>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2014/2015

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Szczecin - Koszalin over 151 @ 1,85⛔
Pinnacle


Ja w tym meczu poluję na over. W pierwszej kolejce oba kluby przeskoczyły tą granicę i myślę, że dziś będzie podobnie.

Koszykarze z Koszalina dobrze spisywali się zza linii 6,15m, grali ciekawą koszykówkę, co zaowocowało zdobyczą 86 punktów. Obrona przy tym nie była zbyt rewelacyjna, stracone 70 punktów.

Wilki Morskie w pierwszym meczu ulegli na wyjeździe Śląskowi 73-82, co myślę, że jest dobrym wynikiem. Dziś przed własną publicznością spora motywacja, skład mają całkiem niezły i myślę, że powalczą.

Jak dla mnie over warty gry, porzucają panowie.
 
A 54

acard2004

Użytkownik
Kurs na Toruń jest niski z prostej przyczyny: dosyć wysokie wygrane z poturbowanym Anwilem i Rosą. W drugim przypadku pewnie przesądziła słabsza dyspozycja Rosy, aniżeli jakaś magia ze strony Pierników. Toruń jest 3 w tbeli i buki niesłusznie go faworyzują.
Polpharma gra u siebie, kurs na nią jest zawyżony, jest drużyną o niebo bardziej doświadczoną no i pewnie będzie chciała wygrać po sromotnej porażce na wyjeździe z nowicjuszem z Kutna. Atutem Torunia jest jedynie osoba trenera Bogivevica, wygrywająca starcie z myślą szkoleniową Jankesa. Mimo to 3.12 na Pinnacle biorę z pocałowaniem w rękę, nie wierzę w kolejną wygraną torunian.
-----
Podobne value widze w starciu Asseco ze Szczecinem. Goście po dwóch minimalnych porażkach. Byłem blisko wytypowania ich zwycięstwa po wysokim kursie we Wrocławiu. Później jak równy z równym bili się u siebie z Koszalinem. Asseco? Wiadomo, poukładana drużyna. Tutaj może zdarzyć się wszystko, przyjezdni się nie poddadzą.
----
Żeby było śmieszniej - nie widzę w każdym z pozostałych dzisiejszych spotkań faworyci nie muszą wygrać - Trefl może spokojnie wywieźć z Koszalina 2 punkty, osoba Maskoliunasa vs młodszy kolega z parkietu - Milicic.
Wiem, że Anwil jest w rozsypce, ale jeśli zawodnikom i trenerowi zależy na poprawieniu fatalnej atmosfery to wygrają dziś w Radomiu, a kurs 6.3 zachęca. Dodatkowo może rzeczywiście Brown psuł chemię tej ekipy i teraz coś zacznie się zazębiać.
Faworyzowanie Startu do tego poziomu kursu to chyba też przesada. Siarka nie stoi na straconej pozycji.
ps. w pierwszej kolejce byłem o krok od wygrania ładnej sumy, ostatecznie skończyło się na niewielkim minusie. Także czekamy na pasmo niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
thejet 2K

thejet

Użytkownik
18/10/2014 18:00 CET
AZS Koszalin - Trefl Sopot over 152.5 ⛔ 88:60=148
1.96 (Pinnacle)
5/10

Dla mnie to niska linia przy sile ofensywnej Koszalinian. Qyntel Woods, Szymon Szewczyk, Vrbanc czy Devon Austin to świetni ofensywni gracze ze świetnym wachlarzem zagrań w ataku. Większość tych gości myśli o ofensywnie nad defensywą. W pierwszym spotkaniu Koszalin u siebie wygrał 86:70 z Asseco Prokom &quot;under teamem&quot;, który rzuca mało punktów i zamula często swoje akcje grając wolno i poukładanie. Trefl ma dwa spotkania, w których rzucił dużo punktów (67:83 z Dąbrową, 93:95 ze Śląskiem).
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
-----

Podobne value widze w starciu Asseco ze Szczecinem. Goście po dwóch minimalnych porażkach. Byłem blisko wytypowania ich zwycięstwa po wysokim kursie we Wrocławiu. Później jak równy z równym bili się u siebie z Koszalinem. Asseco? Wiadomo, poukładana drużyna. Tutaj może zdarzyć się wszystko, przyjezdni się nie poddadzą.

----
zwłaszcza z tym się zgadzam, Szczecin naprawdę z dobrej strony pokazał się na początku sezonu, a Asseco wygrało ale tylko dlatego, że Anwil jest kompletnie nie ogarnięty na razie, ten mecz to 50:50 więc handi czy wygraną gości warto zagrać, kursy spadają ale można jeszcze złapać coś sensownego.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/10/2014 20:00 CET
Slask Wroclaw - Stelmet Zielona Gora (-5)
2.00 (Pinnacle)
5/10
Stelmet w tygodniu miał bardzo słabe w EuroCup z Lokomotivem Kuban (porażka w domu 78:97). Kuban jednak w tym momencie to świetna ekipa, która gra doskonale. Zielona Góra z Turówem/Koszalinem to na ten moment w PLK poziom wyżej od innych. Śląsk dotychczas grał w lidze dwa spotkania, które wygrał, ale to były słabe obecne ekipy ze swoimi problemami - Wilki i Trefl. Myślę, że ten mecz jest dla Stelmetu szansą na odbudowanie morale i wygra wysoko pokrywając handi. Dziś przyszedł czas na sprowadzenie do parteru Śląsk Wrocław.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Tauron Basket Liga
Spotkanie: Slask Wroclaw - Zielona Góra
typ: 2
1,42
19.10 20;00
Bwin
Analiza
Dziś kończymy kolejną kolejkę w Tauron Basket Lidze, naprzeciw siebie staną wielokrotny Mistrz Polski, Slask Wroclaw i druzyna gwiazd z Zielonej Góry. Jedno jest pewne, po tym spotkaniu jedna z druzyn straci miano niepokonanych. W dwoch dotychczas rozegranych spotkaniach Slask wygrywal z Treflem Sopot i beniaminkiem ze Szczecina, natomiast Stelmet ogrywał dwóch beniaminków Start i Dąbrowę Górniczą. Sadzac po potencjale personalnym nie powinno tutaj być niespodzianki. Zielonogórzanie to zespol duzo mocniejszy personalnie, Hosley, Burtt czy reprezentanci Polski, Zamojski, Cel, Koszarek robią roznice na polskich parkietach. W ubieglym sezonie dwukrotnie wygrywal Stelmet, dzis powinno byc podobnie. Jesli tylko przyjezdni nie zlekcewaza Slaska, nie powinni miec najmniejszych problemow z odniesieniem zwyciestwa, tym bardziej, ze po rozegranych spotkaniach widać ze druzyna jest w formie, przynajmniej jak na polskie warunki.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
24/10/2014 19:00 CET
Trefl Sopot - Asseco Gdynia over 147.5
1.93 (Pinnacle) ⛔ 77:65=142
5/10

Trefl ma problem ze składem. Kilku graczy ma wirusa i nie mogło trenować w tygodniu. Nie wiadomo do końca, którzy koszykarze zagrają dzisiaj w &quot;derbowym&quot; spotkaniu z Asseco. Pamiętam gameplan Asseco na wyjazdowe spotkanie z AZS-em Koszalin. Trener Dedek chciał grać szybko, aby zajechać wiekowych zawodników AZS-u Koszalin.

Myślę, że dzisiaj będzie podobna taktyka. Trefl ma ogromny chaos w defensywie, a przy tych problemach gracze nie będą się rozumieli dobrze między sobą + problemy z wirusem = osłabienie organizmu. Dlatego nadanie dużego tempa meczu wydaje się dla Asseco dobrym pomysłem.
 
4r3k 3

4r3k

Użytkownik
Co myślicie o takich typach na sobotnie mecze:
Kutno vs Start
MÓJ TYP: 1
Rosa Radom vs Polpharma Starogard
Może odważnie ale na gości.
MÓJ TYP: 2
Jezioro Tarnobrzeg vs Dąbrowa Górnicza
Obie drużyny grają kiepsko. Stawiam jednak na gospodarzy.
MÓJ TYP: 1

ted // dopisz czemu tak typujesz a nie suche typy
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
25/10/2014 19:00 CET
Jezioro Tarnobrzeg - MKS Dabrowa Gornicza over 167
1.97 (Pinnacle) ✅ 101:109=210
5/10

Jezioro to najbardziej streetballowa drużyna w lidze. Bez trenera (Pyszniak to prezes + trener) i taktyki. Rozgrywający drużyny - Josh Miller to kieszonkowy gracz, który uwielbia szybki basket w streetballowym stylu. Miller ma dobrego partnera do tego stylu obok siebie na pozycji SG - Dominique&#39;a Johnsona. MKS Dąbrowa to słaba drużyna, która pójdzie w styl Jeziora. Zazwyczaj Siarka ma problem z dużą ilością punktów z mocnymi ekipami, ale tym razem grają z jedną z najsłabszych drużyn i będzie szansa na wrzucenie +90 punktów.

Będzie to bardzo chaotyczne spotkanie, ze słabą defensywą, złymi decyzjami i masą rzutów. Myślę, że zawodnicy z USA będą sobie wyrabiać staty punktowe w tym meczu.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Czy kurs na Koszalin nie jest trochę za wysoki? Póki co mają bardzo dobre wyniki,skład niezły a Stelmet jest trochę w dołku.
Handicap wezmę bez większego wahania,a przy dobrych wiatrach Koszalin stać na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wyniki dobre, ale z kim oni właściwie grali? Widać ewidentnie, że ten skład jeszcze nie trybi jako jedność i bardziej ciągną zespół indywidualności takie jak Q. Stelmet w lidze na pewno chce sobie poprawić humor po wpierdzielach w Eurocupie i jutro będą zmotywowani mocno, a na ligę to ich skład to kosmos.
Jak Woods, Szewczyk zagrają na swoim poziomie to może Koszalin powalczyć, ale mi się jednak wydaje, że ZG odniesie tutaj dosyć spokojne zwycięstwo, które da trochę spokoju zespołowi. Po tych klęskach w EC i przegranej ze Śląskiem, po kolejnej porażce jestem pewien, że pojawiłby się głosy nt zwolnienia trenera Adamka bądź jakiś zmian w składzie (np. skoczny muzina zamiast kangura)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Właśnie do mnie przemawiają argumenty,że Stelmet jest słaby pod koszem oraz dobrego indywidualnie meczu liderów Koszalina. Może to zbyt optymistyczne założenia ale Stelmet,który widziałem w meczu z Lokomotivem był tak tragiczny że ciężko mi przejśc obok tego typu obojętnie.
Koszalin póki co wygrał co miał wygrać,Stelmet już zanotował wpadkę więc do tego meczu przyłożą się na 100% i liczę chociaż na fajne widowisko,a kciuki będę trzymał za gości ????
 
pawros 39,9K

pawros

Użytkownik
Anwil - King Wilki [email protected] Bah⛔
Mecz drużyn zamykających tabelę ligową, co dla kibiców włocławskich jest trudne do zaakceptowania. Niestety Anwil znajduje się na równi pochyłej i wygląda to coraz gorzej, można jednak powiedzieć &quot;trzeba wygrac - jesli nie teraz to kiedy!&quot;. Włocławianie zagrają już z nowym włoskim centrem który powinien zdecydowanie wzmocnić strefę podkoszową i odciążyć Hajrica, receptą na zwycięstwo jest ograniczenie strat zespołu (makabra), co przy przyzwoitej grze skrzydłowych może dać pierwszą wygraną. Szczecinianie mają duże problemy z rotacją polskich zawodników, po rozwiązaniu kontraktu ze Sroką i kontuzją Białka posiadają tak naprawdę tylko dwóch wartościowych graczy i to przemawia na korzyść Anwilu, w zespole występują amerykanie którzy zdecydowanie grają powyżej poziomu pozostałych zawodników i ograniczenie poczynań Releforda i Barboura będzie stanowić o końcowym wyniku.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anwil 1.43 3/10 pinnacle⛔
Idealnie sie ulozyl kalendarz dla Anwilu bo z kim sie przelamac jak nie z takimi rywalami na wlasnym parkiecie. Anwil gra slabo ale nie dramatycznie. Potecjal w ataku jest, problemem sa bledy przy konstrukcjach akcji. Masa strat i oddanych piek za darmo. Skutecznosc za trzy rowniez dramatyczna. Tak to nie bedzie wygladac przez caly sezon. Ma kto w Anwilu grac, chociaz nadal uwazam, ze to marny zespol to jednak srodek tabeli powinni osiagnac a u siebie pokonanie roznych dziwnych ekip typu Polpharma Kutna Lubliny to nie powinien byc zaden problem. Nowy Wloski Center powinien wyraznie zmocnic druzyne. Skoro masa dziadow w naszej zalosnej lidze wyroznia sie to tym bardziej on powinien tylko ciekawe w jakiej jest formie i z jakim nastawieniem tu przylatuje. Generalnie bardzo solidny gracz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
thejet 2K

thejet

Użytkownik
26/10/2014 17:00 CET
Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin over 157.5
1.94 (Pinnacle) ✅ 91:79=170
5/10
Widziałem większość spotkań Stelmetu w tym sezonie i to najważniejsze dotychczas spotkanie w PLK dla tej ekipy. Zielona Góra jest w kryzysie po słabych wynikach i jeśli dzisiaj przegra może się to skończyć odejściem niektórych graczy lub trenera. AZS Koszalin ma dobry start sezonu, ale nie było jeszcze spotkań z mocnymi drużynami. Stelmet to ofensywna ekipa ze słabą defensywą. Koszalin ma wielu wiekowych graczy z dobrymi umiejętnościami ofensywnymi, ale bez drygu w obronie. To fajne spotkanie do obejrzenia, w którym wg mnie będzie +160 punktów.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Od lewej stoja: Wojciech Kobielski , Wojciech Krajewski , kapitan zespolu Roman Olszewski , Tomasz Jankowski , Henryk Wardach , Siergiej Zeludok , Igor Griszczuk! , Wojciech Pietrzak
Od lewej klecza : z nr 7 Skiba , nr5 Andrzej Czerwiski i niesetety pozostalych kleczacych nie rozpoznaje ???? , a na zdjeciu brakuje jeszcze rozgrywjacego Miroslawa Kabaly ...
Pzdr Roxanne fajne zdjecie , ale dzis Szczecin powalczy . ✅
 
maras15 5

maras15

Użytkownik
Dawno tu się nie udzielałem, ale dzisiaj postanowiłem wreszcie napisać jakąś analizę.
Anwil Włocławek - Wilki Morskie Szczecin godz. 18:00
typ - 2 1,35
bukmacher - STS
Każdy kto oglądał jakikolwiek mecz z udziałem Anwilu w tym sezonie wie, że ich gra była tragiczna. 57 strat w 3 meczach to wyczyn naprawdę trudny do pobicia. W piątek po południu gospodarze podpisali kontrakt z pierwszym w historii PLK rdzennym Włochem. Po raz pierwszy od 3 lat we Włocławku będzie wreszcie grał center z prawdziwego zdarzenia - według różnych źródeł 210-213 cm wzrostu (ostatnim tak wysokim był leniwy Edwards w sezonie 2011-12). Po meczu w Radomiu widać, że rozgrywający Litwin złapał już formę - 19 pkt (5/5 za 3), lepiej czuje się na 2, ale na 1 też umie sobie poradzić. Liczę wreszcie na lepszą grę drugiego rozgrywającego - Deonty Vaughna, który jak dotąd gra dramatycznie. Na 3 Wysocki, który gra bardzo mądrze i Simon, który gra lepsze I połowy, bo drugich nie wiadomo z jakich względów gra mniej czasu. Pod koszem Hajrić, który wreszcie będzie odciążony przez nowy nabytek, na który bardzo liczę, i który powinien wyprowadzić Anwil na właściwe tory. Raczyński z Surmaczem i Witlińskim dołożą swoje.
Co do gości ostatnio zwolnili Srokę, Białek ma kontuzję, Kikowski to już nie ten sam gość co kilka lat temu z Polpaku czy Kotwicy, na razie forma mocno wakacyjna. Najsilniejszym punktem są Amerykanie rozgrywający Releford, który zdobywa średnio 17 pkt i ma 3,7 zbiórki i 3,7 asysty oraz zadomowiony na stałe w PLK Daniell Harris, który powoli wraca do tego co prezentował w Kotwicy, czyli średnich statystyk na poziomie double-double. Jednak we dwójkę meczu nie wygrają.
Kurs niski, ale Anwil wreszcie dzisiaj się przełamię i rozpocznie swoją serię wygranych.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
BTW czy jakiś buk oferuje linie na zawodników PLK? Czy ta liga już całkiem jest zapomniana :/

Ten Deonta Vaughn to był kiedyś tak tragiczny zawodnik,że żal patrzeć było.
Ciekawe jaka będzie forma tego Włocha,prawdopodobnie będzie to kluczowa postać meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom