>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2014/2015

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jako pracownik tej firmy (Millenium) wiem, że zamierzają dać linie na zawodników po paru kolejkach, jak już ogarną kto mniej więcej ile rzuca!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pro100 761

pro100

Użytkownik
No na razie bieda na milenium z liniami na punkty graczy czy to w PLK czy NBA, bo to chyba jedyny buk co pozwala łączyć z jednego meczu więcej niż jedno zdarzenie(punkty gracza + każdy inny bet z meczu oprócz hc chyba).Tak jak pisał kolega wyżej myśle że wprowadzą z powrotem linię jak już gracze jakieś średnie sobie wyrobią, bo nie chciałbym odchodzić z tego powodu od nich bo to jeden z moich ulubionych bukow mimo że z podatkiem, chociaż opcja happy hour to fajny pomysł u nich szkoda że nie jest codziennie i że tylko przez godzinę można grać bez podatku.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Nie pisałem nic w tym temacie wcześniej bo chciałem przeczekać kilka kolejek i rozpatrzeć co drużyny będą sobą prezentowały i chyba dobrze bo przez Anwil mieszkałbym już pod mostem.

Polpharma - Anwil - 1.60 @Milenium ✅65-88 Sprawna nowa miotła.

Dobra Anwil pozbył się nauczyciela wf a zatrudnił konkretnego fachowca, który z poważna koszykówką ma już do czynienia kilkanaście lat.Nie muszę chyba pisać jak działa efekt nowej miotły, ci sami zawodnicy ze starym trenerem grają jak zbieranka z ulicy a po przyjściu nowego pokazują że grać jednak potrafią.Anwil po ostatnim zakupie centra skład ma spokojnie na miejsca 3-5, więc najwyższy czas zacząć grać tak jak się od nich oczekuje i rozpocząć serię wygranych, wiadomo że porażki z Turowem i Stelmetem można już sobie w terminarzu wliczać o tyle z resztą można spokojnie walczyć, bilans 0-4 jest tutaj bardzo mylny bo każdy z dotychczasowych rywali Anwilu był w ich zasięgu i z tych meczy powinien być bilans co najmniej 3-1, wiadomo co się stało że tak nie było(z nauczycielem wf z którym gracze nie chcieli pracować się nie dało tego zrobić).O Polpharmie pisałem przy okazji analizy długoterminowej w porównaniu z Siarką, drużyna średniaków, bez żadnego wartościowego Polaka i z przeciętnym zaciągiem zagranicznym, do tego z trenerem mającym tendencje do obrażania się na zawodników w trakcie meczu, mecze z beniaminkami zapewnią im miejsca 10-12 nic więcej po nich nie można się spodziewać.Anwil wygra a taki kurs biorę z przyjemnością.

Dąbrowa Górnicza - Kutno - 1.85 @Milenium ✅ 88-99 Jak pisałem tak zrobili

Zespół Dąbrowy to jest jakiś żal, bez ładu i składu, jeździeć bez głowy na rozegraniu, masa anonimowych Polaków, których umiejętności to nie jest poziom nawet 1 ligi i no name na ławce trenerskiej, jedyny sensowny gracz w tej ekipie to center David Weaver, dziwię się że wylądował w tak słabej drużynie bo jego umiejętności pozwalają mu grać w zespołach z wyższymi aspiracjami niż walkę z Siarką Tarnobrzeg o to kto zajmię ostatnie miejsce w tabeli, zero obrony i zero pomysłu w ataku na grę.W Kutnie rządzi Mitchell, nie jest to typ zawodnika, który w poważnej drużynie by zaistniał ale w takim Kutnie jest gwiazdą, potencjału obu drużyn nie ma co porównywać oprócz Mitchella w Kutnie gra m.in reprezentant Czech Patrik Auda czy najlepszy zbierający ostatniego sezonu w PLK Kevin Johnson, poza tym Kutno ma tutaj przewagę w postaci Polaków, bo ma ich nieporównywalnie lepszych od DG a wiadomo że posiadanie kogoś dobrego z polskim paszportem to w tej lidze obowiązek przy chorym przepisie o grze dwójką Polaków na parkiecie.Grochowski, Wołoszyn, Bartosz, Dłuski nie są to gracze, którzy rzucają na kolana ale w porównaniu z amatorami z DG to są gracze &quot;robiący różnicę&quot;.Kutno ten mecz powinno wygrać bez większych problemów bo jest drużyną ułożoną i przede wszystkim z lepszym rosterem, skoro o przegranej z mistrzem Polski na parkiecie w Zgorzelcu zadecydował buzzer beater w ostatnim rzucie meczu Rumuna to z taką Dąbrową problemów być nie może.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anwil 1.50 5/10 bwin bet365✅
Pro madrze napisal niewiele mozna dodac. Anwil osiagnal dno i nagle szybka zmiana na Krunica. Czy cos wam to przypomina? Znow te same bledy? Znow brak wyciagania wnioskow? Norma. Nie tylko w przypakdu Anwilu ale akurat panowie z Kujaw wyjatkowo czesto to powtarzaja. Zamiast wziac rozsadnego goscia dac mu jakies mozliwosci transferowe i czas na przygotowanie zespolu to nagle trzeba dzialac na szybko. Prawdziwym mistrzem po raz enty okazal sie Król Arek &quot;Wieśmac&quot; Lewandowski. Zaraz obok Waldka Łuczaka mistrzowie w swoich fachu.
Polpharma jest cienka, ostatnio 60-102 z Rosa Radom. Moze kurs nie za ciekawy ale naprawde nie chce mi sie wierzyc w porazke Anwilu. Meier, Sapp, Blackmon i Ravanel, Polacy raczej slabi typu Kukielka, Bochno, Sek. Zreszta to sprawa mniej wazna, w Anwilu nie bylo wiary i fatalna atmosfera. Nowy coach sytuacje pouklada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dla zainteresowanych milenium już ma w ofercie linie na pkt i asysty graczy, nawet dali je w SUPEROFERCIE z podbitymi kursami.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dlaczego pro100 jedziesz tak po trenerze Niedbalskim, wyzywając go od nauczycieli w-f ??
Gościu ma w CV Puchar Polski ( o ile się nie mylę ), oraz trenerkę reprezentacji ( notabene z U-20 wyciągnął najlepszy wynik w historii polskiego basketu w wersji młodzieżowej ). Ja rozumiem, że można być kibicem Anwilu i się w...ć ( sam jest mega w...y ) bo dwa razy poległem dość solidnie na wyczynach Anwilu, ale trzeba trochę spojrzeć obiektywnie. Gościowi nie wyszło, spakował manatki ( a raczej jemu spakowano ) i wypad, ale żeby zaraz aż tak po nim jechać... Znam kilku ciekawszych typów, którzy dalej pracują w swoich klubach, a nie zasługują nawet na trenowanie drużyny streetbalowej.

Osobiście uważam, że dopóki jedynką w klubie będzie Vaughn, to dalej tam będzie dramat. Gościu jest tak żenujący, jak ja teraz w wieku 38 lat przy 130 kg wagi :).
Ja próbuję Polpharmę za 2,51 w Milenium.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
02/11/2014 17:00 CET
Polpharma Starogard Gdanski - Anwil Wloclawek over 154.5
1.97 (Pinnacle) ⛔ 65:88=153
5/10

Streetball, streetball, STREETBALL! Anwil z nowym trenerem - Predragiem Krunicem, Niedbalski wyrzucony. Stary trener Anwilu lubiał ustawiany basket z wolnym tempem. Anwil ma skład na streetball z szalonym rozgrywającym - Deonta Vaughnem. To były zawodnik Polpharmy i myślę, że dziś na starych śmieciach będzie wariował z szaloną koszykówką. Polpharma jest zbudowana z zawodników USA i bardzo słabych graczy polskich. Dla mnie będzie to szalony mecz prowadzony przez braci z USA.

02/11/2014 20:00 CET
AZS Koszalin - Czarni Slupsk over 149.5
1.93 (Pinnacle) ⛔ 76:68=144
5/10

Myślę, że to czas na dobry mecz Qyntela Woodsa z +20 punktami na dobrym procencie z gry. Koszalin ma wielu dobrych koszykarzy w ataku - Woods, Vrbanc, Szewczyk, Austin or Dante Swanson, ale wszyscy nie są specjalistami od obrony. Czarni w tym sezonie to słaba drużyna, ale myślę, że duet PG/SG z USA - Franklin/Shiloh zagra dzisiaj szybki basket i rzuci 35-40 punktów.
 
B 0

betty0201

Użytkownik
Panowie proszę o TYP na singla na mecz Wilki Morski - Trefl
Nie znam się super na koszykówce a dostałam bilety i wybieram się dziś na mecz...
Chętnie obstawie coś w Milenium bo tam gram na inne sporty.
Z góry bardzo dziękuje za radę!
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Obie drużyny póki co prezentują się słabo, więc mecz do typowania raczej ciężki. Ja będąc na Twoim miejscu albo w ogóle bym tego nie grał, a jeśli chcesz zagrać dla emocji to widzę, że jesteś ze Szczecina to graj na swoich i im kibicuj. Szanse na zwycięstwo mają, powinien być w miarę wyrównany mecz.
Czy kolega pograł Szczecin? :cool:
Anwilu również bym nie grał. Grają padakę, składu wcale mocnego nie mają, nie wiem skąd u was taka pewność że to skład na pierwszą piątkę. Według mnie skład ledwo na ósemkę, w dodatku wyrzucili Brandona Browna, a mają w składzie wielu gorszych od niego. Tydzień temu przejechaliście sie na mizernym kursie na Anwil przeciwko Szczecinowi i to we Włocławku. Dziś jak na mecz wyjazdowy i obecną formę Anwilu kurs również czterech liter nie urywa. Przeciwnika mają słabego, ale Anwil zanotował falstart na początku sezonu, więc ja bym złotówki na nich nie położył. Chętnie przyjrzę się temu spotkaniu.
Przez pierwszą połowę była walka tak jak przewidywałem, ale w 3 kwarcie Polpharma popłynęła ostro. Czekam na jakiegoś lepszego przeciwnika żeby zweryfikować czy to Anwil wraca na normalne tory bo wygrana z Polpharmą to żaden wyczyn, ale jest pierwsze zwycięstwo Anwilu, jest przełamanie, zobaczymy co będzie dalej.
Ktoś wcześniej pisał o meczu beniaminków Dąbrowa - Kutno 2 i ten typ popieram i podpisuje sie pod nim. Kevin Mitchell zrobi robote i mistrz 1 ligi poprzedniego sezonu wywiezie z Dąbrowy 2 punkty. @1.88 w Pinnacle biorę. ✅
Brawo Kutno!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maras15 5

maras15

Użytkownik
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek
godz. 17:00
bukmacher: STS
kurs: 1,40
typ: 2
Tydzień 4 przegrana na początku sezonu doprowadziła wreszcie (o 2 kolejki za późno, już powinno to nastąpić po meczu z Asseco) do zmiany na stanowisku trenera w drużynie z Włocławka. Jednak były trener Niedbalski pokazał, że ma (a w zasadzie to nie ma) zero honoru nie podając się do dymisji tylko zostając zwolnionym przez prezesa Lewandowskiego. Historia do złudzenia przypomina tą sprzed 2 lat kiedy to po porażce w Słupsku w tragicznym stylu zmieniono Dainiusa Adomaitisa na Milje Bogicevicia. Notabene zarówno 2 lata temu jak i w tym sezonie po dokonaniu zamiany trenerów Anwil grał w Starogardzie z Polpharmą. Wtedy odstęp między meczami wynosił 6 dni, a więc ówczesny coach Bogicevic miał o 1 dzień mniej na wprowadzenie swoich zagrywek i metamorfozę drużyny niż nowy przywódca Predrag Krunic.
Co do składu gości to tak jak tydzień temu napisałem swój poziom prezentują: Eitutavicius dysponujący znakomitą skutecznością i dobrym przeglądem pola, swoje dołoży Raczyński, po profesorsku gra Wysocki (wiem w meczu z Wilkami zagrał słabiej ze względu na słabą skuteczność, ale takie dni się zdarzają), bardzo dobrze również gra drugi niski skrzydłowy Chase Simon, który nie wiadomo z jakich względów grał dużo krócej w drugich połowach za kadencji Niedbalskiego. Solidną zmianę potrafią dać Surmacz i Witliński i Hajrić pod koszem oraz nabyty przed tygodniem Andrea Crosariol. Zawodzi natomiast na całej linii rozgrywający Vaughn - głupie straty, brak skuteczności, wbijanie się jak dzik w sosnę pod kosz, zakozływanie się bez pressingu obrońcy. Jedynym przesłaniem, za którym przemawia, że Vaughn dzisiaj zagra dobrze to to, że grał w Starogardzie w sezonie 2010/11 i zdobył wtedy z Polpharmą Puchar Polski (notabene pokonująć w finale Anwil). Zagadką jest też osoba Krajniewskiego, który według byłego trenera był za słaby nawet na treningach, a przed sezonem o nim mówił, że ma pomysł na tego gracza.
Co do składu gospodarzy to tak jak się interesuje tą ligą byłem na sparingu dla karneciarzy przed sezonem we Włocławku, gdzie właśnie do Włocławka przyjechała Polpharma i przegrała wysoko tamten sparing, do którego nie należy przywiązywać jakiejkolwiek uwagi, bo był to początek września, a więc mecze towarzyskie się wtedy dopiero zaczynały. Jednak chciałem zwrócić uwagę na to, że wtedy w hali na tablicy wyników były wyświetlone same numery bez nazwiski będąc już na sporej ilości meczów pierwszy nie znałem żadnego zawodnika z drużyny przeciwnej ???? Drużynę ze Starogardu ciągną Amerykanie, którzy zdołali pokonać drużynę z Torunia ( specjalnie nie napisałem nazwy, bo tam to tyle tych nazw, że niewiadomo, która poprawna ???? ), lecz 67 z 84 pkt całej drużyny. Z Amerykanów są to: rozgrywający Blackmon, dobrze znany w PLK kreator gry Jessie Sapp, rzucający Tony Meier oraz center Ravenel. Skład uzupełniają Polacy z niższego sortu. Najbardziej znanymi są mający za sobą kilka lat temu występy w Turowie Bochno oraz Kukiełka. Reszta to tak naprawdę nic nie mówiące nazwiska.
Liczę dzisiaj na efekt nowej &quot;miotly&quot; i pięcie się w górę tabeli Anwilu.

Co do innych meczów to popieram Panów wyżej Kwamain Mitchell i spółka pokonają Dąbrowę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thejet 2K

thejet

Użytkownik
07/11/2014 19:00 CET
Polski Cukier Torun - MKS Dabrowa Gornicza over 160
1.93 (Pinnacle) ⛔ 87:71=157.
5/10

Oglądałem dwa ostatnie spotkania Dąbrowy. To drużyna bez żadnej taktyki i defensywny. Cukier Toruń to słaba ekipa, ale niscy gracze z USA - Diggs i Corbett powinni dzisiaj mieć dużo łatwych punktów, sami przyspieszać akcje i zdobywać łatwe punkty po błędach defensywny Dąbrowy. Myślę, że to będzie luźny mecz z +160 punktami.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
08/11/2014 17:30 CET
Polfarmex Kutno - Slask Wroclaw over 152
1.95 (Pinnacle) ⛔ 71:76=147.
5/10

Polfarmex to drużyna jednego zawodnika - Kwamain Mitchella. Dla mnie to bardzo dobry grajek, który powinien grać w lepszy klubie. To gość, który lubi szybki basket z dużo rzutami. Polfarmex to ofensywna ekipa z dobrym tempem szybkiego grania. Myślę, że Śląsk pójdzie znowu w powtórkę spotkania z Jeziorem i często będzie próbować grać up-tempo. Linia nie jest za wysoka i warto ją pobrać.

08/11/2014 18:00 CET
Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin (-15)
1.99 (Pinnacle) ✅ 83:118
5/10

Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin over 166.5
1.98 (Pinnacle) ✅ 83:118=201
5/10

Jezioro w tym sezonie nie jest drużyną na PLK. Ekipa bez trenera, taktyki i dobrych zawodników z Polski. Jedynym wartościowym koszykarzem jest Dominique Johnson. Pierwszy rozgrywający - Josh Miller ostatnia dwa lata nie grał gdziekolwiek w kosza. Organizacja tej drużyny to jeden wielki żart.

Koszalin zbudował interesujący skład. Jest masa zawodników dobrych w ataku i myślę, że dzisiaj będą chcieli zbudować sobie statystyki. Qyntel Woods ostatnio notuje słabsze spotkania i tym razem będzie mógł odbudować swoje morale. Widzę tutaj +170 punktów i +20 dla Koszalina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pawros 39,9K

pawros

Użytkownik
Anwil - Trefl 1 hc-4,[email protected]⛔
bet 365

Wydaje się że Anwil wyszedł na prostą, wystarczyła zmiana trenera i na parkiecie w Starogardzie zespół włocławski odmieniony mentalnie i w dobrym stylu wreszcie pewnie wygrywa. Mam nadzieję że debiut Predraga Krunicia w roli trenera na parkiecie we Włocławku będzie równie imponujący. Jest na to szansa, bowiem zespół Trefla równie słabo rozpoczął sezon (1-4) itrener Darius Maskoliunas ciągle poszukuje optymalnych ustawień i rozwiązań. Ostatnim jest sprowadzenie litewskiego środkowego Autvydasa Lydeka, jednak potrzeba kilku spotkań na zgranie się i dobre funkcjonowanie w zespole. Anwil dostał silny zastrzyk energii i czas na mozolne odrabianie strat ligowych.
 
A 54

acard2004

Użytkownik
Teraz Trefl przechodzi podobny dramat, w jakim Anwil był kilkanaście dni temu. Sopocianie są pod ścianą. Wątpię żeby mecze z ostrzem na gardle rozgrywali tak fatalnie, jak Anwil pod wodzą Niedbalskiego. Trefl ma może kłopoty z afro na rozegraniu, ale ma Vasiliauskasa. Kadrowo wygląda znacznie lepiej niż Anwil. Myślę, że to kwestia czasu, nim Trefl zacznie wygrywać. Maskoliunas prowadzi tą drużynę półtorej roku, a trener Anwilu ile? Tydzień? Na streetballowców ze Starogardu Gdańskiego nowa energia wystarczyła, a teraz to może być zimny prysznic dla rottweilerów. Pobierałem przed wczoraj 3.2 na Trefla, widać ludzie korzystają z promocji, gdyż kurs spada.
Trefl 2.85 (Unibet)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
thejet 2K

thejet

Użytkownik
09/11/2014 18:00 CET
Czarni Slupsk - Asseco Gdynia under 142
1.95 (Pinnacle) ⛔ 90:83=173
5/10

Dwie najbardziej zamulone drużyny ligi. To będzie raczej bardzo zły mecz do oglądania. Dwie drużyny, które lubią ustawiany basket z akcjami granymi +24 sekundy i dobra defensywą. Dla mnie to pojedynek, w którym jest największe prawdopodobieństwo najmniejszej liczby punktów w meczu PLK. Jedyna szansą na over jest dogrywka albo masa wolnych w ostatniej

09/11/2014 18:00 CET
Anwil Wloclawek - Trefl Sopot over 152
1.93 (Pinnacle) ⛔ 56:87=143
5/10

Czas na odzyskanie kasy za poprzedni weekend i over - Polpharma-Anwil, gdzie linia była 154,5, a padł rezultat 65:88=153. Tym razem Anwil ma lepszych przeciwników w ofensywie. Na początku sezonu Anwil próbował grać ustawiany basket pod trenerem Niedbalskim, który został już wyrzucony. Ten roster jest bardziej pod szaloną koszykówkę, bo PG - Deonta Vaughn i Simon są streetballowymi grajkami. Trefl ma słabą defensywę, ale dobrych zawodników w ataku.

09/11/2014 20:00 CET
Stelmet Zielona Gora - King Wilki Morskie Szczecin over 161.5
2.00 (Pinnacle) ⛔ 71:68=139
5/10

Szczecin miał bardzo złe drużyny do rzucania punktów na początku sezonu - Asseco, Slask i Anwil. Stelmet lubi up-tempo. Dzisiaj zapowiada się ciekawy pojedynek amerykańskich guardów: Steve Burtt vs. Trevor Releford - ci goście lubią szaloną koszykówkę. Zapowiada się fajny mecz do oglądania z dużą liczbą rzuconych punktów.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
10/11/2014 18:30 CET
Turów Zgorzelec (-22.5) - Polpharma Starogard Gdański
1.93 (Pinnacle) ⛔ 88:67
5/10


Turów zbudował świetny team w tym sezonie i jest dwa-trzy poziomy wyżej od reszty ekip w PLK. Polpharma z Jeziorem i Dąbrową są najsłabszymi drużynami w lidze. W tym spotkaniu Polpharma wystąpi bez startującego PG - Rodneya Blackmona (10,6 pts i 3,4 ast). Jedynym rozgrywającym będzie Jessie Sapp. Bez Blackmona Polpharmie pozostaje trzech poważnych graczy na poziom PLK - Sapp, Ravanel i Meier. Turów ma wielu dobrych zawodników w składzie i świetny system gry. Myślę, że Turów weźmie te spotkanie +30 punktami.

Turów miał jedno słabe spotkanie w tym sezonie z Polfarmexem Kutno (91:89), ale wówczas Zgorzelec miał problem z kontuzjami.

I najważniejsze słowa z oficjalnej strony Turowa:

&quot;Trener mistrzów Polski po meczach w Eurolidze, przeciwko niezwykle silnym rywalom Panathinaikosowi, Fenerbahce czy Barcelonie, podkreślał, że to właśnie w meczach PLK z teoretycznie słabszymi przeciwnikami, zespół pokazuje charakter. - To w tych momentach zespół i zawodnicy pokazują kim są i jaki mają charakter. W Eurolidze czy TBL trzeba grać z taką samą energią i koncentracją, wtedy jestem szczęśliwy - tłumaczy Rajković. Teraz, po pierwszej w historii wygranej w Eurolidze o odpowiednie skupienie może być jeszcze trudniej. - Moi gracze to profesjonaliści, ale moim zadaniem i obowiązkiem jest uczulić ich na to, że po to tylko jedno zwycięstwo i za chwilę gramy kolejny mecz w Polsce - dodaje Rajković.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Wikana - Polpharma 2
Przełamanie Polpharmy na wyjeździe, z Turowem zagrali jedną b. dobrą kwartę.
Do tej pory na wyjeździe grali piach i przewiduję tu niespodziankę.
Wikana w poprzedniej kolejce mocne lanie z Rosą. Zespoły na podobnym poziomie, a kurs fajny.
no way. Start z Rosą przez 25 minut walczył jak równy z równym. Do przerwy Rosa prowadziła 10, po 5 minutach 3 kwarty Start bodajże doszedł na 5 punktów i od tamtej pory przez 12 minut nie rzucił ani jednego punktu, a Rosa odskoczyła. Przez 25 minut Start walczył z Rosą bez swojego lidera Allena, który pierwszy raz w tym sezonie został przypilnowany jak należy i wyłączony z gry. W Polpharmie nie widzę obrońcy, który mógłby powstrzymać Allena i widzę tu minimum 15 punktów lidera Startu. Na tablicy jeśli ktoś wesprze Wojdyłę i przyzwoicie zagrają bracia Diduszko to Start wygra ten mecz. Polpharma tą jedną kwartę o której piszesz zagrała z Turowem gdy mieli po 1 połowie 21 punktów w plecy. Ok, wygrali 3 kwartę 13 punktami, ale nie potrafili dojść Turowa, co więcej Turów wygrał ostatnią kwartę wysoko, czyli kiedy trzeba było grać to grał jak należy. Mam pograne od kilku dni zwycięstwo Startu po 1.7. ⛔
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
no way. Start z Rosą przez 25 minut walczył jak równy z równym. W Polpharmie nie widzę obrońcy, który mógłby powstrzymać Allena i widzę tu minimum 15 punktów lidera Startu. Na tablicy jeśli ktoś wesprze Wojdyłę i przyzwoicie zagrają bracia Diduszko to Start wygra ten mecz. Polpharma tą jedną kwartę o której piszesz zagrała z Turowem gdy mieli po 1 połowie 21 punktów w plecy. Ok, wygrali 3 kwartę 13 punktami, ale nie potrafili dojść Turowa, co więcej Turów wygrał ostatnią kwartę wysoko, czyli kiedy trzeba było grać to grał jak należy. Mam pograne od kilku dni zwycięstwo Startu po 1.7.
Jak kto walczył ? Od początku meczu nie było Allena to i nie było Startu. Tu raczej nie chodzi o obrońcę, tylko o samego Allena, bo on jak trafia to ma taką lekkość, że nawet Turkiewicz nie próbuje go ograniczać w czasem zdecydowanie za szybkich akcjach. Troszkę naciągasz, bo Start także nie potrafił dojść Rosy jakby nie patrzeć, a po kilku minutach od -5 nie było już meczu. Jeśli Allen nie zagra swojego(i nie mówię o Twoich 15pktach, bo linia na niego właściwa to jest 19.5) to o zwycięstwo Startu będzie trudno, on musi rzucać naście pktów minimum no chyba że będą wpadać trójki, bo pod koszem jest słabo, a ze strony Polphy ma kto tam poszaleć. Pomyśl na spokojnie jak to brzmi &quot;Na tablicy jeśli ktoś wesprze Wojdyłę i przyzwoicie zagrają bracia Diduszko to Start wygra ten mecz&quot; 1)Wojdyła nie jest żadną siłą ognia, to że Kutnie zebrał 15 razy ? Wpadało mu wszystko w ręce po prostu, poważnie. O &quot;bliźniakach&quot; nie ma co mówić, bo to jest wypełnienie składu. Tu jest zdecydowanie bliżej 50/50 niż sugerowane nam 67/33, choć widzę, że teraz już niemal 3.00 nie ma, to i tak nie traktujmy Startu jako zespołu zdecydowanie lepszego od kogokolwiek w tej lidze, poza Jeziorem rzecz jasna
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Przez dokładnie 24 minuty przewaga Rosy w meczu ze Startem była mniej więcej na poziomie 10 punktów. Po 24 minutach, gdy Rosa prowadziła tylko 4 punktami Start zaciął się. Meczu nie widziałem, ale skoro po 24 minutach z dobrą drużyną jaką jest Rosa, bez swojego lidera Allena, Start przegrywał tylko 4 punktami to ktoś tam musiał walczyć.
Zgadzam się co do Allena, on musi rzucać dużo i dużo trafiać żeby Start mógł myśleć o wygranej. Bez niego mecz może dla Startu wyglądać źle, wynik może być na styku, a nawet na plus dla gości. Jednak uważam, że dziś Allen zanotuje kolejny dobry rzutowy wynik i poprowadzi Start do zwycięstwa.
Co do podkoszowych. Ok, w Polpharmie ma kto poszaleć, jest Meier, jest Ravenel. W Starcie wymieniłem Wojdyłę bo notuje najwięcej zbiórek, z Rosą 10, z Toruniem, a nie z Kutnem 15. Aby myśleć o walce na tablicach z Polpharmą musi ktoś go wesprzeć bo bez tego będzie słabo.
Kto mógłby wesprzeć Allena w ataku? Billing, ale pisząc poprzedniego posta kompletnie o nim zapomniałem. Napisałem o braciach Diduszko bo kto inny? Szymański nie zagra, Czujkowski? Był dużo słabszym graczem na parkietach 1 ligowych od braci.
Mecz dwóch słabych drużyn, Startowi przewidywałem na forum przed sezonem jedno z ostatnich 3 miejsc obok Tarnobrzega i Dąbrowy. Start w żadnym meczu nie jest zdecydowanym faworytem i nie traktuje go jako zdecydowanego faworyta w tym meczu, ale grając u siebie, przeciwko Polpharmie jeśli Allen będzie dużo trafiał, ktoś wspomoże Wojdyłę w walce pod koszem z Meierem i Ravenelem to widzę wygraną Startu. Z kim jak nie ze słabą Polpharmą u siebie?
Za 5 godzin wszystko będziemy wiedzieć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom