>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga Kobiet 2010/2011

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
a co za tym idzie Bielsko +2,5 (1,95)
to na live lepiej progresję grać na sety dla BB, kursy od 3.00 wzwyż powinny być...
E; kto grał na sety, ten jest dużo do przodu... kursy w początkowych fazach setów ~+4.0 na BB, a wygrały 3:eek:ne:grin:
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Plusliga kobiet 13.05 18-00
Spotkanie: Aluprof Bielsko- Muszynianka
Typ: 0-3
Kurs: 2.95
Bukmacher: betsafe

Analiza
Dziś w trzecim spotkaniu polfinalowym plusligi kobiet mistrz polski aluprof bielsko biala spotka sie na wlasnym parkiecie z wicemistrzem polski muszynianka fakro muszyna. Po pierwszych dwoch spotkaniach w tej rywalizacji jest remis 1-1. W Muszynie najpierw wygraly gospodynie 3-1, w kolejnym jednak meczu Bielszczanki zrewanzowaly sie Muszyniance rowniez wygrywajac w tym samym stosunku. Po rundzie zasadniczej Muszyną byla liderem rozgrywek, Bielsko z kolei zajmowalo czwarte miejsce w ligowej tabeli. Bielsko nie jest tuz tak mocną druzyne jak przed rokiem. Z kolei druzyna z Muszyna wydaje sie byc duzo silniejsza. Wzmocnily ja dwie reprezentantki Holandii- Debby Stam oraz Caroline Wensink. Tymczasem przed trzecim spotkaniem w Bielsku trener Aluprofu Mariusz Wiktorowicz bedzie mial problem ze skladem. W druzynie Aluprofu nie zagra raczej Anna Werblinska, ktorej odnowila sie kontuzja stopy. Werbilnska jest zdecydowana liderka aktualnego jeszcze mistrza Polski, bez niej druzyna z Bielska wiele traci. Nie wystąpi rowniez raczej podstawowa przyjmujaca Karolina Ciaszkiewicz. Muszyna nawet gdyby Bielsko wystapilo dzis z tymi dwoma zawodniczkami wydaje sie ekipa duzo silniejsza na papierze. W obliczu braku tych dwoch zawodniczek jesli Aluprofowi uda sie ugrac chocby seta w dzisiejszym spotkaniu bedzie to dla mnie niespodzianka.
 
V 8

vengo

Użytkownik
Nie oglądasz meczów i bzdury wypisujesz.
W ostatnim meczu też nie grała Werblińska i Ciaszkiewicz, a Aluprof wygrał mecz na wyjeździe.:jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matthias 18

matthias

Użytkownik
14.05.2011, 14:45
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot
Typ: Atom Trefl Sopot (+11,5 pkt)
Kurs: 1,85 (Betclic)
Już w sobotę trzeci mecz rywalizacji (stan 1-1) między Tauronem a Atomem, tym razem w Dąbrowie Górniczej. Poprzednie 2 mecze oglądałem na żywo na hali. Były wyrównane w punktach, chociaż w 1. meczu poszczególne sety tego nie odzwierciedlały. Atom popełnił dużo głupich błędów. Przyjęcie było gorsze niż zwykle. W drugim meczu było lepiej, ale ten zespół, zważając na jego potencjał, powinien grać znacznie lepiej. Patrząc na cały sezon, na pewno Olga Fateeva trochę zawodzi. Ale mniejsza z tym. MKS zdawał się grać najlepiej jak potrafił. Moim zdaniem, to maksimum możliwości tego zespołu, w przeciwieństwie do Atomu. Jednak watpię, by gra Sopotu znacznie się poprawiła. Przez cały sezon wygrywali gdy byli faworytem, raz pokonali Muszynę i Aluprof, ale przegrywali też mecze które powinni byli wygrać. Po prostu nie wierzę, by nagle Sopocianki zrobił jakiś wielki krok do przodu. Z tych właśnie powodów, uważam, że to będzie kolejny bardzo wyrównany mecz. Handicap tego zakładu byłby spokojnie spełniony dla obu pierwszych meczów.
✅ Niby na plus, gdyby nie to, że anulowali;/
 
K 0

kluskanh

Użytkownik
betclic wyraźnie się pomyliło z wystawianiem kursów i handicapow ale warto spróbować choć czuje zwroty na wygrana sopotu jest kurs 1,72 a na handi +1,5 seta sopot 2,7 ,chyba powinno być w druga stronę
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
betclic wyraźnie się pomyliło z wystawianiem kursów i handicapow ale warto spróbować choć czuje zwroty na wygrana sopotu jest kurs 1,72 a na handi +1,5 seta sopot 2,7 ,chyba powinno być w druga stronę
Dokładnie, kurs utrzymuje się do tej pory, ciekawe co z tym zrobią. Pewnie jeśli Sopot przegra to uznają, a jeśli wejdzie z handi to będą zwroty ;) Ja w razie czego zagrałem ;)
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
betclic wyraźnie się pomyliło z wystawianiem kursów i handicapow ale warto spróbować choć czuje zwroty na wygrana sopotu jest kurs 1,72 a na handi +1,5 seta sopot 2,7 ,chyba powinno być w druga stronę
Nie pamiętam ile było jak ja zaglądałem, ale jeżeli ty widziałeś dokładnie 2,70 (tak jak podajesz), to tylko dodam, że teraz jest 2,75. Bardzo dziwne, że nie zauważyli błędu skoro zmieniali kursy.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja dzis zaufam dublowi MUSZYNA + CENTROSTAL daje nam AKO 2,03 9/10
Muszyna wczorajnie weszła dobrze w mecz - nie wiem jak to mozliwe ale dzis juz musi ogarnac mecz od poczatku.... ostatnia szansa aby pozostac w grze...wczoraj wg statystyk to mecz powinna wygrac Muszyna ale za duzo wlasnych bledow i stad porazka.... 2 mecz to wie kazdy oslabienia duze po stronie przyjezdnych a Centrostal zapowiada walkę...
za mniejsze polecam tez granie tripla:
MUSZYNA
CENTROSTAL-1,5
Dabrowa OVER 180,5 PKT
ako 4.50 4/10
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: 14.05.2011 Plusliga Kobiet 14-45
Spotkanie: Dabrowa Gornicza- Trefl Sopot
Typ: 0-3 ⛔ było blisko.. 1-3
Kurs: 5,15
Bukmacher: Betsafe

Analiza
Dziś w trzecim spotkaniu polfinalowym playoff siatkarskiej plusligi kobiet MKS Dabrowa Gornicza na wlasnym parkiecie podejmie zespol beniaminka najwyzszej klasy rozgrywkowej w Polsce- Trefl Sopot. Po rundzie zasadniczej obydwa zespoly sasiadowaly z soba w tabeli. Dabrowa byla trzecia, Trefl drugi. Po dwoch spotkaniach w Sopocie w rywalizacji mamy remis 1-1. Pierwsze spotkanie nieoczekiwanie na swoja korzysc rozstrzygnely Dabrowianki wygrywajac 3-1, drugie juz padlo lupem faworytek z Sopotu 3-1. W moim odczuciu Dabrowa jest najslabsza ekipa sposrod wszystkich czterech uczestnikow polfinalu. MKS kadrowo jest ekipa najslabsza, nadrabia jednak ambicja. Sopocianki mimo, ze sa beniaminkiem rozgrywek od poczatku spisywaly sie swietnie. W Sopocie jednak sa ogromne pieniadze na siatkowke. Trefl od poczatku byl budowany przynajmniej na medal w tym sezonie, a od przyszlego sezonu mial walczyc o mistrzostwo. Jednak sytuacja pozwala im juz w tym sezonie wygrac ligę. Trefl posiada bardzo mocna, wyrownana kadre. Gwiazdy takie jak Ozsoy, Fateeva, jak na polska ligę musza robić wrazenie. Na papierze moznaby bylo zdecydowanie wskazac na Sopocianki. Dlatego tez nie pozostaje mi dzis nic innego jak postawic na zawodniczki z trojmiasta.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: Plusliga kobiet 14-45 15.05
Spotkanie: Dabrowa- Trefl Sopot
Typ: 0-3 dzis gladziutko ✅ 0-3
Kurs: 4,0
Bukmacher: Betsafe

Analiza
Dziś czeka nas czwarte spotkanie polfinalowe siatkarskiej plusligi kobiet. Mks Dabrowa Gornicza podejmie na wlasnym parkiecie Trefl Sopot. Dziś spotkaja sie kolejno trzecia i druga druzyna sezonu zasadniczego. Po trzech rozegranych spotkaniach Trefl prowadzi w rywalizacji 2-1. Podopieczne Waldemara Kawki prowadzily w serii 1-0, lecz kolejne dwa spotkania padly lupem siatkarek znad morza. Trefl Sopot to ekipa duzo mocniejsza w moim odczuciu na papierze. W moim przekonaniu na zadnej pozycji mks dabrowa gornicza nie ma lepszej zawodniczki od tej ktora posiada Trefl. Izabela Bełcik, Magdalena Śliwa, Ewelina Sieczka, Ozsoy, Fateeva, Maj te nazwiska musza robic wrazenie. Trefl mial w tym sezonie wlaczyc sie do walki o medale i to wlasnie czyni. Sadze, ze ma rowniez duze szanse na mistrzostwo w obliczu slabszej dyspozycji ostatnimi czasy Muszynianki Muszyna. Dla Dabrowy natomiast duzym sukcesem jest samo znalezienie sie w czolowej czworce. Trefl wczoraj poza partia numer dwa wyraznie przewyzszal umiejetnosciami zawodniczki z Dabrowy. Jesli dzis Sopocianki zwycieza w Dabrowie beda mogly spokojnie przygotowywac sie juz do rywalizacji finalowej. Napewno siatkarki Atomu beda dzis bardzo zmotywowane, aby zakonczyc juz ta rywalizacje. Jesli dzis nie zdarzy sie nic nieoczekiwanego z forma Sopocianek to one powinny cieszyc sie ze zwyciestwa.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jutro 5. mecz Muszyna-Bielsko. Bielsko miało w czwartym meczu w drugim secie przeciwniczki na widelcu i gdyby utrzymały przewagę do końca, to by się już muszynianki nie pozbierały. Widać już było lekki strach w oczach Serwińskiego, ale ostatecznie dobrze się skończyło dla wicemistrzyń Polski. Myślę, że to właśnie Muszyna jest teraz w lepszej kondycji psychicznej i powinna wygrać ten piąty mecz. Dla mnie i tak bohaterem jest Wiktorowicz, który drugi raz przejmuje klub - w tamtym sezonie po przereklamowanym Prielożnym, w tym po równie przereklamowanym Wagnerze - i za każdym razem poprawia bardzo grę swoich zawodniczek. Drugi półfinał już się skończył i to co pokazała Dąbrowa w dwóch meczach u siebie to jakieś KALECTWO. Przyjęcie na poziomie amatorskiej drużyny podwórkowej. Widać też było, że się trochę spaliły psychicznie, o czym nawet mówił trener Kawka.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
MUSZYNA-ALUPROF 1,20 -4,00
PO dotychczasowych meczach tych zespolow nawet takze w PP sądzę ze buki juz wyprzedzily nas i od razu wystawily niskie kursy na gospodynie...a tu juz zadnych spadkow raczej nie bedzie; dla mnie granie jakichkolwiek typow na MUszyne jest bez sensu... chyba ze ALUPROF przegra ten mecz w szatni....
a pobieram doskonały typ jak na taki mecz + 2,5 seta będzie 1,5 około 8/10 na ALuprof....jezeli sie takowy pojawi na pinnacle...jak nie to pomysle nad innym;
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To i ja po raz kolejny wtrącę swoje 3grosze, które w rywalizacji Muszyny z Aluprofem ciągle można mnożyć w identyczny sposób...
Zamiast szukać kursów ~1.50 na +2.5 na gości, lepiej grać progresją na live na wygrywanie poszczególnych setów na Bielsko-Białą...
W dwóch pierwszych spotkaniach kursy były ~4.00 !!! w początkowych fazach setów, a np. 3.set B-B w 1.meczu to 5.85 !:grin: (w 2.spotkaniu ~4.00 spokojnie do złapania).
Dziś np. w Unibet na B-B 1.set jest 3.20 i tu liczę na pogrom Muszyny (wynik w granicach 25:17 mile widziany) wtedy kursy będą +4.00 i nic tylko grać live...
Oczywiście to propozycja dla tych, którzy nie wierzą w 3:0 dla gospodyń...
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
niestety nie ma takiego handi nigdzie stąd zagram zakład odpowiadający temu czyli over 160,5 pkt w meczu po kursie 1,55 betsafe myślę że nawet 9/10 na pewno dziewczyny powalczą i stać je urwanie seta... obawiam się też że jak będzie 2-0 w setach to odpuszczą (przegraja bez wiary w zwyciestwo ) już w 3 secie....podobnie jak CUNEO
 
V 8

vengo

Użytkownik
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biala Set Spread +2.5
kurs 1.562 pinnacle

Nie ma żadnych podstaw,żeby przyznać Muszynie zwycięstwo w stosunku 3:0.
Ostatnio grają źle, poniżej swojego poziomu.
Kaczor to katastrofalna skuteczność, Sadurek rozprowadza piłki, jak w siatkarskiej lidze podwórkowej, skład ciągle rotowany na boisku w wyniku czego niewiele się poprawia sama gra.
Naprzeciwko blok Wojtowicz, Okuniewskiej, Skorupy i Studziennej.
W ataku Bamber, Wojtowicz, ze skrzydła Ciaszkiewicz.
Dobra zagrywka, dobra obrona.
Skorupa na rozegraniu też sobie radzi.
W ostatnim meczu mogli dorżnąć Muszynianki, zabrakło niewiele.
Dzisiaj nie wierzę w całkowitą porażkę Bielska w drodze do finału.
Piłka w grze, a Aluprof seta urwie- nie wierzę w kompletną niemoc drużyny z Bielska.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Bank BPS Fakro Muszynianka-BKS Aluprof Bielsko-Biała
Mój typ: over 180.5 @ 2.10 Unibet⛔
Ostatnie spotkanie półfinałowe pomiędzy Muszynianką a Bielskiem. Mimo że rozgrywane w Muszynia, to myślę że Bielszczanki nie sprzedadzą łatwo skóry. Po niezbyt udanym sezonie Bielszczanki są na fali (a wszystko za sprawą trenera). Na pewno dużą stratą będzie brak Anki Werblińskiej oraz sporym utrudnieniem też brak atutu własnej hali. Ale liczą na silna determinację po obydwu stronach siatki jak i na 5 setowe spotkanie. Bardziej skłaniał bym sie na wygraną Muszynianek, ale jeśli dojdzie do tie-break&#39;a to tam już może się wszystko wydarzyć (wg niektórych komentatorów ostatni 5 set to &quot;loteria&quot;).
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
niestety nie ma takiego handi nigdzie stąd zagram zakład odpowiadający temu czyli over 160,5 pkt w meczu po kursie 1,55 betsafe myślę że nawet 9/10 na pewno dziewczyny powalczą i stać je urwanie seta... obawiam się też że jak będzie 2-0 w setach to odpuszczą (przegraja bez wiary w zwyciestwo ) już w 3 secie....podobnie jak CUNEO
kurs już tylko 1,42... do tego typ w trochę przeciwnym kierunku FILIPA największego eksperta od siaty - wieć ciekawe jak będzie - choc nie wykluczam ze oba typy moga wejsc;
choc bardziej bym sie obawial jezeli chodzi o tym FILIPA za 1000 zł...
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
Filip chyba zna się dobrze, bo jego wyniki w typowaniu są łagodnie mówiąc zacne, ale też bym tego nie obstawiał. -1,5 seta: 3:1 jest bardzo prawdopodobne, ale żebym to zagrał, to musiałby być kurs 2,0-2,1 lub lepiej. Nie wiem czemu buk daje aż tak mało... Muszyna to tutaj żaden murowany faworyt (ale faworyt jako tako - to na pewno).
 
V 8

vengo

Użytkownik
Nie zdziwię się, jak Muszyna ten mecz w ogóle przegra.
Zwyczajnie nie mają argumentów siatkarskich na boisku.
Jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że Muszynianki złapały dołek po świetnej grze w bloku Aluprofu. Niewiele atakowanych piłek czysto przechodziło na stronę BB i moim zdaniem to jest sposób na Muszynę. Do tego dobre przyjęcie i obrona piłek,jak dotychczas, a będzie dobrze.
Jeżeli Aluprof wyjdzie na boisko zmotywowany to przewaga jest po ich stronie.
Powtarzam, ostatni mecz bardziej Bielsko przegrało niż Muszyna go wygrała.
Owszem, w sezonie Bielsko nie błyszczało, ale ostatnie spotkania to zwyżka formy.
Puchar Polski - wygrana dopiero w TB i ostatnie mecze zacięte jasno pokazują,że wszystko może sie wydarzyć, zwłaszcza u kobiet ;)
Typ z handi -1,5 na Muszynę bardzo ryzykowny,równie dobrze można typować parzyste-nieparzyste.
Po ostatnich meczach Bielsko-Biała bardziej mnie przekonuje, u Muszyny widać regres.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Baraż o PlusLigęKobiet:
Baraż pomiędzy 9tym zespołem PLS - AZS Białystok a 2gą drużyną 1szej ligi Piecobiogaz Murowana Goslina. Pinnacle wystawia na zdarzenie:
Piecobiogaz Murowana Goslina (+2,5seta) kurs 2.310.
Słyszałem coś o tym że cała rzesza &quot;gwiazd&quot; z Białegostoku w niedalekiej przyszłości miała wyleciec do swoich krajów na rozgrywki swoich reprezentacji narodowych. Jak ma się ta sytuacja na dzień dzisiejszy przed ww. meczem który odbędzie się 21.05.2011 oczywiście w Białymstoku. I czy w przypadku osłabienia drużyny AZSu kurs nie jest lekko przesadzony?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom