>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 343,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
11/11/2021 17:30 CET
Jabarie Hinds (Astoria - GTK) over 16.5 punktów
1.80 (Fortuna)/1.75 (STS)

W meczu nie zagrają w GTK Keyshawn Woods oraz Artur Mielczarek. Szczególnie ważny dla tego zakładu jest brak Woodsa, czyli 11.6 PPG, minuty gry na SG/PG, zabieranie rzutów Hindsowi i piłki. Tak pozostaje na rozgrywaniu Hinds i 18-letni Wiśniewski. Dla Hindsa będzie więcej minut, rzutów i roli. Świetna szansa, aby zrobił tę linię.

W temacie Ukraina 2021/22 podałem właśnie też typ na tę ligę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +545
movieplk 343,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
13/11/2021 18:00 CET
Stal Ostrow - Spojnia Stargard over 169.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Ostrów ostatnio mocno podkręcił tempo w PLK i robili mega wysokie wyniki. Spójnia ostatnio z wysokim underem 53:96 z Zastalem we własnej hali, ale wtedy mieli ogromne problemy z chorobami i większość nie była w normalnej dyspozycji. Spodziewam się tutaj szybkiego meczu z kolejnym wysokim wynikiem w meczu Stali Ostrów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
movieplk 343,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
16/11/2021 17:40 CET
Stal Ostrow - Zastal Zielona Gora
2.12 (Betclic/Fuksiarz)/2.10 (STS/Totalbet/etoto)
5/10

Prawie zawsze czekam na otwarcie rynku przez Pinnacle, ale wtedy zostanie ten kurs zmieciony jak przeciwnicy młodego Mike'a Tysona. Szacuję, że spadnie do 1.70.

14/11/2021 19:30 CET
James Bell (Legia - Anwil) over 11.5 punktów
1.83 (betclic)

Bell powinien zagrać 30-36 minut i mieć wiele okazji do zdobycia punktów. Źle wystawiona linia i to nawet bardzo.

14/11/2021 17:30 CET
Brandon Young (Czarni - Trefl) over 11.5 punktów
1.83 (betclic)

Betclic drugi tydzień zlewa, że z rotacji wypadł Szlachetka i Young gra większe minuty, powinien mieć więcej rzutów i tak dalej.

Dlatego dobre combo u nich idzie zrobić overami: Bell + Young.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
14/11/2021 17:30 CET
Brandon Young (Czarni - Trefl) over 11.5 punktów
1.83 (betclic)

Betclic drugi tydzień zlewa, że z rotacji wypadł Szlachetka i Young gra większe minuty, powinien mieć więcej rzutów i tak dalej.

Dlatego dobre combo u nich idzie zrobić overami: Bell + Young.
Betclic drugi tydzień zlewa, rzuty może i ma ale co z tego jak nic nie trafia 😂 Ciekaw jestem co siedzi w głowie zawodnika.
 
movieplk 343,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Betclick może i 2 tydzień zlewa ale 2 tydzień na tym zarobili bo Young jest zajebiście skuteczny
Mają po prostu masę szczęścia, bo to było źle wystawione, ale długofalowo przy takich błędach będą na minusie. 3/14 FG i 1/4 FT - Young oddał najwięcej rzutów w drużynie, ale był wczoraj fatalny.

Ostrów jak zapowiadałem już z 2.10 zeszło na 1.75 - też nie ma pewności czy wygrają ten mecz, ale tak się wygrywa długofalowo w zakładach bukmacherskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Zlecieli się płaczki bo kupon im nie wszedł.
Po ostatnim pokazie 3/12 rzutów z gry nie ruszałem Younga, mimo że typ dobry bo linia rzeczywiście źle wystawiona. Rozbawiło mnie to po prostu więc nie wiem kogo nazywasz "płaczkiem".
 
movieplk 343,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
19/11/2021 17:30 CET
Start Lublin (over 74.5) - Zastal Zielona Gora
1.83 (etoto/STS)
5/10

