>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga Kobiet 2010/2011

Status
Zamknięty.
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Mam podobne zdanie co Groven oraz christopher48. Mój typ również oscyluje ku Stali. Szczerze mówiąc nie wierzę, że gospodynie dzisiejszego pojedynku rozegrają 2 tak słaby mecz pod rząd. Przypomnę, że tydzień temu, również w poniedziałek zostały roztrzaskane przez Dąbrowę Górniczą. Jednak &quot;stalówki&quot; to drużyna zupełnie inna a na swoim parkiecie są groźne i mają potencjał aby walczyć z najlepszymi w Plus Lidze. Do tych najlepszych na pewno w ostatnim czasie nie możemy zaliczyć Organiki Łódź, która w ostatnim czasie kuleje. Wysoka porażka z AZS Białystok, męczarnie z wrocławiankami. Pojedynek sąsiadujących drużyn w tabeli będzie miał szczególny charakter dla gospodyń, bowiem tylko zwycięstwo za 3 pkt, pozwoli stalówkom zbliżyć się do siatkarek z Łodzi na 1 pkt. Oczywiście na papierze dalej silniejszą drużyna są przyjezdne, zatem ograniczę ryzyko typu na Stal i zaproponuje fajny zakład dostępny na Unibecie. Jest to wynik po 2 setach. Myślę, ze jeśli upatrujemy niespodzianki w postaci zwycięstwa gospodyń, to raczej od samego początku powinniśmy być tego świadkiem. Nie sadzę, aby Stal przegrywając 0-2, wtedy rozpoczęła pościg. Chociaż siatkówka kobieca jest bardzo nieprzewidywalna i dlatego typuję na odwrót.
Spotkanie: Stal Mielec - Organika Łódź
Typ: Wynik po 2 setach (podwójna szansa) - 1X ✅✅✅ 1-1 ;)
Kurs: 2,26
Bukmacher: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Bank BPS Fakro Muszynianka ✅
Typ: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza +1,5 seta; @1,72
Unibet

Tauron MKS ostatnio w bardzo dobrej formie. Tydzień temu wygrana w Bielsku bez straty seta. W środę w meczu Pucharu CEV dąbrowianki wręcz rozbiły na wyjeździe francuską Miluzę 3:0 (25:11, 25:15, 27:25). Muszyna, jak wiemy w LM poległa u siebie z Rabitą Baku 0:3.
W zapowiedzi tego spotkania na stronie Muszynianki:
http://www.mksmuszynianka.com/pl/aktualnosci/o_poprawe_nastroju_zapowiedz_meczu_tauron_mks_dabrowa_gornicza_bank_bps_muszynianka_fakro/
możemy przeczytać m.in. słowa Kasi Gajgał:
Na pewno będziemy chciały wygrać i trochę się w ten sposób podbudować. To nie jest tak, że lekceważymy mecz, bo nie jest to spotkanie w ramach Ligi Mistrzyń. Z drugiej strony może się okazać, że niektóre zawodniczki będą miały trochę wolnego, bo mecz z Rabitą kosztował nas sporo sił. To zupełnie inne spotkania niż w lidze polskiej - wyjaśnia reprezentantka Polski.
W tej zapowiedzi mamy także napisane, że:
Zespół z Muszyny wyjechał do Dąbrowy Górniczej w sobotę. Zaraz po zakończeniu niedzielnego spotkania ekipa wraca do Muszyny, by wykorzystać wszystkie okazje do treningów i jak najlepiej przygotować się do meczu rewanżowego w Baku.

Według mnie te ostatnie zdania, a także słowa Gajgał świadczą o tym, że Muszyna może jednak lekko odpuścić ten mecz. Gdzieś w głowach będą miały to, że przed nimi długi lot do Baku. Spotkanie rewanżowe w LM jest na pewno dużo ważniejsze od zwykłego meczu ligowego. Oczywiście Gajgał mówi, że będą chciały wygrać i że nie lekceważą meczu, ale dla mnie druga część wypowiedzi Kasi (że może się okazać, że niektóre zawodniczki będą miały trochę wolnego) jest dużo ważniejsza. Bo wiadomo, że zawodniczka nie powie wprost, że sobie odpuścimy. Nawet jakby tak powiedziała, to wątpię, żeby to poszło na stronę klubową. Cała zapowiedź przedmeczowa jest ogólnie w takim tonie, że powalczą w Dąbrowie, ale CZYTAJĄC MIĘDZY WIERSZAMI można się domyśleć tego, że jednak nie będą grały na 100%.
Myślę, że dąbrowianki zagrają natomiast na pełnej mobilizacji. Pną się w górę ligowej tabeli. Grają rewanż w przyszłym tygodniu z cieniarami z Miluzy u siebie, zatem nie trzeba się martwić o skutki zmęczeniowe niedzielnego spotkania. Są w dobrej formie i powinny to potwierdizć.
I teraz najważniejsze: gdyby Muszyna nie grała tych meczy z Baku w międzyczasie, to w życiu bym nie zaproponowałbym takiego typu, bo dla mnie jednak między tymi zespołami jest różnica klasy na korzyść Banku BPS Fakro.
Ale:
- po pierwsze: Dąbrowa gra u siebie
- po drugie: dąbrowianki są w dobrej formie
- po trzecie: te okoliczności (Muszyna myśli już o Baku), na których właściwie skupiam większość mojej analizy (bo są dla mnie kluczowe w kontekście tego spotkania)
To wszystko wyrównuje bardzo szanse jeśli chodzi o to spotkanie rozgrywane właśnie w tym terminie. Można spróbować normalny win, ja jednak proponuję asekuracyjnie Dąbrowę +1,5 seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Organika Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko Biała typ 2 kurs 1,40 ⛔
Dzisiaj o godz. 18:00 w łódzkim Pałacu Sportu aktualny zdobywca Pucharu Polski zmierzy się z Mistrzem Polski Aluprofem Bielsko Biała.
Organika Budowlani ma za sobą niezbyt udany miesiąc. Udało się co prawda wygrać po tie-breaku z Gwardią Wrocław, ale niepokoić muszą wyraźne porażki ze Stalą Mielec i wcześniej z AZS Białystok. Trudne zadanie stoi przed nową trener łódzkiej drużyny Małgorzatą Niemczyk. Nie udał jej się debiut w europejskich pucharach. W czwartek Organika uległa w trzech setach włoskiemu Urbino, wydaje się jednak że ten mecz służył celom treningowym. Trener Małgorzata Niemczyk podsumowała go następująco:
Jestem niezadowolona przede wszystkim z pierwszej połowy pierwszego seta. Później było już trochę lepiej. Mimo porażki uważam, że dwumecz z Urbino ułatwi mi odbudowę psychiczną zespołu, bo lepsze są sprawdziany z mocnym rywalem niż same treningi.

Pani trener w tym meczu dużo eksperymentowala. W trakcie meczu słabiej dysponowaną w ataku Katarzynę Zaroślińską na skrzydle zastąpiła Luana De Paula. Ta pozycja to póki co pięta achillesowa łodzianek. Brazylijka mimo ambitnej gry, nie jest jednak zawodniczką, która mogłaby rozwiązać problem ataku. Wszyscy czekają na powrót Joasi Mirek, która pokazała już w tym sezonie, że w trudnych chwilach może stanowić siłę ataku.
Dobre recenzje za ostatnie występy zbierają odpowiedzialne za przyjęcie libero Katarzyna Ciesielska i przyjmująca Michela Teixeira. Ich spektakularne wybrony wzbudzają uznanie kibiców jednak w obliczu problemów w ofensywie rzadko przekładają się na punkty. Co pokazał mecz z Mielcem, w którym łodzianki zaprezentowali się mizernie.
Natomiast, jeśli chodzi o Aluprof to napewno też inaczej wyobrażali sobie ten sezon. BKS zajmuje dopiero 3. miejsce w tabeli i ma niewielkie szanse na dogonienie prowadzącej dwójki. W Łodzi bielszczanki chciałyby przerwać passę 3 kolejnych porażek (w lidze z Muszynianką i Dąbrową, a także w Lidze Mistrzyń z tureckim VakifGunesTTelekom Stambuł). W lutym Aluprof był w stanie wygrać jedynie ze słabiutką Rumią przed własną publicznością. To nie koniec problemów Mistrza Polski. Drużyna z Bielska radzić sobie musi bez liderki zespołu – Anny Werblińskiej. Kapitan bielszczanek po raz kolejny w tym sezonie zmaga się z kontuzją kolana uniemożliwiającą występ w najbliższym spotkaniu. Nie pomaga też na pewno presja oczekiwań sponsorów i kibiców. Jednak uważam, że Aluprof poradzi sobie z Organiką, dlatego że może skupić się na pluslidze, ma na tyle szeroką kadrę , że brak Ani Werblinskiej mimo iz jest odczuwalny moze byc zastapiony.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Muszynianka Fakro Muszyna - Organika Budowlani Łódź
Spotkanie wicemistrza z ubiegłorocznym objawieniem rozgrywek. Muszynianka zakończyła niedawno maraton, grały dużo meczy w małym odstępie czasowym, do tego dochodzą długie podróże. Niestety, nie udało się zakwalifikować do Final Four, ale i tak doszły daleko. Z tego co wiem Klaudia Kaczorowska jutro nie zagra, nie wiem co z Debby Stam i Bednarek. Dziewczyny na pewno muszą ustabilizować formę, złapać oddech.
Obie drużyny dzieli przepaść w lidze, Organika wydaje mi się, że zaczyna powracać, może jeszcze nie ma formy, ale przynajmniej zaczęły walczyć na boisku, co ostatnio pokazały z Urbino (przegrany tie-break) i w meczu z mistrzyniami - Aluprofem, gdzie przegrywały już 2-0, a mimo to odniosły zwycięstwo. Co do Pani Niemczyk jako trenerki, jeszcze nie mam zdania, trzeba dać jej czas, może coś ruszy z miejsca. Łodzianką na pewno potrzebny jest każdy punkt, są na ostatnim miejscu który premiuje awans do play-off&#39;ów, a za plecami już jest Mielec, który dziś ograł niespodziewanie ATOM Trefl Sopot. Pierwszy mecz dość nieoczekiwanie wygrała właśnie Organika, ale był to początek sezonu, także nie brałbym tego wyniku zbytnio pod uwagę.
To tak w dużym skrócie, nie mam czasu naciułać coś więcej. Myślę, że na pewno przyjezdne stać na ugranie choćby seta.
Moje propozycje:
Organika Łódź(+2.5) ------------- 1.85 @ 7/10 ✅
Over 160.5 ----------------------- 1.90 @ 7/10 ✅
Rezultat po 2 setach - REMIS --- 3.55 @ 3/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 5

killkoss

Użytkownik
Bank BPS Fakro Muszynianka - Organika Budowlani Łódź (W
Dzisiejszy mecz moze byc podobny do wczorajszego w Mielcu (ktorego nie zdązylem wpisac).W Muszynie widac zmeczenie i problemy kadrowe po bojach na 2 fronty.Moim zdaniem kurs 1.05 na gospodynie jest zupelnie nie adewatny do ryzyka.Jesli Lodzianki zaczną gre skoncentrowane a mysle ze forma powoli idzie w gore i wydaje mi sie ze przy aktualnej dyspozycji obu zespolow minimum jednego seta Organika powinna ugrac a jesli ugra to kto wie jak dalej sie potoczy podedynek .Handicap +2,5 ✅ po (1,85)na Lodzianki wydaje sie byc dobrym rozwiązaniem,pomimo tego ze jest to jednak wyjazd.Bielsko zlapalo zadyszke i najprawdopodobnie Muszyna tez.
 
J 5

janik85

Użytkownik
Data i godzina spotkania: 14.03.2011/ 18:00
Rozgrywki: Plus Liga Kobiet w siatkówce
Spotkanie: Atom Trefl Sopot- BKS Aluprof Bielsko-Biała
Typ: Atom -2.5 seta
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betsafe
Jeszcze miesiac temu bylby to niewatpliwie hit nad hity w Plus Lidze Kobiet. Obie ekipy wtedy prezentowaly sie swietnie. Na dzien dzisieszy zdecydownym faworytem tego spotkania jest zespol gospodarzy. Zajmuje on w tabeli 2 miejsce i ma tylko punkt starty do Muszyny. Zespol mistrza polski Aluprof jest w rozsypce. Po niechlubnym przegranym spotkaniu zwyjazdowym z Organika ( prowadzily juz 2-0 w setach i 20-17 w 3 secie i przegraly caly mecz) dymisje zlozyl ich szkoleniowiec Wagner. Od tego momentu gra im sie calkowicie posypala. obecny trener - zastepca Wagnera kompletnie nie nadaje sie do treneowania druzyny grajacej na tym etapie rozgrywek. Zawodniczki w ogole go nie sluchaja graja co chca. Spodziewam sie dzisiaj wysokiego zwyciestwa Trefla Sopotu. Aluprof najprawdopodobniej nie ugra nawet seta. Aluprof jest bez szans aby nawiazac wyrownana walke z Treflem.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Nawiązując do tego typu, to uważam, że jest mało prawdopodobny. Owszem, drużyna Aluprofu jest w kryzysie, bo 4 ostatnie spotkania przegrały, ugrywając tylko 1 pkt za porażkę 2-3, ale nie możemy zapominać że to ciągle mistrzynie kraju i nie zapomniały jak gra się na najwyższym poziomie. Poza tym, każdy kryzys kiedyś się kończy i myślę, ze dzisiaj Bielszczanki przełamią się w meczu z wymagającym przeciwnikiem. Nie sądzę, aby kolejny raz przegrały do 0 mecz, bo pozycja przed play-off nie będzie wesoła. Wiadomo też, ze siatkówka kobiet niesie ze sobą wiele przestojów, zarówno w jedną jak i w drugą stronę, co często powoduje, że seta wygrywają drużyny najmniej oczekiwane. Kurs jaki oferują buki jest nad wyraz nieadekwatny do klasy drużyn które dzisiaj się spotkają. Warto spróbować zatem zagrać w stronę siatkarkom z Bielska Białej. +2,5 seta albo jakiś over punktowy to moje propozycje na ten mecz
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Trefl Sopot W - Bielsko-Biala W
Krótko i zwięźle. Widzę tutaj spore value po stronie przyjezdnych. Ja rozumiem, że ostatnio są one bez formy i przegrały 4 mecze z rzędu, ale wciąż przecież jest to drużyna mająca skład na miarę mistrzostwa Polski. Drużyny są podobne jeśli chodzi o potencjał personalny, bo w obydwu zespołach roi się od reprezentantek różnych krajów, głównie Polski. Tak więc kurs na zwycięstwa przyjezdnych oraz na handicap biorę z pocałowaniem ręki, bo Bielsko musi się w końcu kiedyś przełamać, a na mecz z liderem na pewno mobilizacja jest podwójna. Dodam jeszcze, że pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami wygrała drużyna z Bielska 3:0.
Bielsko-Biala W @5.0 2/10 Landbrokes
Bielsko-Biala W +2.5 seta @1.61 7/10 Pinnacle
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Proponuję wstrzymać się z obstawianiem do upewnienia się w jakim składzie zagra Bielsko.Rano na stronie Aluprofu wyczytałem że nie będzie grać Werblińska i Bamber.To b. istotne info moim zdaniem.Przy takich absencjach 3:0 dla Atomu jest b. możliwe.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Z tego co wiem to Bamber nie zagra, a Werblińska może grać, ale nie we wszystkich elementach, tzn. na przyjęciu może spokojnie grać, z atakiem jest już gorzej. Poza tym pamiętajcie, że jest po kontuzji, także forma na pewno nie jest najwyższa.
Niby miałem stawiać podobnie na +2.5 Bielska, ale jednak mogą mieć problemy z ugraniem choćby seta. Plusy dla gospodyń:
- własna, nowa i duża hala
- dobry skład
- niezła forma prezentowana w ostatnich meczach
- szansa na liderowanie po fazie zasadniczej
- mobilizacja po laniu w Bielsku
- brak Bamber w zespole rywalek
- słaba postawa w ostatnich meczach Aluprofu
Sporo tego, sam nie wiem, dla mnie to czy Aluprof coś ugra nie jest do przewidzenia - bo to przecież siatkówka kobiet. Kto wie, może nawet wygrają, nic w tym meczu nie jest przesądzone, ale na pewno nie inwestowałbym w to jakiś sporych pieniędzy.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
na pewno nie zagra bamber, co do werblinskiej to powinna zagra, ponadto sawicka i skorupa ostatnio troche chorowaly, lecz nawet jesli zespol bedzie oslabiony brakiem ktorejs z podstawowych zawodniczek, to sklad aluprofu jest na tyle wyrownany, ze zawsze moze wejdz zmienniczka wcale nie obnizajac poziomu gry, a czasem nawet go podniesc, ostatni mecz zawodniczki wygraly 5 lutego, no wiec dajcie ludzie spokoj, to nie przystoi mistrzyniom polski, czas sie przelamac, a seta to juz napewno sa w stanie ugrac, bo jesli mielec wygrywa z treflem to tym bardziej jest to w stanie uczynic mistrz polski ;]
 
C 94

crock

Użytkownik
Data i godzina spotkania: 14.03.2011/ 18:00
Rozgrywki: Plus Liga Kobiet w siatkówce
Spotkanie: Atom Trefl Sopot- BKS Aluprof Bielsko-Biała
Typ: Atom -2.5 seta
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betsafe

Jeszcze miesiac temu bylby to niewatpliwie hit nad hity w Plus Lidze Kobiet. Obie ekipy wtedy prezentowaly sie swietnie. Na dzien dzisieszy zdecydownym faworytem tego spotkania jest zespol gospodarzy. Zajmuje on w tabeli 2 miejsce i ma tylko punkt starty do Muszyny. Zespol mistrza polski Aluprof jest w rozsypce. Po niechlubnym przegranym spotkaniu zwyjazdowym z Organika ( prowadzily juz 2-0 w setach i 20-17 w 3 secie i przegraly caly mecz) dymisje zlozyl ich szkoleniowiec Wagner. Od tego momentu gra im sie calkowicie posypala. obecny trener - zastepca Wagnera kompletnie nie nadaje sie do treneowania druzyny grajacej na tym etapie rozgrywek. Zawodniczki w ogole go nie sluchaja graja co chca. Spodziewam sie dzisiaj wysokiego zwyciestwa Trefla Sopotu. Aluprof najprawdopodobniej nie ugra nawet seta. Aluprof jest bez szans aby nawiazac wyrownana walke z Treflem.

Całkowicie zgadzam się z tym typem i podpisuję się pod nim !
Bielsko osłabione wg mnie nie ma wiekszych szans, są w totalnej rozsypce-spalone troche psychicznie, Grzesiu Wagner nie potrafił wogoóle wpłynąć na nie podczas ostatnich spotkań. Typ ryzykowany to prawda, niemniej jednak wg mnie przy obecnej formie+ dodatkowych osłabieniach Bielska jak najbardziej możliwy !
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
obecny trener - zastepca Wagnera kompletnie nie nadaje sie do treneowania druzyny grajacej na tym etapie rozgrywek. Zawodniczki w ogole go nie sluchaja graja co chca.
Dawno większej głupoty nie czytałem ????
Ten trener zdobył w zeszłym sezonie mistrzostwo Polski z Bielskiem,
a teraz przejął drużynę po fatalnych wynikach jakie zespół osiągnął pod wodzą pana Wagnera,
który uciekł z klubu niczym pies z podkulonym ogonem nie mając pomysłu na wydobycie drużyny z kryzysu.
 
A 4

alex123

Użytkownik
jutro bardzo ciekawe spotkanie w naszej lidze,a kursy wystawione przez bukmacherów smieszne.Dojdzie do spotkania dąbrowy z bydgoszczą,dąbrowianki ostatnio maja maraton meczowy,11marca wygrały 3-0 w łodzi,15 marca 3-0 z krasnodarem,jutro graja u siebie z bydgoszczą,a w niedziele rewanzowe spotkanie w rosji.O 3 nad ranem w nocy z piatku na sobote jada autobusem do wiednia skad polecą do krasnodaru.Jak widzicie troche napiety plan,a więc trzeba coś odpuścić,długo niemysląc najlepiej spasowac jedno spotkanie w lidze bo w rosji otwiera sie szansa na najwiekszy sukces w historii klubu,dlatego proponuje na jutro centrostal po kursie 3,a mozna równiez grac dokładny wynik np.1-3 lub 0-3,dabrowianki beda chciały szybko zakończyć mecz bo niemaja czasu na ponad 2godzinne mecze na kilka godzin przed wyjazdem,a że zespół z bydgoszczy sie przeciez niepołozy przed nimi,a więc szybciej to MKs odpuści mecz niz bydgoszcz.Dodam że ostatni wyjazd bydgoszczy to wygrana w bielsku 3-0.W fortunie na 3-0 jest kurs 11,5 a na 3-1 8
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
jutro bardzo ciekawe spotkanie w naszej lidze,a kursy wystawione przez bukmacherów smieszne.Dojdzie do spotkania dąbrowy z bydgoszczą,dąbrowianki ostatnio maja maraton meczowy,11marca wygrały 3-0 w łodzi,15 marca 3-0 z krasnodarem,jutro graja u siebie z bydgoszczą,a w niedziele rewanzowe spotkanie w rosji.O 3 nad ranem w nocy z piatku na sobote jada autobusem do wiednia skad polecą do krasnodaru.Jak widzicie troche napiety plan,a więc trzeba coś odpuścić,długo niemysląc najlepiej spasowac jedno spotkanie w lidze bo w rosji otwiera sie szansa na najwiekszy sukces w historii klubu,dlatego proponuje na jutro centrostal po kursie 3,a mozna równiez grac dokładny wynik np.1-3 lub 0-3,dabrowianki beda chciały szybko zakończyć mecz bo niemaja czasu na ponad 2godzinne mecze na kilka godzin przed wyjazdem,a że zespół z bydgoszczy sie przeciez niepołozy przed nimi,a więc szybciej to MKs odpuści mecz niz bydgoszcz.Dodam że ostatni wyjazd bydgoszczy to wygrana w bielsku 3-0.W fortunie na 3-0 jest kurs 11,5 a na 3-1 8
To co piszesz jest bardzo logiczne , ale istnieje przy takim scenariuszu możliwość wypadnięcia Tauronu z czwórki na koniec sezonu zasadniczego. To może skutkować nie wejściem do strefy medalowej na koniec rozgrywek.Ja uważam że Tauron będący w świetnej formie wygra 3:0 bądź 3:1.
 
A 4

alex123

Użytkownik
tauron może wygrać bo sa w niezłej formie ,ale po takich kursach jakie sa warto spróbować bo ako z jednej pozycji to 8 i 11,5,jeśli bydgoszcz wygra jednego z dwóch pierwszych setów to sa w stanie sobie poradzic,chyba ze rzeczywiscie tauron je rozbije
 
G 35

gesio

Użytkownik
Muszyna -1.5 - ATOM
@2.0
Smaczny kurs, więc biorę i gram. Muszyna obecnie zajmuje I miejsce w lidze. Do końca sezonu zasadniczego 3 kolejki i żeby utrzymać tą pozycję do końca musi wygrać z Atomem najlepiej za 3pkt. ATOM poległ ostatnio na wyjeździe w Mielcu 3:2, więc może jakaś zadyszka? Muszyna ma także szansę na rewanż za &quot;baty&quot; w Sopocie, gdzie gładko poszło 3:1. Skład po stronie Muszyny, kurs po stronie graczy, więc gram

 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
BKS Bielsko-AZS Białystok(+1,5) 2@2,4⛔
Chciałem zagrać na handi 2,5,ale mój buk o dziwo tego kursu nie wystawił. Więc gram bardziej ryzykownie.Po wczorajszym meczu Muszyny widać,że w PLSK wszystko jest możliwe. Tym bardziej gdy gra drużyna z Bielska,czyli zespół z serią 5 porażek z rzędu i bez 3 podstawowych zawodniczek(Bamber,Barańska i Podolec),w składzie juniorki. Z kolei Białystok nieobliczalny,potrafił wygrać tiebreak w Muszynie,a ostatnio przegrać u siebie z Mielcem. Więc myślę,że całkiem realna dziś 5 setówka conajmniej.
Betsafe jednak wystawił handi +2,5 ⛔dla Białegostoku po kursie 1,5 który biorę w ciemno i gram za większą kasę niż wcześniejszy typ
żenujące widowisko i jego poziom,a ja jeszcze bardziej że się skusiłem na damską siatkówkę..a zawsze sobie powtarzam:nie dotykaj damskiej siatkówki i tenisa,Czerwona kartka dla mnie????
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
BKS ALUPROF Bielsko Biała - Pronar AZS Białystok
Faworytem na pierwszy rzut oka wydają się być gospodynie, które bronią Mistrza Kraju. Ale czy na pewno Bielsko wygra to spotkanie, najlepiej za 3 punkty?
BKS ma spore problemy kadrowe. Nie zagra na pewno Natalia Bamber. Nie wiadomo czy pojawią się na parkiecie dwie Anie - Werblińska i Podolec. Pierwsza ma problemy z kolanem już od początku sezonu, w przyjęciu chyba da radę grać, gorzej z graniem w pierwszej linii. Podolec to kontuzjogenna zawodniczka, zawsze jej szkoda, bo mogła się bardziej rozwinąć. Ostatnio pracę stracił też trener - Wagner - zastąpił go Wiktorowicz. W ostatnim meczu z ATOMem Trefl Sopot na pozycji atakującej zobaczyliśmy... Berenikę Okuniewską - nominalną środkową reprezentacji (zdobyła najwięcej punktów w drużynie, 16). Niezbyt dobrze radzi sobie także Karolina Ciaszkiewicz, przeciętnie Kaczmar, Skorupa i Frąckowiak także nie zachwycają.
Białystok gra bardzo nierówno, potrafi ograć Muszyniankę na wyjeździe, a także stracić punkty ze Stalą u siebie. Na pewno Klimakova jest bardzo mocna, fantastycznie atakuje. Dobry poziom prezentują Saad, Kruk i Kuczyńska. W zespole przyjezdnych absencji brak (z tego co wiem).
Co ciekawe - obie drużyny dzieli tylko 3 punkty w tabeli i obie drużyny zdecydowanie mają o co walczyć. Bielsko musi w końcu przerwać fatalną passę 5 porażek z rzędu, Białystok natomiast chce przejść do fazy play-off, także punkty na pewno się przydadzą.
Jak dla mnie to jest mecz na 3-1 dla gospodyń, Bielsko pokazało ostatnio dużą ambicje i myślę, że u siebie ograją AZS, tym bardziej, że w pierwszym meczu sensacyjną wygraną popisały się siatkarki Pronaru.
Moje propozycje:
AZS Białystok +2.5 --- 1.45 @ 6/10 ⛔
Bielsko-Biała win ----- 1.25 @ 6/10 ✅
Over 160.5 ----------- 1.50 @ 4/10 ⛔
Wynik meczu: 3-1 --- 3.50 @ 1/10
⛔

Sam wybiorę raczej pierwszą opcje - 1 set dla Białegostoku jest absolutnie w zasięgu.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Już tylko dwie kolejki pozostały do zakończenia rundy zasadniczej w Plus Lidze Kobiet. W najgorszej sytuacji (oczywiście poza outsiderem z Rumii) znajdują się siatkarki z Białegostoku, zajmujące w tym momencie przedostatnią lokatę, która skazuje na walkę w barażach o utrzymanie. Na domiar złego nie mają dobrego kalendarza gier, bo poza dzisiejszym meczem z Muszyną, mają w perspektywie wyjazd do Dąbrowy Górniczej. Dlatego też każdy zdobyty punkt będzie na wagę złota, choć zadanie przed nimi bardzo trudne, bo Muszynianki grają ostatnio bardzo dobrze i walczą z Atomem o 1 miejsce w tabeli. Ja jednak liczę, że gospodynie nie oddadzą tego meczu bez walki, bo spokojnie ich stać na wygranie przynajmniej jednej partii. Wszak mają w swoich szeregach Klimakovą, objawienie ligi, która znajduje się na czele najlepiej atakujących. Poza tym trener przyjezdnych, Bogdan Serwiński nie wykluczył oszczędzania niektórych zawodniczek, mając w perspektywie bliską walkę o puchar Polski. To może być szansą na zdobycie arcyważnych punktów przez Białostoczanki, które przecież wiedzą jak wygrywać z Muszyną, bo już raz je pokonały 3-2. Aż tak wielkim optymistą jednak nie jestem i wybieram najbezpieczniejszy wariant +2,5 seta, po bardzo dobrym kursie. Ja zagrałem to w Sportingbecie po 1,85, ale widziałem, że Unibet wystawił jeszcze lepszy kurs (2,00).
AZS Białystok - Bank BPS Muszyna - AZS Białystok (+2,5) seta # 1,85 Sportingbet ⛔ (0-3)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom