>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Idę konsekwentnie w stronę Śląska. Co prawda dzisiejszy mecz ma potencjał na zebranie mocnego oklepu, bo jednak Słupsk to nie jest łatwy teren, a mecz z Podgoricą to jakieś żarty no ale mimo wszystko różnica w kulturze gry znacząca.

Słupsk może dzisiaj wygrać jedynie energią, bo jakościowo koszykarsko mnie nie przekonują. Zawodnicy zagraniczni to takie bieda wersje Garetta czy Beacha.

Śląsk oczywiście z kontuzjami ale nadal - jest to drużyna obecnie najlepsza w lidze i uważam że w tym meczu opcje są 2: albo solidny łomot od czarnych ale spokojny win. Ja w śląsk na polskim podwórku wierzę nawet w tym składzie osobowym który mają.

Śląsk Wrocław -4,5 1,85 szkoda 38 minut handi bez problemow wchodziło.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
23/10/2022 19:30 CET
Zastal Zielona Gora (over 84.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.93 (Fortuna)//1.91 (ETOTO)/1.90 (STS)
5/10

MKS dziś bez Josepha Chealey'ego (26 MPG, 11.7 PPG, 4.3 APG) i Kacpra Radwańskiego (9 MPG). Dąbrowa z 9 zawodnikami w rotacji do gry. W tym Wilk, Sitnik, Piechowicz i Rajewicz to na ten moment zawodnicy na poziom 1-ligi. Zostaje 5 do gry. Zastal zmienił styl gry w ostatnich dwóch meczach i gra o wiele szybciej. Zapewne zawodnicy Zastalu wiedzą o tych brakach i powinni dziś cały mecz szybko pędzić z grą, aby zajechać MKS kondycyjnie, bo tam główni zawodnicy powinni grać +30 minut.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2973
To ten Pan Wąs 930

To ten Pan Wąs

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
23/10/2022 19:30 CET
Zastal Zielona Gora (over 84.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.93 (Fortuna)//1.91 (ETOTO)/1.90 (STS)
5/10

MKS dziś bez Josepha Chealey'ego (26 MPG, 11.7 PPG, 4.3 APG) i Kacpra Radwańskiego (9 MPG). Dąbrowa z 9 zawodnikami w rotacji do gry. W tym Wilk, Sitnik, Piechowicz i Rajewicz to na ten moment zawodnicy na poziom 1-ligi. Zostaje 5 do gry. Zastal zmienił styl gry w ostatnich dwóch meczach i gra o wiele szybciej. Zapewne zawodnicy Zastalu wiedzą o tych brakach i powinni dziś cały mecz szybko pędzić z grą, aby zajechać MKS kondycyjnie, bo tam główni zawodnicy powinni grać +30 minut.
Post automatycznie złączony:

23/10/2022 19:30 CET
Zastal Zielona Gora (over 84.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.93 (Fortuna)//1.91 (ETOTO)/1.90 (STS)
5/10

MKS dziś bez Josepha Chealey'ego (26 MPG, 11.7 PPG, 4.3 APG) i Kacpra Radwańskiego (9 MPG). Dąbrowa z 9 zawodnikami w rotacji do gry. W tym Wilk, Sitnik, Piechowicz i Rajewicz to na ten moment zawodnicy na poziom 1-ligi. Zostaje 5 do gry. Zastal zmienił styl gry w ostatnich dwóch meczach i gra o wiele szybciej. Zapewne zawodnicy Zastalu wiedzą o tych brakach i powinni dziś cały mecz szybko pędzić z grą, aby zajechać MKS kondycyjnie, bo tam główni zawodnicy powinni grać +30 minut.
Zastal to muły. Nie potrafią przyspieszyć. Z "malucha" nie zrobisz ferrari, nawet gdy Karlos Sajnc wsiądzie za kółko. "Nic by to nie dało. Nie dałoby to nic. Nie dałoby to nic, ale nic by to nie dało" - cytując potężnego Mariusza Pudzianowskiego. Bo przecież jak na szympansa narzucisz złoty kajdan, to ten szympans nagle nie zacznie rapować. Bo skąd!? I tu jest tak samo właśnie! Zastal winien zwyciężyć, ale czy naruchają do tej dziury te przynajmniej 85 punktów - o to mam turboobawy. Mimo wszystko jestem z Tobą jak Maciej Kurzajewski z Cichopek Kasią. Trzymam kciuki, aby się to zmaterializowało, abyś wyszedł z tego ogromną ręką, by te chopy co są na dorobku w Zielonej Górze Zastalu, biegali po parkiecie jak na haju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
D 797

Dyscyplina

Użytkownik
23/10/2022 19:30 CET
Zastal Zielona Gora (over 84.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.93 (Fortuna)//1.91 (ETOTO)/1.90 (STS)
5/10

MKS dziś bez Josepha Chealey'ego (26 MPG, 11.7 PPG, 4.3 APG) i Kacpra Radwańskiego (9 MPG). Dąbrowa z 9 zawodnikami w rotacji do gry. W tym Wilk, Sitnik, Piechowicz i Rajewicz to na ten moment zawodnicy na poziom 1-ligi. Zostaje 5 do gry. Zastal zmienił styl gry w ostatnich dwóch meczach i gra o wiele szybciej. Zapewne zawodnicy Zastalu wiedzą o tych brakach i powinni dziś cały mecz szybko pędzić z grą, aby zajechać MKS kondycyjnie, bo tam główni zawodnicy powinni grać +30 minut.
Movie, czytając Twój post nasuwał mi się under MKS jest na poziomie 78,5, grający zespół z tak osłabionym składem, z tak mała rotacja wskazuje na zmęczenie, a co za tym idzie mała liczba punktów. Dobrym przykładem mielismy Ostrów, który pierwsza kwarta rzucił sporo ale później już było coraz gorzej wiec zastanawiam się czy nie lepszy jest under MKS.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
akurat nie do ciebie. tam wyzej mialem wrazenie jakby mocno deprecjonowal 'dyscyplina' typ moviego a jednoczesnie trzymal kciuki. wazne ze zastal sie obudzila w drugiej polowie i movie moze notowac zielony plusik przy typie.
 
D 797

Dyscyplina

Użytkownik
akurat nie do ciebie. tam wyzej mialem wrazenie jakby mocno deprecjonowal 'dyscyplina' typ moviego a jednoczesnie trzymal kciuki. wazne ze zastal sie obudzila w drugiej polowie i movie moze notowac zielony plusik przy typie.
Niestety złe miales odczucia bo akurat osobiście Movie szanuje za typy i sposób wypowiadania się jak rzadko kogo na tym forum. Zawsze uważałem, ze grając wyłącznie jego typy bym nie musiał pracac… ponadto w moim poście nie ma ani słowa o negowaniu typu tylko nasunieciu się refleksji, ze w 5-6 zawodnik będzie ciezko rzucić 79 punktów, niestety się myliłem.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Mimo że dziś wtorek to Panowie trzeba grać....buki znów nie ogarnely meczu Ostrow-Bydgoszcz,w Lublinie się udało więc ten sam manewr stosuje w tym meczu....Stal w Lublinie miała 7 do gry ....odnowiła się kontuzja Zebskiego i tym razem Stal zagra w 6!,gdzie tym 6 jest Zalucki a więc bez 3 podstawowych graczy-Silins,Snider lub ogólnie rozgrywający bo on i tak miał wylecieć ale następcy nie ma i bez Zebskiego...lub nawet gdyby zagrał to i tak jest nie w pełni sił ...i skończy się na śladowych minutach...
Astoria szału nie robi,i typ bardziej przeciwko Stali niż za Asta,ale potrafili zagrać kapitalna 1 połowę z Arka,gdzie w drugiej zapomnieli jak się gra,mimo wszystko patrząc głównie na ich obcokrajowców potencjał jakis jest,i nie do końca bilans oddaje to na co ich stać...Podsumowując:
Asta +15.5 kurs 1.5 Fortuna do dubla idealnie
Asta +12.5 kurs 1.73 Fortuna grubo
Asta +9.5 kurs 2.13 Fortuna fajny kurs i w miarę duży handi
Oraz delikatnie dla zabawy Asta win kurs 5.38 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +366
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Ja popieram typy na +12,5 i +15,5 pkt do dubla. Niestety asta jest naprawdę słaba i to inna półka niż lublin u siebie. No ale nie wyobrażam sobie żeby stal wygrała jakoś mocno ten mecz, inna sprawa że Asta nie ma żadnego sensownego podkoszowego który mógłby zniszczyć Stal jak Cavars. Z typem się wstrzymywałem do 100 proc pewności że nikt do piątku do stali nie dojdzie ale deklaracja Urbana mówi wszystko. Kursy na pewno spadną dla mnie granica to max 11 pkt, bo jakosciowo to pierwsze piątki jednak zdecydowanie na korzyść Stali.

Astoria +12,5 1,73 aczkolwiek te +15,5 po 1,49 uważam za pewniejsze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
czoker 106,6K

czoker

Użytkownik
Jak coś to Stal ogłosiła wieczorem nowego zawodnika - Scootie Reynolds.
CV-ka niezła ale rozgrywający nie grał od grudnia 2021. Możliwe, że zagra już w meczu z Bydgoszczą
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
To niestety zmienia postać rzeczy. Z mojej strony podtrzymuje +15,5 aleniej na własne ryzyko. Przepraszam ale wypowiedź trenera stali była jednoznaczna.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Niewiele zmienia na ten moment szanse że zagra w piątek są nikłe ,do tego jest po kontuzji biodra dlatego ostatnio nie grał i najpierw musi przejść badania lekarskie😉
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Niewiele zmienia na ten moment szanse że zagra w piątek są nikłe ,do tego jest po kontuzji biodra dlatego ostatnio nie grał i najpierw musi przejść badania lekarskie😉
A skąd informacje ze szanse na grę są nikłe? Wprowadzasz w błąd niepotrzebnie. To ile jego obecność zmieni to inna sprawa,ale zagrać zagra.
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Spójrz na godzinę posta kiedy wstawiałem,tak zagra ,z jakim skutkiem zobaczymy😉
Ale co ma do tego godzina posta? Przecież od początku było wiadome, ze jeśli tylko przejdzie badania to zagra. Ani przez chwile nie było nikłych szans. Zagrać zagra tylko nie wiadomo z jakim skutkiem. Tak jak napisał kolega wyżej, wprowadzasz w błąd.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Tylko że nie było pewne że przejdzie badania...gość nie grał od grudnia...co nie zmienia faktu że utrzymuje typ na handicapy,nie napisałem że nie zagra tylko że są nikłe...za chwilę się okazac może że Stal podpisze dziś wysokiego i nagle jutro kolejny wskoczy i też może to wiele zmienić a nie musi...sytuacja jest dynamiczna...skoro Stal ma 6 do gry czy miała to zawsze jest pewne ryzyko...
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/10/2022 17:30 CET
Zastal Zielona Gora - Start Lublin (over 82.5)
1.85 (Fortuna/STS)/1.83 (ETOTO)
5/10

Start po dojściu Smitha zyskał wg mnie na jakości, a tercet Smith-Melvin-Dorsey wygląda bardzo przyzwoicie i wspomaga się w szybkim graniu. Rozbicie Ostrowa oraz Sopotu, a więc mocnych drużyn w PLK. Zastal natomiast ostatnio mocno się męczył z osłabioną Dąbrową, która wrzuciła im 90.

Lublin dziś bez Kacpra Młynarskiego, ale liczę, że Dziemba zagra duże minuty i tym razem zagra lepszy mecz, a reszty dokonają zawodnicy z USA.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Dużo się dzieje na rynku transferowym.

Lee Moore w Anwilu. To oznacza, że skład sokoła to obecnie groteska, tylko Moore prezentował poziom ligowy.

Bez niego naprawdę nie wyobrażam sobie jak to ma wyglądać, nic mi nie wiadomo o zawodnikach którzy mieliby być gotowi na niedzielę w Łańcucie(Moore to inna sprawa od paru dni się mówiła i nie musi przylatywać z USA). Przypomnę że to drużyna która przegrała 12 pkt z Toruniem bez Burnsa. Tam po prostu nie ma jakości,masowe pudła z czystych pozycji, z zagranicznych oprócz Moore'a tylko Spencer cokolwiek jeszcze pokazuje ale to tez-dobry grajek jako 7 do rotacji a nie lider.

MKS powinien bez problemu ten mecz wygrać minimum 10 pkt nawet jak Jacek Winnicki będzie chciał wejść na ostatnie minuty meczu na rozegranie.

MKS -8,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +417
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom