>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2021/2022 - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Byl z nim wywiad, jest rozbity mentalnie. Myślami jest w swojej ojczyznie a nie na boisku.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zaksa Kędzierzyn-Koźle vs Aluron Warta Zawiercie
Kędzierzyn po 17 wygranych z rzędu przegrywa po raz pierwszy w tym sezonie w PlusLidze. Dzisiaj podejmą zdecydowane lepszy zepsół niż Czarni Radom. Nie spodziewałem się mimo wszystko takich kursów. Zawiercie już w pełnym składzie. Kovacević zagra na swojej nominalnej pozycji. Na rozegraniu ma zagrać Cavanna.
Nie sadze aby ta porażka miała jakoś negatywnie wpłynąć na zepsół Zaksy ale dała nam odpowiedź że nawet na zdobywcę Pucharu Polski da się znaleźć sposób. Trochę dla lepszego oglądania postawie tutaj na gości przy bardzo ciekawym kursie.

Typ: Warta Zawiercie wygra @4.65 lvbet

niestety. Mieliśmy trzy zacięte sety ale żaden nie wpadl na konto gosci
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel vs AZS OLSZTYN Typ :AZS OLSZTYN Kurs : 5,50 STS

W tym ciekawie zapowiadającym spotkaniu doszukuję się małej niespodzianki. Jastrzębski zaabsorbowany zmaganiami w Lidze Mistrzów może podejść do tego meczu nieco zdekoncentrowany. Przed nimi środowy rewanż z włoskim Lube Civitanovą. Chociaż pierwsze spotkanie zagrali bardzo dobrze, to nadal nie są przedstawiani w roli faworytów. Zwycięstwo z Lube było tym bardziej niespodziewane, bo ekipa ze Śląska ostatnimi czasy prezentowała się mocno średnio. Wygrana z Resovią dopiero po tie-breaku, gładka porażka do 0 z Zaksą, męczarnie z GKS Katowice i zwycięstwo tylko 3:2. Ich forma nie jest optymalna. Do tego cały czas muszą radzić sobie bez najlepszego środkowego ze swojego składu Jurija Gladyra. Spotkanie bez większego znaczenia dla gospodarzy dla końcowego układu tabeli. W głowach mają teraz przede wszystkim europejskie puchary. Notują serię 11 zwycięstwo z rzędu w lidze. Spodziewam się małej rotacji i wyjściem w połowie rezerwowym składzie. Myślę, że biorąc wszystkie okoliczności bardzo prawdopodobna będzie ich dzisiejsza porażka.
Tym bardziej, że po drugiej stronie siatki mamy bardzo solidną ekipę z Olsztyna z dwoma bombardierami ciągnącymi ekipę: atakującym Karolem Butrynem i przyjmującym TJ De Falco. Za rozegranie odpowiada jeden z najlepszych (top3) polskich rozgrywających: Janek Firlej. Środek również bardzo solidny: Amerykanin Averill i Mateusz Poręba. Jedna z lepszych par środkowych w lidze. Skład dopełnie Holender Andringa odpowiedzialny głównie z przyjęcie i libero Gruszczyński, który powoli wraca do swojej wysokiej dyspozycji.
Typ jest co prawda lekko życzeniowy, ale spoglądając na okoliczności i bardzo wysoki kurs, ten typ jest warty ryzyka🏐
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Etoto wystawilo zaklady na sumy asow, blokow zawodnikow. Z 1ligi tez dali po 2zawodnikow. Ktos cos ciekawego widzi ? Jak dla mnie Hadrava wiecej asow, Huber -3.5 blokow i Krage wiecej blokow.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów

Bukmacherzy wystawili bardzo wysoki kurs na Skre. Co prawda ZAKSA jest w tym sezonie bardzo mocna ale niedawno zaliczyła już wpadkę z Czarnymi Radom. Nie wiem czym to usprawiedliwić. Być może trochę zmęczeniem, bo w Pucharze Polski grali dzień po dniu, najpierw z Treflem a potem w finale z Jastrzębiem, w którym zagrali kapitalnie. Jednak po kilku dniach wrócili do Kędzierzyna i dostali u siebie 3:1 z drużyną Jakuba Bednaruka. Potem co prawda wygrana 3:0 z Zawieciem ale po bardzo wyrównanym spotkaniu.
Teraz trochę o Skrze - odpadli w półfinale Pucharu CEV a po nim odnieśli dwa zwycięstwa w lidze. Nie twierdzę że dzisiaj się przejadą po Zaksie ale mogą im postawić opór. Jeżeli chodzi o pozycję to na pewno Janusz jest lepszy od Łomacza. Tak samo na libero jest przewaga Zaksy ale środek myślę że jest na korzyść Skry natomiast w ataku i na przyjęciu postawiłbym znak równości. Patrząc na to wszystko obiektywnie, wygrana Skry nie powinna być dużym zaskoczeniem.
Typ: Skra Bełchatów @3.95 LVBet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +745
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 3:1
powyżej 176,5
1,50

Mecz bardzo ważny dla obu drużyn jeśli chodzi o miejsce w ligowej tabeli. Na ten moment Olsztyn zajmuje 6 miejsce z 35 punktami i 12 zwycięstwami natomiast Gdańsk zajmuje 9 miejsce z 25 punktami i 8 zwycięstwami jednak mają o 2 mecze rozegrane mniej.
Przypomnę, że pierwszych 8 zespołów rozegra mecze w ćwierćfinale a do 8 miejsca Gdańsk traci 6 punktów do Katowic jednak mają aż o 3 mecze mniej rozegrane.
Gdańsk u siebie wygrał z Olsztynem 3:1
Gdańsk ostatnio jest w dobrej formie 6 zwycięstw z rzędu i 2 porażki z rzędu jednak grali z ZAKSĄ i Bełchatowem, Olsztyn również przegrali 2 ostatnie mecze.
Liczę na wyrównane spotkanie z minimum 4 setami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +433
R 3K

rocky18

Użytkownik
AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
powyżej 176,5 1,50

Mecz bardzo ważny dla obu drużyn jeśli chodzi o miejsce w ligowej tabeli. Na ten moment Olsztyn zajmuje 6 miejsce z 35 punktami i 12 zwycięstwami natomiast Gdańsk zajmuje 9 miejsce z 25 punktami i 8 zwycięstwami jednak mają o 2 mecze rozegrane mniej.
Przypomnę, że pierwszych 8 zespołów rozegra mecze w ćwierćfinale a do 8 miejsca Gdańsk traci 6 punktów do Katowic jednak mają aż o 3 mecze mniej rozegrane.
Gdańsk u siebie wygrał z Olsztynem 3:1
Gdańsk ostatnio jest w dobrej formie 6 zwycięstw z rzędu i 2 porażki z rzędu jednak grali z ZAKSĄ i Bełchatowem, Olsztyn również przegrali 2 ostatnie mecze.
Liczę na wyrównane spotkanie z minimum 4 setami.
Nie neguje typu ale Gdańsk wygrał z Olsztynem 3:1 ale w zeszłym sezonie. :) W tym sezonie jeszcze ze sobą nie grali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +426
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AZS Olsztyn - Projekt Warszawa
Dzisiaj spróbuje pograć trochę na przekór bukmacherom. Według mnie Olsztyn nie jest aż takim dużym faworytem. Z tego co wiem to wraca Kwolek do tego jest średnio grający Grobelny ale trener Anastasi ma jeszcze do dyspozycji Szalpuka. Spodziewałem się równych kursów czyli 1.90 do 1.90 a jest 1.55 na Olsztyn i 2.45 na Warszawe. Dla mnie to value


Swoją droga wiadomo coś o drugim dzisiejszym meczu, czy doszło do jakichś zmian personalnych w Lublinie? Bo rano widziałem kursy równe a teraz faworytem jest Nysa
 
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Witam. Po świetnym środowym typie na Zakse, dzisaj wracamy do Plus Ligi i lecimy z punktami.

Typ over 182.5 punktu po kursie w okolicach 1.82. Obie drużyny lubią sobie dłużej pograć i w h2h, tak to też wygląda. W pierwszym meczu było 3-2 dla GieKSy i dzisiaj również liczę na 4-5 setów.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +150
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
A czemu Projekt aż tak ma patrzeć na wynik Katowic? chyba aż tak im nie robi, czy zagrają z ZAKSĄ czy JW, a Trefl im raczej tez nie zagraża przy meczach zaległych z wyżej wymienionymi
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No moim skromnym zdaniem zagraża i to bardzo. Trefl ma 5 pkt straty do Warszawy. Biorąc pod uwagę to że Warszawa dzisiaj wygra a Trefl ogra Olsztyn pozostaje im wygrać jedno z dwóch ostatnich spotkań.

Jako że Jastrzębie z ZAKSA rozstrzygna raczej pierwsze mecze w bezpośrednim starciu to wtedy jedna z tych drużyn do meczu z Gdańskiem podejdzie już znacznie luźniej.
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Jastrzębski dziś mocno osłabiony. Clevenot, Popiwczak i i Wiśniewski nie wystąpią w dzisiejszym meczu...

Zaksa win @1,50
Zaksa win 3:0 @4,50 totalbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1318
Do góry Bottom