>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Toruń fajny taki nie za mocny...😂z wyniku 33:35 na 33;55 czyli 0;20 fragment można? można...
Na jutro widzę niska linia Stargard-Gliwice niby na 1 rzut oka pachnie underem ale ja tu widzę over i zagram już dziś 152.5 kurs 1.75 Fortuna...Gliwice wesoły basket ale widzę jakieś tam swoje atuty w ataku i spróbuję
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:30
Spotkanie: PGE Spójnia Stargard -Tauron GTK Gliwice
Typ: Terrance Ferguson + 15,5 pkt.
Kurs: 2,1
Bukmacher: STS


Liczę na przełamanie niemocy punktowej GTK i odpalenie Fergusona. Zawodnik w wieku 24 lat ma za sobą ponad 200 rozegranych spotkań i blisko 1000 zdobytych punktów w NBA, zatem na pewno coś potrafi. W ostatnim spotkaniu zanotował 14 punktów (przy 63 drużyny) więc widać, że się rozkręca. Gliwiczanie pokonali u siebie Polski Cukier Start Lublin, z kolei na wyjeździe przegrali z MKSem Dąbrową Górniczą. Podobnie jak Adams235, uważam że zobaczymy dzisiaj overowe spotkanie, co z kolei może przyczynić się do wysokiej zdobyczy punktowej Fergusona. W sezonie 2021/2022 Stargardzie zwyciężyła PGE Spójnia 64:54, w obecnym sezonie Stargardzki zespół zdobywa średnio 70 punktów, zaś GTK 66,5 pkt. Cyferki wyglądają słabo, więc liczę na przełamanie. Drużyna Marosa Kovacika ma zostać wzmocniona 39 letnim Earlem Rowlandem, który jest już obecny w Gliwicach. Może będzie to w jakimś stopniu mobilizacja dla zawodników GTK. Podsumowując, liczę na ofensywne spotkanie, w którym Terrance Ferguson zdobędzie koło 18 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
A w betclicu po 1,82 ;)

Ja osobiście idę dzisiaj w Skificia over 8,5 pkt ewinner kurs 1,85 stawka 5/10 6 pkt, 2/12 z gry..
Na pozycjach podkoszowych GTK ma tylko trzech zawodników - Murhpy, Put i właśnie Skifić.
Nie wyszedł mu pierwszy mecz z Dąbrową ale z Lublinem pomimo mega niskiego wyniku rzucił już 13 punktów, oddając przy tym 10 rzutów z gry. Koło tego będzie się pewnie kręcił przez cały sezon - grając po około 20-25min. Tak niska linia na tego zawodnika dzisiaj prawdpodobnie ostatni raz w tym sezonie ;) Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Ja idę w stronę Gliwic. Mają dużo problemów w ataku ale Spójnia też, zobaczymy jak ich nowy nabytek - jeśli będzie w stanie rzucić te 10 pkt na niezłym procencie to już będzie dużo. Spójnia mnie nie przekonuje, Jones to cień samego siebie emeryt Gruszecki, śnieg, gorsza wersja Matthewsa...oczywiście Gliwice to żadne tuzy, mecz z Dąbrowa dramatyczny ale nie widzę tu różnicy potencjałów. Zawodnicy zagraniczni w Gtk naprawdę mają potencjał. Dla mnie kursy przesadzone i idę w handi na gości.

GTK Gliwice +7,5 1,9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1726
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Szczecin gra naprawdę kiepsko, wynik z lancutem jest mylący bo przez 2/3 czasu gry szczecinianie się mocno męczyli. Jak co sezon: duże nadzieje, spore pieniądze a finalnie jako zagraniczni są zawodnicy pokroju Meiera czy Eadsa. Polski roster fajny, ale pomysłu na tę drużynę to ja nie widzę.

Śląsk z kontuzjami ( wypadł też Ramljak) niby po długiej wyprawie na Kanary, niby we wtorek kolejny mecz w Europie, ale na każdej pozycji jest lepszy a gra jest bardziej poukładana. Doskonały Nizioł i Martin, widać chemię w drużynie.

Nie wierzę w to mityczne zmęczenie na tym etapie rozgrywek. Drużyny pokroju Szczecina WKS powinien spokojnie ogrywać.

Śląsk Wrocław -4,5 1,81
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1954
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
16/10/2022 19:30 CET
Arka Gdynia - Start Lublin over 160.5
1.91 (ETOTO/1.90 (STS)
5/10

Obie ekipy w swoich ostatnich meczach zrobiły bardzo wysokie wyniki. Spodziewam się dziś przy połączeniu ich dwóch efektu kolejnego wysokiego wyniku, a linia stoi na dość niskim poziomie i wg mnie jest wartościowa do zagrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2321
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Legia - Anwil

Greene poniżej 16,5 pkt @1,85 betfan

Zdecydowanie zawyżona linia na Greena. W 4 meczach EBL Greene pokrył tą linie tylko raz, u siebie ze Śląskiem zdobył 17 pkt. Legia ma twardą obronę, a dodatkowo mecz odbędzie się na Torwarze, gdzie kosze są twarde i pada mało punktów. Na innych bukmacherach linia na tego zawodnika wynosi 13,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +724
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Piękne handi na Sopot. Gralem na Gliwice w poprzednim meczu ale to tylko dlatego że to taki sam poziom jak Spójnia, czyli dramat z pewnym potencjałem że będzie lepiej( mecz z Lublinem traktuje jako błąd w matrixie).

Sopot poważnie wzmocniony Nevelsem, pokazał swoją grę z Astorią. Na każdej pozycji lepszy sklad o jego szerokości i kulturze gry nie ma co wspominać. Handi powinno być na poziomie -9,5 i nie zdziwię się jak do środy do tylu wzrośnie.

Trefl -6,5 1,9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2203
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Piękne handi na Sopot. Gralem na Gliwice w poprzednim meczu ale to tylko dlatego że to taki sam poziom jak Spójnia, czyli dramat z pewnym potencjałem że będzie lepiej( mecz z Lublinem traktuje jako błąd w matrixie).

Sopot poważnie wzmocniony Nevelsem, pokazał swoją grę z Astorią. Na każdej pozycji lepszy sklad o jego szerokości i kulturze gry nie ma co wspominać. Handi powinno być na poziomie -9,5 i nie zdziwię się jak do środy do tylu wzrośnie.

Trefl -6,5 1,9
niektorzy maja jeszcze -5,5; chyba warto próbować
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
19/10/2022 20:00 CET
Glynn Watson (GTK - Trefl) under 17.5 punktów
1.93 (Betclic)/1.85 (Fortuna/Betfan)1.82 (Totalbet)

Już o 20:00 na Polsat Sport Fight pojedynek Glynna Watsona z GTK Gliwice. GTK gra najwolniej w lidze, a więc to już daje duże szanse na zmniejszenie rzutów/posiadań Watsona. Dotychczas też grali mega underowo i wynik może być niski. Watson na dziś ma tę linię dosyć wysoką, a ja spodziewam się, że będzie miał ogromny problem ze zrobieniem jej i nie widzę tego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2427
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Start Lublin.-Stal O. 1 kurs 4.20 delikatnie Fortuna
1 (+9.5) typ podstawowy próbuje grubo kurs 1.73 Fortuna
1 (+14.5) kurs 1.35 do dubla Fortuna
Generalnie gram handicapy w stronę Lublina, Stal prawdopodobnie bez Silinsa czyli wysokiego zmiennika,który robi świetną robotę w obronę głównie i dużo mało widoczniej roboty,zostaje tylko Kulig i Djurisic jako wysocy a to mało,Thomas będzie musiał grać momentami na poz 4 a tu traci nieco swoje atuty,do tego stal 4 wygrane plus superpuchar,wydaje mi się że forma będzie minimalnie spadać,do treningów wrócił Zebski po kontuzji ale pierwsze próby wkomponowania w zespół mogą przysporzyć problemy,
Lublin ma bardzo fizycznych podkoszowych Cavars czy Szymański, przewiduje że Lublin może wygrać deskę,do tego Lublin u siebie a na wyjeździe to narazie dwie różne ekipy,u siebie Start groźny ...czy wygrają?może na tym etapie jeszcze nie ale będą blisko tak czuję- trio Melvina, Smith,Dorsey Walker wyglądają naprawdę solidnie...
Więc Stal w zasadzie jutro w 7 plus Zebski po kontuzji i nie w pełni sił,uważam że bez Silinsa ten zespół sporo może stracić na wartości...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2690
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Zostałem wyprzedzony ale się zgadzam. Stal zaczyna być trochę przeceniana, niewiele mniejsze kursy na drużyny grające na wyjeździe kojarzę tylko za czasów zielonej góry z lundbergiem pod wodzą tabaka( to były okolice 10-11 pkt).

Nie jestem fanem gronka ale na pewno Lublin ma większy potencjał niż mówią wyniki. Tak jak adams325 napisał - czwórka smith-melvin-dorsey walker- cavars wsparta dziemba czy hermetem to naprawdę skład na spokojne Play offy. A już na pewno na pokrycie takiego handi u siebie.

Stal jest rozpędzona ale to nie jest drużyna która te ligę rozjedzie-a na to wskazują kursy.

Start Lublin +9,5 1,75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2094
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
22/10/2022 17:30 CET
Czarni Slupsk - Slask Wroclaw (over 82.5)
1.91 (Fortuna)/1.89 (ETOTO)/1.85 (STS)
5/10

Śląsk wrzucił 99 Spójni i 103 Kingowi. Był to pokaz siły ataku Śląska i dziś liczę, że przy dość niskiej linii przerzucą ją. Czarni tracili 90 z Ostrowem i 85 z Zielona Górą, a więc jak widać ich defensywa nie jest jakoś mocna i Śląsk jak najbardziej jest w stanie to zrobić. Dotychczas Czarni wygrywali, ale mieli słabszych przeciwników i też szczęście (mecz z Arką).

22/10/2022 19:00 CET
Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard (over 73.5)
1.95 (STS/Fortuna)/1.93 (ETOTO)
5/10

1/14 za 3 z Astorią i 1/15 za 3 z GTK. Tak mogą rzucać losowi ludzie z ulicy, ale nie profesjonalna drużyna koszykówki na najwyższym poziomie w Polsce. Spodziewam się, że Spójnia nie zrobi już czegoś takiego, bo jednak strzelców tam mają za 3 - Mathews, Kikowski, Gruszecki czy Isiah Brown, który na Cyprze tak źle za 3 nie rzucał i w końcu powinien się odpalić w tej materii.

Anwil niby mocny w defensywie w PLK, ale w Europe Cup rzucali im 89 Karhu i Sporting. Myślę, że i w PLK przyjdzie przełamanie i stracą dziś więcej punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1053
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom