>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2014/2015

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
28/11/2014 19:00 CET
Trefl Sopot - Jezioro Tarnobrzeg (+16)
1.97 (Pinnacle) ✅ 79:81
5/10

Jezioro w ostatnich trzech spotkaniach to inna drużyna od tej z początku rozgrywek. Rozgrywający Josh Miller, który w ostatnich dwóch latach nie grał w żadnej drużynie, powrócił do dobrej dyspozycji. Na starcie rozgrywek grał bardzo słabo i &quot;cancerował&quot;, ale teraz się ogarnął i zdecydowanie poprawia grę Jeziora. Tarnobrzeg ma obecnie interesujący duet z USA na PG-SG: Josh Miller i Dominique Johnson.

Trefl to średnia drużyna, która powinna zając miejsca 7-10 w lidze. Myślę, że Jezioro w tej formie będzie dla nich problemem i &quot;Jeziorowcy&quot; pokryją handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pawros 32,3K

pawros

Użytkownik
29.11.2014 19.00
Wikana - Anwil [email protected]✅ 77-91
bet 365

Po dwóch ostatnich meczach z PGE i Stelmetem przegranych zresztą w koncówkach, można stwierdzić że drużyna Anwilu wreszcie podejmuje wreszcie walkę na parkiecie, stanowi to jakąś nadzieję na zmianę wyników zespołu z Włocławka który o zgrozo! jest na ostatnim miejscu. Jest dobra okazja na przełamanie się zespołu bowiem drużyna z Lublina należy do słabeuszy ligowych i jeśli nie wygrana z Wikaną to z kim?., nie wyobrażam sobie końca koszykówki we Włocławku!.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thejet 2K

thejet

Użytkownik
29/11/2014 17:30 CET
Polfarmex Kutno - Wilki Morskie Szczecin under 159.5
1.96 (Pinnacle) ✅ 70:65=135
5/10

Dwie drużyny, które grają najwolniejszy basket w lidze. Dla mnie jest to najważniejsze info w tym spotkaniu. Wilki Morskie mają ciekawy skład, ale słaby start sezonu. Wielkim problemem jest defensywna. Trener Koziorowicz ma bardzo dobrego asystenta od obrony - Tadeusza Aleksandrowicza. Myślę, że czas na lepszą defensywę Wilków. Polfarmex to drużyna grającą zagrywki lub izolacje na zawodników z USA - Mitchella i Kevina Johnsona.

Bez lepszego rzutowego dnia będzie under.

29/11/2014 19:00 CET
Wikana Start Lublin - Anwil Wloclawek (-5.5)
1.99 (Pinnacle) ✅ 77:91
5/10

Wikana to nie jest ekipa do tej ligi. W składzie ma dwóch młodych guardów bez doświadczenia z USA oraz słabych Polaków na poziom I ligi. Anwil zagrał dużo słabych meczów na początku sezonu, ale grał z silnymi ekipami (Turów, Stelmet, Rosa) albo brakowało szczęścia w ostatnich minutach. Dzisiaj jest świetna okazja do zmian i wygranej. Anwil ma wielu doświadczonych grajków z umiejętnościami.

Jedyne zadanie na ten mecz dla Anwilu to zlimitowanie Bryona Allena (20 pkt na mecz). Bez niego Lublin nie ma czego szukać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Anwil wygrać powinien szerokością składu, ale value w -5.5 to nie ma raczej...
Allen over 19.5 @ 1.85 Milenium jak ktoś coś tam gra, to można dać spokojnie. On tyle na Globusie to robi w 1.połowach, w Starcie stanowi on 40% siły ofensywnej, ma pełną swobodę gry i wątpię, żeby tego nie &quot;zrobił&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
thejet 2K

thejet

Użytkownik
30/11/2014 20:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Turow Zgorzelec over 170
1.97 (Pinnacle) ✅ 86:92=178
5/10

Dąbrowa z Jeziorem to najbardziej szalone drużyny w lidze ze świetnym tempem akcji. Dąbrowa również obok Jeziora to najgorsza defensywa. Z Turówem, które uwielbia szybki basket powinno być święto w spotkaniu z Dąbrowa. Myślę, że jest wielka szansa na +200 punktów. Będzie defensywa na poziomie spotkania ASG i masa punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
thejet 2K

thejet

Użytkownik
02/12/2014 19:00 CET
Slask Wroclaw - Polpharma Starogard under 156
1.94 (Pinnacle) ✅ 91:48=137
5/10

Polpharma to bardzo słaba drużyna w ataku bez zawodników z dobrymi umiejętnościami. Myślę, że to będzie kluczowe w tym meczu. Śląsk u siebie gra dobrze w defensywie i traci mało punktów (73 ze Szczecinem, 68 Stelmet, 73 Jezioro i 80 Cukier). Jedynie z Cukrem stracili dużo punktów, ale wtedy świetnie zagrał LaMarshall Corbett. 73 z Jeziorem to mało, bo oni grają szalony basket z wieloma punktami.

Myślę, że Polpharma skończy ten mecz z 60-70 punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
R 22

romek36

Użytkownik
TheJet
myślę, że będzie over 152,5(moj kupon) Polpharma gra słabo w ataku , ale tragicznie w obronie, Sląska sam tutaj może rzucić około 90pkt;)
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Witam. Dawno nie pisałem żadnych analiz, ale obok dzisiejszych spotkań nie mogłem przejść obojętny.

Puchar Polski

Kotwica Kołobrzeg - Jamalex Polonia Leszno 1 @1,35
SMK Lubin - Górnik Wałbrzych 2 @1,35

Pierwszy mecz. Kotwica, która zaczęła na nowo, bez długów w składzie zawodnicy grający w przeszłości w ekstraklasie (Arabas, Djurić), jest tez Neumann, a także mega solidni jak na ten poziom Żołnierczuk i Lasota ... W lidze zaledwie jedna porażka, grają u siebie.
Goście z Leszna w tym sezonie zawodzą, na dodatek dwie rzeczy przemawiają przeciwko nim - absencja dwóch podkoszowych : Hajnsza i Gadomskiego (pod koszem zostaje tylko Malinowski, który ma ... 190 cm wzrostu;) ) W ostatnim, wygranym spotkaniu ze Slaskiem ten duet zdobyl 25 pkt i 12 zbiorek.
Cała gra opiera się na Jankowiaku, który w każdym meczu ma problemy z faulami i myślę, że dzisiaj będzie podobnie.
Oprócz tego prawie 400km podróż, przed samym meczem ... No cóz Kotwica na pewno jest faworytem i myślę, że nie będzie miała problemów ze zwycięstwem.

Druga para i wystawione kursy to jakiś żart ???? Gdyby to wystawił Pinek, waliłbym grubo za wszystko co mam.
Lubin to PRZECIĘTNA 3cio ligowa drużyna, która w pierwszej rundzie CUDEM ograla DZIECI z WKK Wrocław (96,97,98 rocznik + Kołowca).
Na przeciwko staje lider grupy D 2 ligi, bardzo mocna ekipa z Wałbrzycha, która jak tlenu, potrzebuje do życia właśnie takich małych sukcesów, żeby krok po kroku odbudować tam basket. W składzie m.in. Piotrek Niedzwiedzki, Rafał Glapiński, Niesobski, Józefowicz (dobrzy zawodnicy jak na parkiety 2ligowe) No cóż, jeśli byłoby wystawione handi na ten mecz, grałbym spokojnie -15,5. ???? Pod koszem Lubin ma jednego zawodnika (Dwornik), na przeciwko niemu staną Niedźwiedzki, Rzeszkowski, Iwanśki. Powodzenia życzę.

Bukmacher : STS Kurs po odliczeniu podatku @1,6
10/10
 
A 54

acard2004

Użytkownik
Kutno z pewnością groźne u siebie, gdzie ostatnio poległo Asseco. Mimo to nie wyobrażam sobie, aby podobny scenariusz miał miejsce tym razem. Trefl jednak niebo bardziej doświadczony, z klasowymi zawodnikami, wyższymi celami i polem do udowodnienia, że w tym sezonie na pierwszej rundzie playoff się nie skończy. Wyniki co prawda tego wcale nie potwierdzają, ale po laniu z Siarką nie widzę innego scenariusza niż mobilizacja sopocian i wysokie zwycięstwo nad beniaminkiem. Przecież ograniczenie dwójki Amerykanów i będącego w życiowej formie Wołoszyna to nic innego jak zapewnienie sobie kontroli nad tym spotkaniem. Kto inny ma tam ciągnąć grę? Pierwszoligowcy w osobach Malczyka czy Jareckiego? Sopocianie mają znacznie wyższe cele, w dążeniu do których najwyższy czas zacząć wygrywać. Myślę, że ten mecz Trefl powinien wygrać samą taktyką. Dobrych defensorów nie brakuje, więc ograniczenie poczynań 3 zawodników sprawi, że goście powetują nieco wstydliwą wpadkę z Jeziorem u siebie.
Trefl 1.7 Unibet
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
5/12/2014 19:00 CET
Wikana Start Lublin - MKS Dabrowa Gornicza over 166
1.96 (Pinnacle) ⛔ 80:74=154
5/10

Wikana jest bardzo słaba w ataku, Dąbrowa bardzo słaba w obronie. Myślę, że Wikana tym razem ze słabą defensywnie Dąbrową rzuci dużo punktów. MKS gra bardzo szalony i szybki basket bez większego zaawansowania taktycznego. Wikana to drużyna jednego grajka - Byrona Allena. Myślę, że rzuci dzisiaj +30 punktów i zagra bardzo dobry mecz.

Dąbrowa ma nowego rozgrywajka - Kena Browna. Szalony zawodnik z USA nie lubiący taktyki i defensywy, ale dobrze czujący się w szalonym baskecie. To dobra informacja dla ataku Dąbrowy, a zła dla defensywy.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A ja jednak idę w stronę underka. Start w ataku jest słaby, owszem. Teraz niby wzmocniony, ale po 1czy2treningach to zbytnie wzmocnienie nie będzie, raczej poluzowanie Allena, choć on jest bardziej 2 niż 1... Jego over 20.5 tradycyjnie trzeba wziąć w Milenium, bo on u siebie 27,20,31,30,28... A dlaczego under ? Bo tego wymaga Turkiewicz, mają zacząć bronić, o niczym innym od tygodnia nie mówi, a linia sporawa, więc spróbuję ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Tauron Basket Liga
5.12 19:00
Rosa Radom - Asseco Prokom
typ: -18,5 pkt Rosa Radom
4,40
WilliamHill
Analiza
Dzis poczatek 10 serii spotkan w Tauron Basket Lidze, czwarta druzyna ubieglego sezonu, Rosa Radom spotka sie na wlasnym parkiecie z Asseco Prokomem Gdynia. Zdecydowanym faworytem jest zespol z Radomia. Rosa w tym sezonie mierzy wysoko, podobnie jak w zeszlym chce znalezc sie w czolowej czworce rozgrywek. Dlatego radomscy wlodarze wyraznie wzmocnili zespol i do tej pory wyglada to niezle, 6 zwyciestw i 3 porazki. Podopieczni Wojciecha Kamińskiego muszą nauczyć się grać ze sobą, wtedy z formą radomian powinno być jeszcze lepiej. U siebie jednak ten zespol potrafi wygrywac z kazdym, w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Przed radomską publicznością Rosa pokazuje dodatkową energię. Druzyna Prokomu na papierze wyglada duzo gorzej, choc jak do tej pory spisuja sie niezle, z bilansem 5-4 sa tuz za Rosa. Graja jednak nierówno, a w ostatnim czasie nieco gorzej, porażek z Siarką i Kutnem raczej nikt nie przewidywał. Rosa natomiast sredniakow po prostu leje we wlasnej hali, 19 punktów przewagi ze Slaskiem, 25 ze Startem. Dzis nie powinno byc inaczej
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
5/12/2014 19:00 CET
Wikana Start Lublin - MKS Dabrowa Gornicza over 166
1.96 (Pinnacle) ⛔ 80:74=154
5/10

Wikana jest bardzo słaba w ataku, Dąbrowa bardzo słaba w obronie. Myślę, że Wikana tym razem ze słabą defensywnie Dąbrową rzuci dużo punktów. MKS gra bardzo szalony i szybki basket bez większego zaawansowania taktycznego. Wikana to drużyna jednego grajka - Byrona Allena. Myślę, że rzuci dzisiaj +30 punktów i zagra bardzo dobry mecz.

Dąbrowa ma nowego rozgrywajka - Kena Browna. Szalony zawodnik z USA nie lubiący taktyki i defensywy, ale dobrze czujący się w szalonym baskecie. To dobra informacja dla ataku Dąbrowy, a zła dla defensywy.
Z tego co widze to mecz jest dzisiaj a ty wpisales wynik 80-74 z porzedniego spotkania, POBUDKA ! ????
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Z tego co widze to mecz jest dzisiaj a ty wpisales wynik 80-74 z porzedniego spotkania, POBUDKA ! ????
Może kolega niech już jednak pójdzie spać ????
Wynik 80-74 jak najbardziej prawidłowy.
✅
Na dzisiaj ruszam w stronę Anwilu. Z mojej perspektywy są coraz stabilniejsi, co nie znaczy mocniejsi. Kurs 1,53 na gospodarzy jest dla mnie optymalny.Czas na pierwsze domowe zwycięstwo Anwilu. Nieźle punktuje Vaughn, Wysocki na zadziwiająco wysokim % od jakiegoś czasu, swoje dołoży Simon i Surmacz. Na Czarnych powinno wystarczyć.
✅
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Tauron Basket Liga
6.12 18:00
Jezioro Tarnobrzeg - Zielona Góra
typ: -13,5 pkt Zielona Góra
3,00
Williamhill
Analiza
Dzis kolejne spotkania 10 serii spotkań w Tauron Basket Lidze, Jezioro Tarnobrzeg podejmie wicemistrza Polski z Zielonej Góry. Gospodarze dzisiejszego spotkania notuja ostatnio bardzo dobra serie, wygrali 3 spotkania z rzedu i podniesli sie z ligowego dna, to aktualnie 13. zespol ligi, były to pierwsze 3 zwyciestwa w tym sezonie, po kolejnych 6 meczach bez zwyciestwa. Szczegolnie wygrana z Treflem na jego terenie musi budzić podziw. Pomimo tych zwyciestw uwazam ze Jezioro to jeden z najslabszych zespolow w lidze i nie sadze, aby wlaczyli sie oni do walki o playoffy. Pomimo ze w konczacym sie tygodniu ze Stelmetu odszedl Steve Burtt, to zespol z Zielonej Gory to wciaz duzo lepsza ekipa. Pod wodzą nowego trenera koszykarze spisuja sie juz lepiej i powoli &quot;łapią&quot; jego taktykę. Z kazdym spotkaniem powinno byc coraz lepiej. Stelmet potrzebuja zwyciestw na gwałt, gdyz zdarzyly mu sie już 3 wpadki w tym sezonie w lidze, nie sadze jednak, żeby dziś miala zdarzyc sie kolejna.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
6/12/2014/ 17:00 CET
Polpharma Starogard Gdanski - AZS Koszalin (-12.5)
1.91 (Pinnacle) ✅ 72:90
5/10

Polpharma w tym fragmencie sezonu jest wg mnie najgorszą drużyną ligi. W ostatnim spotkaniu we Wrocławiu przegrali ze Śląskiem 91:48. Tragiczny mecz, tragiczna ofensywa. Polpharma w domu rozegrała dotychczas cztery spotkania - wygrana 89:79 z Jeziorem, 84:73 wygrana z Cukrem, 65:88 przegrana z Anwilem i 77:81 z Dąbrową. Wszystkie te ekipy nie są w górnej ósemce tabeli PLK.

To pierwszy taki trudny mecz dla Polpharmy z takim silnym przeciwnikiem. Koszalin ma wielu dobryh zawodników i silne rezerwy. W ostatnich meczach Koszalin gra bardzo dobrze i zazwyczaj demoluje przeciwników dużą różnicą punktową. Myślę, że Koszalin wygra +18 lub więcej.

6/12/2014 18:00 CET
Jezioro Tarnobrzeg - Stelmet Zielona Gora over 168.5
1.97 (Pinnacle) ✅ 87:90=177
5/10

Mecze Jeziora w domu: 83:119=202 z Turowem, 101:109=210 z Dąbrową, 83:118=201 z Koszalinem, 95:85=180 ze Szczecinem.

Ta linia to promocja. Jezioro gra szalony basket z bardzo szybkim tempem i słabą defensywą. Stelmet ostatnio ma problemy w defensywie, ale ma kilku świetnych graczy ataku. Myślę, że będzie łatwo powinno wejść +170 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anwil -3.5 pkt 1.85 3/10 bet365✅

Nie przekonuje mnie druzyna Czarnych. Szczegolnie w ataku nie wyglada to za ciekawie. W tabelce kto najwiecej zdobywa puntow Slupsk zajmuje zaledwie 13. miejsce. Czarni zawodza tak jak zawiedli niedawno wyborcy tego dziwnego miasta. Swoje gra Shiloh chociaz w tym zespole to kazdy taki sredniak bylby liderem. Ma plus zaskakuje tylko Gruszecki. W zasadzie maja srednia piatce, na lawce miernota.
Anwil powoli sie rozkreca i biorac pod uwage poziom sportowy PLK to powinni zaczac wygrywac. Ja juz trzeci raz na nich gram, dwa razy ich opisywalam w poprzednich wpisach. Dalej sie mecza ale zaczyna to wygladac troche lepiej. Crosariol wzmocnil deske, ciut lepiej gra Vaught i Simon, znaczna poprawa jest u Wysockiego. Krunic powinien doprowadzic Anwil to normlanej pozycji w tabeli, u siebie mecze ze sredniakami zdecydowanie trzeba wygrywac. Nie widze atutow po stronie gosci z teczowego miasta. Wszystko zalezy od Anwilu. Oni sami sobie czasem szkoda. To bedzie walka Anwilu z Anwilem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pro100 761

pro100

Użytkownik
Co do meczu Anwilu z Czarnymi warto wspomnieć że Czarni w hali Anwilu wygrywają tak samo często jak 76ers w tym sezonie w NBA, na 24 wygrali tam tylko 3 razy, ja osobiście Anwilu nie gram bo mnie mocno zawodzą w tym sezonie i się po prostu boje grać cokolwiek w ich stronę bo są nieprzewidywalni

Dominique Johnson over 17.5 punktów - 1.75 @ Milenium

Linia stosunkowo niska jak na takiego samograja i zawodnika który spędza najwięcej czasu na boisku w tej szalonej ekipie, punkty ktoś u nich zdobywać musi nie wiem czy zagra Williams bo w meczu z Treflem w drugiej połowie nie grał bo zrobił sobie coś w kolano więc tym bardziej taka linia jest pewna bo punkty między sobą rozdzielą Johnson i Miller.Jego średnia w całym sezonie to 20,6 PPG w meczach u siebie to już 23 punkty w dodatku na przeciwko niego stanie Zamojski, którego minęło by nawet bez problemu drewnianie krzesło, więc krejzi DiDżej aka &quot;gdzie są highlightsy z naszych meczów&quot; powinien bez problemu przekroczyć dzisiaj linię 20 oczek.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Jezioro-Stelmet over 162,5 1,8@ 2/10 fortuna✅✅✅ to byl mega mikolajkowy prezent od bukow:-D
Dla mnie ta linia to jest promocja na to spotkanie:) tak jak opisał ten mecz kolega wyżej to spotkanie zapowiada się mocno overowo ja tam wchodzę w to mocno
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maras15 5

maras15

Użytkownik
Anwil - Czarni godz. 18:00
kursy się wahają w granicach 1,45-1,55 w zależności od buka

Anwil już opisywałem wcześniej. Ostatnio nawet Vaughn złapał formę i gra tak jak zakładano na początku na miarę lidera. Jedyny minus to Crosariol - dawno większego lenia w tej lidze nie było.

Czarni nie wygrali w Hali Mistrzów od 2007 roku! A tych meczów było naprawdę sporo (runda zasadnicza, Puchar Polski, PO, mecze o 3 miejsce...). Widać w ich drużynie podziały. Mijatović wyraźnie podzielił drużynę, na tych, do których ma zaufanie i tych poza rotacją. Kibice domagają się zwolnienia trenera (chociaż oni ostatnioo to chyba zmienili orientację ???? i Marni z Dupska nabrało drugiego znaczenia ???? ).

Dzisiaj zwycięstwo gospodarzy, może ciekawą końcówką jak to było w ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami, ale kibice z HM pierwszy raz od 3 maja (nie liczę sparingu z Polpharmą i Kasztelana, bo to nie to samo co liga) będą wychodzić ucieszeni ze zwycięstwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom