>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Niestety Arka tragicznie wczoraj broniła picki.

22/10/2021 17:30 CET
Spojnia Stargard - HydroTruck Radom under 166.5
1.90 (STS/etoto)
5/10

Radom bez AJ Englisha, czyli dalej bez swojej najlepszej opcji ofensywnej i skrócona rotacja. Spójnia teraz więcej gra Śniegiem i Szymkiewiczem, którzy nie za dobrze rzucają za trzy, a zarazem też nie grają za szybko i dobrze bronią. Boykinsa już nie ma, Neal z ławki w mniejszych minutach. Dla mnie są tutaj dziś świetne warunki na under przy tak wysokiej linii.

W drugim temacie dodałem właśnie typ na over w Ukrainie, jeśli ktoś nie ma pomysłu na kupon.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +534
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
24/10/2021 15:30 CET
GTK Gliwice - Start Lublin over 157.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

GTK ostatnio w świetnej formie, a moim zdaniem jest to przez szybszą grę i odważniejsze/szybkie decyzje. Dodatkowo co mocno plusuje na ten over rozgrywający 35-letni Tweety Carter jest/był chory i w tygodniu nie trenował. Powinno być więcej minut dla szybszego i bardziej szalonego Sharkeya. A na 3 ostatnich w dwóch Start poleciał też mocno overowo i po mocno underowych wynikach na początku idą w kierunku szybszego i bardziej ofensywnego grania.

24/10/2021 20:10 CET
Anwil Wloclawek - King Szczecin (+8.5)
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Dla mnie Anwil jest tutaj przeceniony. Ostatnio porażka we własnej hali z Czarnymi, a wcześniej bardzo niska wygrana z Arką, gdzie inni ją mocno zlali ostatnio. King zdemolował Śląsk, pokonał pewnie Astorię. Drużyna wydaje się iść do góry, a nowy trener dodaje im pozytywnej energii. Spodziewam się tutaj bardziej wyrównanego meczu i King powinien się postawić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
30/10/2021 17:30 CET
Slask Wroclaw - Trefl Sopot over 159.5
2.02 (Fortuna)/1.85 (etoto)/1.8 (STS)
5/10

Jeśli oba zespoły powtórzą to co grają w ostatnich meczach to powinna ta linia luźno zostać zrobiona. Śląsk bez Jovanovica, a pod Urlepem o wiele mocniej w ataku, a Trefl radośnie w ataku i słabo w obronie przez cały sezon.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Czarni under 87.5 sts kurs 1.62
King czyli rywal czarnych to juz zupelnie inny zespol niz w pierwszych 3-4 kolejkach,Czarni graja troche ponad stan i bazuja na zgraniu i dobrym przygotowaniu fizycznym,dzis jednak zagraja z Kingiem ktory lapie forme i ma kilku bardzo dobrych obroncow wiec licze ze ta opcja punktowa jest najlepsza na under,
J.Sobin over 9.5 kurs 1.8 Fortuna
Nie jestem fanem tego gracza,ale gdzie jak nie we Wloclawku,raz ze Anwil za bogaty pod koszem nie jest,a dwa Sobin gral w Anwilu i na tej hali gdzie zaliczyl bardzo dobre mecze i w sumie caly sezon...
Mozna dobrac do tego Friedrichsafen niemiecka siatka po kursie okolo 1.35😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +553
K 37

kcz18

Użytkownik
Niedziela 7 listopada
Anwil Włocławek vs TREFL SOPOT 2 2.50
UNIBET

Jest diagnoza, Kendall Dykes w meczu z MKS Dąbrowa Górnicza zerwał mięśnie uda i na pewno nie zagra w niedzielę z Treflem.
Wypadł z rotacji już w ostatnim meczu i widać było jak jego brak zwłaszcza w defensywie. Obok wchodzącego z ławki Matthewsa to najlepszy defensor w talii Frasunkiewicza. Dodatkowo to kapitalny duch drużyny i będzie go brakować w niedzielę.
Z ofertą wyszedł Unibet i na diagnozę o wypadnięciu KD nie zareagował.
Ja to pobieram, jestem pewien, że kursy spadną - zwłaszcza jeśli Trefl wygra swój mecz w pucharach.
Polecam zamrozić środki już teraz.
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Wczorajszy mecz pucharowy Trefl przegrał w swoim stylu, ale z urazami zeszli Kolenda i Szlachetka którzy meczu nie dokończyli. Uważałabym z graniem tego meczu na dziś.
 
J 4,7K

jojozg

Użytkownik
Myślę że dzisiaj warto pograć over 172.5 w meczu Spójnia vs Zastal , Spójnia ostatnio dobrze punktuje a Zastal także duzo ostatnio rzuca , poza tym obie ekipy bardzo słabo bronią..., kurs 2.23 w fortunie
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/11/2021 17:30 CET
Justin Gray (Spójnia - Zastal) over 11.5 punktów
1.85 (Totalbet)/1.80 (Fortuna/etoto)

Gray w ostatnim meczu z Lublinem rzucił tylko 5 punktów, ale tak naprawdę zagrał tylko na własną prośbę i jeszcze w dzień meczu nie wiadomo było czy zagra. Mimo tego wszystkiego zagrał 29 minut. Zawodnik już wrócił do normalności i dziś powinien grać duże minuty, bo Spójnia szczególnie na SF ma dziurę, gdzie nie ma komu grać i Gray powinien zagrać 30-35 minut i tym razem być o wiele bardziej żwawy i energiczny, co przełoży się na jego lepszy mecz.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Gray 11 punktów i tylko 24 minuty przez rozgrom...

05/11/2021 17:30 CET
Arka Gdynia - King Szczecin over 160.5
1.90 (etoto/STS)
5/10

Linia mocno zjechała i podoba mi się teraz tutaj over. King pod Miłoszewskim idzie z bardzo wysokimi wynikami, a Arka z Durhamem i Boykinsem gra szybciej i ma większą siłę rażenia, co powinno dać pozytywny efekt dla tego overa.

Jak ktoś nie ma pomysłu na kupon to dałem też właśnie typ na ligę Ukrainy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
07/11/2021 17:30 CET
Jonah Mathews (Anwil - Trefl) over 17.5 punktów
1.85 (STS)/1.80 (Fortuna)

Nie ma Dykesa, a więc Mathews dostanie więcej minut i pewnie też rzutów. Ogólnie skład Anwilu jest teraz bardzo krótki i Mathews powinien tam o wszystkim decydować i od niego wszystko będzie teraz głównie się kręciło we Włocławku bez Dykesa.

07/11/2021 17:30 CET
Brandon Young (Anwil - Trefl) over 11.5 punktów
1.78 (Betclic)

W meczu nie zagra Mateusz Szlachetka, a więc więcej minut i rzutów dla Younga, a linia bardzo źle wystawiona - promocja od Betclica.

07/11/2021 19:30 CET
Doron Lamb (Radom - Lublin) under 18.5 punktów
1.85 (STS)

Linia bardzo wysoka, a Lamb gra seriami, że rzuci 30 punktów, ale jednak najczęściej ma mecze poniżej tej linii. Dodatkowo on uwielbia rzucać za dwa praktycznie koło linii za trzy, a to są najgorsze rzuty w koszykówce + hala w Radomiu to świetny przepis na under.
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Typów nie neguje i uwazam 2 pierwsze typy za bardzo dobre natomiast osobiscie Lamba nie ruszam i nawet bardziej sklanialbym sie na over 16.5 na Fortunie,czuje ciezki mecz i sporo osobistych wedlug mnie, Lublin tej lawki i rotacji tez nie ma zbyt szerokiej i kiedys musi w koncu zaczac grac i wygrywac dlatego ja ostatecznie polecam
Radom-Lublin 2 kurs 2.12 Fortuna
I ewentualnie za drobne Lamb over 16.5 Fortuna
Ciekawi mnie bardzo mecz w Dabrowie dzis...jako ze Dabrowa ostatnio sporo rzucac potrafi i ich wyjciowa piatka jest naprawde ogarnieta,problemem lawka a w zasadzie jej brak,ale tam czuje dzis spora niespodzianke a kurs na Dąbrowe 2.9 oraz handi +5.5 po kursie 1.84 zaryzykuje do jakis dubli ale bez zadnych wiekszych stawek...Czarni bazowali na zgraniu i dobrym przygotowaniu fizycznym na poczatku sezonu i dzieki temu nabili fajny bilans teraz atut zgrania odpada bo wszyscy pozgrywani i fizycznie tez poprawily sie ekipy od 1 kolejki wiec te przewagi beda sie zamazywac tak uwazam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +481
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom