>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/12/2021 19:30 CET
King Szczecin - Legia Warszawa
2.15 (etoto)/2.11 (Fortuna)/2.10 (STS)
5/10

Dla mnie jest to źle wystawione od samego początku. King jest wg mnie faworytem meczu i kursy powinny być odwrotne. Wyniki ostatnie tego nie pokazują, ale do zespołu doszło dwóch zawodników, którzy mocno powinni wzmocnić Szczecin. Threatt był świetny w ostatnim sezonie w Spójni i teraz przy słabszej grze Schenka będzie też ktoś inny na rozegraniu. Malachi Richardson to gracz, który grał obrywy w NBA i ostatni sezon spędził w Lidze Mistrzów. Dla mnie mocne wzmocnienia. Dodatkowo Legia grała wiele spotkań u siebie - 7, a 4 na wyjazdach, gdzie trzy z nich to doły tabeli - Radom, Gliwice i Bydgoszcz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Mnie dziś zastanawia linia na Edsa...sts ma 15.5 a Fortuna 12.5 ....pierwsza myśl to gra na Cela linia 12.5 ale wobec takiej różnicy punktowej gram też Eadsa ale to nic pewnego bardziej pod tą różnice punktową...
Eads over 12.5 kurs 1.7 Fortuna
Cel over 12.5 kurs 1.8 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
05/12/2021 17:30 CET
Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom under 168.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Linia w sumie wystawiona po staremu, a Radom gra bez AJ Englisha, który był ich motorem napędowym ofensywy na początku rozgrywek i nowym trenerem Uvalinem. Widać, że Radom zwolnił tempo i gra teraz często na "2 wieże" - Kraljević i Ostojić. Astoria też bez szału, bo z maksymalnie overowymi ostatnio Gliwicami zrobili u siebie tylko 165 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +299
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Twarde Pierniki Toruń - King Szczecin

Kursy to jakieś nieporozumienie. Jak pisałem przed meczem z Legią - King tak wzmocniony Richardsonem i Threattem( a podobno to nie koniec) to bardzo solidna drużyna i nie ma co patrzeć na poprzednie wyniki. Toruń zaskoczył na plus w Słupsku ale również jak pisałem - to jednak Czarni co do których nie mam przekonania. Rogic miał dobre wejście ale z Schenkiem i Threattem to będzie inna bajka jak chodzi o intensywność gry a Amigo nie zachwycił.

Nie widzę przewag Torunia oprócz własnej hali. Jak dla mnie kursy powinny być odwrotne.

King Szczecin +2,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Radom - Śląsk Wrocław

Handi wystawione jak w meczu u siebie Śląska który grał u siebie ze zdziesiątkowaną Spójnią.

Mecz w Radomiu dopiero w niedzielę ale Śląsk znowu wpada w rytm pucharowy - we środę ważny mecz w Eurocupie (jedna z niewielu szans na wygraną) i w kolejną środę kolejny.

Radom bez Englisha za to z nowym nabytkiem Ahmedem Hillem który na pewno poszerzy rotację,powinien odciążyć trochę Irelanda. Dodatkowo w Radomiu robią wszystko żeby zagrać w nowo oddanej hali - ciśnienie również kibicowskie jest na ten mecz duże.

Różnica potencjałów oczywiście jest duża ale nie widzę powodu dla którego Śląsk miałby się zabijać o jak najwyższy wynik. Radom na pewno będzie walczyć wiec handi +14,5 biorę bez pytania.

Radom +14,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
09/12/2021 17:30 CET
Pierniki Torun - King Szczecin
2.08 (Fortuna)/2.00 (etoto)/1.95 (STS)
5/10

Toruń powinien dziś zagrać w 7-osobowej rotacji + Jańczak na moment. King po wzmocnieniach będzie mógł grać stylem, który ich trener chce od początku. Będą pressowali na całym i naciskać agresywnie przez cały mecz. Myślę, że to dzisiaj okaże się kluczem do sukcesu i zajadą Toruń, który stracił swojego głównego rozgrywającego Watsona, a ludzi dziś od rozgrywania - Samsonowicza, Rogica i Manigata będzie szło o wiele łatwiej męczyć i wymuszać straty lub prowadzić do złych posiadań.

King ma teraz długi skład i przez to problemy z faulami nie będą już tak dokuczliwe jak wcześniej. Poza tym Richardson od razu wszedł do PLK z mocnej strony i dla mnie to King jest faworytem meczu.
 
Ostatnia edycja:
B 1,2K

badyl27

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Twarde Pierniki Toruń - King Szczecin ponad 167,5 punktów wraz z dogrywką 1.57 Fortuna
❌
Toruń średnia 91 punktów, natomiast Szczecin 83,więc linia,choć wysoka ustawiona,to powinna zostać przekroczona
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Też mi bliżej do Szczecina gdzieś tam też handi 5.5 po kursie 1.55 szło złapać i to zagrałem z overem meczu Ręcznej w parze...ale oprócz tego fajna opcja to Schenk under 12.5 po kursie 1.8 Fortuna dla przykładu na sts jest 10.5...po transferach więcej opcji obwodowych w kingu
Oprócz tego Magnigat który dostaje teraz więcej szans i więcej minut over 13.5 po kursie 1.8 Fortuna...na sts wisi 15.5 więc uważam że warto po niższej linii puknąć over😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Też mi bliżej do Szczecina gdzieś tam też handi 5.5 po kursie 1.55 szło złapać i to zagrałem z overem meczu Ręcznej w parze...ale oprócz tego fajna opcja to Schenk under 12.5 po kursie 1.8 Fortuna dla przykładu na sts jest 10.5...po transferach więcej opcji obwodowych w kingu
Oprócz tego Magnigat który dostaje teraz więcej szans i więcej minut over 13.5 po kursie 1.8 Fortuna...na sts wisi 15.5 więc uważam że warto po niższej linii puknąć over😉
W betclic jest linia na Schenka 13,5😊😊😊
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Niestety King mega rozczarował w tym spotkaniu.

11/12/2021 15:30 CET
Spojnia Stargard (+7.5) - Anwil Wloclawek
1.90 (STS)
5/10

Spójnia wg mnie jest tutaj niedoszacowana. Mieli jakiś czas temu problemy z koronawirusem i składem. Teraz doszło dwóch nowych zawodników i Młynarski wraca po kontuzji. Będzie normalna rotacja i szeroki skład. Sądzę, że Spójnia powalczy w tym meczu i dla mnie warto grać handicap.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +786
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
12/12/2021 19:30 CET
Czarni Slupsk - GTK Gliwice (+12.5)
2.16 (Fortuna)/1.95 (STS)
5/10

Muszę przyznać, że dla mnie ostatnio Czarni nie grają ciekawej koszykówki. GTK zmieniło już dosyć mocno swój skład. Jest Fortune i Radwański, którzy powinni dodać charakteru i umiejętności i tym razem ekipa z Gliwic nie odwali znowu takiego dramatu, co robili wcześniej.

12/12/2021 17:30 CET
Anthony Ireland (Radom - Wrocław) over 12.5 punktów
1.80 (ewinner/etoto)/1.75 (Totalbet)

Z Ostrowem cała obrona była zbudowana na podwojeniach na Irelandzie. Z Astorią był ciągle pressowany i musiał się pozbywać piłki i wpadł w problemy z faulami. Ze Śląskiem powinna być normalna gierka bez pressingu i pułapek. Kryć go powinien Trice, który jest niski i nie jest jakimś mocnym obrońcą. Linia bardzo niska i jak ktoś nie ma pomysłu to Ireland + GTK handicap.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +262
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
15/12/2021 18:00 CET
King Szczecin - GTK Gliwice over 170.5
1.86 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

GTK ma duże problemy z rozgrywaniem akcji/stratami. King znowu pressuje, naciska i poszukuje takich rzeczy. Spodziewam się, że King dziś będzie naciskał/pressował licząc, że zrobią dużo błędów Hindsa oraz Wiśniewskiego na rozegraniu. To będzie pchać mecz do szybkich punktów z pressingu lub jego przejścia i fauli, które King będzie popełniał i wysyłał na rzuty wolne graczy GTK.

Uważam, że King ma mocno utalentowany skład obecnie rzutowo - Stacy Davis, Malachi Richardson, Kikowski - wszystko to świetni shooterzy i King stać na wysoki wynik z mocno overowym GTK.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +751
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Stal-Gdynia 2 Handi +10.5 kurs 2.16 solo
+13.5 kurs 1.71
+16.5 kurs 1.41do dubla jak znalazl
Fortuna
Gram handi na gości w miarę prędko bo kursy się posypią...w stali na 90procent nie zagra jutro kluczowy zawodnik Simmons co zwłaszcza w ataku może mocno ograniczyć Stalówkę....do tego ostatnio fatalny mecz w Radomiu słaby w Lublinie i dużo walki z Manresa ale też bez większych argumentów...co prawda mówi się również że ten zawodnik trochę psuje atmosferę i mental drużyny i może jego brak wyjść drużynie na dobre....ale z drugiej strony goście po wzmocnieniach prezentują się solidnie,świetnie gra ostatnio Boykins więc czysto sportowo nawet gdyby Simmons zagrał to bazując na formie Gdynia spokojnie się może handicap obronić....zobaczymy jutro😉😉
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
16/12/2021 19:30 CET
James Palmer (Ostrów - Arka) over 14.5 punktów
1.85 (STS)/1.80 (Fortuna)

Dziś ma nie zagrać Kobi Simmons - chociaż nie jest to jeszcze pewne. Wtedy Palmer będzie miał więcej rzutów. Dodatkowo u przeciwnika w niektórych akcjach powinien go kryć Jacobi Boykins, który jest jednym ze słabszych obrońców w lidze i to powinno mocno ułatwiać działania Palmerowi. Linia dosyć niska, a Palmer przy braku Simmonsa będzie liderem ofensywnym Stali i powinien się uporać z tą linią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +671
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
18/12/2021 15:30 CET
Czarni Slupsk - Spojnia Stargard (+7.5)
1.95 (STS/etoto)
5/10

Pisałem już tydzień temu, że Czarni są dla mnie w słabszej dyspozycji i mecz z GTK to potwierdził, bo się męczyli z nimi, gdzie cała liga ostatnio ich łatwo pokonuje wysoko. Spójnia natomiast po zmianach wydaje się być na fali i powinni iść do góry. Zdziwiony jestem tą linią, ale to już problem bukmacherów.

Jak ktoś szuka wysokich kursów można próbować wygraną czystą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +902
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom