>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plus Liga 2021/2022 - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Witam i gorąco zapraszam do typowania ligi Mistrzów Świata!
W tym sezonie wydaje się, że nie ma głównego faworyta jest wielu faworytów i tym ciekawsza będzie liga!

Zrzut ekranu 2021-10-1 o 10.08.47.png

SYSTEM ROZGRYWEK PLUS LIGI 2021/2022

Zrzut ekranu 2021-10-1 o 10.10.53.png

Zrzut ekranu 2021-10-1 o 10.11.02.png


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dobre podsumowanie zmian kadrowych i nie tylko przed startem nowego sezonu PlusLigi.

 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Politechnika Lublin - Jastrzębski Węgiel 1:3

Już dziś rozpoczynamy nowy sezon w Polskiej PlusLidze meczem beniaminka Politechniki Lublin z mistrzem Polski Jastrzębskim Węglem. Dla beniaminka nie lada wyzwanie w 1 kolejce ale wydaje mi się, że lepiej na początku niż jak się rozkręci sezon na dobre.
Politechnika Lublin dokonała kilka ciekawych transferów przed sezonem m.in. atakujący B. Filipiak, który bardzo dobrze zapowiadał się 2 sezony temu w Treflu a ostatni sezon spędził w Bełchatowie jednak dla niego niezbyt udany sezon, przyjmujący M. Katić również pozyskany ze SKRY, przyjmujący W. Włodarczyk jednak nie wiadomo czy dziś wystąpi, środkowy J. Nowakowski pozyskany z GKS Katowice i libero D. Watten również pozyskany z GKS Katowice. Tworzy to naprawdę ciekawy skład.
Jeśli chodzi o Jastrzębskiego Węgla to oczywiście nie ma co porównywać transferów J. Hadrava, S. Boyer, B. Toniutti, T. Clevenot. Szkoda ostatniego transferu, który nie wyszedł mowa o T. Urnaut, który miał grać w Jastrzębskim ostatecznie nie zagra.

Jest to 1 kolejka, sezon reprezentacyjny zakończył się nie tak dawno a wiadomo, że to Jastrzębski ma więcej zawodników występujących w reprezentacjach. Liczę, że beniaminek postawi trudne warunki, nie twierdzę, że wygrają ten mecz choć kusi chociażby wygranie 1 seta po świetnym kursie jednak liczę, że handi zostanie pokryte.

Politechnika +17,5 1,82 Mimo wygranego seta brakło 2 małych punktów.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Indykpol AZS Olsztyn - ASSECO Resovia Rzeszów 0:3

Przed nami kolejne spotkanie w Polskiej PlusLidze.
Pierwszy mecz za nami typ troszkę nietrafiony jednak myślenie było dobre bo beniaminek urwał seta Jastrzębskiemu jednak zabrakło 3 małych punktów.
Dziś nieco bardziej wyrównane spotkanie na papierze wydaj się. Obie ekipy nieco przemeblowane patrząc na poprzedni sezon.
U gospodarzy należy na pewno zwrócić uwagę na kilku zawodników przyjmujący M. Salehi młody Irańczyk, który bardzo dobrze pokazał się na Igrzyskach i na pewno powinno być to wzmocnienie, atakujący K. Butryn cały czas trzyma poziom w plus lidze, Amerykańskie wzmocnienia w postaci T. DeFalco i T. Averill i solidny rozgrywający J. Firlej. Jeżeli do tego dodany M. Porębe i R. Andringe wychodzi nam bardzo ciekawy skład.
Resovia oczywiście dużo bardziej wzmocniona S. Deroo, J. Kozamernik, M. Muzaj, K. Kochanowski i P. Zatorski te nazwiska mogą naprawdę budzić podziw.
Od wielu sezonów mówi się, że ten sezon może być w końcu Resovii jednak zawsze czegoś brakowało ja uważam, że ten sezon może być jednak ich ale... to jest początek sezonu a Olsztyn u siebie jest bardzo niewygodnym rywalem. Liczę na mocne 4 sety i pokryty over.

powyżej 182,5 2,04
 
Ostatnia edycja:
J 0

JustVolleyball

Użytkownik
Resovia dzisiaj bez Kochanowskiego, więc jest to jakieś osłabienie. Dodatkowo większość kluczowych zawodników (Drzyzga, Cebulj, Kozamernik, Zatorski) po ciężkim i długim sezonie reprezentacyjnym. Dopiero od niedawna trenują w prawie pełnym składzie.

Olsztyn będzie swoje mecze rozgrywał w Iławie. Hala Urania jest w przebudowie.
Atmosfera na trybunach była w ostatnim czasie naprawdę dobra, więc to był spory atut Olsztyna.
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Jeśli chodzi o Jastrzębskiego Węgla to oczywiście nie ma co porównywać transferów J. Hadrava, S. Boyer, B. Toniutti, T. Clevenot. Szkoda ostatniego transferu, który nie wyszedł mowa o T. Urnaut, który miał grać w Jastrzębskim ostatecznie nie zagra.

Gdyby byl Urnaut nie byloby Clevenota, ja tam jako wieloletnifan Jastrzębskiego sie ciesze z tej podmianki, mlodszy i Mistrz Olimpijski :)
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Resovia dzisiaj bez Kochanowskiego, więc jest to jakieś osłabienie. Dodatkowo większość kluczowych zawodników (Drzyzga, Cebulj, Kozamernik, Zatorski) po ciężkim i długim sezonie reprezentacyjnym. Dopiero od niedawna trenują w prawie pełnym składzie.

Olsztyn będzie swoje mecze rozgrywał w Iławie. Hala Urania jest w przebudowie.
Atmosfera na trybunach była w ostatnim czasie naprawdę dobra, więc to był spory atut Olsztyna.
Conajmniej 4 sety po 1.55 lub +2.5 na olsztyn za 1.44 chyba do ako wygląda calkiem spoko
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nie oglądałem chyba tylko spotkania Lublin - Jastrzębski Węgiel ale pozwolę sobie przedstawić swoją opinie na ten moment co tam się zadziało ciekawego w kontekście też kolejnej kolejki, która startuje już od piątku do niedzieli.

Olsztyn - Rzeszów:
No tutaj Olsztyn mocno nie dojechał i Resovia tak naprawdę wygrała ten mecz kompletnie na stojąco. Trener Bonitta powiedział, że jest zaskoczony in minus i że jego drużyna będzie musiała się wziąć ostro do pracy. Na papierze mają mega skład i np. kierunku olsztyńskiego w przypadku DeFalco nie jestem w stanie zrozumieć (skończył sezon zasadniczy w Vibo Valentii na 4 miejscu) bo zapewne miał ciekawsze kierunki - w każdym razie jeżeli na następny sezon zostanie w zespole pokroju Olsztyna to znaczy, że w AZS się po prostu nie rozwinie.

Resovia (podobnie jak Zawiecie o czym później) ma potencjał na rozwiązywanie swoich problemów praktycznie w każdym ustawieniu. Ogromnym plusem jest oczywiście podwójna zmiana gdzie na przykład Jakub Bucki wchodzi na zagrywkę do II linii a za rozgrywającego który zostaje pod siatką wchodzi Muzaj dopełniając linię bloku Resovii na poziomie +205. Mają Deroo, którego stawiam w tym sezonie jako motor napędowy tego zespołu, Cebulja a jeszcze na ławce jest przecież Szerzeń który świetnie przepracował wakacje i kiedy tylko dostanie szanse dłuższej gry - nie powinien zawodzić. No i mój czarny koń sezonu czyli Jan Kozamernik który wejście do ligi powinien mieć na poziomie Dmytro Paszyckiego czy Seyeda.

CDN
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jastrzębski Węgiel - Stal Nysa 3:0

Pierwsza kolejka za Nami a przed nami już druga i rozpoczynamy ponownie meczem Jastrzębskiego Węgla.
Ostatnio Jastrzębski wygrał z beniaminkiem jednak stracił seta wygrywając 3:1 a Stal Nysa powalczyła u siebie mimo porażki z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle 0:3.
Fortuna wydaje mi się, że przesadziła lekko z wystawioną linią i dają nam aż plus 21,5 pkt na Nyse.
Jastrzębie oczywiście zdecydowany faworyt tego meczu z gwiazdami w składzie ale czy wygrają aż taką przewagą?
Ja uważam, że nie.
Liczę, że Stal Nysa postawi się również i w tym meczu i mimo, że prawdopodobnie przegra to nie aż taką różnicą punktową.

Stal Nysa +21,5 1,78
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ślepsk Suwałki vs AZS OLSZTYN
Win: AZS OLSZTYN
kurs @1.98

Spotkanie dwóch zespołów aspirujących do play-off. Liga jest na tyle silna, że tak mocne zespoły muszą się mocno postarać o czołową ósemkę. O ile o Olsztyn jestem spokojny, o tyle Suwałki mocną napocą się dążąc do tego celu. Jeżeli chodzi o przemeblowanie kadrowe to Suwałki zrobiły podmiankę na przyjęciu kontraktując Łukasika, Halabę i Buchowskiego. Zawodnicy ot solidni i tyle. Natomiast AZS Olsztyn w końcu ściągnął rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia, czyli Janka Firleja, do tego mocne skrzydła w postaci Toreya DeFalco i Salehiego + środek Taylor Averill i na końcu atakujący Karol Butryn. Butryn do wisienka na torcie, prawdziwy monster do nabijania punktów, którego od dłuższego czasu brakowało na w Olsztynie. Na tą chwilę po dwóch kolejkach Olsztyn po dwóch starciach z potentatami, czyli Skrą i Resovią ma dwie porażki. Natomiat Suwałki zwyciężyły z Lublinem i polegli z Zawierciem.

Porównanie składów:

Atakujący: Bołądź - Butryn
Rozgrywający: Tuaniga - Firlej
Przyjęcie: Łukasik, Buchowski, Halaba, Klinkenberg - Salehi, DeFalco, Andringa
Środkowi: Takvam, Sapiński - Poręba, Averill
Libero: Czunkiewicz - Gruszczyński

O ile w ataku czy na rozegraniu różnica klas nie jest tak widoczna, o tyle im dalej w las, tym bardziej widać jak mocne personalia przygotował AZS Olsztyn na obecny sezon. W dodatku zerkając w statystyki widać, że w tej kolejce żaden przyjezdny nie odniósł zwycięstwo. Statystycznie sytuacja niemożliwa, a więc Olsztyn dzisiejszy mecz zapisze na swoją korzyść. Powinno być to dosyć gładkie zwycięstwo w 3-4 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +329
P 0

patrycjamleczek222

Użytkownik
Gościu co ty za głupoty piszesz mówiąc że olsztyn ma silniejsze przyjecie jak Suwałki weź zerknij na to statystyki a później pisz takie bzdury i nie wprowadzaj ludzi w błąd.Łukasik to były reprezentant Polski i gdyby nie kontuzje walczyłby o miejsce w skladzieReprezentacji Halaba dwa lata temu w Gdańsku cały sezon bardzo dobry Jedno z odkryć. Buchowski solidny ligowiec i do tego reprezentant Belgii.O Suwałki z jednym zwycięstwem nad luk politechnika i porażka po dobrym meczu z Zawierciem. Olsztyn po porażkach z Resovia i Skra gdzie tym twoim chwalonym zawodnikami na przyjęciu przegrali mecz. DeFalco to w tych meczach miał przyjecie na poziomie 30%i w ataku też nie grał najlepiej jak cały Olsztyn.Owszem mają Karola Butryna i dobrych środkowych ale myślę że samym Butrynem meczu w stanie wygrać nie są bo środkowi są mało wykorzystani ze wzgledu na zle przyjecie. Myślę że tu wygrają Suwałki że względu na stabilniejsze przyjecie ,lepsza zagrywka oraz tym ze graja u siebie.
 
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
Gościu co ty za głupoty piszesz mówiąc że olsztyn ma silniejsze przyjecie jak Suwałki weź zerknij na to statystyki a później pisz takie bzdury i nie wprowadzaj ludzi w błąd.Łukasik to były reprezentant Polski i gdyby nie kontuzje walczyłby o miejsce w skladzieReprezentacji Halaba dwa lata temu w Gdańsku cały sezon bardzo dobry Jedno z odkryć. Buchowski solidny ligowiec i do tego reprezentant Belgii.O Suwałki z jednym zwycięstwem nad luk politechnika i porażka po dobrym meczu z Zawierciem. Olsztyn po porażkach z Resovia i Skra gdzie tym twoim chwalonym zawodnikami na przyjęciu przegrali mecz. DeFalco to w tych meczach miał przyjecie na poziomie 30%i w ataku też nie grał najlepiej jak cały Olsztyn.Owszem mają Karola Butryna i dobrych środkowych ale myślę że samym Butrynem meczu w stanie wygrać nie są bo środkowi są mało wykorzystani ze wzgledu na zle przyjecie. Myślę że tu wygrają Suwałki że względu na stabilniejsze przyjecie ,lepsza zagrywka oraz tym ze graja u siebie.
Zestawił zawodników jakby mieli na jakieś gali bokserskiej walczyć :D jeszcze trenerów brakuje :p
poza tym nie trzeba czytać całej analizy, a wystarczy ostatni akapit
"W dodatku zerkając w statystyki widać, że w tej kolejce żaden przyjezdny nie odniósł zwycięstwo. Statystycznie sytuacja niemożliwa, a więc Olsztyn dzisiejszy mecz zapisze na swoją korzyść. "
Stawiam dom że Olsztyn wygra, bo sami gospodarze wygrywać nie mogą haha
 
J 0

Johan 333

Użytkownik
Zestawił zawodników jakby mieli na jakieś gali bokserskiej walczyć :D jeszcze trenerów brakuje :p
poza tym nie trzeba czytać całej analizy, a wystarczy ostatni akapit
"W dodatku zerkając w statystyki widać, że w tej kolejce żaden przyjezdny nie odniósł zwycięstwo. Statystycznie sytuacja niemożliwa, a więc Olsztyn dzisiejszy mecz zapisze na swoją korzyść. "
Stawiam dom że Olsztyn wygra, bo sami gospodarze wygrywać nie mogą haha
Post automatycznie złączony:

Zrobił po prostu porządną analizę i to nie pierwszy raz
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
KTO WIĘCEJ PUNKTÓW: TOMASZ FORNAL VS KAMIL SEMENIUK (ZAWODNICY MUSZĄ ROZPOCZĄĆ SPOTKANIE)
TYP: Kamil Semeniuk
LVBET: 1.85


Oglądałem uważnie piątkową batalie pomiędzy Projektem Warszawa a Jastrzębskim Węglem i zgadzam się ze spostrzeżeniem Wojciecha Drzyzgi, że Fornal oddychał rękawami już od końcówki 4 seta. Patrząc chociażby na liczby ataków czy to w finałowym spotkaniach ostatniego sezonu czy już na starcie obecnego wyglądają one podobnie - jednak z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn wychodzi mi, że Semeniuk jest pierwszą opcją do ataku Zaksy w tym sezonie (bo schowany w ataku jest trochę Śliwka) i Kamil potrafi dostać od Janusza (swoją drogą świetne wejście do Zaksy) podobną ilość piłek co Kaczmarek. W JW forsowany jest mocno Boyer, który w cyferkach zagrał bardzo dobry mecz w Warszawie i jest tam też Clevenot co daje trzech naprawdę mocnych skrzydłowych w tej kwestii.

Skuteczność ataku w tym sezonie też o jeden punkt procentowy wyżej ma Semeniuk przed Fornalem. Zaksa spacerki do tej pory, mecz będzie długi a im dłuższy dystans tym więcej ataków - i tutaj Kamil powinien kończyć na lewym skrzydle przez Toniuttiego te łatwiejsze ataki. Myślę, że ma to ręce i nogi i pobieram taki match-up na dzisiaj gdzieś lokując beta w bardziej ciekawym miejscu niż kto wygra Superpuchar Polski 2021.


KAMIL SEMENIUK ZDOBĘDZIE CO NAJMNIEJ 3 ASY SERWISOWE? (ZAWODNIK MUSI ROZPOCZĄĆ SPOTKANIE)
TAK
LVBET: 3.00


Tutaj podobnie idę w stronę Semeniuka - powinno być chyba kapkę mniej na 3 asy w co najmniej 4-setowym meczu na wysokim poziomie. Tutaj już bardziej for fun.
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +213
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Gościu co ty za głupoty piszesz mówiąc że olsztyn ma silniejsze przyjecie jak Suwałki weź zerknij na to statystyki a później pisz takie bzdury i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Oj Pani Patrycjo, Pani Patrycjo. Smyku najłatwiej obśmiać, ale samemu napisać coś konstruktywnego to już widzę, że zabrakło umiejętności. Przed meczem dobrze się mądrowało, natomiast po meczu już milczysz... Ehh Patrycjo, Patrycjo
Olsztyn tak jak pisałem wygrał. Wygrał i to w stosunku 0:3.

Łukasik to były reprezentant Polski i gdyby nie kontuzje walczyłby o miejsce w skladzieReprezentacji
No właśnie, gdyby nie kontuzje ;)

Halaba dwa lata temu w Gdańsku cały sezon bardzo dobry Jedno z odkryć.
Dwa lata temu... :ROFLMAO: HIT

DeFalco to w tych meczach miał przyjecie na poziomie 30%i w ataku też nie grał najlepiej jak cały Olsztyn.
No proszę, a tutaj nagle ten niby taki słaby DeFalco dostaje nagrodę MVP, grając kosmiczne zawody. 20 pkt w 3 sety, 55% przyjęcia, 70% w ataku.

poza tym nie trzeba czytać całej analizy, a wystarczy ostatni akapit
"W dodatku zerkając w statystyki widać, że w tej kolejce żaden przyjezdny nie odniósł zwycięstwo. Statystycznie sytuacja niemożliwa, a więc Olsztyn dzisiejszy mecz zapisze na swoją korzyść. "
Stawiam dom że Olsztyn wygra, bo sami gospodarze wygrywać nie mogą haha
Bardzo żałosny post... Nie warto czytać całej analizy. Warto tylko wybiórczo wybrać ostatni akapit. Łobuzie dlaczego po meczu nie napisałeś już żadnych przemyśleń?
Obśmiać i to byłoby na tyle. Gratuluję jednak wygrania drugiej chatki z klocków.

Zestawił zawodników jakby mieli na jakieś gali bokserskiej walczyć :D jeszcze trenerów brakuje :p
A tutaj to żeś mnie Pan akurat rozbawił :D Już się reflektuję Andrzej Kowal vs Marco Bonitta

Pozdrawiam i czekam na treściwe analizy spotkań najbliższej kolejki Plus Ligi.
[/QUOTE]
 
Otrzymane punkty reputacji: +544
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
LUK LUBLIN vs GKS Katowice
Win: LUK LUBLIN @3.20 Fortuna

W piątkowy wieczór dojdzie do spotkania pomiędzy beniaminkiem z Lublina, a Katowicką GieKSą. Zespoły przystępują do tego spotkania w odmiennych nastrojach. Lublin ma na koncie 3 porażki. Co prawda mierzyli z potentatami, czyli Jastrzębiem i Kędzierzynem plus do tego ligowym średniakiem z Suwałk. Katowiczanie również w 3 spotkaniach nie byli faworytami, ale zdołali wygrać 2 z 3 spotkań. Rozgromili Resovię, wymęczyli zwycięstwo z Gdańskiem i po walce ulegli Zawiercianom. Szansę Lublina upatruje, że w końcu zagrają w pełnym składzie. Niezbędny do zwycięstwa Wojciech Włodarczyk w końcu po paru treningach będzie mógł rozpocząć mecz w pierwszej szóstce. Skrzydła Włodarczyk-Katic-Filipiak są bardzo, ale to bardzo solidne. Stabilność przyjęcia zabezpieczy genialny amerykański libero Dustin Watten. W mojej opinii dysponują o wiele lepszym składem od Katowic. Ślązacy zaczęli mocno ponad stan swoich możliwości. Wydaje mi się, że czeka ich równia pochyła, bo skład zestawili bardzo mizerny. Lublin natomiast dokonał niezłych transferów jak na beniaminka i wydaje mi się, że powinno wystarczyć to na utrzymanie w lidze. Notują już 3 porażki pod rząd i starcie u siebie ze słabą personalnie GieKSą jest najlepszą okazją ku temu, by w końcu odnieść zwycięstwo.

Porównanie składów:
Atakujący: Filipiak - Jarosz
Rozgrywający: Pająk - Ma'a
Przyjęcie: Filipiak, Katic, Wachnik - Szymański, Quiroga, Rousseaux
Środek: J. Kochanowski, Sobala - Hain, Kania
Libero: Watten -Mariański

Skład nieporównywalnie lepszy po stronie gospodarzy. Kursy zawyżone z powodu dotychczasowych wyników ponad stan Katowic. Gdyby mecz rozgrywano w pierwszej kolejce kursy byłyby wystawione zgoła inaczej. Jak dla mnie kurs @3,20 jest bardzo atrakcyjny i warty ryzyka. Jestem pewny, że im bliżej meczu tym kursy będą się bardziej wyrównywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1299
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
LUK LUBLIN vs GKS Katowice
Win: LUK LUBLIN @3.20 Fortuna

W piątkowy wieczór dojdzie do spotkania pomiędzy beniaminkiem z Lublina, a Katowicką GieKSą. Zespoły przystępują do tego spotkania w odmiennych nastrojach. Lublin ma na koncie 3 porażki. Co prawda mierzyli z potentatami, czyli Jastrzębiem i Kędzierzynem plus do tego ligowym średniakiem z Suwałk. Katowiczanie również w 3 spotkaniach nie byli faworytami, ale zdołali wygrać 2 z 3 spotkań. Rozgromili Resovię, wymęczyli zwycięstwo z Gdańskiem i po walce ulegli Zawiercianom. Szansę Lublina upatruje, że w końcu zagrają w pełnym składzie. Niezbędny do zwycięstwa Wojciech Włodarczyk w końcu po paru treningach będzie mógł rozpocząć mecz w pierwszej szóstce. Skrzydła Włodarczyk-Katic-Filipiak są bardzo, ale to bardzo solidne. Stabilność przyjęcia zabezpieczy genialny amerykański libero Dustin Watten. W mojej opinii dysponują o wiele lepszym składem od Katowic. Ślązacy zaczęli mocno ponad stan swoich możliwości. Wydaje mi się, że czeka ich równia pochyła, bo skład zestawili bardzo mizerny. Lublin natomiast dokonał niezłych transferów jak na beniaminka i wydaje mi się, że powinno wystarczyć to na utrzymanie w lidze. Notują już 3 porażki pod rząd i starcie u siebie ze słabą personalnie GieKSą jest najlepszą okazją ku temu, by w końcu odnieść zwycięstwo.

Porównanie składów:
Atakujący: Filipiak - Jarosz
Rozgrywający: Pająk - Ma'a
Przyjęcie: Filipiak, Katic, Wachnik - Szymański, Quiroga, Rousseaux
Środek: J. Kochanowski, Sobala - Hain, Kania
Libero: Watten -Mariański

Skład nieporównywalnie lepszy po stronie gospodarzy. Kursy zawyżone z powodu dotychczasowych wyników ponad stan Katowic. Gdyby mecz rozgrywano w pierwszej kolejce kursy byłyby wystawione zgoła inaczej. Jak dla mnie kurs @3,20 jest bardzo atrakcyjny i warty ryzyka. Jestem pewny, że im bliżej meczu tym kursy będą się bardziej wyrównywać.
Filipiak lepszy od Jarosza? Chyba ktoś tu meczy nie ogląda. Jarosz w świetnej formie i przeżywa drugą młodość. 3 mecze 62 punkty z 53% skutecznością.
Tylko taka drobna uwaga, mimo to powodzenia, choć osobiście nie pakował bym kasy w ten zakład.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Mam podobny dylemat co C czary-mary, "na papierze" skład Lublina lepszy, jednakże wyniki tego póki co nie potwierdzają. Zgadzam się z tezą, że jakby to był I mecz sezonu to kursy byłyby wręcz faworyzujące drużynę LUK. Jest jak jest, GKS kolejny sezon zawstydza znawców siatkówki, robiąc "coś" w zasadzie z "niczego" (nie ujmując nikomu, ale skład GKS na papierze jest doprawdy mizerny). Całość jednakże hula na chwilę obecną, czego wynikiem są kursy wystawione na to spotkanie. Ja spodziewam się długiego pojedynku, bardzo możliwe 5 setów. Lublin w końcu zagra z rywalem w ich zasięgu, do tego w swojej hali. Próbuję zatem:

LUK Lublin +10,5 pkt oraz
+1,5 seta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +544
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
LOK Lublin - GKS Katowice 3:0

Ja osobiście nie uważam aby w tym momencie Filipiak był lepszy od Jarosza i para przyjmujących LUK była lepsza od pary przyjmująchy Katowic ale mam nadzieję, że W. Włodarczyk z meczu na mecz będzie prezentował coraz to wyższą formę, w ostatnim meczu był na parkiecie jakiś czas i mam nadzieję, że dziś wyjdzie już w 1 składzie.
Katowice pokazują, że są dobrze przygotowani do sezonu a LOK nie zapominajmy, że mieli bardzo trudny terminarz gdzie rozpoczęli z Jastrzębskim a ostatnio skończyli z ZAKSĄ a w między czasie zostali rozbici 0:3 ze Ślepsk Suwałki no ale z drugiej strony Katowice wcale łatwiejszego początku nie mieli Gdańsk, Resovia i Zawiercie i uzbierane 5 punktów robią wrażenie.
Katowice pamiętamy z ostatnich sezonów, że byli drużyną własnego parkietu i tutaj upatruję szans gospodarza.
Liczę, że Lublin postawi się co by nie mówić nie najmocniejszej ekipie bo z kim mają grać jak równy z równym jak nie z takimi drużynami?

powyżej 181,5 1,84
 
Ostatnia edycja:
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Doszły mnie słuchy o absencji Grześka Pająka w dzisiejszym spotkaniu. Powód-choroba. Jeżeli to prawda to Lublinianom pozostaje jednen rozgrywający-Igor Gniecki. Jest to tegoroczny brązowy medalista MŚ U21. Po tej informacji kurs na Lublin, który stopniowo zmalał z 3.20 na 2.50 znów rośnie i wraca do linii wyjściowej. Niewątpliwie utrudnia to zadanie gospodarzom, ale nadal, że są w stanie dzisiaj wygrać. Cała nadzieja w skrzydłach Włodarczyk-Katic-Filipiak. No cóż, kości zostały rzucone
 
Do góry Bottom