>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 347,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Ostatnio ode mnie seria 9 wygranych z rzędu na typach z PLK w tym temacie czy uda się dobić do 10?

01/01/2021 17:30 CET
HydroTruck Radom - King Szczecin under 163.5
1.90 (etoto/STS)
5/10

Ostatnio grałem over w meczu Kinga, ale tam Spójnia spodziewałem się, że będzie napędzać i tak było. Radom nie powinien tego robić, bo ich praktycznie jedyny rozgrywający Ireland nie ma mocy na intensywne wiele minut w wysokim tempie biegowym.

W Kingu Thomas Davis, który w ataku nie jest jakimś wybitnym graczem, a powinien za to spisywać się w obronie. Spodziewam się tutaj wolniejszego tempa, bo King też ma 8 do gry w tym Kroczak, który praktycznie był poza rotacją i Schenk jako jedyny typowy rozgrywający.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1042
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 79:83 :)
Typ: Anwil 2,75 STS
5/10 ✅

W Zielonej nie zagrają dzisiaj Zyskowski i Joseph, ponadto z zespołu odszedł Fraizer.
Zostają Nenadić, Mazurczak, Żołnierewicz, Brembley, Meier, Apić i Sulima + juniorzy. Patrząc na brak zaufania Vidina do Sulimy zostaje praktycznie 6-cio osobowa rotacja.
Anwil przed tą kolejką był liderem, Anwil ma super podzielone role w zespole i gra w tym sezonie po prostu dobrze.
Ze swoich zadań wzorowo wywiązują się liderzy - Bell i Mathews, do gry wrócił Dykes, zespół wzmocnił Dimec, a cała reszta robi swoje.

Przy takich osłabieniach Zastalu kursy powinny być tutaj równe, także spore value w stronę Włocławka.
Kluczowy pojedynek będzie pod koszem - jeśli Dimec i Szewczyk ograniczą mocno Apicia (który lubi nałapać fauli) to Zastalowi będzie dzisiaj mega ciężko wygrać to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1582
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Dokładnie chciałem podać ten typ tylko z handi +5,5 pkt. Nie wiem dlaczego buki śpią ale bez zyskowskiego i josepha handi +5,5 na Anwil w pełnym składzie to promocja. Wchodzę grubo.

Anwil +5,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +521
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Co myślicie o Nenadic +14.5 na Fortunie po 1.85? Skoro nie ma ich dwóch to ktoś musi więcej rzucać a nawet przy nich tą linię pokrywał.
 
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 79:83 :)
Typ: Anwil 2,75 STS
5/10 ✅
Wczoraj elegancko siadło, lecimy dalej.
Dzisiaj w ekipie z Bydgoszczy nie zagra Nizioł - co mocno skróci ich rotację. Gdynia niestety jest mocno nierówna, ponadto pojawiają się informację o problemach z wypłatami ... Także dzisiaj atakuje indywidualne statystyki zawodników.
Najlepsze linie jakie udało mi się znaleźć na dzisiaj:

Enea Astoria Bydgoszcz - Arka Gdynia
Typ 1: Boykins powyżej 13,5 pkt. kurs 1,85 pkt Etoto stawka 5/10⛔tylko 5 rzutów z gry i 2 wolne w 32min gry (n)
Typ 2: Camphor powyżej 11,5 pkt. kurs 1,83 Betclic stawka 5/10 ✅ 28 pkt

Boykins oddaje sporo rzutów, wymusza dużo fauli i jest pierwszą opcją w ataku Arki. Nie spodziewam się dzisiaj aż tak jednostronnego grania, jak miało to miejsce w meczu z Legią oraz większych minut Boykinsa (ponad 30). Myślę, że spokojnie zakręci się w okolicy 20 pkt.
W innych firmach linia ustawiona na 14,5 lub 15,5 pkt dlatego warto pograć w etoto.

Camphor na 7 spotkań przekraczał linie 11,5 pięć razy. Nie udało się to tylko w spotkaniu z Zastalem gdzie oddał zaledwie 4 rzuty z gry (wszystkie niecelne) i Pszczółką. Tak jak pisałem wcześniej, ze składu dzisiaj wypadł Nizioł, który oddaje około 8 rzutów w meczu i gra średnio 24 minuty, coś z tego na pewno skapnie dla Camphora. Przy ponad 25 rozegranych minutach i 12 oddanych rzutach z gry nie powinien mieć problemu z przekroczeniem tej linii. Ponadto zawodnicy z s5 Arki, którzy będą go bronić, czyli Wilczek i Boykins to nie są dobrzy obrońcy, a raczej gracze ataku co również powinno pomóc pokryć tę linię.
Linia w innych firmach 13,5, w betclicu o 2 pkt niższa.

Powodzenia! :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Anwil - Stal Ostrów

Znowu dziwne kursy. Anwil mimo wszystko nie porywa a wczoraj z mega osłabionym zastalem wynik musiał ratować 100 letni Szymon Szewczyk.

Ze stalą oczywiście inna bajka, tam w zasadzie każdy grozi rzutem za 3, bardzo fizyczny skład w dodatku wzmocniony Garbaczem.

Dodatkowo: http://www.basketzg.pl/news/koronawirus-w-enei-zastalu-bc-mecz-w-slupsku-odwolany .

Co to oznacza było widać wczoraj w składzie zastalu który wcześniej grał z chorym na covid Śląskiem. Kwestia czy mecz się odbędzie, ale jeśli tak to ciężko mi sobie wyobrazić żeby Anwil był w pełnym składzie. Nawet jeśli jednak będzie to handi +4,5 na stal spokojnie do gry bo oprócz własnej hali nie widzę przewag po stronie Anwilu a kursy na pewno spadną.

Stal Ostrów +4,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Podpisuje się pod tym co napisał zwierzakus.
Klub wypuścił dzisiaj informację na temat stanu zdrowia - Bell pęknięty nos - nie wiadomo czy zagra w sobotę.
Mathews i Łączyński poturbowani (obaj zagrają)
Ostrów ma przewagę na każdej pozycji oprócz centra. Szeroki skład, gdzie został jeszcze dodany Garbacz, a po kontuzji wrócił i gra już Kulig. Czekają tylko na Wojciechowskiego pod koszem. Nie ma już gry w pucharach, więc mogą koncentrować sie na lidze.
Mega prestiżowy mecz dla obu trenerów.
Dla mnie ogromne value w stronę Ostrowa, z Pl buków widzę, że najwyższy kurs w totku.

Typ: Stal Ostrów kurs 2,29 totolotek stawka 6/10 reszta pl buków kursy w okolic 2,15-2,20 ⛔ 107:88
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
W sts spadło już na 1,75 na ostrow co paradoksalnie i tak jest dobra propozycją w kontekście tego komunikatu. Osobiście nie zdziwi mnie jeśli Anwil będzie się testować na covid codziennie licząc na pozytywne wyniki i przełożenie meczu. Generalnie z bellem i matthewsem nie na 100 proc to sprawiedliwe kursy są w okolicach 1,4 na Ostrów. Bo to że spadną na 1,5 przed meczem prawie pewne .
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
movieplk 347,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Udało się doklepać serii 10 wygranych z rzędu w tym temacie na typach PLK. Zobaczymy do jakiej liczby uda się dobrnąć.

06/01/2022 17:30 CET
King Szczecin - Start Lublin over 80.5 - 1 połowa
1.95 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

King w swojej zmniejszonej rotacji wg moich obserwacji ma dalej moce na 1 połowie, a potem jest zwolnienie tempa albo problemy z faulami Schenka, co zmniejsza tempo. Lublin też ostatnio o wiele mocniej szarżował w 1 połowach, a potem to schodziło w drugiej połowie meczu.

Spodziewam się, że obie ekipy wejdą w mecz nabuzowane i początek meczu będzie na szybkim tempie, a King też będzie pressował/faulował, co będzie robiło punkty/tempo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1290
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Szkoda, że na live ale może ktoś skorzysta.

W Szczecinie nie będzie grał dzisiaj Richardson, a 2 szybkie faule złapał Bartosz, czyli jedyny sprawny wysoki w Kingu.
Zostali do grania Schenk, Davis x2. Matczak, Bartosz, Kikowski i Borowski z niesprawną dłonią i grający mało Kroczak.

Duże value na Lublin, a na live można łapać dalej kursy ponad 3,0

King Szczecin - Start Lublin, typ 2 STS 3,35 ✅ 81:85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1029
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Właśnie to samo chciałem napisać kurs 3.40 na Lublin to spora pomyłka i ja to biore
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Udało się doklepać serii 10 wygranych z rzędu w tym temacie na typach PLK. Zobaczymy do jakiej liczby uda się dobrnąć.

06/01/2022 17:30 CET
King Szczecin - Start Lublin over 80.5 - 1 połowa
1.95 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

King w swojej zmniejszonej rotacji wg moich obserwacji ma dalej moce na 1 połowie, a potem jest zwolnienie tempa albo problemy z faulami Schenka, co zmniejsza tempo. Lublin też ostatnio o wiele mocniej szarżował w 1 połowach, a potem to schodziło w drugiej połowie meczu.

Spodziewam się, że obie ekipy wejdą w mecz nabuzowane i początek meczu będzie na szybkim tempie, a King też będzie pressował/faulował, co będzie robiło punkty/tempo.
Robisz świetną robotę, brawo, dzięki i gratuluję dobrej serii
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Wczoraj Lublin dał zarobić - nastepnym razem też się podzielę na live skoro można w tym temacie;)

Czarni Słupsk - Astoria Bydgoszcz

Kursy wystawione chyba na podstawie livescore'a. Czarni mimo że wygrywają to obniżyli loty, zwycięstwa wyszarpane ze słabymi druzynami (mecz że Startem powinni przegrać). Zresztą jak już wspominałem w tym temacie ta drużyna mnie nie przekonuje.

Po drugiej stronie Astoria która zaczęła wreszcie nieźle grać. Odpalił Pluta, każdy mecz grają na pełnej intensywności bo Gronek używa w zasadzie 10 osobowej rotacji. Brakuje tam klasycznego PG i to może być przeszkodą w dostaniu się do PO. Nigdzie nie widzę czy będzie grać Nizioł, ale nawet bez niego rotacja jest bardzo równa i szeroka. 7 punktów w stronę gości biorę bez pytania, jak dla mnie mecz 50/50.

Astoria Bydgoszcz +7,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Perełka na dzisiaj

Mks Dąbrowa Górnicza - Hydrotruck Radom
Typ: D. Ostojić powyżej 11,5 pkt Betclic kurs 1,73 ✅ 12 pkt

Od momentu zmiany trenera Ostojić pokrywał tę linię z dużym zapasem w każdym z 6 spotkań.
Wiele akcji w ataku przechodzi przez niego, gra baardzo dużo minut (najmniej w ciągu tych sześciu spotkań - 34, a zdarzył się mecz gdzie byl na boisku przez bite 40 minut). Oddaje ponad 10 rzutówz gry w meczu, do tego dojdą jakieś osobiste.
Dąbrowa ma problemy z centrami drużyn przeciwnych, dobrym obrońcą jest Sobin ale gra średnio tylko 23minuty, jak on schodzi to pod koszem jest dziura. W ostatnich 2 spotkaniach podstawowi centrzy drużyn przeciwnych rzucali im - Steele 23 pkt, Krajina 20pkt.
Polecam ten typ na dzisiaj ;)
W pozostałych firmach linia najczęściej na poziomie 14,5pkt (totalbet, sts, ewinner) betfan ma 13,5 pkt.
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Perełka na dzisiaj

Mks Dąbrowa Górnicza - Hydrotruck Radom
Typ: D. Ostojić powyżej 11,5 pkt Betclic kurs 1,73

Od momentu zmiany trenera Ostojić pokrywał tę linię z dużym zapasem w każdym z 6 spotkań.
Wiele akcji w ataku przechodzi przez niego, gra baardzo dużo minut (najmniej w ciągu tych sześciu spotkań - 34, a zdarzył się mecz gdzie byl na boisku przez bite 40 minut). Oddaje ponad 10 rzutówz gry w meczu, do tego dojdą jakieś osobiste.
Dąbrowa ma problemy z centrami drużyn przeciwnych, dobrym obrońcą jest Sobin ale gra średnio tylko 23minuty, jak on schodzi to pod koszem jest dziura. W ostatnich 2 spotkaniach podstawowi centrzy drużyn przeciwnych rzucali im - Steele 23 pkt, Krajina 20pkt.
Polecam ten typ na dzisiaj ;)
W pozostałych firmach linia najczęściej na poziomie 14,5pkt (totalbet, sts, ewinner) betfan ma 13,5 pkt.
Powodzenia
I już po "perełce"bo betclic tą pozycję zawiesił,ale brawa dla usera!!!!
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Typ na pewno warty uwagi ze względu na linię ale dzisiaj wraca do gry Krajlevic co zapewne odciąży trochę Ostojica z minut i co za tym idzie parę rzutów mu zabierze. Na pewno powodzenia ale z wyższą linia bym uważał.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Firmy bukmacherskie dziś mają duże rozbieżności w liniach na zawodników, taki Camphour ma linię w sts 17,5 a w forbecie 13,5, ja za to idę w over 10,5 Pluty w betcliku po kursie 1,78,chłopak ma ostatnio mega moc, wchodzi z ławki i z łatwością fajnie punktuje (31 i 20 pkt), oddaje ponad 10 rzutów na mecz, a do mojego typu wystarczy że trafi 4-5 razy do kosza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
movieplk 347,5K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Udało się doklepać 11 wygranych z rzędu w tym temacie na kursach - 1.90, 2.16, 1.80, 1.85, 1.85, 1.95, 1.85, 1.90, 1.85, 1.90, 1.95. Będzie 12?

09/01/2022 17:30 CET
Trefl Sopot - Spojnia Stargard over 80.5 - 1 połowa
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Dosyć podobny zakład do ostatniego z Kingiem Szczecin. Spójnia z krótką rotacją, ale pierwszą połowę mogą naparzać swoje i ganiać. Od przyjścia Gildera i Steelego jest mega atak, a zarazem słabiutka obrona. Trefl myślę, że w pierwszej połowie może jeszcze polecieć ze Spójnią w szybsze granie, a potem od drugiej połowy mułowanie i błoto, co może ubić over na cały mecz, ale linia niska jak na mecz Spójni i myślę, że w 1 połowie się uwiną z tym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom