>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Tylko ze ja 30 min po wstawieniu widziałem ten kurs 1.65, a dopiero teraz nie dawno napisałem bo spadek spory.

to od kiedy 30 minut to pare minut? :) pare osob przywalilo i tyle a potem kurs wrocil do normy. PLK jest wrazliwa na kursy, bo wystarcza niewielkie pieniadze aby zrzucic kurs. Chyba, ze ktos znowu napisze, ze ludzie z sts obserwuja temat i zmieniaja kursy 🤦‍♂️
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Bodaj 4 mecze za nami i 4 mecze na koncie Czarnych Słupsk. Jak jutro Astoria Bydgoszcz pokona Czarnych, którzy załatwili ostatnio Ostrów, mistrza Polski, to każdy powie, że zabalowali i nie chciało im się grać. I najlepsze, że może tak być. Ale ufam duchowi sportowemu mojej ulubionej drużyny i liczę, że świętowanie nie trwało zbyt długo. Astoria bez większej historii czeka na niezłe bęcki u siebie. Pozdrawiam!
Z całym szacunkiem ale nadal mówimy o Czarnych Słupsk którzy będą w dodatku bez Kucharka a nie o CSKA Moskwa z Zastalem. Astoria ma swoje problemy wielkim fanem Gronka i jego koncepcji nie jestem ale mają bardzo równy i fizycznie grajacy skład oraz ciężki terminarz za sobą. Dzisiaj pierwszy mecz w sezonie u siebie, wynik z Anwilem według mnie nie oddaje do końca co się działo na boisku. Dodatkowo Astoria całkiem nieźle matchupuje się z Czarnymi.

Ja rozumiem że Czarni są w gazie a Astoria wręcz przeciwnie natomiast jeśli to nie jest Arka Gdynia to muszę zagrać dodatnie handi przeciwko Czarnym na wyjeździe w niepełnym składzie. Liczyłem że kursy pójdą w dół na Czarnych ale się przeliczyłem.

Astoria Bydgoszcz +3,5 1,8

Co do handi na Start Lublin, to niektórzy zejdą pewnie na zawał ale kursy zaczęły się od 1,27 na MKS z handi na poziomie 8,5 ;) i to tyle w temacie domniemania "oszukanstwa"(bo tylko tak to można nazwać w tym kontekście) movieplk który jaka robotę tu robi każdy widzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
Q 50

qwasek

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale nadal mówimy o Czarnych Słupsk którzy będą w dodatku bez Kucharka a nie o CSKA Moskwa z Zastalem. Astoria ma swoje problemy wielkim fanem Gronka i jego koncepcji nie jestem ale mają bardzo równy i fizycznie grajacy skład oraz ciężki terminarz za sobą. Dzisiaj pierwszy mecz w sezonie u siebie, wynik z Anwilem według mnie nie oddaje do końca co się działo na boisku. Dodatkowo Astoria całkiem nieźle matchupuje się z Czarnymi.

Ja rozumiem że Czarni są w gazie a Astoria wręcz przeciwnie natomiast jeśli to nie jest Arka Gdynia to muszę zagrać dodatnie handi przeciwko Czarnym na wyjeździe w niepełnym składzie. Liczyłem że kursy pójdą w dół na Czarnych ale się przeliczyłem.

Astoria Bydgoszcz +3,5 1,8

Co do handi na Start Lublin, to niektórzy zejdą pewnie na zawał ale kursy zaczęły się od 1,27 na MKS z handi na poziomie 8,5 ;) i to tyle w temacie domniemania "oszukanstwa"(bo tylko tak to można nazwać w tym kontekście) movieplk który jaka robotę tu robi każdy widzi.
Kucharek nie grał cały mecz ze Stala a wygrali. Czy wygrają w Bydgoszczy hmmm. najłatwieszy mecz w sezonie i pewnie podejdą mniej zmobilizoeani. Mecz na styku, sporo kibiców jedzie że Słupska więc nie będą samotni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Jak dla mnie dzis Asta to bierze po kursie 2.43 az żal nie sprobowac,Czarni graja super jednak szansy upatruje Asty pod koszem i w zdecydowanie szerszej lawce...
Asta +4.5 kurs 1.71 tez wyglada korzystnie...
Jesli chodzi o 2 mecz ,to Lublin musi sie w koncu przelamac ,grają narazie padaczke ale maja potencjal spory
Lublin win 2.67 kurs Fortuna
Oraz Handi +4.5 Fortuna kurs 1.84 tez próbuje
Z zawodnikow sensownie wyglada Cavars over 10.5 kurs 1.85 sts😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Legia Warszawa - Start Lublin

Ode mnie na szybko, bo linia na pewno spadnie. Start może nie zachwyca ale ostatnie zwycięstwo z Mksem pokazuje że jednak ten potencjał jest. Dodatkowo Sharkey który będzie mieć dużo do udowodnienia w tym meczu. Legia gra niezle ale nie dominuje, porażki odbili sobie na meczu z Radomiem- dodatkowo 13.10 zaczyna w Fiba Europe Cup na wyjeździe.

Nie ma sensu się rozpisywać jak dla mnie linia 9,5 mocno zawyżona i musi spaść. Ja gram już teraz (mecz w czwartek 7.10)

Start Lublin +9,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Doskonale wiem o tym że są spadki ale nie po paru minutach jak wstawił
movieplk movieplk, i od razu tyle na dół.
Po wczorajszym typie w temacie "Ukraina 2021/22" kurs w 35 minut zjechał z 1.85 na 1.62. Teraz pewnie będzie znowu to samo z typem z tego postu.

kibic-zwierze kibic-zwierze to nie buki obserwują tylko ludzie grają na Pinnacle i wtedy kursy się zmieniają i lecą automatycznie u wszystkich bukmacherów. Padłby Pinnacle teraz to nagle mieliby urwanie głowy jak po ostatniej awarii Facebook/Messenger/IG, bo tak nie mieliby z czego działać. Ogólnie obecna bukmacherka to jest kopiuj/wklej (tylko kwestia kursu przez marże jaką mają w PL teraz) i wszystkie buki praktycznie jadą na tym samym - łatwo je ogrywać małej liczbie, ale hordy ludzi trudno prowadzić, bo kursy szybko lecą.

09/10/2021 20:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Stal Ostrow over 159.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10

Dla mnie zdecydowanie wydaję się to najlepsza opcja na dzisiejsze mecze PLK. Spodziewam się tutaj szybkiego tempa i Ostrów myślę, że będąc w wielu meczach blisko tej linii tym razem wskoczy na poziom 160 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +746
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciekawe jakie byly linie na zawodnikow z Gliwic skoro nie bylo prawie rotacji. Patrzac po statach tylko jeden mial tyle co srednia z sezonu a reszta 7-10 wiecej punktow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom