>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga Kobiet 2010/2011

Status
Zamknięty.
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia - Impel Gwardia Wrocław
Już w piątek spotkanie dwóch ostatnich drużynLSK, Rumia zajmująca ostatnie 10 miejsce i Wrocław - 9. Gospodynie w dotychczasowych 5 spotkaniach ugrały jedynie seta w pierwszym spotkaniu z Bielskiem, natomiast drużyna gości zdobyła 1pkt w 4 spotkaniach przegrywając u siebie z Atomem Sopot 2-3. Gra drużyny z Wrocławia wygląda na papierze lepiej bo w pozostałych 3 meczach przegrywała 1-3. Buki na to spotkanie wystawiły trochę dziwne kursy ;) Około 3,5 na drużynę beniaminka i 1,2-1,25 na drużynę z Wrocławia.
Rumia nie gra aż tak źle żeby nie zaryzykować, tym bardziej, że do pełnej dyspozycji powróciła Aleksandra Theis. Jest szansa, że zagra również Dorota Pykosz, która ma problemy z kręgosłupem, ale to nic pewnego.
Zapowiada się mecz walki, tak więc kurs na drużynę gości stanowczo za mały do grania.
Czy ja wiem czy za mały te 1,25 to nawet dobra propozycja do jakiegos combo, bo Rumia ... właśnie gra zle , jeden w miare przyzwoity set w meczu to za mało zeby myslec o wygrywaniu , słabiutko w odbiorze i przekłada sie to na inne elementy, do tego zagrywka anemiczna i nawet jakby chcialy to nie byly w stanie krzywdy dotychczasowym rywalkom zrobic.
Forma Wrocławia zwyzkuje i jesli beznadziejny Bialystok wygrał w Rumii 3-0 (wystarczyło zrealizowac taktyczne załozenia) to tym bardziej stac na zwyciestwo - lepsza na chwilę obecna od AZS ekipe
Jak juz grac cos w kierunku Rumii to najwyzej +2,5s
 
F 0

figof87

Użytkownik
Po kontuzjach do treningów w drużynie Impel Gwardia Wrocław wróciły już najlepsze i doświadczone skrzydłowe jak Witczak i Mroczkowska. W dzisiejszym spotkaniu powinny zagrać.
Wydaję się zdecydowane zwycięstwo Gwardzistek za 3 oczka. Under 180,5 miło wygląda.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
BKS Aluprof Bielsko-Biała - ATOM Trefl Sopot​


Rzadko typuję kobiecą siatkówkę, ale dzisiaj podejrzewam, że będę oglądał spotkan i można spróbować.

Po kilku kolejkach można już powoli mówić o tym kto w tym sezonie będzie walczył o najwyższe cele. Nie będzie wielkiej niespodzianki jeżeli napiszę, że będą to: Muszynianka, Aluprof i ATOM. Reszta stawki jest bardzo wyrównana.

Składy na to spotkanie powinny wyglądać następująco

Aluprof: Skorupa(Rozegranie) - Bamber(Atak) - Frąckowiak i Ciaszkiewicz(Przyjęcie) - Okuniewska i Wojtowicz(Środek) - Sawicka(Libero)
ATOM: Bełcik(R) - Konieczna(A) - Świeniewicz i Rinieri(P) - Maculewicz i Dziękiewicz(Ś) - Maj(L)

Drużyna ATOMU rozegra swoje pierwsze, poważne spotkanie w tym sezonie LSK. Na swojej drodze spotykają dzisiaj aktualne Mistrzynie Polski. Faworytem są zawodniczki z Bielska-Białej. Osobiście jednak nie skreślam zawodniczek z Sopotu i myślę, że są w stanie sprawić dzisiaj małą niespodziankę.

Skład podopiecznych Trenera Chiappiniego wygląda rewelacyjnie. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że ciężko jest tak szybko stworzyć dobrze pracującą maszynę. W LSK oglądałem ich 2 spotkania i podobała mi się przede wszystkim obrona i dobrze współpracujący z nią blok. W Top Volley International noge skręciła Neriman Ozsoy. I nie jestem pewien czy dzisiaj wystąpi. Godnie powinna zastąpić ją Katarzyna Konieczna. Na przyjęciu też zagadka. Simona Rinieri miała problemy ze zdrowiem, ale chyba dzisiaj powinna zagrać. Iza Bełcik według mnie rozgrywa przeciętnie. Częściej są to dosyć czytelne wystawy. Bardzo podoba mi się gra w bloku Kingi Maculewicz. Świetnie czyta grę i zdobywa sporo punktów w tym elemencie. Najwięcej roboty w przyjęciu powinna mieć Dorota Świeniewicz.

Trener Grzegorz Wagner cały czas nie może korzystać z Anny Werblińskiej i Anny Podolec. Na przyjęciu powinno być bez niespodzianek. Karolina Ciaszkiewicz ma pewne miejsce w składzie. Dobrze radzi sobie w przyjęciu i jest raczej solidną zawodniczką. Asia Frąckowiak miewa problemy w przyjęciu i to spore. W ataku mocny punkt Aluprofu. Kasia Skorupa przy dobrym przyjęciu od razu powinna uruchamiać Gabriele Wojtowicz. O ile oczywiście ta zawodniczka wystąpi w dzisiejszym spotkaniu. Gabriela ma olbrzymi potencjał i świetne warunki fizyczne. Często jednak popełnia błędy techniczne, szczególnie w polu serwisowym czy też przy dograniu łatwej piłki. Bardzo dobrze radzi sobie w bloku. Natalia Bamber prezentuje równą, dosyć dobrą formę. Kiedy się rozegra jest ją bardzo ciężko powstrzymać.

Jak to u kobiet często bywa, decydujące znaczenie w tym spotkaniu będzie miała zagrywka. Przy kiepskim przyjęciu zawodniczki będą miały olbrzymie trudności ze skończeniem pierwszego ataku. W ekipie z Sopotu najwięcej piłek będzie przyjmować chyba Świeniewicz. Po drugiej stronie siatki najwięcje powinna odbierać Frąckowiak. Trener Chiappini ma długą ławkę rezerwowych. W każdej chwili może poprawić grę swojego zespołu lub dać chwilę oddechu podstawowym siatkarkom, wcale nie obniżając w tym momencie potencjału swojego zespołu.

Zapowiada się ciekawe, wyrównane spotkanie. Oba zespoły walczą o najwyższe cele w tym sezonie. Dla ATOMU będzie to swego rodzaju sprawdzian. Czy są w stanie dzisiaj pokonać aktualne Mistrzynie Polski ?

Propozycje:
ATOM Trefl Sopot @ 2.20 Unibet ⛔
ATOM Trefl Sopot +1.5 (Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ⛔

PS. Może ktoś będzie zainteresowany treningiem z Atomówkami ?
Trening z siatkarkami ATOMU TREFL w Ergo Arenie !

EDIT: Aluprof bardzo, bardzo dobrze od samego początku spotkania. Atomówki mnóstwo głupich błędów. Indywidualności są, teraz trzeba czekać na zespół.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna Mecz powinien być meczem walki, gdyż drużyna gospodyń ma walczyć o tytuł Mistrzyń Polski. Po ostatniej porażce Sopocianek 0-3 z Bielskiem na wyjeździe w zespole pełna mobilizacja. Same zawodniczki nie poznawały samych siebie, i wiedzą że jeszcze nigdy nie zagrały tak źle (wcześniej 4 zwycięstwa), a Magdalena Śliwa powiedziała, że mecz przegrały w głowach a nie kondycyjnie. Z kolei trener Chiappini stwierdził na konferencji prasowej, że jego drużyna zapomniała wyjść na boisko.
Do tej pory w lidze najlepiej spisuje się drużyna z Muszyny, wygrała wszystkie 5 granych spotkań i awansowała dodatkowo z drugiego miejsca do pucharowej fazy LM wygrywając 3-2 z Odintsovem. Ale wg mnie drużyna gości w ostatnim czasie jakoś spuściła z tonu, nie gra tak dobrze jak to czyniła na początku sezonu, dowodem na to jest ligowy mecz w Łodzi z Organiką gdzie BPS wygrał wprawdzie 3-2, ale to głównie dzięki niemocy Organiki. Również w LM przegrana 1-3 z VakifGunesTTelekom w dwóch setach ponosząc porażkę do 14 chwały nie przynosi :;/:
Bukmacherzy coś nie doceniają wg mnie drużyny gospodyń - kurs 2,7, a na przyjezdne 1,4 (bwin). Nie wiem - kusi mnie trochę na zagranie zwycięstwa drużyny z Sopotu, jeszcze się waham (na pewno dużo bliżej mi na zagranie gospodyń, niż na granie po kursie 1,4 na Muszynę).
A może +183,5pkt byłoby lepszym rozwiązaniem? - przynajmniej 4 wyrównane sety jak najbardziej możliwe.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna​

W poprzedniej kolejce próbowałem grać na Atomówki i wszyscy pamiętamy jakim wynikiem zakończyło się tamto spotkanie. Sopocianki mają potencjał, ale jednak w porównaniu do Aluprofu czy Muszyny brakuje im zgrania.

Muszyna jeżeli chce pokonać Atomówki powinna wziąć przykład z Aluprofu. Podopieczne Trenera Wagnera konsekwentnie realizowały założenia taktyczne i większość zagrywek szła w Dorotę Świeniewicz, która zwyczajnie sobie nie radziła. Iza Bełcik nie jest wybitną rozgrywającą. Wystawia według mnie czytelnie i przy słabszym przyjęciu Sopocianek zawodniczki Muszyny spokojnie mogą ustawiać potrójny blok. Jak na razie nic szczególnego nie pokazała Simona Rinieri. Miała problemy zdrowotne i nie jest jeszcze w optymalnej formie. Zazwyczaj najwięcej piłek w ataku otrzymuje Neriman Ozsoy.

Muszyna dobrze rozpoczęła sezon i jak na razie w LSK jest niepokonana. U kobiet forma faluje jeszcze bardziej niż u mężczyzn i ciężko stwierdzić, która zawodniczka zagra dzisiaj dobre spotkanie. Trener Bogdan Serwiński na pewno może liczyć na Agnieszkę Bednarek-Kasze. Ma bardzo trudną zagrywkę i świetnie radzi sobie w bloku. Na pozycji atakującej na pewno wystąpi Asia Kaczor. Parę przyjmujących stanowić będą Ola Jagiełło i Debby Stam. Ola jest solidną zawodniczką i zazwyczaj prezentuje się z dobrej strony. Holenderka jeszcze nie pokazała pełni swoich umiejętności. Jeżeli miałbym wybierać między rozgrywającymi obu zespołów to na pewno wybrałbym Milene Sadurek. W porównaniu do Izy Bełcik gra szybciej i przede wszystkim rozgrywa.

Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Libero obu zespołów. W zespole z Sopotu zobaczymy Paulinę Maj, a po stronie Muszyny Mariolę Zenik. Lepszą zawodniczką obecnie jest Mariola. W przyjęciu różnie to bywa, ale w obronie po prostu gra rewelacyjnie. Momentami wyciąga niemożliwe piłki.

Muszyna na dzień dzisiejszy jest zespołem bardziej zgranym. W siatkówce bez zgrania i zrozumienia na parkiecie nie ma mowy o zwycięstwach. Zapowiada się ciekawe widowisko, ale faworytem będzie zespół Trenera Serwińskiego, który w spotkaniu z Aluprofem udowodnił, że jest głównym kandydatem do Mistrzostwa Polski.

Spotkanie będzie można obejrzeć na Polsacie Sport lub TV4 o godzinie 14.45 !

Propozycje:
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna @ 1.50 Unibet ⛔
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna -5.5 pkt. (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔

EDIT: Kolejna przygoda z żeńską siatkówką niestety nieudana. Zasłużone zwycięstwo Atomówek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
ATOM Trefl Sopot - Muszynianka Muszyna
Atomówki w tym sezonie spisuję się nieźle, jednak w starciach z lepszymi rywalami idzie im gorzej. Widać to było w poprzedniej kolejce, kiedy to grali z Bielskiem. Na wyjeździe poległy 0:3 i w żadnym secie nie było zagrożenia ze strony sopocianek. Muszyna w tym sezonie jest niepokonana w lidze, a w środku tygodnia wygrały z Odincowem i awansowała do fazy pucharowej Ligi Mistrzyń. Mocnym punktem gości jest Mariola Zenik, która wyczynia niesamowite cuda w obronie i dzięki niej Muszyna ma bardzo wiele kontr, w których jest skuteczna. Muszynianka jest o wiele lepszym i bardziej zgranym zespołem Trefla, który powstał tak naprawdę krótko przed sezonem. Uważam, że Muszyna bez problemu poradzi sobie dzisiaj z Atomówkami.
Moja propozycja:
Muszyna (-5.5 pkt) @ 1.75
 
M 1

milten99

Użytkownik
Jestem kibicem Muszyny. Mieszkam w okolicach, więc często bywam na meczach. Niestety tak jak przewidywałem Muszyna poległa. Dziwi mnie strasznie, że jako mocny punkt Muszyny uznałeś Mariolę Zenik, która od pewnego czasu ma sporo problemów z przyjęciem, a nawet z grą w obronie i w żadnym turnieju w ostatnim czasie nie była nawet w połowie statystyk na swojej pozycji. Gra Muszyny bardzo faluje, dużo przestojów, które było widać w dzisiejszym meczu. Z taką grą nie ma co marzyć o zwycięstwach z najlepszymi. Pozdrawiam
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Dzisiaj mecz:

Organika Budowlani Łódź - Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
Ale ostrzegam przed jakimkolwiek typowaniem bo w drużynie Gospodyń jest tylko siedem zdrowych zawodniczek: Karolina Kosek, Michela Teixeira, Marta Szymańska, Julia Shelukhina, Joanna Mirek i Luana de Paula oraz będąca po długiej podróży i zmianie strefy czasowej Karla Echenique (nowa rozgrywająca, która nie wzięła udziału w żadnym treningu z uwagi na problemy z połączeniami lotniczymi dotarła do Łodzi dopiero wczoraj). Na wczorajszym treningu skręcenia stawu skokowego doznała Katarzyna Bryda i jej występ w jutrzejszym meczu jest wykluczony. Bardzo mocno przeziębione są Katarzyny Ciesielska i Zaroślińska.
Sam myślałem, żeby zagrać na -160,5pkt, ale w związku z taką informacją - odpuszczam.
_________________________________________________________
Jeżeli przydała Ci się do czegoś moja wiadomość/typ kliknij dzięki. Dzięki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
:siata:Muszynianka - AZS Białystok Typ:Muszynianka-16.5 pkt⛔ @ 1.72 lub Muszyna -1.5 seta @ 1.20⛔
Spotkanie pomiędzy liderem a 6 drużyną Plusligi Kobiet. Siatkarki AZS-u w ostatnich tygodniach zaskakują swoimi wynikami wielu siatkarskich ekspertów. 4 zwycięstwa z rzędu zawsze robią wrażenie. Nie mniej jednak nie widzę szans dla tej drużyny s starciu z Muszyną. AZS co prawda wygrał 4 mecze z rzędu ale większość drużyny z którymi się mierzyła była na ich poziomie albo była gorzej niż przeciętna (Rumia). Na co warto zwrócić uwagę AZS gdy wygrał ze Stalą Mielec 3-2 to dwa sety zawodniczki z Białegostoku przegrały 25-13 ! Z Gwardia mecz wygrany też 3-2 ale drugi set przegrany 25-8 ! Co świadczy o tym że ta drużyna miewa mocne przestoje w swojej grze. A z kim jak z kim ale z taką drużyną jak Muszynianka na pewno w co najmniej jednym secie to się ujawni. Muszyna w tym sezonie na własnym parkiecie jeszcze nie straciła punktów co więcej praktycznie zawsze z kim kolwiek dziewczyny nie grały to zawsze pokrywały wysokość hendicapu który gram (Wyjątek mecz z MKS Dąbrowom Górniczą wygrana 13pkt) ale Dąbrowa to zespół o klasę lepszy niż AZS. Muszyna świetnie prezentuje się w tym sezonie w bloku i wg mnie miedzy innymi ten element przyczyni się w tym meczu do wyraźnego zwycięstwa Muszynianki.
:siata:TPS Rumia - KPSK Stal Mielec Typ:Mielec@ 1.20✅ lub Mielec -1.5 seta✅
Spotkanie ostatniej i przedostatniej drużyny w tabeli Plusligi Kobiet. Mecz na pewno dla obu drużyny najwyższej wagi ale dla mnie faworyt jest tylko jeden Stal Mielec. Rumia w tym sezonie jest totalnym outsiderem świadczy o tym dobitnie ich bilans 0 zwycięstw 7 porażek i bilans setów 1-21 ! Stal może też nie błyszczy ale już nie jedno krotnie w tym sezonie pokazywały że wygrywać potrafią i że mają po swojej stronie pomysł na grę. Czego nie można powiedzieć o Rumi. Widziałem ich ostatni mecz z Organiką i poziom prezentowany przez ten zespół był co najmniej żenujący. Fatalna rozgrywająca która raz po raz udowadniała że myślenie na boisku jest dla niej rzeczą obcą. Bardzo słabe przyjęcie i bezmyślny atak większość zawodniczek z Rumi nie trzymały kompletnie kierunków ataku i biły na pała przed siebie na zasadę a nóż widelec może się uda plus do tego wszystkiego kompletne zero w bloku. Drużyna Stali nie jest jakimś klasowym zespołem ale to co prezentują zawodniczki tej drużyny powinno być wystarczające na żenującą grę zespołu z Rumi. Miałem w tym spotkaniu grać Hendicap -1.5 ale ostatecznie postanowiłem iść po najmniejszej linii oporu ..
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - ATOM Trefl Sopot​


Typy trochę na łatwizne. Spotkanie będzie transmitowane przez Polsat Sport, więc można spróbować.