Tylko dwóch przeciwników na jedenastu nie rzuciło w PLK tej linii Zastalowi - w pierwszej kolejce Śląsk Wrocław i niedawno rozbita chorobami - Spójnia. Lublin gra jak gra, ale Zastal nic nie broni i jest fatalny defensywnie.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
21/11/2021 15:30 CET
Trefl Sopot - King Szczecin (+6.5)
1.90 (STS)
5/10

Jestem mega zdziwiony tym kursem. King zagrał dwa słabe mecze ostatnio, ale to nie przekreśla całego sezonu, a Trefl w tym czasie w PLK też grał bardzo słabo. Dodatkowo mieli w tygodniu mecz w Izraelu, co oznacza daleką podróż i zmęczenie, co dodaje handicapu Kingowi. Dla mnie zła linia i kursy.

21/11/2021 17:30 CET
Slask Wroclaw - GTK Gliwice over 163.5
1.85 (STS/etoto)
5/10

GTK to najgorsza obrona w lidze. Śląsk pod Urlepem gra lepiej i szybciej. Z Trento grali bardzo szybko (szczególnie w 1 połowie) brakło jednak skuteczności. GTK jednak ze swoją dziurawą defensywą będzie o wiele łatwiejszym przeciwnikiem do sforsowania, jeśli GTK zagra swoje z ostatnich meczów to linia będzie zrobiona.

A. Ireland (Radom - Ostrów) under 17.5 punktów
1.85 (STS/Totalbet)

Po statystykach z ostatnich meczów linia jest dobrze wystawiona, ale jestem prawie pewny, że trener Stali Ostrów Milicić dziś w planie taktycznym defensywy nastawi się na wyłączenie rozgrywającego Anthony Irelanda. Przy każdej postawionej zasłonie będzie podwajany i będzie musiał podejmować decyzje o oddaniu piłki. Cała obrona będzie skupiała się na nim i zapewne będzie ciągle męczony i będą na nim najlepsi obwodowi defensorzy Stali. Ostatnio dobrze to działało, bo Hinds rzucił im 2 punkty, a Neal 13 punktów na 5/13 FG i 7 asyst do 5 strat.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +525
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja trochę inne kierunki obrałem niz movieplk...mianowicie
Langevine over 11.5 kurs 1.85 Fortuna
Tam powinno być co zbierać pod obiema koszami,Gtk słabo broni do tego pod koszem wyglądają blado i liczę na wiele dwojkowych akcji akcji czy to z Kolenda czy Trice....
Young Over 11.5 kurs 1.85 Fortuna
Ostatnio bardzo słaba skuteczność dziś liczę że mecz walki będzie dużo fauli ,obie ekipy ostatnio słabo ale King ma krótszą kawkę według mnie więc liczę na Trefl i punkty Younga typ trochę na przełamanie...
Legia-Czarni 1 kurs 1.84 Fortuna
Ostatnio grubo na Legie grałem i udało się szczęśliwie 1 punktem,Dziś ponownie na nich,kurs zacny czarni rewelacja rozgrywek, świetne zgranie i fizycznie dobrze wyglądają,ale Legia ma swoje atuty do tego więcej jakości i lepszych zadaniowcow,i wiecej atutów pod koszem i licze ze wlasnie zbiorka przechyli szale na Legie i to oni to biora🤔😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +548
movieplk 343,8K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
03/12/2021 17:30 CET
Slask Wroclaw - Spojnia Stargard over 162.5
1.95 (etoto/STS)
5/10

W Spójni nie zagrają dziś center Jonas Zohore (26 MPG, 9.9 PPG, 6.7 REB) i silny skrzydłowy Kacper Młynarski (26.4 MPG, 8.9 PPG, 4.5 RPG). Kursy tego nie uwzględniają i jest to info, które bukmacherzy i gracze nie wiedzą. Oznacza to, że Spójnia dziś ma 7 do gry + Szmit. W tych 7 jest Niedźwiedzki, który zapewne zagra 15-20 minut, bo nie ma kondycji lub wpadnie w problemy z faulami i O'Brien, który jest szybkim podkoszowym z miękką obroną. Dużo minut na PF ma dziś grać Justin Gray (198 cm - normalnie SG/SF). Będzie dziś masa smallballu z trzema USA - Neal, Gray i nowym zawodnikiem Gilderem. Zohore spowolniał najbardziej grę Spójni i często musieli na niego czekać. Dziś tego nie będzie i nie będzie jego gry post-up, to powinno dać mega tempo, a przy małej rotacji Spójnia będzie grać też lekko w obronie, a Śląsk powinien łatwo punktować spod kosza.

03/12/2021 19:30 CET
Trefl Sopot - MKS Dabrowa Gornicza (+8.5)
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Trefl ostatnio grał bardzo słabo w PLK. Wygrali ostatnio z Kingiem, ale tamci fatalnie rzucali za trzy, bo tak mecz byłby na styk do końca. Dla mnie dziwne, że są takimi faworytami. MKS wygląda, że zrobił fajne wzmocnienia - Marble oraz Pacheco powinni im pomóc w odbiciu się od dna tabeli. Sobin, Lewis, Mijović, Marble, Pacheco - to bardzo ciekawy i wg mnie jakościowy skład zagraniczny na warunki PLK. Spodziewam się wyrównanego spotkania i pokryciu handicapu przez Dąbrowę.

Bonusowo jeszcze:
Daniel Szymkiewicz (Slask - Spojnia) over 9.5 punktów
1.80 (Fortuna/Betfan)/1.75 (ewinner)

Przy tych brakach w Spójni Szymkiewicz powinien dziś dostać +30 minut i powoduje, że ta linia jest źle wystawiona i warto ją grać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +751
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Podstawowe pytanie czy zagra Lewis w Dąbrowie bo ostatnio w tym Adra Cup nie grał,uważam że wbrew pozorom Dąbrowa ma coraz dłuższa ławkę tym bardziej że Malgorzaciak czy Brenk dostają sporo minut więc jeśli zagra Lewis to biorę:
Pacheco under 13.5 kurs 1.75 sts lub Fortuna ale tu coś koło 1.65 już
Tu bardziej też pod muląca grę trefla ostatnio...
Oraz:
Śląsk - Spójnia over 163.5 kurs 1.9 Fortuna
Oraz Ramljak over 8.5 kurs 1.8 Fortuna
Tu pod przewagę pod koszem Śląska zdecydowanie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +670
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Czy ktoś ze znawców może się wypowiedzieć czemu jest aż tak duża dysproporcja w kursach na mecz Czarni Słupsk - Piernik Toruń? Po tabeli ani h2h nic nie widać. Czy chodzi o jakieś braki kadrowe?
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Toruń bez Watsona i Thompsona którzy zrobili w przerwie na repre buyout i odeszli z zespołu. Czyli są bez najlepszego rozgrywającego w lidze oraz jednego z najlepszych centrow w lidze. W ich miejsce Roko Rogic i Daniel Amigo ale są z zespołem bodajże od środy. Do tego Czarni wzmocnieni Marcusem Lewisem.

Nie widze w tym meczu żadnego value- jakbym musiał to mimo wszystko poszedłbym w dodatnie handi na Torunian ale to ze względu na mój stały sceptyczny stosunek do Czarnych+wiara w Skelina który potrafił za frytki wyciągnąć naprawdę fajnych zawodników. Nie mam jednak pojęcia czy z Rogicem i Amigo też trafił.
 
Q 50

qwasek

Użytkownik
Słupsk wzmocniony Marcusem Lewisem ale czy już zagra nie wiadomo. Własna hala wypełniona po brzegi nawet z obostrzeniami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom