>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2021/2022 - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
LUK Lublin - GKS Katowice

Edit: typ trafiony , mecz kompletnie nie wyszedł GKS Katowice. Brawa za ocenę dla C czary-mary

I ja wtrace swoje 5GR , szybko i na temat 😀 Składy na papierze są podobne, może ciut w stronę Lublina trzeba się uchylić lecz jeśli chodzi o grę w 3 dotychczasowych kolejkach to GKS Katowice jest w lepszej dyspozycji! Funkcjonuje w miarę przyjęcie , rozegranie chodzi jak należy a Jarosz przeżywa drugą młodość i w ataku szaleje, swoje dokłada Piotr Hain czy Tomas Rousseaux , widać kolektyw w tej drużynie ! Okres przygotowawczy byl w pełni wykorzystany.

A w Lublinie ? Ciężko to idzie, Katic , Wachnik czy Filipiak w takim meczu ze Slepskiem nie wychodzą ponad 50% skuteczności.
Jeśli faktycznie jeszcze dochodzi kontuzja Pająka to z rezerwowym rozgrywającym będzie jeszcze ciężej.

Widzę tu 0-3 dla GKS , po walce bo oczywiście Lublin się nie położy na parkiecie ale sportowo lepiej na dzisiejszy dzień wygląda drużyna z Katowic

Stawiam poniżej 181,5 pkt @1.83 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +538
M 94K

michalkin

Użytkownik
LUK LUBLIN vs GKS Katowice
Win: LUK LUBLIN @3.20 Fortuna

W piątkowy wieczór dojdzie do spotkania pomiędzy beniaminkiem z Lublina, a Katowicką GieKSą. Zespoły przystępują do tego spotkania w odmiennych nastrojach. Lublin ma na koncie 3 porażki. Co prawda mierzyli z potentatami, czyli Jastrzębiem i Kędzierzynem plus do tego ligowym średniakiem z Suwałk. Katowiczanie również w 3 spotkaniach nie byli faworytami, ale zdołali wygrać 2 z 3 spotkań. Rozgromili Resovię, wymęczyli zwycięstwo z Gdańskiem i po walce ulegli Zawiercianom. Szansę Lublina upatruje, że w końcu zagrają w pełnym składzie. Niezbędny do zwycięstwa Wojciech Włodarczyk w końcu po paru treningach będzie mógł rozpocząć mecz w pierwszej szóstce. Skrzydła Włodarczyk-Katic-Filipiak są bardzo, ale to bardzo solidne. Stabilność przyjęcia zabezpieczy genialny amerykański libero Dustin Watten. W mojej opinii dysponują o wiele lepszym składem od Katowic. Ślązacy zaczęli mocno ponad stan swoich możliwości. Wydaje mi się, że czeka ich równia pochyła, bo skład zestawili bardzo mizerny. Lublin natomiast dokonał niezłych transferów jak na beniaminka i wydaje mi się, że powinno wystarczyć to na utrzymanie w lidze. Notują już 3 porażki pod rząd i starcie u siebie ze słabą personalnie GieKSą jest najlepszą okazją ku temu, by w końcu odnieść zwycięstwo.

Porównanie składów:
Atakujący: Filipiak - Jarosz
Rozgrywający: Pająk - Ma'a
Przyjęcie: Filipiak, Katic, Wachnik - Szymański, Quiroga, Rousseaux
Środek: J. Kochanowski, Sobala - Hain, Kania
Libero: Watten -Mariański

Skład nieporównywalnie lepszy po stronie gospodarzy. Kursy zawyżone z powodu dotychczasowych wyników ponad stan Katowic. Gdyby mecz rozgrywano w pierwszej kolejce kursy byłyby wystawione zgoła inaczej. Jak dla mnie kurs @3,20 jest bardzo atrakcyjny i warty ryzyka. Jestem pewny, że im bliżej meczu tym kursy będą się bardziej wyrównywać.
Świetnie napisana analiza i po raz kolejny trafiony wysoki kurs! Rób dalej swoje, dzieki!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zaksa K-Koźle vs Projekt Warszawa

Nie mam pojęcia skąd taki mały kurs na ekipę gospodarzy. Według mnie jest to świetna okazja na zagranie w strone Warszawy.
Co prawda Zaksa jeszcze w tym sezonie nie staciła seta w Plus Lidze tylko co się dziwić skoro grali z Nysa, Radomem i Lublinem. Pierwszy poważny sprawdzian oblali przegrywając z JW 3:0 w Superpucharze. Dzisiaj czeka ich drugi poważny sprawdzian. Wydaje mi się że tutaj nawet własna hala im nie pomoze jeśli będą robić takie błędy jak w środowym meczu. Widać brak Toniuttiego który był mózgiem drużyny i nie raz swoim rozegraniem ratował swoją drużynę. Janusz może dwoić się i troić ale i tak nie osiągnie poziomu francuskiego rozgrywającego. Do tego nierówno grający Kaczmarek raczej marnie wygląda w porównaniu do atakującego gości Petkovica. Nie mówiąc już o Śliwce, który będzie w cieniu Kwolka.
Warszawa przyjeżdża zmotywowana po pokonaniu Mistrza Polski i dzisiaj spróbują pokonać rowniez zwycięzcę Ligi Mistrzów.

Warszawa wygra @3.20
Warszawa handi (+1, 5) seta @2.03
Warszawa handi (+2, 5) seta @1.33
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +559
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Generalnie wychodzę z założenia, że jak zbyt wiele osób myśli podobnie to trzeba uważać, jednakże w tym przypadku znowu się muszę zgodzić z moim poprzednikiem. Warszawa ewidentnie niedowartościowana przez bukmacherów. ZAKSA bardzo słaby mecz w środę z JSW. Trzon zespołu (Śliwka, Kaczmarek i Semeniuk) wygląda na przemęczony sezonem reprezentacyjnym mimo, że aż tak dużo przecież nie grali w I składzie. Huber to nie ta jakość co Kochan, Janusz póki co nie dorasta do pięt poprzednikowi, a i o Shojim mam gorsze zdanie, jak o Zatorskim. Transfery mocno na minus w porównaniu do zeszłego sezonu i widzę niezłe problemy Kędzierzynian, medal chyba będzie sukcesem. W Warszawie bardzo świeży Kwolek, chyba w końcu KFC odstawił ;) Grobelny i Petkovic też wyglądają dobrze. O środek z Pitem i Wroną można być spokojnym. Mam pewne wątpliwości co do rozgrywającego w Warszawie, ale wszystkiego mieć przecież nie można. Reasumując - kolejne spotkanie, które zapowiada się na równe i kursy @1,3 na gospodarzy są dla mnie niepoważne.

Warszawa (+11,5pkt) oraz
+1,5 seta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +250
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Czarni Radom - Trefl Gdańsk
Trefl Gdańsk 1.30 Betfan

Krótko, Czarni Radom w tym sezonie TRAGICZNIE! Totalnie obecnie outsiderzy ligi , dochodzą kontuzje.
Trefl skład w miarę zachowany z zeszłego sezonu z aspiracjami na top 6.


Stal Nysa - Asseco Resovia
Resovia - 1.5 seta @1.45 Betfan

Stal Nysa to nie są chłopaki do bicia ale też o top 6 mogą zapomnieć... Fajnie powalczyli ostatnio w Bełchatowie i nikt inny jak Ben Tara się do tego przyczynił (27pkt) bo to najjaśniejsza postać tego zespołu.
Z drugiej strony siatki staną dziś zawodnicy z Rzeszowa , jest tam plejada gwiazd która co prawda nie jest jeszcze dobrze zgraną bo mieli mało czasu na przygotowania , niepokoi też kontuzja Drzyzgi bo Woicki to już dla mnie stary Zgredek :) Ale może jego doświadczenie schowa brak umiejętności jakie ma Drzyzga.
Mimo wszystko mecz może być wyrównany ale to siatkarze z Rzeszowa mają obowiązek tu wygrać.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dzisiaj chyba nie będzie niespodzianek i gram:
JW + Zawiercie wygrają swoje mecze
AKO: 1.84 STS

Obie drużyny mają wiecej jakości w grze od swoich przeciwników oraz mają lepszych zawodników. Jeśli tak nie jest to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu.

@edit: a jednak Olsztyn się bardzo dobrze zaprezentował
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - SKRA Bełchatów 3:1

Może i Jastrzębski Węgiel jest faworytem w tym meczu ale nie rozumiem aż tak niskiego kursu na gospodarzy, zaledwie nieco ponad 1,20... Mimo, że wygrali mecz o Superpuchar Polski z Kędzierzynem 3:0.
Jastrzębski Węgiel już przegrał w tym sezonie 2:3 z Warszawą a Bełchatów ma komplet zwycięstw jednak patrząc na przeciwników nie miał mocnego rywala jeszcze.
Bełchatów jest wystawiony na pożarcie ale czy tak się stanie?
Atanasijević, Bieniek, Ebadipour, Kłos czy Taht nie są chłopacmi do bicia i na pewno się postawią.
Mecze bezpośrednie pokazują, że obie drużyny "lubią" grać ze sobą ciężkie, długie i wyniszczające spotkania.
Na ostatnie 8 spotkań gdzie Jastrzębski był gospodarzem aż w 6 było 5 setów a w 2óch pozostałych 4 sety.

powyżej 179,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Cuprum Lubin - Malow Ślepsk Suwałki
Win: Malow Ślepsk Suwałki kurs @1,57 Fortuna


Dzisiejsze spotkanie zamyka czwartą kolejkę. Zmierzą się ze sobą zespoły, które niezbyt udanie rozpoczęły sezon. Cuprum Lubin z trzema porażkami zamyka tabelę, natomiast Ślepsk Suwałki dysponuje jednym zwycięstwem i dwoma porażkami. Trzeba jednak powiedzieć, że za bardzo nie mogło być inaczej. Lubin przegrał ze Skrą, Warszawą i Treflem, a więc zespołami zdecydowanie lepszymi. Należy jednak dodać, że trudno znaleźć zespół gorszy od ekipy Cuprum. Ich najważniejsze starcia to te z Katowicami czy też Nysą.
Suwałki mierzą znacznie wyżej. Przegrali póki co z Zawierciem i Olsztynem, ale również gładko ograli solidnego beniaminka - Luk Lublin.
Dzisiejszy mecz to dla nich musowe zwycięstwo. Na ten sezon przygotowali skład solidny. Nie są pewniakami do play-offów, ale będą o nie walczyć. Nowe nabytki jak przede wszystkim Łukasik prezentują się całkiem dobrze. Skrzydła ekipy Ślepsk Suwałki budzą zdecydowanie większe wrażenie od zestawienia tej formacji w Cuprum. Bołądź-Łukasik-Halaba/Buchowski to arsenał zdecydowanie mocniejszy od trio Kapica-Waliński-Ferens. Również na innych pozycjach przewaga Suwałk jest rażąca.

Porównanie składów:
Atak: Kapica - Bołądź
Rozegranie: Sekita - Tuaniga
Przyjęcie: Waliński, Ferens, Gierżot - Łukasik, Halaba, Buchowski
Środek: Krage, Gunia, Pietraszko - Takvam, Sapiński, Smoliński
Libero: Szymura - Czunkiewicz

Moim zdaniem potencjał i aktualna dyspozycja jest zdecydowanie po stronie Ślepska Suwałki. Powinni spokojnie rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Też idę dzisiaj w stronę Suwałk. Mam ich nawet pograne z handicapem setowym (-1,5) w fortunie po kursie 2.11
@edit:ewidentnie nie ich dzien...


Lubin dostał ostre lanie w Gdańsku, ze nawet mi ich było szkoda. Natomiast Suwałki uwazam ze nie wygrywając żadnego seta z Olsztynem to tylko był wypadek przy pracy. Dzisiaj nastąpi rehabilitacja.
Oprócz tego co pisał kolega ja jeszcze dodam, że na ławkach trenerskich ogromna różnica Rusek << Kowal
 
Ostatnia edycja:
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Też idę dzisiaj w stronę Suwałk. Mam ich nawet pograne z handicapem setowym (-1,5) w fortunie po kursie 2.11

Lubin dostał ostre lanie w Gdańsku, ze nawet mi ich było szkoda. Natomiast Suwałki uwazam ze nie wygrywając żadnego seta z Olsztynem to tylko był wypadek przy pracy. Dzisiaj nastąpi rehabilitacja.
Oprócz tego co pisał kolega ja jeszcze dodam, że na ławkach trenerskich ogromna różnica Rusek << Kowal
Dobrze że dodałeś różnice w klasie trenera, bo kolega C czary-mary cały czas o tym zapomina. Ale jestem dobrej myśli że od przyszłej analizy dorzuci trenerów i jednego z nim pogrubi ;)
Co do ostatniego meczu Suwałk z Olsztynem to grali dobrą siatkówkę, tylko Olsztyn tego dnia grał bezbłędnie i dwa sety toczone na przewagi przechylił na swoją korzyść. Pojawienie się Firleja na rozegraniu sprawiło że Olsztyńska maszyna chodzi jak należy.
Cuprum z Gdańskiem zaprezentował się słabo, dużo błędów i jakiejkolwiek woli walki. Wyglądali tragicznie nawet przy słabym tego dnia Mikusiu i Wlazłym który nie skończył ani jednej piłki w 1 secie, mimo to przegrali pierwszego seta, a później to już szkoda gadać.
Więcej jakości a przed wszystkim stabilność po stronie Suwałk i też jak koledzy liczę na ich zwycięstwo. Oby nas nie zawiedli i wygralili, to wszyscy będą zadowoleni i bogaci. Pozdro wariaty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
J 3K

josh91

Użytkownik
Jak już wrzucacie takie analizy i porównania to zweryfikujcie czy mózg zespołu gra, bo każdy widział, że Tuaniga tydzień temu się skręcił. Sekita >> Makowski
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Tuaniga w ubiegłym tygodniu rozegrał praktycznie całe spotkanie, również je kończąc. Skoro wiedziałeś o pewnej absencji dlaczego nie poinformowałeś pozostałych? Twój post jest nie dość, że żałosny, bo pisany po fakcie, to w dodatku irytujący pozostałą społeczność. Jeżeli masz jakieś przemyślenia to informuj przed spotkaniem. Po zakończeniu nikogo nie interesują Twoje mądrości. Cóż, już za 3 dni nowa kolejka, nowe możliwości. Zapraszam wszystkich do aktywnego udzielania się w dziale. Razem możemy wiecej
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - AZS Olsztyn 0:3

Olsztyn po słabym początku i 2óch porażkach z rzędu wygrał 2 kolejne mecze 2 x po 3:0 z Suwałkami i Zawierciem a więc drużynami wymagającymi, przede wszystkim zwycięstwo 3:0 z Zawierciem robi wrażenie.
Katowice odwrotnie, po 2óch zwycięstwach przyszły 2 porażki 1:3 z Zawierciem i 0:3 z LUK Lublin.
Ale najważniejsza informacja Katowice mają dostępnych tylko 8 siatkarzy na to spotkanie a więc w ataku zagra D. Domagała będzie On musiał zastąpić J. Jarosza, który był w świetnej formie, na przyjęciu nie zagra T. Rousseaux więc tutaj także ogromne osłabienie.

Olsztyn -1,5 seta 1,85

WilliamHill
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Było na początku tygodnia po kursie @1.7 na Olsztyn na win. Teraz już po frytkach. Kilka dni temu buki zdjęły z oferty mecz bo miał być przełożony z racji na absencje w GKS-ie, ale jednak wg regulaminu mecz ma się odbyć (maja min 8 zawodników w tym rozgrywający)
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
Do góry Bottom