ATOM dysponuje ogromnym potencjałem i w ostatniej kolejce zaskoczył mnie w spotkaniu z Muszynianką. Mocne strony Sopocianek to na pewno bardzo trudna zagrywka i skuteczny blok. Świetnie w ataku radzi sobie Neriman Ozsoy. Turczynka łapie piłkę bardzo wysoko i jest jedną z lepszych zawodniczek w LSK na pozycji atakującej. Osobiście podoba mi się gra środkowych. Kinga Maculewicz i Amaranta Fernandez dobrze radzą sobie w bloku i otrzymują sporo piłek od Izy Bełcik.

Widziałem chyba jedno spotkanie Dąbrowy Górniczej i nic sensownego napisać nie mogę.
Tym typem bazuje jednak na potencjale i możliwościach drużyny z Sopotu.

Spotkanie można oglądać od godziny 18:00 na kanale Polsat Sport !​

Propozycje:
ATOM Trefl Sopot @ 1.42 Unibet ✅
ATOM Trefl Sopot - 1.5 (Sets Handicap) @ 1.85 Unibet ✅

EDIT: W końcu udana &quot;przygoda&quot; z kobiecą siatkówką. Akcja Neriman Ozsoy z banerem reklamowym świetna ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
GCB Centrostal Bydgoszcz - ATOM Trefl Sopot​


Typ opieram głównie na możliwościach i potencjale ekipy z Sopotu.

Centrostal jak na razie zajmuje dosyć wysoką 4 lokatę. Bydgoszczanki całkiem nieźle spisują się na własnym parkiecie.
Atomówki zgromadziły na swoim koncie już 21 oczek i zajmują w tabeli pozycję wicelidera.

Trener Chiappini musi zwrócić uwagę przede wszystkim na Katarzynę Mróz. Środkowa Centrostalu ma bardzo dobre warunki fizyczne i dosyć często atakuje. Również mocny punkt w bloku. Charlotte Leys to kolejna siatkarka na którą trzeba zwrócić uwagę. Przyjmuje dosyć dobrze, ale z racji tego, że dostaje sporo piłek od rozgrywającej trzeba w nią konsekwentnie zagrywać.

Atomówki mają długą ławkę rezerwowych i sporo wartościowych zawodniczek. Ciężko wskazać jaką siódemką rozpocznie dzisiaj Trener Chiappini. Wiodącą postacią od początku sezonu jest Neriman Ozsoy. Turczynka ostatnio występowała na przyjęciu i to w nią celowały rywalki. Dzisiaj będzie identycznie.

W pierwszym spotkaniu tych zespołów wyraźnie lepsza była drużyna z Sopotu. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie i komplet punktów przyjedzie do Trójmiasta.

Propozycja:
ATOM Trefl Sopot -1.5 (Sets Handicap) @ 1.50 Unibet ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
GCB Centrostal Bydgoszcz - AZS Białystok​


Zespoły z Bydgoszczy i Białegostoku sąsiadują ze sobą w Tabeli. Gospodynie dzisiejszego spotkania mają oczko przewagi nad Akademiczkami.

Te zespoły rzadko są pokazywane w TV, więc moja wiedza o ich grze nie jest zbyt duża. Uważam jednak, że w kurs na zwycięstwo Białostoczanek jest po prostu zawyżony.

Ciekawie zapowiada się pojedynek na środku siatki. W poprzednim sezonie Dominika Kuczyńska i Katarzyna Mróz tworzyły podstawową parę środkowych w Centrostalu. Dziś te zawodniczki staną po przeciwnej stronie siatki.

Pierwsze spotkanie Akademiczki z Białegostoku przegrały na własnym parkiecie 1:3. Od tamtego czasu sporo się jednak zmieniło. Podopieczne Wiesława Czaji mają na rozkładzie takie zespoły jak: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna, BKS Aluprof Bielsko-Biała czy też Organika Budowlani Łódź.

Liczę na przynajmniej dwa zwycięskie sety gości dzisiejszego spotkania.

Propozycja:
AZS Białystok +1.5 (Sets Handicap) @ 1.72 Unibet ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - BKS Aluprof Bielsko-Biała​


Spotkanie Mistrzyń Polski z Wicemistrzyniami Polski musi budzić emocje. Starcie zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie i na całe szczęście będzie można je zobaczyć na Polsacie Sport.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się bardzo pewnym i szybkim zwycięstwem zespołu z Muszyny 3:0. Różnica między ekipami tego dnia była ogromna.

Kadrowo zespoły wyglądają świetnie. Wydaje mi się jednak, że lekką przewagę ma zespół Muszynianki, który ma szerszą ławkę rezerwowych. Obie drużyny w tym tygodniu miały ciężki i długie wyjazdy w Lidze Mistrzyń. Fizycznie na pewno odczuwają zmęczenie i nie zdziwię się jeśli Trenerzy Serwiński i Wagner dokonają kilku roszad w składach.

Ostatnio z kontuzją pleców zmagała się Debby Stam, ale w spotkaniu z Villa Cortese godnie zastapiła ją Kinga Kasprzak.

W Aluprofie być może od początku spotkania będziemy oglądać Anię Werblińską. W pełnym wymiarze chyba jeszcze po kontuzji nie zagrała i jej forma jest wielką niewiadomą.

Muszyna gra solidną siatkówkę i jest faworytem dzisiejszego starcia. Oczywiście malutkim atutem powinna być własna hala. W grze podopiecznych Trenera Serwińskiego podobały mi się ostatnio liczne kombinacje rozgrywane przez Milenę Sadurek. Sporo zbiegnięć ze skrzydeł do środka, które oprócz tego, że wyglądają bardzo efektownie są jeszcze efektywne.

Wydaje mi się, że będą to siatkarskie szachy. Zespoły znają się doskonale i trudno będzie czymś zaskoczyć. Mam nadzieję, że ujrzymy dobre widowisko zakończone zwycięstwem Muszynianki.

Transmisję ze spotkania przeprowadza Polsat Sport już od godziny 14:45 !​

Propozycje:
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna @ 1.30 Unibet ✅
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna -1.5 (Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ✅
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna -8.5 pkt. (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ✅

EDIT: Po trzeciej partii nie było za ciekawie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - KPSK Stal Mielec
Typ: (+2,5 seta) KPSK Stal Mielec
Kurs: 1,95
Bukmacher: Unibet

Ostatni mecz 11 kolejki wygląda nawet ciekawie, mimo iż bukmacherzy upatrują jednostronnego i krótkiego meczu, o czym może świadczyć kurs 1,05 na gospodynie, wystawiony przez firmę Unibet. Trzeba zatem wykorzystać prezent w postaci wysokiego kursu na Mielczanki, dodać handicup - i mamy fajny typ na przyjezdne, w dodatku bardzo realny, a dlaczego?
Dąbrowiankom w lidze nie idzie, po 10 meczach tylko 7 miejsce z bilansem 4-6. Stal przed ostatnia z bilansem 3-6. Poziom gry drużyn naprawdę wyrównany. Drużyna z Mielca chwalona za równą formę i postawę w PL, czego nie można powiedzieć o gospodyniach które mają często wahania formy. Dąbrowa pała rządzą rewanżu za mecz w Mielcu w 2 kolejce i porażkę 3-0, ale czy zbyt duża chęć nie będzie utrudnieniem? Mielczanki wygrywając pierwszy mecz, pokazały że potrafią zagrać dobre spotkanie z ta drużyną. Sezon temu w meczu obu drużyn Mielczanki urwały seta, ale Dąbrowa Górnicza prezentowała się zdecydowanie lepiej niz teraz (ba, była nawet rewelacją rozgrywek). Myślę, że mimo takiego kursu, o meczu można powiedzieć ze będzie ciekawy i choć trochę wyrównany, a wiadomo jak to u kobiet, sporo przestojów i długich serii punktowych z obu stron, które często zmieniają tok wydarzeń w sposób nieobliczalny. Myślę, że warto spróbować​
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Zgadzam się w 100% z Typem Diuqa85. Analiza jednak stworzona już wcześniej, więc wkleję.

TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - KPSK Stal Mielec​


Przede wszystkim Bukmacherzy zupełnie nie doceniają ekipy z Mielca. Może wyniki osiągane przez ten zespół nie są rewelacyjne, ale różnica pomiędzy tymi drużynami nie jest aż tak duża.

W pierwszym spotkaniu bardzo pewnie wygrała Stal Mielec (3:0). Dzisiaj na własnej hali Dąbrowianki na pewno będą chciały zrewanżować się przyjezdnym, ale ich zwycięstwo według mnie nie jest takie pewne.

Dąbrowa Górnicza bardzo dobrze radzi sobie w Pucharze CEV i awansowała obecnie do Challenge Round gdzie zmierzy się z ASPTT Mulhouse. W PlusLidze Kobiet aż tak dobrze jednak nie jest. Tylko cztery zwycięstwa i dopiero siódma lokata w Tabeli to wynik znacznie poniżej oczekiwań.

Ekipa z Mielca przed sezonem nie była stawiana w roli faworyta rozgrywek i słusznie. Większych szans w starciach z Bielskiem, Muszyną czy Sopotem nie mają. Z pozostałymi ekipami według mnie mają szansę nawiązać walkę.

Nowym nabytkiem Stali Mielec jest atakująca Polina Liutikova.

Kobieca siatkówka jest nieprzewidywalna i z tym stwierdzeniem trudno się nie zgodzić. Uważam, że skreślanie ekipy z Mielca w tym starciu jest nie na miejscu. Zwycięstwo w jednej z partii jest jak najbardziej w ich zasięgu. A może pokuszą się o coś więcej ?

Transmisję ze spotkania przeprowadza Polsat Sport już od godziny 18:00 !​

Propozycje:
KPSK Stal Mielec +2.5 (Sets Handicap) @ 1.95 Unibet ⛔

EDIT: Bardzo solidna postawa Dąbrowianek i brak pomysłu na grę ze strony Stali Mielec. Występ rozgrywającej Doroty Wilk (Mielec) przemilczę.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nadzieja na dobry występ Stali w Dąbrowie Górniczej pokładana jest w nowym nabytku klubu, atakującej Polina Liutikova; co prawda, w pucharowej konfrontacji w barwach Tomisa Konstanca nie powstrzymała ona dąbrowskiego MKS-u , ale być może uda się to teraz...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Impel Gwardia Wrocław - GCB Centrostal Bydgoszcz​

Faworytkami są gospodynie dzisiejszego spotkania i mam nadzieję, że dzisiaj zrewanżują się Bydgoszczankom za porażkę w pierwszym spotkaniu tych drużyn.
W zespole z Wrocławia jest kilka ciekawych, młodych zawodniczek. Na pewno na uwagę zasługuje rozgrywająca Joanna Wołosz. Lubi grać bardzo szybko i kombinacyjnie. Poza tym dysponuje świetną zagrywką z wyskoku. Dobrze prezentuje się środek siatki gdzie występują Maja Tokarska i Zuza Efimienko. Dwie szybkie, wysokie zawodniczki. Należy również pamiętać o innych zawodniczkach, które potrafią grać na dobrym poziomie: Katarzyna Mroczkowska, Bogumiła Barańska, Anna Witczak, Monika Czypiruk czy też Katarzyna Jaszewska. Według mnie troszkę słabiej spisuje się Libero Aleksandra Krzos.
Bydgoszcz prezentuje się nieźle i przed tym spotkaniem ma pięć oczek przewagi nad Gwardzistkami. Przede wszystkim Trener Impelu musi zwrócić uwagę na Katarzynę Mróz, która ma świetne warunki fizyczne i ciężko jest ją ominąć w bloku.
Propozycja:
Impel Gwardia Wrocław @ 1.60 Unibet ✅
EDIT: Świetne spotkanie rozegrała przede wszystkim Katarzyna Jaszewska (MVP) i ku mojemu zdziwieniu Aleksandra Krzos.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
KPSK Stal Mielec - Organika Budowlani Łódź ✅
Typ: KPSK Stal Mielec +11,5 punktów w meczu; @1,85
Unibet

Jak zobaczyłem kursy na ten mecz: 4,75-1,15 to myślałem, że spadnę z krzesła. Jak dla mnie zaniżone w stronę Budowlanych. Zacznę jednak od gospodyń. Stal dobrze zaczęła rozgrywki, jednak potem coś się zacięło. W ostatnich spotkaniach, poza wygraną ze słabiutką Rumią, niestety mielecki klub zalicza same porażki. W pokazywanym tydzień temu w TV meczu wyjazdowym z Dąbrową, Stal zagrała słabo. Efektem tego wszystkiego miało być zwolnienie trenera Adama Grabowskiego, jednak zawodniczki wstawiły się za nim. Zatem jego posada zależy teraz od dwóch najbliższych meczów - z Łodzią u siebie oraz z Bydgoszczą na wyjeździe. Ogólnie rzecz ujmując, Mielec to według mnie ósma, dziewiąta siła naszej ligi (czyli ja raczej nie widzę za dużego potencjału w tej drużynie). Przejdźmy teraz do Organiki. Jest to największe rozczarowanie tego sezonu. Trzeba przyznać, że w Lidze Mistrzyń zaprezentowały się słabo. W rodzimej lidze także kiepściutko. Celem tej drużyny była na pewno walka o medale, a na razie wygląda to blado. Efektem tego jest roszada na stołku trenerskim. Zatem w meczu z Mielcem powinien nastąpić tzw. efekt nowej miotły (czy jak to się tam mówi ;-) ). Ja jednak jestem sceptycznie nastawiony do Małgorzaty Niemczyk jako trenerki. Czas oczywiście pokaże. W tym spotkaniu niepewny jest występ Joanny Mirek. Zmaga się ona z kontuzją ścięgna Achillesa (ale akurat dla mojego typu to mało istotna wiadomość, bo dla mnie Asia Mirek w tym sezonie zawodzi bardzo, ale to bardzo w stosunku do tego co pokazywała w poprzednich sezonach w Muszynie; szczerze mówiąc spodziewałem się po niej więcej; więc czy zagra czy nie to dla mnie nie jest aż tak istotne). Podsumowując, bardzo słaba Stal gra ze słabą w tym sezonie Organiką. Dla obydwu klubów to bardzo ważny mecz (Mielczanki walczą o stołek dla swojego trenera, ale przede wszystkim o przedłużenie szans na czołową ósemkę; Łodzianki chciałyby się jak najlepiej zaprezentować nowej trenerce - wspomniana NOWA MIOTŁA :grin:, no i przede wszystkim odskoczyć od dolnych rejonów tabeli). Jak dla mnie szanse procentowe na zwycięstwo rozkładają się następująco: 35% Mielec, 65% Łódź, zatem kursy 4,75-1,15 to jakaś kpina. Proponuję handi punktowe, chociaż zdaję sobie sprawę, jakie zdarzają się serie punktowe w kobiecej siatkówce. No ale linia handi jest jak dla mnie wysoka. Tak jak pisałem wcześniej, Mielec to dla mnie bardzo słaby klub, ale po pierwsze grają z Łodzią, która zawodzi w tym sezonie; po drugie grają u siebie i to powinno wystarczyć na pokrycie tego dosyć sporego handicapu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP

KPSK Stal Mielec - Budowlani Łódź
3:1

Typ: 1
Kurs: 3.95


christopher48 warto dodać że za mielczankami przemawia jednak historia dotychczasowych meczów między obiema drużynami. Stal nigdy jeszcze nie przegrała z Organiką i w poniedziałek zrobi wszystko by passę tę podtrzymać. Mało tego.. Zarząd Mielca postanowił ograniczyć się do postawienia ultimatum trenerowi. Dalsze jego losy uzależnione będę od wyników dwóch najbliższych spotkań (tego z Organiką i z Centrostalem Bydgoszcz w następnej kolejce). Ja myślę, że skoro siatkarki wstawiły się za nim to będą gryzły parkiet w tym spotkaniu. Natomiast tak jak wcześniej wspomniałeś.. W Łodzi wszyscy z niepokojem, ale i też z nowymi nadziejami wyczekują debiutu Małgorzaty Niemczyk na stanowisku pierwszego trenera. Myślę że debiut raczej udany nie będzie. Tym bardziej że kibice w Mielcu zgotują piekło przyjezdnym siatkarkom. Obie drużyny grają zatem o olbrzymią stawkę. Ja ryzykuję win Mielca, kurs wysoki a szansa na wygranie jest moim zdaniem dość spora. W uzyskaniu dobrego wyniku dla miejscowych pomóc ma sprowadzona tuż przed końcem okienka transferowego młoda ukraińska atakująca Polina Liutikowa, która, mimo niespełna 22 lat, ma za sobą występy na parkietach w Rosji, Włoszech i Rumunii. Od początku sezonu w szeregach mielczanek najlepiej spisują się: wspomniana już Sadowska i ex-łodzianka Dominika Koczorowska. Trwający sezon obfituje w wiele niespodzianek. Dzisiaj będziemy świadkiem jednej z nich..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom