>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2021/2022 - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
K. Rejno poniżej 8.5 pkt
@1.85 etoto

Buki chyba trochę przeceniaja możliwości środkowego Zaksy. Co prawda z Rzeszowem udało mu się zdobyć 9 pkt ale Jastrzębie to całkiem inny zespół.
Po pierwsze JSW dysponuje świetna zagrywka która może utrudnić Januszowi granie do środkowych. Do tego Huber bedzie pewnie częściej wykorzystywany w ofensywnie niż Rejno. No i JSW ma bardzo doświadczonych środkowych którzy na dodatek są w formie i Krzysiek nie bedzie mial z nimi tak łatwo jak z Resovia, którzy nawet nie dotknęli jego ataków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +433
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
GKS Katowice - Czarni Radom
Dzisiaj spotkanie zespołów z dołu tabeli. Postanowiłem skupic się na jednym z wyróżniających się zawodników drużyny przyjezdnych. Mowa tu o Bartłomieju Lemańskim. Początek sezonu w jego wykonaniu, jak i calej ekipy Jakuba Bednaruka nie był za dobry. Ale grali oni z Warszawa, Kędzierzym i Rzeszowem. Potem zaczęli zdobywać punkty z Gdańskiem i Suwałkami. Sporą zasługa była przy tym właśnie postawa bohatera mojego zakładu. Lemanski zdobywal w tych wygranych meczach po 13 punktów. Oprócz ataków dołożył kilka pkt z bloku i asem serwisowym. W ostatniej kolejce z Zawierciem mial 8 pkt więc bardzo mało zabrakło do pokrycia tej linii, myślę że ze słabszym rywalem powinno się udać.

Typ: B. Lemański powyżej 8.5 pkt.
@1.83 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Asseco Resovia - Projekt Warszawa
Ciekawie zapowiada się mecz 7. kolejki rozgrywany w Rzeszowie. Będzie to starcie drużyn, które mają swoje lepsze i gorsze momenty ale mimo wszystko chyba więcej pozytywów widzę w zespole Andrea Anastasiego. Przewaga na środku siatki powinna być widoczna. Warszawa zawaliła mecz ze Skra ale tam nie radzili sobie z fenomenalnymi zagrywkami Bełchatowa. Przy dobrym przyjęciu to rozgrywający Trinidad jest lepszy niż Drzyzga z Rzeszowa. Gospodarze w ostatniej kolejce porażka z Zaksa 3:1 ale ten set co ugrali to bardziej "zasługa" Zaksy która popełniala mnóstwo błędów, potem jak się rozpędziła to Rzeszów nie miał nic do powodzenia. Kursy powinny być bardziej wyrównane, ja tu widzę fajne value. Polecam również grać różne, trochę bezpieczniejsze kombinację jak np handicap setów 1,5+ czy 2,5+ na nich.
Nie szukam na siłę niespodzianki ale granie w obecnej sytuacji Rzeszów po 1.35 mija się z celem.

Projekt Warszawa @3.45
Projekt Warszawa handi (+1, 5) seta @2.12



LVBET

@edit:
dzięki M michalkin za zwrócenie uwagi. Spojrzałem na coś innego. Już usunąłem ten typ na handi seta +2,5 bo wkradła się pomyłka

@edit2: niestety Warszawa przegrywa w 3 setach.. Kluczowa była tutaj druga partia przegrana na przewagi
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Asseco Resovia - Projekt Warszawa
Ciekawie zapowiada się mecz 7. kolejki rozgrywany w Rzeszowie. Będzie to starcie drużyn, które mają swoje lepsze i gorsze momenty ale mimo wszystko chyba więcej pozytywów widzę w zespole Andrea Anastasiego. Przewaga na środku siatki powinna być widoczna. Warszawa zawaliła mecz ze Skra ale tam nie radzili sobie z fenomenalnymi zagrywkami Bełchatowa. Przy dobrym przyjęciu to rozgrywający Trinidad jest lepszy niż Drzyzga z Rzeszowa. Gospodarze w ostatniej kolejce porażka z Zaksa 3:1 ale ten set co ugrali to bardziej "zasługa" Zaksy która popełniala mnóstwo błędów, potem jak się rozpędziła to Rzeszów nie miał nic do powodzenia. Kursy powinny być bardziej wyrównane, ja tu widzę fajne value. Polecam również grać różne, trochę bezpieczniejsze kombinację jak np handicap setów 1,5+ czy 2,5+ na nich.
Nie szukam na siłę niespodzianki ale granie w obecnej sytuacji Rzeszów po 1.35 mija się z celem.

Projekt Warszawa @3.45
Projekt Warszawa handi (+1, 5) seta @2.12
Projekt Warszawa handi (+2, 5) seta @1.85
LVBET
Coś Ci się handi pomyliło. Projekt +2.5seta to kurs 1.35.i nie znajdziesz nigdzie powyżej 1.40. Takiego kursu jak podałeś w ogóle nie było.
 
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
GKS Katowice - CERRAD ENEA CZARNI RADOM
Win: CERRAD ENEA CZARNI RADOM kurs @ 1.90 STS


Już na rozpoczęcie zmagań siódmej kolejki Plus Ligi dojdzie do bardzo ciekawego starcia. Zmierzą się ekipy katowickiego GKSu i Czarnych Radom. Kursy początkowo faworyzowały gości, jednak teraz są już wyrównane. Bardzo cieszy mnie ten fakt, gdyż kurs zrobił się bardzo atrakcyjny. Tak jak już pisałem przy okazji którejś z wcześniejszych kolejek - GKS Katowice to według mnie jedna z najsłabszych ekip w lidze i o utrzymanie walczyć będą z Nyską Stalą. Cerran Enea Czarni Radom nie dysponują już takim budżetem jak w w latach poprzednich gdzie corocznie walczyli i to z powodzeniem o play-offy. Jednak nadal jest to bardzo solidny ligowy zespół. Zakontraktowanie na przyjęcie jednego z najlepszych w historii austriackich graczy, czyli Alexandra Bergera budzi podziw. Do tego można powiedzieć wieczny talent, czyli wieżowiec środka Bartłomiej Lemański. Kolejni to zawodnicy, którzy poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzą: Rafał Faryna i Brazylijczyk Ademar. Ciekawy gracz to również Paweł Rusin, który po wielu sezonach w końcu dostał szansę gry w Plus Lidze i świetnie ją wykorzystuje. Klasycznie jak co roku zakontraktowano również mocnego, zagranicznego środkowego - Holendra Parkinsona.
GKS Katowice świetnie rozpoczął sezon jednak potem była już równia pochyła. Przyczyniły się do tego problemy covidowe sporej grupy zawodników jak i absencja Belga Rousseaux'a. Jednak nawet w pełnym składzie ten zespół jest bardzo słabo zbudowany.
Po drugiej stronie siatki, w ekipie Czarnych Radom w zeszłym spotkaniu z powodu choroby nie uczestniczył Faryna i Ademar. Jednak już w tym spotkaniu zagrają w pełnym składzie. Możliwe, że porażka z silnym Zawierciem została z góry wkalkulowana i postanowiona, aby zespół przystąpił w pełni zdrowy do zdecydowanie ważniejszego spotkanie z Katowicami. Czarni przegrali z ligowymi kolosami jak Zaksa, Projekt, Resovia, Zawiercie. Jednak bez problemów ograli zespoły również bardzo ciekawie zbudowane jak Ślepsk Suwałki czy też Trefl Gdańsk. Ich bilans to 2/6 jednak z tych spotkań wycisnęli więcej niż max możliwości.

Porównanie składów:
Atakujący: Jarosz - Faryna
Rozegranie: Ma'a - Kędzierski
Przyjęcie: Szymański, Quiroga, Kogut - Berger, Ademar, Rusin, Firszt
Środek: Hain, Kania, Lewanowski - Lemański, Parkinson, Warda
Libero: Mariański - Masłowski

W mojej ocenie kilka pozycji się równoważy. Co prawda do tej pory Jarosz wykręcał wyniki znakomite, ale przeczuwam powolny spadek formy. Do tego pozycja przyjęcia jest niesamowicie słabo obsadzona w katowickiej ekipie. Dysproporcje na tej newralgicznej pozycji są olbrzymie w porównaniu z ekipą Czarny Radom. Goście powinni spokojnie wygrać ten mecz, gdyż są zdecydowanie lepszym kolektywem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów
Kto więcej punktów w meczu: K. Cebulj (RZE) - S. Deroo (RZE) ? K. Cebulj (RZE) @ 1.80 12-6 Cebulj dobry mecz, Deroo kiepsko, od 2. seta zmieniany, w czwartym grał za niego Szerszeń, zresztą też bez szału
Betfan

Przyjmujący Resovii zawodzą, ale wydaje się że to głównie Deroo jest problemem, bo Belg kompletnie jest bez formy, czy to w przyjęciu czy zwłaszcza w ataku. Cebulj jednak coś tam zawsze skończy na swoim zasięgu, plus dołoży coś z zagrywki czy bloku. W ostatnim meczu odbił się od Jastrzębskiego, ale we wcześniejszych spotkaniach punktował przyzwoicie (10, 10, 22, 22) na niezłej skuteczności. A Deroo jednak dużo gorsze liczby (14, 7, 1, 19), w tym sezonie Słoweniec zdobył znacząco więcej punktów (72-50) przy praktycznie takiej samej liczbie rozegranych setów (16-15). Derro chociaż niechętnie, to jest częściej zmieniany przez trenera, Szerszeń wchodzi głównie za niego i nie są to zmiany na chwilę. Dlatego dziwią mnie trochę równe kursy na to kto zdobędzie więcej punktów, tym bardziej że w typach na liczbę punktów Cebulj ma o punkt wyższą linię.
psotnick psotnick w ubiegłej kolejce dobrze zauważył, że Deroo jest trochę bez formy. Linia na jego punkty dzisiaj w STS jest 14.5. Statystycznie rzecz biorąc na 6 meczów w tym sezonie tylko raz zdobył 15+ pkt w meczu ze Stala Nysa. Ja osobiście pograłem dzisiaj na jego Under 14.5 pkt w meczu z Projektem Warszawa po 1.85 w STS.

Warszawa mi nie weszła, ale przynajmniej typ na Deroo na
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +379
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Co dzisiaj gracie w meczach
Trefl Gdańsk vs Zaksa Kędzierzyn-Koźle oraz Slepsk Suwałki vs Jastrzębski Węgiel??

Ja na początku myślałem żeby pograc na faworytow którzy wygrają swoje mecze po 3:0 ale czy to nie będzie zbyt proste? Z jednej strony obie ekipy grają na wyjazdach ale jeżeli zagrają na swoim poziomie to nie powinni stracić seta...
Kurs AKO wychodzi 2.96 w betclicu

@edit: a jednak trzeba było grac, oba mecze zakończone wynikiem 3:0 dla ZAKSY i JSW
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Co dzisiaj gracie w meczach
Trefl Gdańsk vs Zaksa Kędzierzyn-Koźle oraz Slepsk Suwałki vs Jastrzębski Węgiel??

Ja na początku myślałem żeby pograc na faworytow którzy wygrają swoje mecze po 3:0 ale czy to nie będzie zbyt proste? Z jednej strony obie ekipy grają na wyjazdach ale jeżeli zagrają na swoim poziomie to nie powinni stracić seta...
Kurs AKO wychodzi 2.96 w betclicu
granie DW 3:0 nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Czy widzieliśie co zrobiła wczoraj SKRA ? Przedmeczowi faworyci po kursie 1.04, po 2 setach prowadzą 2.0 i co? Przegrywają mecz 2:3. Podobny numer skra już w tym sezonie wykręciła z czerwoną latarnią Nysą (która nawet miała piłkę setową w tiebreaku), ale wtedy wygrali 3-2 ostatecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Mi bardziej pasuje zapolowanie do hcp na uderdogi, linie są dość atrakcyjne: Suwałki +16,5 i Gdańsk +15,5. Nie będę się tu zbytnio rozpisywał nt potencjałów, porównania zawodników etc., bo moja logika jest prosta - zbyt niskie kursy na faworytów, w konsekwencji dają zawyżone linie punktowe przeciwko nim. Ponadto po godzinie 12 w Fortunie jest fajna promocja i można zagrać trippla bez podatku, wczoraj dla zabawy wszedł mi taki właśnie trippel hcp przeciwko faworytom.
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Trochę Panowie wyżej szukacie niespodzianek nie tam gdzie trzeba... Skra to Skra już odstawiała takie numery.

Trefl vs ZAKSA

ZAKSA -13.5pkt @1.86 1xbet
ZAKSA 3:0 @2.14

Siatkarze z Trefla grają słaba siatkówkę , bardzo mierna. Wlazły bez formy , a jak on nie ciągnie to nie ma komu tej gry. Lipiński trochę pomaga , trzyma poziom także środek ale sama gra wygląda nieciekawie.
ZAKSA znowu to Kaczmarek w mega formie i reszta na dobrym poziomie. Nie przegrali jeszcze , ograli w fajnym stylu Jastrzębie które jest mega mocne w tym sezonie, jedynie miewają wpadki w pierwszych setach.
14pkt to jest średnio ~5pkt na set, jeśli nie zagrają jednego bardzo słabego seta to widzę spokojne pokrycie handicapu.


Slepsk Suwałki - Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel -13.5pkt @1.85
1xbet


Slepsk nie gra tak słabo jak to pokazują wyniki, mają ten problem z wygrywaniem końcówek i stąd ten słaby bilans 8:13 w setach i tylko 2 wygrane w 6 meczach.
Dziś przyjeżdża mimo wszystko moim zdaniem najmocniejsza drużyna w tym sezonie i aktualny mistrz Polski podrazniony po przegranej z ZAKSA , szczególnie słabo w tamtym meczu wypadł Boyer (38% w ataku) , Fornal (35%) , Clevenot (43%).

Czas na poprawę i powrót na właściwe tory!

Z zespołem z Suwałk będzie się grało łatwiej , zawodnicy będą chcieli się poprawić w oczach trenera , bardzo możliwy wynik 3:0 , czuję odjazd w którym z setów na 6-8 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin
Na zakończenie 7. kolejki Plus Ligi zostało nam jeszcze jedno spotkanie, które zostanie rozegrane na hali w Iławie. Zdecydowanym faworytem jest drużyna AZS-u Olsztyn, która wygrała już 4 ostatnie mecze. Dzisiaj przyjeżdża do nich waleczny zespół, który po trudnym początku zaczął pomału zbierać punkty. Właśnie na nich chciałem skupić uwagę, a dokładnie na parę przyjmujących Walinski - Ferens. Od wygranego meczu ze Suwałkami grają na wysokiej skuteczności. Potem była porażka 3:2 z Zawierciem i ostatnie zwycięstwo z Katowicami. Skuteczność Wojciecha Ferensa to kolejno 60%, 52% i uwaga 75% , tak na 24 piłki skończył 18! Co prawda Katowice nie grali w całości swoim wyjściowym składem ale jednak był to imponujący wynik. Do tych 18 punktów z ataku, dołożył 2 blokiem i 2 asy serwisowe i z dorobkiem 22 pkt. został MVP spotkania. Jeżeli Miedziowi myślą o wywieźieniu jakiegoś punktu to ta dwójka musi utrzymać swoją dobrą skuteczność.

W. Ferens powyżej 13.5 punktów @1.95 superbet
M. Waliński powyżej 12.5 punktów @1.80 forbet

no cóz Olsztyn wygrał 3:0, Cuprum nie istniało w tym meczu, niemniej jednak polecam zwrócić uwage na tę parę w następnym meczu Cuprum z Lublinem

PS. dałem różnych bukmacherów bo starałem się wybrac najlepszą linie i kurs
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Stal Nysa - GKS Katowice
napisze krótko co gram w tym meczu, mianowicie over punktowy. Nie wyobrażam sobie żeby to spotkanie skończyło się w trzech setach. Nysa próbuje coś zmienić, zagrała już dwa mecze z nowym trenerem i narazie ugrali w sumie 1 set z Warszawą ale dzisiaj rywal z niższej półki. Liczę na to, że żadna z drużyn nie odpuści i końcówki setów będą na styku. Celował bym też w punkty Jarosza i Ben Tary ale po ostatniej klapie sobie odpuszczę.
Dla lepszego oglądania gram:
powyżej 183.5 pkt. @1.85 betclic


Jak macie coś fajnego na nadchodzącą kolejkę to zapraszam do podania typów! :)


@edit: fajny meczyk, mozna bylo sie spodziewac overowego spotkania. Fajnie ze Nysa sie obudziła w trzecim secie, Ben Tara to jednak jest prze kozak. Świetne rozpoczecie 8. kolejki  ps. Dzięki za zwrócenie uwagi z tym meczem Radom - Katowice, już poprawione
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Stal Nysa - GKS Katowice


Penchev N. (NYS) under (12.5) @1,75 sts
Penchev tylko raz przekroczył liczbe 12 punktów , było to w meczu z Resovią 14pkt , rozgrywający Komenda mało gra z Bułgarem, większość piłek idzie do Ben Tary czy nawet do środkowych.


Rousseaux T. (KAT) over (14.5) @1.90 sts

Tomas wrócił do gry z Radomiem gdzie widać było głód gry , na 26 piłek skończył 16 (62%) + 1pkt dołożył blokiem , słabiej było na zagrywce (może dziś się poprawi?). Przewiduje min. 4 sety a więc linia moim zdaniem jest zbyt niska

Co do samego meczu to czuje GKS Katowice wygrają 3-1 lub 3-0 a sam mecz zależy dużo od postawy Ben Tary , jak on zagra słabo to nie będzie komu ciągnąć pociąg z NYSY.


Edit: Penchew 13pkt, gdyby nie przestój Katowic...
Tomas bardzo słaby mecz
Dobrze że na live się udało win GKS złapać to parę zł zostało w kieszeni
 
Ostatnia edycja:
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Halo!
Nikt nic nie pisze o dzisiejszych meczach więc niestety ja zapodam moje nieszczęsne typy :LOL:

Jastrzębski Węgiel - Warta Zawiercie
Zaczynamy od meczu w Jastrzębiu. Bedzie to pierwszy poważny sprawdzian dla Zawiercia. Nastroje w drużynie są pozytywne bo oprócz tego 0:3 z Olsztynem to z, nazwijmy to słabszymi rywalami, radzili sobie bardzo dobrze. Faktem jest że wiceliderzy tabeli są faworytem ale to nie znaczy że spokojnie wygrają 3:0. O ile różnica w atakujących pomiędzy Konarem a Boyerem jest widoczna, o tyle jeżeli chodzi o przyjmujących to można powiedzieć że jakiejś znacznej różnicy nie ma. Rozegrania JSW nie ma co komentować bo jak zawsze wysoki poziom, natomiast należy pochwalić Tavaresa , który też gra jak należy. Środek lepszy po stronie gospodarzy. Liczę na przynajmniej jeden set od Zawiercia, którzy są w stanie go zdobyć.

Typ: powyżej 3.5 setów @1.53 fortuna




Zaksa K-Kozle vs Slepsk Suwałki
nie ma się co rozpisywać. Zaksa klasa sama w sobie. Jestem zaskoczony bo nie sądziłem że po pozbyciu się tylu zawodnikow z podstawowej szóstki nadal będą się tak dobrze prezentować. Własna hala i słaba postawa Ślepska od początku sezonu zapowiada nam spotkanie które szybko się zakończy, wiadomo jakim wynikiem.

Typ: Zaksa wygra 3:0 @1.58 fortuna




Czarni Radom - AZS Olsztyn
upatrzyłem sobie tego Lemana i będę grał w jego over punktowy dopóki sobie fajnie radzi. Tak jak pisałem o nim wcześniej punktuje w ataku, bloku i na zagrywce. Choc z tym ostatnim może być ciężko bo Olsztyn ma dobre przyjęcie. Jednak nawet przypuszczalnie w 3 setach jest w stanie zdobyć minimum 9 punktów. Ale liczę że Jakub Bednaruk dobrze przygotuje swoją drużynę na Olsztyn i na własnej hali z nimi powalczą, żeby nie przegrać w 3 setach.

Typ: Lemański powyzej 8.5 punktów @1.80 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
Do góry Bottom