zaksy była druga pozycja po rundzie zasadniczej, dwa zwycięstwa na Bełchatowem, ale wydaje się dobra karta odwracać od nich. Dwóch kluczowych zawodników zespołu nie zagra z powodu kontuzji: najlepiej punktujący Novotny i Terence Martin. Novotny może najwyżej pojawić się na kilka akcji. W Jastrzębiu nie zagra Rafa, ale to jest na pewno mniejsze osłabienie niż w Kędzierzynie. Na urazy narzeka tez Samika, ale pewnie zagra w wyjściowym składzie oraz Patryk Czarnomski. Na dwa mecze w Kedzierzynie Jastrzębie według mnie wygra przynajmniej jeden. Pierwsze powinno być łatwiejsze, ponieważ zawodnicy Zaksy będą myśleć jeszcze o meczach z Resovią, w których mieli duże szanse zwyciężyć, a do tego dochodzą kontuzje kluczowych graczy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Mostostal-Jastrzebski Wegiel
typ: 1:3
5,0
Bet365
Analiza:
Dzis naprzeciw siebie stana w pojedynku o brazowy medal mistrzostw polski druzyny z kedzierzyna kozla i jastrzebskiego wegla . Faworytem wydaja sie byc goscie . W ekipie gospodarzy nie zagra najprawdpodobniej dwoch podstawowych zawodnikow druzyny . Atakujacy Jakub Novotny oraz przyjmujacy Terrence Martin ktorzy sa nie wiardygodna sila w ataku zespolu gospodarzy . Uwazam ze ich brak odbije sie na zawodnika Krzysztofa Stelmacha i beda oni w stanie wygrac z JAstrzebskim Weglem w tym meczu tylko jednego seta .
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Opłaca się przez duże O. Skra od 13 spotkań z Resovią nie straciła seta. Jest to tak zwany kompleks Skry. Nie sądzę, aby ten pojedynek trwał dużej niż trzy spotkania a dzisiejszy więcej niż cztery sety. Z drugiej strony nie polecam grania z handi punktowym. Skra rzadko gromi kogoś, najczęściej po prostu wygrywa końcówki.
Wraz z Sullivanem gram ten dubelek 10/10.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Dokładnie Skra to tak zwana peffka.
Skra -11,5pkt. 1,85 to już lepiej grać 3-0 2,00 ja mam po 2,10 z rana.
25/04/09 18:00 - siata
Spotkanie: AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz
Liczba Punktów w 1. Secie
Typ: over 46,5
Kurs: 2,00
Buk: unibet

Po pierwsze u innych buków takich jak betsafe czy betgun kurs mniejszy bo 1,90.
Stan rywalizacji o 7 miejsce (do dwóch zwycięstw) - 1:0 dla Delecty
Ale po za tym widzę większe prawdopodobieństwo, ponieważ:
Histria pojedynków:
1set 28:26 22-04-2009 3-1 dla Delecty u siebie
1set 25:17 01-02-2009 3-1 dla Delecty u siebie
1set 22:25 22-11-2008 3-1 dla Delecty na wyjeździe
Trafność: 2/3
Jak widać Delecta Bydgoszcz ma jakiś patent na ogrywanie Politechniki. I myślę, że od pierwszego setu będzie zacięta walka.
Gdyż w przypadku remisu pomiędzy drużynami, trzeci mecz odbędzie się 25 kwietnia (w sobotę), o godz. 13.00 w Warszawie.
A więc nie myślę, zeby goście pod wodzą Waldemara Wspaniałego naglę nie ugrywali punktów, a gospodarze nie ugrali przy atucie własnego terenu minimum 22pkt. na dodatek, że przystępują do meczu jako faworyt.
Składy:
J.W.Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska
1. Gałązka Janusz
3. Tepling Jarosław
4. Buszek Rafał
5. Radomski Jakub
6. Kłos Karol
7. Rybak Radosław
8. Gladyr Jurii
9. Kapelus Serhiy
10. Milczarek Robert
11. Skórski Andrzej
13. Kvasnićka Karel
15. Neroj Bartłomiej
17. Polozhevets Viktor
18. Wojtaszek Damian
Delecta Bydgoszcz
1. Kaczmarek Waldemar
3. Borucki Mateusz
5. Lipiński Piotr
6. Konarski Dawid
7. Krzywiecki Maciej
8. Cerven Michal
9. Kozłowski Wojciech
10. Pieczonka Stanisław
12. Kokociński Grzegorz
13. Sopko Martin
14. Tylicki Sebastian
15. Nowak Marcin
16. Janczak Krzysztof
17. Dębiec Michał
18. Augustyn Artur
 
kader 0

kader

Użytkownik
Zdarzenie: AZS Politechnika Warszawa - Delecta Bydgoszcz (1:3) ⛔
Typ: 1
Kurs: 1,60
Stawka: 6j
Bukmacher: Betsson

Drugi mecz drużyn walczących o 7. miejsce PLS. Oba mecze w rundzie zasadniczej wygrali zawodnicy z Bydgoszczy, ale na lepszej pozycji końcowej uplasowała się Politechnika. W pierwszym meczu o 7. miejsce (3:1) wygrała Bydgoszcz, lecz 3 sety były bardzo wyrównane, w których koncówkach błędy popełniali zawodnicy z Warszawy, tylko 4. set zdecydowanie wygrała Delecta. W Warszawie na pewno żadna drużyna nie będzie odpuszczała.Stawiam na zwycięstwo Politechniki, która w ostatnich meczach pokazała się z dobrej strony z AZS Częstochową, wygrywając z nimi jeden mecz. Siatkarze gospodarzy na pewno będą chcieli dobrze zaprezentować się w ostatnich meczach we własnej hali.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Z dzisiejszego meczu Finałowego byłbym zadowolony, gdyby drużyna Asseco Resovii przegrała przynajmniej po walce (3:2 mnie jak najbardziej satysfakcjonuje :jezora ???? , ale jak wszyscy wiedzą Rzeszowianie mają &quot;kompleks Skry&quot;, nie wygrali z nimi żadnego spotkania, bilans nie jest najlepszy - 13 porażek, w tym jeden mecz przegrany 3:2 a reszta 3:0 . W dzisiejszym spotkaniu liczę przede wszystkim na Miko Oivanen&#39;a, który w ostatnim meczu był nie do zatrzymania i mam nadzieję, że w tym spotkaniu również tak będzie. Mecz już niedługo, więc czekam z niecierpliwością ???? Oby ten mecz trwał więcej niż godzina :jezora:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Coś tutaj cicho a dziś sporo się przecież dzieje w siatce...
Skra już się uporała ponownie szybko i gładko z Resovią.
A ja myślę, że warto dziś pocisnąć Częstochowę +1,5 seta. @1,65 dał Betsafe i wziałem sobie. Wczoraj Częstochowa była bliska wygrania. O co walczą to wiadomo. Puchary. Dlatego myślę, że hcp +1,5 seta jest dość bezpieczny do grania. Częstochowa musi wygrać jeśli chce dalej nieprzerwanie grać w Pucharach. Olsztyn chyba jednak musi pomyśleć o sprawach finansowych a nie o Pucharach.
Tyle krótko w temacie... ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Tylko popatrz Vader, europejskie puchary również mogą przyciągnąć sponsorów.
Mecz będzie na pewno zacięty, 5 setów bardzo prawdopodobne. Wynik Częstochowy jak zwykle w dużej mierze będzie zależeć od Bartmana. Kluczowa w tym spotkaniu może być także zagrywka, Ci którzy odrzucą zespół od siatki powinni wygrać. Jak będzie zobaczymy.
Pozdrawiam.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Robson ma przed sobą maturę ja ostatnio bardzo zabiegany i dlatego tak cicho ;p
Skra Mistrzem Polski ? TAK ! Powtórka z poprzedniego roku, gdzie Skra w dwóch pierwszych meczach przejechała się po Częstochowie i tym razem mamy tak samo. Tylko w poprzednim finale sytuacja była inna. Finał dla Częstochowy był już sukcesem i poprzestali na tym bo sami nie wierzyli w detronizację Skry oraz zawodnicy myślami byli już kto da więcej za nich. Resovia natomiast była budowana na finał, bo tymi dzisiejszymi meczami pokazali, że do Skry jeszcze im dużo brakuje i w jeden sezon nie uda im się tego nadrobić. Szkoda mi tylko tego, że ten finał jest tak mało emocjonujący, Resovia ze Skrą jest w stanie powalczyć równorzędnie przez 15 min w meczu. Rywalizacja przenosi się teraz do Rzeszowa i liczę, że u siebie chociaż powalczą i zagrają tak jak na finalistów przystało.
Częstochowianie ogrywając dzisiaj 3:1 Olsztynian zapewnili sobie miejsce w europejskich pucharach. Nie będzie to jednak Liga Mistrzów a Chellenge Cup ale na pewno to miejsce należało się siatkarzom Radosława Panasa choćby za ostatni sezon w LM. Cieszę się też, że 5 miejsce przypadło Częstochowianom, bo nie wiadomo czego można się spodziewać w przyszłym sezonie po Olsztyńskim zespole, prawdopodobnie odejdą największe gwiazdy z zespołu i walka o czołowe lokaty stanie się tylko marzeniem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Trochę to nudne z tą Skrą...
Nie mają właściwie z kim gram ten finał.
Same kursy już mówią wszystko. Pierwsze mecze a kursy na ich win w granicach @1,10 do @1.15. Handicapy trzeba cisnąć bo inaczej to lipa...
Resovia walczy z nimi w pierwszym secie a później jest już po meczu. Ale Skra nie zwalnia tempa. Nie luzuje się i nawet seta nie stracili w dwóch pierwszych meczach.
Czytałem wywiad z Antigą jak znajduje motywacje się do zdobywania już dla niego 11 mistrza kraju. On mówi, że każde mistrzostwo jest cenne. Drużyna też mobilizuje się.
Jak tak dalej pójdzie to Resovia żadnego meczu z nimi nie wygra...
A co do Olsztyna to chyba skład się posypie. Jeśli kasy nie będzie to nikt z klasowych zawodników tam grać nie będzie chciał. Chyba, że na prawdę z czysto innych powodów niż finansowych ktoś tam będzie chciał grać. Częstochowa zasłużyła na grę w pucharach. Poza tym coś czuję, że będą godniej prezentować polską siatkę niż Olsztynianie...
A galanta peffka Czewa +1.5 po @1.65 to dla mnie była spora promocja... odwagi zabrakło żeby zagrać czyste win. Można było łapać po @2,35 nawet. Ale do dubelka i tak mi to bardzo ładnie pasowało ;)
To nie ten topic ale jutro zaczyna się finał w Niemczech. Nie wiem czy ktoś interesuje się tą ligą ale warto popatrzeć co się dzieje u naszych sąsiadów.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Niestety, muszę się zgodzić. Wcześniej już wspomniałem, że Skra w Plus Lidze nie ma sobie równych i się nie myliłem, chociaż po cichutku liczyłem, że Resovia przynajmniej podejmie walkę z drużyną z Bełchatowa, ale niestety. Tak samo jak wczoraj, również i dziś jedynie w pierwszym secie prowadziła w miarę równą wymianę punktów, lecz później już znacznie odstawała od drużyny z Bełchatowa. Wielka szkoda, bo Resovia ciężko pracowała na drugie miejsce i miałem nadzieję, że akurat w dzisiejszym spotkaniu ugrają przynajmniej jednego seta.
Teraz liczę tylko na to, że u siebie uda im się zdobyć przynajmniej jednego seta, aby znów kolejne spotkanie nie zakończyło się wynikiem 3:0 , jak to miało miejsce w 15 ostatnich pojedynkach ze Skrą. :kwasny4565:
 
M 0

maarcin89

Użytkownik
może do trzeciego starcia w Rzeszowie pozostało jeszcze kilka dni, bo odbędzie się w piątek dziś zauważyłem w bet at home kurs 1,4 na ekipe z Bełchatowa w bwin jest 1,35 z powodu ze na siatkówce nie znam się prawie wcale chciałbym dowiedzieć się od was czy warto zagrać grubiej na Skre?
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Marcin, taki kurs jak dla mnie jest bardzo korzystny. Skra pokazała, że jest bardzo mocną drużyną, do znakomitej formy wrócił Dawid Murek, co bardzo mnie cieszy, gdyż tegoroczny sezon nie może zaliczyć do w pełni udanych, ale wiadomo, lata swoje robią. Resovia ma kompleks Skry i najwyższy czas go przelamać. Celem Sovii we wczorajszym meczu bło urwanie seta (&quot;Stopniowo, najpierw urwijmy Skrze seta, potem zobaczymy co będzie dalej&quot;). Myślę, że rywalizacja o mistrzostwo Polski rozstrzygnie się w 3 meczu. Mam nadzieję jednak, że Resovia na koniec bardzo udanego dla nich sezonu powalczy o TB.

Nie wiem, jak wyglądały mecze o 3 miejsce w Kędzierzynie Koźle, lecz zgodnie z moimi przewidywaniami chociaż jeden mecz padł łupem Jastrzębia. Myślę, że następne dwa mecze (chyba nie w Jastrzębiu, lecz na tej nowej hali - nie zainteresowałem się gdzie ona się znajduje ???? ) będą należały do Prygla i spółki. Kurs około 1,50 więc warty grania.

Jadar Radom pewnie wygrał 3 mecz do zera z BBTSem Bielsko-Białą i utrzymali się w PlusLidze. Przed sezonem radomska drużyna była pewniakiem do spadku, jednak mimo problemów fiannsowych wszystko skończyło się szczęsliwie. Runda rewanżowa była w wykonaniu Jadaru rewelacyjna. Niewątpliwie mimo ograniczeń pieniężnych sprowadzenie Kosoka oraz Kubańczyka Hernandeza było wspaniałym posunięciem. Jeśli fundusze na rok przyszły pozwolą, myślę, że w Radomiu powstanie solidna drużyna z aspiracjami walki o miejsce piąte (być może słabiej spisze się Kędzierzyn).
 
P 0

phobeus

Użytkownik
Warto! czytalem wywiad z Plinskim. Daniel powiedzial, ze skra co raz bardziej czuje sie druzyna. Momentem przelomowym byly podobno mecze z Jastrzebskim Weglem, kazdy na boisku wie co ma robic. Murek jest aktualnie w genialnie formie patrzac na przekroj calego sezonu, wczesniej tego 2 przyjmujacego troche Skrze brakowalo. Belchatowanie chca zdobyc mistrzostwo juz w pierwszym meczu w Rzeszowie. Wszystkie siatkarskie aspekty przemawiaja za Skra. Nawet w Rzeszovie z dodatkowym zawodnikiem jakim na pewno beda kibice, maksymalnie co moze ugrac Resovia to set.
W skrze widac progres jesli chodzi o gre Falaski( spolszczyłem ). Hiszpan w koncu uruchomil srodek a Mozdzonka z jego wzrostem jest naprawde ciezko zatrzymac. Niby to samo po stronie Sovi, Hernandeza zatrzymac bardzo ciezko, ale zeby grac przez srodek przyjecie potrzebne jest &quot; w punkt &quot;, a przyjecie Rzeszowa przy zagrywce Skry jest co najwyzej przecietne.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Pierwszego maja czeka nas trzecie i prawdopodobnie ostatnie spotkanie finałowe PLS. Skra była kreowana na mistrza w tym sezonie i wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Już przed finałem, spodziewaliśmy się, iż finał może okazać się trochę nundy i tak też jest, Bełchatów przewyższa Rzeszów w najważniejszych elementach. W pierwszej partii Resovia walczy do końca o każdy punkt, ale potem po przegranym secie ich zapał do gry gaśnie i doznają porażki, bezzmiennie od kilkunastu meczów z Bełchatowem, więc dlaczego w kolejnym ma być inaczej? Jakiś przesłanek odnośnie lepszej postawy rzeszowian nie ma a wręcz przeciwnie do bełchatowianie prezenutją się coraz lepiej. Unibet mnie pozytywnie zaskoczył wystawiając na wygraną Skry jeden z najwyższych kursów na rynku (o ile nie najwyższy) - 1,42. Szkoda także przejść obojętnie obok DW na Bełchatów 3-0 po 2,95, godny uwagi jest też under 135,5 oczywiście stawka relatywnie mniejszja jednak kurs 5,0 wydaje się możliwy do wejścia. Jest kilka ciekawych typów, myślę jeszcze jak to wszystko rozłożyć i zagrać:

Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
zwycięzca meczu 2 @ 1,42
Wynik pierwszych dwóch setów 2 @ 2,2
under 160,5 @ 2,65
under 185,5 @ 1,8
under 135,5 @ 5.0
Sets Handicap (1.5) Skra(-1,5seta) @ 1,85
Sets Handicap (2.5) Skra(-2,5) @ 2,95
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Zupełnie się nie zgadzam z tobą Radek :jezora:
Fakt faktem jest, że sprawy mistrzostwa są już praktycznie rozstrzygnięte. Aby chociaż doprowadzić do 5 meczu Resovia musiałaby diametralnie odmienić swoją grę i każdy z zawodników musiałby mieć &quot;dzień konia&quot; a Skra musiałaby zagrać to co Resovia w Bełchatowie a więc taki scenariusz jest nie realny. Sposób prowadzenia zespołu przez Travicę według mnie nie pozwala wyciągnąć maksimum potencjału tej drużyny.
Resovia powoli pewnie już przestała marzyć o tytule i teraz przed nimi gra o honor, bo zostali niemiłosiernie upokorzeni w dwóch dotychczas rozegranych meczach finałowych więc myślę, że to wpłynie motywująco na zawodników i będą chcieli przed swoimi kibicami pokazać się z dobrej strony i chociaż powalczyć. Jak wszyscy wiedza Skra dobitnie nie leży Resovii, ale kiedyś trzeba przełamać tą wstydliwą historię spotkań a finał jest dobrą okazją do tego, dlatego nie chciałbym n-tego zwycięstwa Skry 3:0, ale powtórki z poprzedniego finału ligi, gdzie sytuacja była podobna - Skra zmiażdżyła w dwóch pierwszych meczach finałowych Częstochowę a 3 mecz był niezwykle emocjonujący jak przystało na finałowe spotkanie i Skra wygrała dopiero w 5 secie chociaż w dwóch pierwszych meczach mieli miażdżącą przewagę tak jak teraz. Te dwa łatwe zwycięstwa w ubiegły weekend mogą zbyt rozluźnić bełchatowskich siatkarzy i przystąpią do meczu zbyt pewni siebie tak jak było przed rokiem. Liczę na taką powtórkę z historii a nie tak jak powiedziałem 3:0 dla Skry bo co to za finał bez żadnych emocji ? :-| Dlatego postanowiłem zagrać handicap +1.5 na Resovię i mam nadzieję, że sezon Plus Ligi zakończę trafnym typem ;)
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów (+1.5) 1 1.85 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom