>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Żołnierewicz (Zastal) poniżej 14,5 pkt @1,95 fuksiarz ❌

Zdecydowanie za wysoka linia na Żołnierewicza. To jeden z najlepszych Polaków w rotacji Zastalu, jednak nie imponuje on skutecznością. W pierwszym meczu z Anwilem zdobył tylko 6 punktów. Na innych bukmacherach na niego są linie 11,5. W tamtym sezonie ani razu nie zdobył 15 punktow.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
06/10/2022 19:30 CET
Sokol Lancut - King Szczecin (over 82.5)
2.00 (STS)/1.98 (Fortuna/ETOTO)
5/10

Sokół Łańcut gra szybko, a zarazem fatalnie broni. King zagrał bardzo słaby mecz ofensywnie z Zastalem, gdzie grali bardzo wolno i zaczynali akcję w ostatnich sekundach, które przez to były złe i wróciły Zastal do gry, który potem był blisko. Myślę, że z Sokołem ekipa ze Szczecina pogra już szybciej i będzie sobie generować więcej łatwych punktów.

Legia i Anwil bardzo łatwo wygrywały mecze w Łańcucie i luzowali sobie granie. Przy Kingu spodziewam się większych trudów i też większego zaangażowania lepszych graczy i przebicia tej dosyć niskiej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2093
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:30
Spotkanie:Zielona Góra - Słupsk
Typ: Słupsk -4,5
Kurs: 2,0
Bukmacher:
Fortuna

Zarówno gospodarze jak i goście bardzo słabo weszli w tej sezon. Enea Zastal BC Zielona Góra rozpoczął sezon 2022/2023 od dwóch przegranych – 61:82 z Anwilem we Włocławku i 64:69 z Kingiem w Szczecinie. Tragiczne dwa pierwsze mecze, gra bez pomysłu, bardzo słaba skuteczność rzutów z gry. Słupsk podobnie, chociaż udało się wygrać w domowym spotkaniu z Arką Gdynia, jednakże na tamtą chwilę ważniejsze były spotkania na arenie europejskiej gdzie walczyli o awans do fazy grupowej FIBA Europe Cup. Pierwszy mecz udało się zwyciężyć lecz finalnie ZZ Leiden pokonali Grupę Sierleccy Czarnych Słupsk 78:74, tym samym był to koniec marzeń o fazie grupowej FIBA Europe Cup. Teraz mogą skupić się tylko na lidze. Początkowo błędnie zostały wystawione kursy na to spotkanie. Dwa dni temu kurs na zwycięstwo Słupska oscylował w okolicy 2,8, teraz jest to 1,66. Taki spadek wynika również z faktu, iż w meczu nie wystąpi Glenn Cosey, czyli podstawowy rozgrywający Zastalu, który postanowił wrócić do Stanów Zjednoczonych z powodu śmierci ojczyma. Do treningów powrócił Kareem Brewton (uszkodzenie kości oczodołu), jednakże nawet gdyby wybiegł na boisko to raczej mocno drużynie nie jest w stanie jeszcze pomóc. Podsumowując, myślę że Słupsk skupi się teraz tylko na lidze i zwycięży z Zieloną Góra, która na ten moment przeżywa ogromne problemy związane z kontuzjami i rotacją zawodników (w poprzednim meczu na parkiet wybiegło jedynie 7 zawodników, w tym Glenn Cosey).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2066
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
W pełni się zgadzam. Czarni mają swoje problemy ale Zastal wygląda naprawdę fatalnie. Bez cosey'a z brewtonem który rozegra 1 poważny mecz i to w masce na twarzy + kwasy w drużynie(vidin już straszy zwolnieniem zecevica jak się nie ogarnie) to na obecną chwilę mogą rywalizować z lancutem. Jedyne światełko to bracia wójcikowie ale bądźmy poważni.

Dla Czarnych idealny mecz na odbicie, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż pewne zwycięstwo.

Czarni Słupsk -3,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1945
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Stargard
Typ:Legia mniej niż 85,5 pkt (razem z dogrywką)
Kurs:1,85
Bukmacher:
Fortuna

Analiza będzie krótka. Gospodarze nie weszli dobrze w ten sezon. Na sześć rozegranych spotkań (trzy sparingi, dwa mecze w lidze i jeden w lidze mistrzów) tylko raz przekroczyli granice 85 punktów i był to mecz sparingowy. Nawet w meczu z Łańcutem nie udało się przekroczyć tej linii. Gospodarze powinni wygrać to spotkanie lecz uważam, że jak najmniejszym nakładem sił. We wtorek czeka ich spotkanie na ciężkim terenie w Stambule gdzie podejmą Galatasaray. Stargard w ostatnich meczach tracił sporo punktów i podejrzewam, że trener Sebastian Machowski, zwrócił na to uwagę. W poprzednim spotkaniu udało się zatrzymać Bydgoszcz na 72 punktach (gdzie w samej drugiej kwarcie zdobyli 31 pkt). W moim odczucia niska skuteczność gospodarzy wynika również z rozgrywania spotkań w dwóch halach (Bemowo i Arena Torwar).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1006
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
07/10/2022 17:30 CET
Anwil Wloclawek - Slask Wroclaw (over 78.5)
1.90 (STS/Fortuna)/1.87 (ETOTO)
5/10

Dziwię się kursom na ten mecz. Anwil rozbijał top 3 najgorszych ekip PLK - Łańcut i Zastal, a dodatkowo wygrał na mega farcie sparing z Bnei. Śląsk za to już sprawdzony mocno, bo mieli mocnych sparingpartnerów, rozbili Spójnię i pokonali Legię. Pisałem, że grają szybko i mają wg mnie świetny ofensywnie skład na PLK. Spodziewam się dziś ich szybkiej gry i wrzucenia 80 punktów lub więcej.
 
Ostatnia edycja:
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
07/10/2022 17:30 CET
Anwil Wloclawek - Slask Wroclaw (over 78.5)
1.90 (STS/Fortuna)/1.87 (ETOTO)
5/10

Dziwię się kursom na ten mecz. Anwil rozbijał top 3 najgorszych ekip PLK - Łańcut i Zastal, a dodatkowo wygrał na mega farcie sparing z Bnei. Śląsk za to już sprawdzony mocno, bo mieli mocnych sparingpartnerów, rozbili Spójnię i pokonali Legię. Pisałem, że grają szybko i mają wg mnie świetny ofensywnie skład na PLK. Spodziewam się dziś ich szybkiej gry i wrzucenia 80 punktów lub więcej.
Liczyłem na zwycięstwo Anwilu i over Śląska, szkoda. W dodatku kontuzja Joesaara wygląda na bardzo poważną…
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Po kontuzji Joesseara i ciężkim meczu ze Śląskiem mało odpoczynku dla Anwilu wiec gram dziś mocno Aste po 2 pechowych bardzo porażkach...
Asta +11.5 do dubla 1.43
Asta solo +8.5 1.7
Asta za drobne win 3.6 kurs...wygrali ale po dogrywce

Drugi mecz który mnie interesuje to Toruń - Ostrów,stal trochę ponad stan ,nadal bez Zebskiego, do tego kilku z przeziębieniem graczy,więc idę w stronę gospo tym bardziej że handi wysokie...
Toruń +11.5 kurs 1.75 solo
Toruń +15.5 kurs 1.41 do dubla
Oraz wybieram Kuliga który sporo w Toruniu się nagrał i liczę że dziś będzie miał sporo rzutów z obwodu
Kulig over 15.5 kurs 1.85
Wszystkie typy z Fortuny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1586
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 15:30
Spotkanie: Twarde Pierniki Toruń - BM Stal Ostrów Wielkopolski
Typ: liczba punktów w meczu +169,5 (razem z dogrywką)
Kurs: 2,0
Bukmacher:
Fortuna

Goście przeszli prawdziwą rewolucję jeśli chodzi o skład. Z rotacji z poprzedniego sezonu zostało zaledwie dwóch graczy – to Jakub Garbacz i Damian Kulig, który na ten moment chyba jest ku szczycie swojej formy. Stal pod wodzą trenera Andrzeja Urbana fenomenalnie wkroczył w ten sezon. Zwycięstwo w meczu o superpuchar ze Śląskiem oraz dwa wysokie zwycięstwa ze Słupskiem i Szczecinem. W każdym z tych meczy przekraczali próg 90 punktów (średnio prawie 94 pkt na mecz). Toruń na razie bez zwycięstwa w lidze. W sparingach przed sezonowych ich gra zapowiadała się na dobrym poziomie jednakże nie udało się na razie zapunktować. W dwóch pierwszych spotkaniach Torunianie zdobyli po 79 pkt, tracąc przy tym wiele więcej. Uważam, że to będzie bardzo ofensywne spotkanie. Gospodarze będą szukać pierwszego zwycięstwa. Dodatkowo przy dyspozycji w jakiej jest Ostrów Wlkp. myślę, że zobaczymy dziś wysoki wynik. Warto również zwrócić uwagę na historię spotkań rozgrywanych pomiędzy tymi zespołami. Spotkania kończyły się liczbą punktów: 162, 170, 179, 203. Ogólnie w Arenie Toruń bardzo często możemy zobaczyć overowe wyniki.

Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Start Lublin - Trefl Sopot
Typ: Trefl Sopot -4,5 (razem z dogrywką)
Kurs: 1,96
Bukmacher:
Fortuna

Trefl Sopot na razie bez porażki. Wygrana z Toruniem i Dąbrową Górniczą, czyli bez niespodzianki. Pomimo zwycięstw liczyłem na trochę lepszą grę. Myślę, że goście jeszcze dobrze się nie rozpędzili. Uważam, że spotkanie z Lublinem to idealna na to okazja. Po obejrzeniu ostatniego przegranego spotkania Startu nie dowierzałem, że oglądam ekstraklasę koszykówki w Polsce. Ogólnie drużyna trenera Żana Tabaka jest bardziej doświadczona i wydaje mi się, że będą czarnym koniem rozgrywek. Kluczem do zwycięstwa będzie powstrzymanie lidera drużyny gospodarzy Sherrona Dorseya-Walkera, który po dwóch spotkaniach na swoim koncie ma już 57 zdobytych punktów. Nie ma tutaj zbytnio co się rozpisywać. Przy akutalnej dyspozycji gospodarzy, spodziewam się wysokiego zwycięstwa Trefla Sopot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1198
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
09/10/2022 17:30 CET
Luke Petrasek (Astoria-Anwil) over 13.5 punktów
1.85 (Fortuna/Fuksiarz/Totalbet)/1.80 (Betfan)/1.75 (STS)
5/10

Przy kontuzji Joessara stwarza się miejsce, że Petrasek prawie na pewno będzie grał duże minuty, bo Anwil ma krótką rotację. Jest 9 ludzi do gry w tym Szewczyk, Słupiński i Woroniecki nie są mocno wykorzystywani i to gracze dalekiego planu. Nowakowski schodzi na SF'a, a więc Petrasek na PF pozostaje z Słupińskim, a na centrze Sobin/Szewczyk, a więc Petrasek będzie mógł grać wiele minut na PF'ie i zapewne kilka minut na centrze przy smallballu. Liczę, że jest duża szansa na zrobienie tej linii przez Petraska, bo Astoria nie należy do tuzów w defensywie.

09/10/2022 19:30 CET
Start Lublin - Trefl Sopot (over 81.5)
1.86 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Astoria, czyli o wiele słabsza drużyna od Trefla wrzuciła 85 w Lublinie w regulaminowym czasie. Start po kompromitującym meczu w Gliwicach zapewne przyspieszy i będzie chciał zdobyć o wiele więcej punktów, niż 49 z ostatniego meczu. Trefl pokazał się ostatnio z dobrej strony i wrzucił 87 Dąbrowie. Spodziewam się, że dziś rzucą 82, które nie jest jakoś wysoką linią.

I I Liga
09/10/2022 19:00 CET
Slask II Wroclaw - Gornik Walbrzych (over 82.5)
1.90 (STS)/1.89 (Betfan/ETOTO)/1.87 (iForbet)
5/10

Śląsk idzie w końcu na poważny test, bo dotychczas grali z drużynami młodzików, które powinny być na końcu tabeli. Wałbrzych z mocnym składem i grający szybko oraz skutecznie. Wrzucili 89 Pelpinowi i 92 z Krosnem, a to mocniejsze ekipy od rezerw Śląska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1130
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Twarde Pierniki Toruń - Zielona Góra
Typ: liczba punktów w meczu +168,5 (razem z dogrywką)
Kurs: 2,1
Bukmacher:
SuperBet

Zarówno Toruń jak i Zielona Góra dalej bez zwycięstwa. Szczególne rozczarowanie ekipą trenera Oliviera Vidina, która do tej pory pokazała się w bardzo słabym stylu. Ponadto drużynę Zastalu opuścił Glenn Cosey, którego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Drużyna zielonogórska jest aktywna na rynku transferowym w poszukiwaniu gracza do uzupełnienia składu. Nadal nieoficjalnie mówi się o zatrudnieniu 27 letniego Bryce Alforda, podobno dzisiaj zawodnik ma wylecieć z USA do Polski i wystąpić w czwartkowym spotkaniu przeciwko Twardym Piernikom Toruń. Nawet jeśli rzeczywiście tak będzie to nie spodziewam się fajerwerk z jego strony.
Dla drużyny toruńskiej mecz z Enea Zastalem będzie już czwartym meczem domowym. Będzie to istotne spotkanie ponieważ jedna i druga drużyna nie ma jeszcze na swoim koncie zwycięstwa. Spodziewam się zatem bardzo ofensywnego spotkania. Jak już wspominałem we wcześniejszych analizach, w Toruniu gra się dobrze, bardzo często padają overowe wyniki. W tym spotkaniu każdy punkt przybliża do zakończenia niechlubnej serii porażek, zatem liczę na wysoką skuteczność. Poprzednie spotkanie Torunia z Ostrowem Wlkp. zakończyło się wynikiem 82-95, zaś Zielonej Góry ze Słupskiem 85-93. Widać zatem, że jest potencjał do wysokich zdobyczy punktowych. Transmisja spotkania w TV, liczę na ciekawe widowisko o walkę o pierwsze zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
J 4,7K

jojozg

Użytkownik
Ktoś wie coś o absencjach w Twardych piernikach , początkowo kursy byly 1.7 vs 2.1 a teraz odwrotnie w meczu Toruń vs Zielona , Zielona bez rozgrywającego, zwolnienia Coseya a tutaj odwrócenie kursów, czyli jakieś kontuzje w Toruniu....?
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Witam wydaje mi się że Toruń jest tutaj lekkim faworytem i ten kurs jest lekko zawyżony. Nie chcę mi się wierzyć że przegrają kolejne spotkanie u siebie?
 
czoker 106,6K

czoker

Użytkownik
Pytanie czy zagra nowy rozgrywający w Zielonej, trenował już z zespołem ale zgłoszony dalej nie jest. Jak nie zagra to raczej --> Toruń
 
Ostatnia edycja:
czoker 106,6K

czoker

Użytkownik
Zgłoszony.
Jak w końcu obudzi się Burns to myślę, że Toruń i tak to weźmie. Inaczej będzie mega ciężko.

Dla mnie do gry dzisiaj Brunk over 10,5 pkt 1,85 Betfan (w innych taka sama linia/kurs) stawka 5/10
Zielona jest słabiutka pod koszem. W poprzednich dwóch meczach z Czarnymi ( Lake - 23 pkt) i Kingiem ( Fayne 18pkt) było to bezlitośnie wykorzystywane. Brunk dla mnie osobiście jest lepszy od obu wyżej wymienionych i przy odpowiedniej liczbie minut i zaciętym meczu (a takiego się spodziewam) nie powinien mieć problemu z przekroczeniem linii.
Witam z powrotem i życzę powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1637
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom