>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plus Liga 2021/2022 - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk
W tym meczu postanowiłem zwrócić uwagę na Bartłomieja Mordyla. Środkowego Trefla Gdańsk na pewno nie można zaliczyć do ofensywnych zawodników. Dostaje zdecydowanie mniej piłek niż jego kolega na tej samej pozycji czyli Pablo Crer. Dodatkowo trudno mu się gra przeciw doświadczonym środkowym. W sumie od początku sezonu tylko raz zdobył powyżej 6,5 punktów, było to w pierwszej kolejce w meczu z Katowicami. Po zaciętym pięciosetowym meczu zdobył 7 punktów. Mając przed sobą takich zawodników jak Nowakowski i Wrona uważam, że może mieć duże problemy w ataku.
typ: B. Mordyl poniżej 6,5 pkt. @1.75
zwrot, Mordyl nie wyszedł w pierwszej szóstce. Zastąpił go Karol Urbanowicz, który nawiasem mówiąc zdobył 5 punktów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Projekt Warszawa vs Trefl Gdańsk
Warszawa -1.5 seta @1.42 1xbet

Na wstępie popieram typ husarz22 husarz22 na Mordyla , szczególnie przeciwko środkowym z Warszawy gra się ciężko.

Co do mojego typu uderzam konkretnie w ten handicap. Trefl na tą chwilę nie ma siły rażenia , tzn Lipiński ciągnie cały parowóz i Sasak trochę dorzuci do pieca ale widać brak Wlazłego bo chłop gra na katastroficznych procentach skuteczności. W mediach są spekulacje że w meczu z Warszawa ma właśnie zagrać Wlazły i liczą że właśnie tam odpali...
Co do Warszawy lekko falują ale jest to poziom wyżej od Trefla obecnie. Kwolek w gazie, Wrona dobrze , rozgrywający też lepiej.
Widzę tu 3-0 ale zagram asekuracyjnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Luk Lublin - Cuprum Lubin
niestety nie podejmę się wytypowania zwycięscy tego meczu. Gospodarze na pewno są na fali po ograniu Skry Bełchatów a Cuprum zostało przygaszone przez AZS Olsztyn. Natomiast wcale nie jest powiedziane że w tym meczu nie mogą namieszać.
Jednak przejdę do swojego typu. Chodzi o atakujących Filipiak vs Kapica. Atakujący Luk Lublin nie gra źle ale również nie jakoś niesamowicie dobrze. Podobnie z resztą jak Kapica. Osobiście nie widze tutaj sporej różnicy. Lekki plusik dla Filipiaka to większe doświadczenie.Jezeli chodzi o punkty w tym meczu to mogą mieć bardzo podobna liczbę dlatego zaryzykuje i za drobne postawie na Kapice, który może oprócz meczu z Projektem od początku sezonu prezentuje się naprawdę fajnie.

ZAWODNICY PUNKTY H2H
B. Filipiak - R. Kapica
typ: Kapica

przy równej ilości - zwrot
@2.95 superbet

zeby była jasność gdyby kursy były równe to bym odpuścił, jednak w tej sytuacji spróbuje

fajny mecz. Remek długo trzymał dobry poziom, potem już było gorzej. Wynik punktowy 23-19 na korzyść Filipiaka.
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów
Klasyk PlusLigi na zakończenie 8. kolejki spotkań. Na chwilę obecną te dwa zespoły są wyrównane. Ja postawię jednak na drużynę z Bełchatowa. Po pierwsze w tym meczu decydująca będzie zagrywka. Podeprę się trochę statystykami i od początku sezonu to Skra ma ich więcej ( 55 asów gospodarzy do 26 gośći). Punktów blokiem mają zdobytych prawie tyle samo więc tutaj postawię znak równości. Jeżeli chodzi o poszczególne pozycje to na papierze Skra ma przewagę na środku i w ataku. Na przyjęciu nie ma jakieś znacznej różnicy bo Kooy = Cebujl a Ebadipur = Deroo. Podobnie jesli chodzi o rozegranie, za to libero na pewno lepszy jest w Resovii. Reasumując mecz może być na styku, szansę na wygranie meczu przez Skrę upatruje w elemencie zagrywki.

typ:
Skra Bełchatów @1.95 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Również jestem zdania, że Skra dzisiaj wygra. Zagrywka plus własna hala powinna przechylić zwycięstwo na stronę Bełchatowa.
Typuje 3:1 😊
 
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
Również jestem zdania, że Skra dzisiaj wygra. Zagrywka plus własna hala powinna przechylić zwycięstwo na stronę Bełchatowa.
Typuje 3:1 😊
A ja mam odmienne zdanie. Mam dziwne przeczucie że dzisiaj górą będzie Resovia. Hala coś ostatnio nie pomogła z Luk Lublin. Uważam że więcej jakości siatkarskiej jest po stronie gości i blokiem zrobią różnice. Postawiłem 2 z overem 3,5 seta w 1xbet złapałem 2,7. Powodzenia.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Niepotrzebnie 500zl skontrowalem na Resovie 3 set ... Dobrze chciałeś kolego żeby kontrować ale coz . Lepiej że Skra wygrała 3go seta bo plus jest i tak duży 😎
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ależ mecz. Najpierw dominacja Rzeszowa, lecz Skra się obudziła w ostatnim momencie. Sędziowie dołożyli trochę kontrowersji w końcówce ale suma sumarum Bełchatów wygrał. Do zobaczenia w 9. kolejce!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Warta Zawiercie - ZAKSA K-Kozle
nie czekam do soboty bo kurs może zmaleć. Na pewno wielkie uznanie dla Zawiercia po wygranej z JSW, natomiast wydaje się jakby drużyna Gardiniego trochę obniżyła loty. Nie chce mówić że zlekceważyli Zawiercie, po prostu może byli zbyt pewni siebie. Po drugie coś ewidentnie nie grało z atakującym Boyerem, który został zmieniony przez Janka Hadrave.
Gospodarzy czeka teraz o wiele trudniejsze zadanie. Nakręcona Zaksa chce przyjechac po swoje i przygotowac się na mecz w Lidze Mistrzów. Zawodnicy w kapitalnej formie. Janusz jest nawet przymierzany do reprezentacji Polski, świetnie rozumie się z Kaczmarkiem. Środek też fajnie funkcjonuje i w tym widzę przewagę Kędzierzynian. Para przyjmujących wydaje się lepsza w Zawierciu ale to moim zdaniem nie wystarczy żeby pokonać Zakse.

ZAKSA K-Kozle @1.75 STS
 
Ostatnia edycja:
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Nie ma tematu na niższe ligi polskie, więc podpinam tutaj.
Dzisiaj 2 mecze w 1lidze i są perełki :

Bydgoszcz-Legia 1 @1.32 forbet ; hc-1.5 Bydgoszcz @1.6 sts

Sulęcin-Będzin 2 @1.35 forbet/sts ; hc-1.5 Będzin @1.7 sts

Fajne kursy wystawione, które są nieadekwatne do potencjału zespołów.
Na zwycięstwa narazie tylko fortuna dała prawidłowe Bydgoszcz @1.15, Będzin @1.12, więc warto skorzystać ponieważ jak reszta bukmacherów wrzuci na te spotkania kursy to szybko spadną.
Bydgoszcz i Będzin to dwa zespoły z wielkiej czwórki w 1lidze walczące o awans i takie mecze muszą wygrywać. Legia na serialu 5win, ale grała z zespołami w swojej kategorii i nabiła kilka zwycięstw, tam cała grę trzyma Maciek Stępień i Arek Żakieta to trochę za mało na zespół z Bydgoszczy.
Sulęcin zwycięstwa w lidze też z zespołami że swojego poziomu i w tym przypadku własną hala nie pomoże.
Będzin gra swoje i takie mecze musi wygrywać za 3punkty.
Podsumowujac spotykają się zespoły, które walczą o awans z zespołami mającymi za cel utrzymanie się.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +233
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ślepsk Suwałki - Projekt Warszawa
Będzie krótko, zwięźle i na temat :D Ślepsk Suwałki po 8 meczach ma tylko 6 puntków. Można powiedzieć, że póki co są rozczarowaniem sezonu. Jest Bartłomiej Bołądź a po za nim próżno szukać pozytywów. Trudno mi uwierzyć w przełamanie z Projektem Warszawa. Na papierze to na każdej pozycji goście ze stolicy wyglądają lepiej. Nie wiem co Andrzej Kowal wymyśli ale ja tutaj spodziewam się szybkiego 0:3, ewentualnie 1:3. Trudno będzie nawiązać walkę z lepszym przeciwnikiem.

typy: poniżej 181.5 pkt. @1.84 fortuna
lub
Warszawa handicap setowy (-1,5) @1.63 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +233
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
tutaj zagram sobie w singlu na 3:0 dla JSW. Typ trochę na czutke ale wygrana seta przez Katowice to będzie lekka niespodzianka. Czy duet Jarosz i Szymański (bo to oni grają "pierwsze skrzypce" w GieKSie) będą w stanie postawić się Mistrzowi Polski? Uważam że nie. Wszystkie argumenty są po stronie gości.
Typ: dokładny wynik 0:3 dla Jastrzębian @2.05 totalbet

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
Do góry Bottom