>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
A.Thomas over 15.5 kurs 1.8 Fortuna
Dużo minut się szykuje,zakręci się koło 35min pewnie,do tego ostatnio świetna forma i skuteczność i przy takiej sytuacji kadrowej Stali to w ataku druga jak nie pierwsza opcja...więc próbuję...😉
 
Ostatnia edycja:
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Klasyka gatunku.
Bardzo słaby zespół grający na wyjeździe z dobrą ekipą ale bez zmienników to nie musi być przepis na sukces. Nic dwa razy się nie zdarza. Będą grube minusy 😜
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
No niestety przyznaje się bez bicia. Może bez Reynoldsa by weszło - jak mówiłem, wypowiedź trenera stali była klarowna i nic na to nie wskazywało. Mea culpa.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
zdarza się, idea dobra, ale chyba jednak nie na Astorię, którą przyznaje widziałem pierwszy raz w tym sezonie, ale jedna ze słabszych ekip w lidze, o ile nie najsłabsza
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
dziś śląsk przejedzie się po Toruniu ? Dziewa 14 pkt ? Martin ? jakieś typy ? wczoraj oglądałem do 3 kwarty , niby zagraniczni Astorii bez tragedii ale nie powstrzymali Kuliga i sie rozjechali..
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
29/10/2022 17:30 CET
Slask Wroclaw - Pierniki Torun over 162.5
1.87 (Fortuna/ETOTO)/1.85 (STS)
5/10

Dwie ekipy, które grają bardzo szybko. Toruń ostatnio grał słabo w ataku, ale dziś liczę, że jeśli zadebiutuje Sterling Brown to rozrusza im ofensywę, bo na papierze to ich zdecydowanie najmocniejszy zawodnik.

Śląsk już pisałem, że gra szybko i jest mocny w ofensywie na warunki PLK. Martin jest tutaj doskonały na poziom PLK i liczę, że przerobią tę dosyć niską linię.

29/10/2022 19:30 CET
Phil Greene (Anwil - King) poniżej 15.5 punktów
1.85 (Betfan/Fuksiarz)/1.83 (betclic)/1.82 (Fortuna)/1.70 (STS)
5/10

King ostatni mecz grał bardzo wolno, ale wygrał, więc spodziewam się dzisiaj też wolniejszego tempa z ich strony. W Anwilu na niskich pozycjach nagle teraz są naładowani zawodnikami i Greene przy gorszej dyspozycji będzie kiblował na ławce rezerwowych, bo na 1-2 mogą teraz grać jeszcze Łączyński, Lee Moore i Woroniecki. Do rzucania też jest wielu chętnych, a linia dość wysoka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
MKS powinien bez problemu ten mecz wygrać minimum 10 pkt nawet jak Jacek Winnicki będzie chciał wejść na ostatnie minuty meczu na rozegranie.

MKS -8,5 1,85
Łańcut tak jak przypuszczałeś, Sokół nie wzmocnił się w trzy dni - za tydzień może to wyglądać już inaczej, więc pod typem się podpisuję, także pod nieco wyższymi liniami. Sokół także oznajmił na swoich socialach, że z powodu urazu kolana w meczu nie zagra Julian Jasiński, z którego Sokół korzystał w niższych ustawieniach nawet na pozycji niskiego skrzydłowego z braku dobrego podkoszowego (McConico udało się doprowadzić do gry na max 20 minut w meczu), gdy Struski nominalny PF grał na C jako odpoczynek dla Wrony. Jasiński to także lepszy obrońca niż Szczypiński, który po świetnym sezonie w 1 lidze jest 4-18 z dystansu w 5 meczach. To jest kwintesencja grania w chaosie, rzutów z nieprzygotowanych pozycji, często przez ręce, często na siłę.

Także Nowakowski wskakuje do pierwszej piątki, który na parkietach 1 ligi był MVP Sokoła a tutaj jego brak rzutu jest przekleństwem. Moore mógł być hejtowany za swoją selekcję rzutową ale w odróżnieniu od Spencera, widać było w nim lidera. Najlepszy punktujący i asystujący, w sparingach i w sezonie. Miałem jechać na mecz, ale już byłem na trzech blowoutach i mam przesyt.
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
I. Brown (Spójnia) under 15.5 fortuna/sts 4/10

Słaby zawodnik ze słabym rzutem (16% za 3). Przekroczył tą linię w tym sezonie raz na 5 spotkań. Spójnia podpisała Fortsona.Za którym mocna kariera w Europie + Chinach. Nie grał 2lata ale słychać,że na treningach wygląda dobrze. Nie widzę ich grających obu,więc minuty Browna powinny dzisiaj diametralnie spaść w porównaniu z początkiem sezonu (27min).
 
Otrzymane punkty reputacji: +355
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Łańcut tak jak przypuszczałeś, Sokół nie wzmocnił się w trzy dni - za tydzień może to wyglądać już inaczej, więc pod typem się podpisuję, także pod nieco wyższymi liniami. Sokół także oznajmił na swoich socialach, że z powodu urazu kolana w meczu nie zagra Julian Jasiński, z którego Sokół
orzystał w niższych ustawieniach nawet na pozycji niskiego skrzydłowego z braku dobrego podkoszowego (McConico udało się doprowadzić do gry na max 20 minut w meczu), gdy Struski nominalny PF grał na C jako odpoczynek dla Wrony. Jasiński to także lepszy obrońca niż Szczypiński, który po świetnym sezonie w 1 lidze jest 4-18 z dystansu w 5 meczach. To jest kwintesencja grania w chaosie, rzutów z nieprzygotowanych pozycji, często przez ręce, często na siłę.

Także Nowakowski wskakuje do pierwszej piątki, który na parkietach 1 ligi był MVP Sokoła a tutaj jego brak rzutu jest przekleństwem. Moore mógł być hejtowany za swoją selekcję rzutową ale w odróżnieniu od Spencera, widać było w nim lidera. Najlepszy punktujący i asystujący, w sparingach i w sezonie. Miałem jechać na mecz, ale już byłem na trzech blowoutach i mam przesyt.

Wydaje się, że różnica mniejsza niż 20 punktów w tym meczu to będzie porażka Dąbrowy. Sokół ma faktycznie jednego zawodnika na poziomie ekstraklasowym.
No ale nasza kochana PLK już nie raz nas zaskakiwała.
Czy Chealey wypadł na dłużej? Ma ktoś jakieś info? :)
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
tak jak kolega wyzej pisze PLK zaskakuje, bo ja osobiscie myslalem ze Slask sie przejedzie po Piernikach a tam jeszcze Pierniki 3 minuty przed końcem były w grze... z jednej strony dziś jestem antyspójnia ( majac w pamieci mecz z GTK ) ale nowy tydzień nowy zawodnik etc , i rzeczywistość może być inna ;)
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
30/10/2022 16:00 CET
GTK Gliwice - Arka Gdynia over 159.5
1.93 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

Najszybsza ekipa PLK (Arka) vs. najwolniejsza (GTK). Spodziewam się, że to jednak Arka dziś narzuci styl gry i przejdziemy w szybkie/średnie granie. GTK z Rowlandem może przyspieszyć, a Franklin od początku często gra szybciej. Linia jest niska na mecze Arki i myślę, że ją przerzucą.

30/10/2022 17:30 CET
Isiah Brown (Trefl - Spójnia) under 15.5 punktów
1.85 (Fortuna)

Można szukać po innych może też ktoś ma. Spójnia jest teraz przeładowana na pozycjach 1-2 i Brown, jeśli słabo wejdzie w mecz może otrzymać mało minut/rzutów, bo jeszcze są Fortson, Brenk, Śnieg, Kikowski i Mathews na pozycje 1-2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +449
W 755

waltan

Użytkownik
04/11/2022 19:00 CET
Start Lublin vs Sokół Łańcut

W 7. kolejce ekstraklasy koszykarze Startu Lublin zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek Rawlplug Sokołem Łańcut. W zespole Łańcuta po odejściu Lee Moore’a brak lidera i nie widzę w tej roli bynajmniej Spencer'a. Za kasę za Moore'a którego wykupił Anwil zapowiadane są wzmocnienia ale póki co cisza. Krótka rotacja została jeszcze uszczuplona po oddaniu Jasińskiego do Krosna. Sokół dotychczas zanotował same porażki i pewnie długo na pierwsze zwycięstwo poczeka. Lublin to żadne tuzy, typowy zespół własnego parkietu gdzie wygrali wszystkie dotychczasowe mecze spuszczając lanie drużynie Ostrowa(90:71) czy będąc wyrażnie lepszym od Trefla Sopot(96:75). Na wyjeździe same porażki, w tym kompromitacja w Gliwicach gdzie nie przekroczyli nawet granicy 50 punktów... Nie widzę żadnych argumentów za tym, aby tragicznie słaby w tej chwili Łańcut mógł nawiązać jakąkolwiek walkę. Nie takie drużyny na boisku w Lublinie wyraźnie przegrywały.

Lublin -17,5
 
F 761

fimbus16

Użytkownik
Witam.Co sądzicie o underze thortona ze Stali Łańcut przy linii 11,5? Z tego co widzę w tym sezonie zrobił to chyba tylko raz dokładnie 12 pkt.Moze ktoś bardziej obeznany mógłby się wypowiedzieć bo szczerze to jestem laikiem i nawet nie wiem czy gra dużo minut itd. Pozdrawiam
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław

4 kwarta - Dąbrowa Górnicza @ 2,35 betclic
4 kwarta - Dąbrowa Górnicza wygra o 3 punkty lub więcej @ 3,25 betclic


Bet dosyć nietypowy, przeciwko Śląskowi, który ewidentnie jest mocno podmęczony terminarzem, granie co 3 dni z krótką rotacją daje się we znaki. Pięć ostatnich spotkań Śląska to przegrane czwarte kwarty, pomijam tutaj Eurocup bo to zupełnie inna liga, natomiast z fatalnym Toruniem 14-22 w 4 kwarcie, z Czarnymi 20-28 i na własne życzenie nerwy w końcówce, dzisiaj spodziewam się dosyć podobnego scenariusza spotkania - Śląsk wypracuje sobie jakąś tam przewagę 10-15 pkt na początku meczu, bo nie ma co mówić, jakościowo jest spora różnica między tymi dwoma zespołami, natomiast końcówka będzie należeć do gospodarzy i będzie walka o odrobienie strat z początku meczu. Oczywiście, MKS też gra w tych swoich śmiesznych pucharach, też ma dosyć wąską rotację, ale ten tydzień mieli wolny, więc liczę na świeżość i powalczenie z dosyć wyraźnym faworytem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1207
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/11/2022 19:00 CET
Start Lublin (-10.5) - Sokol Lancut 1 POŁOWA
1.95 (STS)/1.94 (ETOTO)
5/10

-16 z Legią, -28 z Anwilem, -16 z Czarnymi - drużyna Sokoła dotychczas była szybko rozbijana w 1 połowach jeszcze z Lee Moorem w składzie. Ostatnio pograli dobrze z Toruniem i Dąbrową, ale obie ekipy miały braki w składach/kontuzje. Tutaj wyskoczy mocno zmobilizowany Start Lublin, a szczególnie liczę na Dorseya-Walkera, który pressingiem powinien niszczyć posiadania Sokoła i też zabierać im piłki i generować szybkie punkty dla Lublina.
 
Ostatnia edycja:
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
zadko kiedy biore stad typy, ale ten Lublin wzialem bo ladnie wygladal, ktos kto siedzi w tej llidze wytlumaczy mi co tu sie odwalilo?
Nie mam oczywiscie do nikogo pretensji, ale takie baty niby z tak slabym przeciwnikiem? Dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom