>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2021/2022 - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Dla mnie takie kalkulacje są bez sensu. Jak się chce mistrza to się gra na pełnej ku#wie. Już nie raz życie pokazało, że takie kombinowanie finalnie źle się kończy. Chłopy grają obronę tytułu LM, leją Lube na wyjeździe, a teraz się będą zastanawiać czy lepiej z Projektem grać czy z Treflem? Jakoś tego nie widzę 🥴
Post automatycznie złączony:


Sorry, Jastrzębski grał z Lube ale mniejsza o to, zdanie podtrzymuje, że tu żadnego odpuszczania nie będzie
Teraz zastanawiają się czy grać z Katowicami, które mają pod nosem i ominięcie Skry w półfinale, która im nie leży czy grać i brać wszystko jak leci, jak tabela dała. Jeśli chcesz szukać kombinowania to obwiniać trzeba zarząd Plusligi, że dopuszcza do takich sytuacji. Najważniejsze jest to, że po dwóch wygranych setach dla Zaksy mecz dla nich staje się meczem o nic, meczem sparingowym. A co zrobili po dwóch wygranych w takiej samej sytuacji było widać w ostatni czwartek i jakoś nikt nie ma do nich o to pretensji.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Oczywiście, że mogą tak zrobić.
Ale droga Katowice + Zawiercie/Resovia wydaje się znacznie mniej ryzykowna niż Wawka + Bełchatów, którzy pokazywali im w tym sezonie swój problematyczny dla Zaksy sufit możliwości.

Nie ma dla Zaksy drogi Katowice + Zawiercie/Resovia

Przynajmniej ja takiej nie widzę

W zasadzie Warszawa plus Skra też nie istnieje
Post automatycznie złączony:

Bo tworzy się widze straszne zamieszanie.

ZAKSA jeżeli dzisiaj przegra to gra na sto procent z Treflem. Jeżeli wygra to na sto procent gra z Projektem

Porazka 1:3 i 0:3 spycha zakse na 2 miejsce i półfinał ze Skra/Olsztynem

Przegrana 2:3 to półfinał z Zawierciem /Rzeszowem.
 
Ostatnia edycja:
K 29,9K

KarolSTS

Użytkownik
ZAKŁADAM- Trefl Gdańsk
Typ Over 182.5pkt
Kurs 1.90
Buk STS


Mozna spróbować zagrać powyżej ponieważ dla obu drużyn wynik 2-3 pasuje idealnie. Przy 5 setach over musi wejść.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Nie ma dla Zaksy drogi Katowice + Zawiercie/Resovia
Przynajmniej ja takiej nie widzę
W zasadzie Warszawa plus Skra też nie istnieje
?
Zaksa 3-0, 3-1 i 3-2 daje pary: Zaksa-Wawa oraz JSW-Katowice
Zaksa 2-3 daje Zaksa-Katowice i JSW-Gdańsk
Zaksa 1-3 i 0-3 daje JSW-Katowice i Zaksa-Gdańsk
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Kolego pokaz zdjecie kuponu :)
Kur** nie wiem z czym macie problem. Wrzuciłem screena, bo nie wierzyliście, że tak wysokie kursy były (no i faktycznie takie były). Sam czekałem na rozpoczęcie 3 seta żeby złapać jeszcze wyższy kursu (pazernosc nie popłaca) i udało mi się złapać 'tylko' 3.75. Mam Ci pokazać ten z kursem 3.75?
 
Otrzymane punkty reputacji: +584
S 214

stinger

Użytkownik
Kur** nie wiem z czym macie problem. Wrzuciłem screena, bo nie wierzyliście, że tak wysokie kursy były (no i faktycznie takie były). Sam czekałem na rozpoczęcie 3 seta żeby złapać jeszcze wyższy kursu (pazernosc nie popłaca) i udało mi się złapać 'tylko' 3.75. Mam Ci pokazać ten z kursem 3.75?
Klasyka. Chlopaki grają za 2 zł i zdziwieni, że można wyłapać błędy buków.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +214
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Kur** nie wiem z czym macie problem. Wrzuciłem screena, bo nie wierzyliście, że tak wysokie kursy były (no i faktycznie takie były). Sam czekałem na rozpoczęcie 3 seta żeby złapać jeszcze wyższy kursu (pazernosc nie popłaca) i udało mi się złapać 'tylko' 3.75. Mam Ci pokazać ten z kursem 3.75?
To czemu nie napisales tego przy poscie , w ktorym mowiles ze kto kumaty lapal po 13.
Tez potrafie screeny porobic ale zaden powod do podniety to nie jest . Jesli zagrasz po takim ,to juz jest czym sie chwalic i zbierac ta wymarzona reputacje..

Ten po 3.75 nie musisz pokazywac bo sam mialem taki. Chcialem tylko ten po 13 , ale widac takiego kazaka nie bylo jednak
 
Do góry Bottom