>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
23/09/2021 19:30 CET
Jimmie Taylor (Lublin - Sopot) under 12.5 punktów
1.75 (STS)

Do Lublina przyjedzie dziś ich były zawodnik Josh Sharma, który reprezentował Lublin w tamtym sezonie na pozycji centra, a więc będzie dziś pojedynkował się z Taylorem. Jimmy ma ogromną przewagę siły i zasięgu nad innymi zawodnikami PLK w większości, ale Sharma nie odbiega od niego w tym i powinien go ograniczyć siłowo, a wtedy Taylor straci wiele swoich walorów.
Reszta ma 11,5, bo pewnie kurs zaraz zleci i to też jeszcze spoko do grania - chociaż wiadomo najlepiej mieć value najwyższe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
24/09/2021 17:30 CET
Twarde Pierniki Torun - GTK Gliwice over 159.5
1.88 (Fortuna)
5/10

Myślę, że czas odebrać, co tydzień temu zabrano w meczu GTK - Legia. Tym razem Toruń już lepiej wspomoże over i obie ekipy przerzucą 160 punktów. Spodziewam się, że Toruń narzuci szybkie tempo i będzie wiele rzutów, a zarazem słabsza obrona. Nie zdziwi mnie mocne przebicie tej linii i jestem zdziwiony trochę tak niską linią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Po wystawieniu kursów,kilka dni temu , w Uni była linia tylko 152.5.



1.88152.51.8809/19 22:24
No była taka linia, ale stało to moment i było mega błędem bukmacherów. Dodatkowo wtedy jeszcze mało buków miało to w ofercie. Dlatego ja praktycznie nigdy nie daje typów w takich momentach, bo linia będzie stała 5-20 minut i zostanie zmieciona, a dodatkowo przy niskich stawkach i mało kto zagra. Dając teraz typ można go pograć wszędzie i po dużych stawkach. Dlatego też często trzeba brać poprawkę na niektórych typerów z świetnymi bilansami, że oni jednak grają zdarzenia ledwo po wystawieniu, gdzie limity są bardzo niskie i nabijają sobie sztucznie staty, a zarazem jest to nie do grania dla innych. Ja staram się tutaj, żeby nie rozwalać kursów szybko przed czasem i nie pomagać bukom, a daję typy, kiedy ma ich więcej buków i limity są wyższe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Zgoda.Informacyjnie tylko podam,że jeszcze prze kilka dni można było grać dużo niższą linię,.np:



1.88154.51.8809/22 06:14

Serdecznie pozdrawiam.
ps.Szacun za typy.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
25/09/2021 15:30 CET
Legia Warszawa - Spojnia Stargard (+11.5)
1.80 (STS)
5/10

Porównałbym to do giełdy - Legia jest obecnie maksymalnie przeceniona i jej akcje powinny spadać w dół, a Spójnia maksymalnie niedoceniona i jej akcje powinny iść do góry. Spójnia była o rzut Stacy Davisa od bilansu 2-1, bo on doprowadził do dogrywki i King wygrał, a wtedy o Spójni pisałoby się inaczej. Z Treflem zagrali bez Szymkiewicza, który powinien dodać fizyczności i obrony. Myślę, że Spójnia się dziś postawi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
M 94K

michalkin

Użytkownik
25/09/2021 15:30 CET
Legia Warszawa - Spojnia Stargard (+11.5)
1.80 (STS)
5/10

Porównałbym to do giełdy - Legia jest obecnie maksymalnie przeceniona i jej akcje powinny spadać w dół, a Spójnia maksymalnie niedoceniona i jej akcje powinny iść do góry. Spójnia była o rzut Stacy Davisa od bilansu 2-1, bo on doprowadził do dogrywki i King wygrał, a wtedy o Spójni pisałoby się inaczej. Z Treflem zagrali bez Szymkiewicza, który powinien dodać fizyczności i obrony. Myślę, że Spójnia się dziś postawi.
Po raz kolejny świetnie trafiony typ, dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
26/09/2021 19:30 CET
Czarni Slupsk - Stal Ostrow (-5.5)
2.05 (Etoto)/1.92 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Czarni mają bilans 3-0, ale równie dobrze mogli skończyć z 0-3, bo wszystkie mecze były wyrównane, a z Radomiem i Zielona Górą już wysoko przegrywali. Stal już na pewno nie zlekceważy przeciwnika, a myślę, że swoją fizycznością stłamsi dziś Czarnych i szczególnie spodziewam się przewagi podkoszowej + Palmer powinien im robić młyn wjazdami na kosz. Jakoś trudno mi uwierzyć, że po dziś Czarni mogą mieć bilans 4-0.

W temacie obok jeszcze dałem właśnie VTB typ i można sobie złączyć w AKO z Uniksem -12,5 z Zastalem.
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
26/09/2021 19:30 CET
Czarni Slupsk - Stal Ostrow (-5.5)
2.05 (Etoto)/1.92 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Czarni mają bilans 3-0, ale równie dobrze mogli skończyć z 0-3, bo wszystkie mecze były wyrównane, a z Radomiem i Zielona Górą już wysoko przegrywali. Stal już na pewno nie zlekceważy przeciwnika, a myślę, że swoją fizycznością stłamsi dziś Czarnych i szczególnie spodziewam się przewagi podkoszowej + Palmer powinien im robić młyn wjazdami na kosz. Jakoś trudno mi uwierzyć, że po dziś Czarni mogą mieć bilans 4-0.

W temacie obok jeszcze dałem właśnie VTB typ i można sobie złączyć w AKO z Uniksem -12,5 z Zastalem.
nie oglądałem meczu, ale czy Stal wyszła na parkiet na 3 i 4 kwartę ? śmiem wątpić. :(
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
W Legii dzis nie zagra Sharkey dlatego kurs troche rosnie na Legie choc dla mnie to nadal faworyt,
Stal z kolei najprawdopodbniej bez Mantzarisa za niego wskoczy szybki i przebojowy Simmons...wiec tu mysle o jakims przyspieszeniu gry...a jesli dodamy do tego grajacy dobrze jak na ten roster King i w zasadzie bez taktyki ale dobre cyfry kreca w ataku😉😉sklanialbym sie na over pkt w meczu chocby 155 czy 156 na Fortunieoraz over Drechsela ze stali linia 9.5 sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/10/2021 17:30 CET
Twarde Pierniki Torun - Spojnia Stargard over 169.5
1.90 (STS)
5/10

Linia została otworzona na 175,5 i była najwyższą w sezonie. Jednak do akcji weszli inwestorzy i zbili ją mocno w dół za co jestem im bardzo wdzięczny - dziękuję. Szybkie tempo, słaba obrona, dużo amerykańskich graczy i szalonej koszykówki. Wszystko składa się na świetny przepis, aby przebić 170 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Ponownie się zgadzam. Jedyne co martwi to ewentualna indolencja rzutowa Spójni która mimo niezłych wyników mnie nie przekonuje. Toruń na pewno będzie grać jak zawsze ultra ofensywny basket, Spójnia nie ma warunków żeby wygrać mecz obrona i będą musieli pójść na wymianę ciosów. Linia duża ale mecz idealny do pokrycia zwłaszcza że nie wykluczam dogrywki.

Twarde Pierniki - Spójnia Stargard over 169,5 1,85

Na jutro myślę o Astorii ale jeszcze zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Bodaj 4 mecze za nami i 4 mecze na koncie Czarnych Słupsk. Jak jutro Astoria Bydgoszcz pokona Czarnych, którzy załatwili ostatnio Ostrów, mistrza Polski, to każdy powie, że zabalowali i nie chciało im się grać. I najlepsze, że może tak być. Ale ufam duchowi sportowemu mojej ulubionej drużyny i liczę, że świętowanie nie trwało zbyt długo. Astoria bez większej historii czeka na niezłe bęcki u siebie. Pozdrawiam!
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Ehh, po takich meczach jak Toruń - Spójnia odechciewa się wszystkiego, ale trzeba działać dalej.

02/10/2021 19:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Start Lublin (+5.5)
1.90 (STS)
5/10

Start dotychczas ma bilans 0-4, ale uważam, że zaczną iść do góry. Dwa mecze przegrali bardzo minimalnie. Dąbrowa straciła Fennera, a Haney na razie bez formy, a też w ostatnim sezonie grał w ostatniej drużynie ligi, która spadła.

Lublin chociaż przegrywa to wg mnie broni dobrze i to dziś przy lepszej formie Lamba, Kostrzewskiego, Taylora i Cartera powinno ich zaprowadzić wg mnie do wygranej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Ehh, po takich meczach jak Toruń - Spójnia odechciewa się wszystkiego, ale trzeba działać dalej.

02/10/2021 19:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Start Lublin (+5.5)
1.90 (STS)
5/10

Start dotychczas ma bilans 0-4, ale uważam, że zaczną iść do góry. Dwa mecze przegrali bardzo minimalnie. Dąbrowa straciła Fennera, a Haney na razie bez formy, a też w ostatnim sezonie grał w ostatniej drużynie ligi, która spadła.

Lublin chociaż przegrywa to wg mnie broni dobrze i to dziś przy lepszej formie Lamba, Kostrzewskiego, Taylora i Cartera powinno ich zaprowadzić wg mnie do wygranej.
Gdzie masz taki kurs? na ten handicap jest 1.65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom