>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PLK 2011/2012

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
jakże ciekawie zapowiada się rozpoczynające za kilka minut spotkanie Anwil Włocławek vs ŁKS Łódź. Zapraszam do oglądania, przypomnę, że jest to drugie spotkanie pomiędzy tymi drużynami. W pierwszej kolejce wygrali łodzianie, którzy teraz są w dołku, ale kiedy się podnieść jak nie w dzisiejszym spotkaniu, przecież pokazali, że potrafią wygrać z Anwilem. Dziś chciałbym zobaczyć powtórkę z rozrywki, ale w miarę tak realnie to +23,5 pkt-a w stronę przyjezdnych może wejść
 
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Ja również zaryzykuję to handi na Koszalin. Mam dobre przeczucie względem tego meczu.
I ten underek 70,5 na ŁKS też pochwycę.
Panowie przerwa w meczu Zastalu. Myślicie, że to wyciągną? Ktoś to ogląda?
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że Polpharma to wygra. Nie może zawieść swoich kibiców po ostatnich srogich bęckach. AZS na wyjeździe jest słaby i w zasięgu, ale jeśli będzie live to pogram Polpharme dopiero przy kursi ok 1.9. Niżej nie ruszam.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nie widzę najmniejszych szans w tym meczu dla Koszalina (patrząc na to, co w tej chwili wyprawiają na parkiecie). Brakuje dynamiki, jakiejkolwiek koncepcji na grę w ataku. Mieli przestój na przełomie 1 i 2 kwarty, w wyniku czego nie zdobyli ani jednego punktu w przeciągu 5-6 minut. Polecam grać live na Polpharmę, która wydaje się być naprawdę zdeterminowana.
P.S Ten Callistus Eziukwu to jest jakiś straszny niewypał.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Tak jak pisałem wczoraj przed meczem. Złapałem 1.9, choć zaraz AZS odkskoczył na więcej i kurs był 2.2. 1.9 i też dobre, a widać że Polpharma się rozkręcą i Marcin Nowakowski, to jeden z najlepszych PG w swoim wieku. Do tego potwierdziły się moje słowa, że AZS jest słaby na wyjazdach...
Od Kamińskiego dostawał już sporo szans w Polonii Warszawa, więc załapać taktykę Kamyka będzie mu szybko.
Ma fajny przegląd boiska i jeśli będzie grał na tym poziomie przez cały swój spędzony czas na parkiecie, to na prawdę będziemy mieli z niego pożytek za kilka lat. Może nawet reprezentacja?
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Trefl Sopot - AZS Politechnika Warszawska
Typ: 1 (-16)
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10


Ciężko się pisze z pociągu, ale Trefl ma przewagę na każdej pozycji.
Szczególnie goscie nie powinni mieć odpowiedzi na zawodników na pozycji silnego skrzydłowego oraz centra.
Jeśli Trefl nie zlekceważy młodego zespołu, który jest niebezpieczny, gdy się da im więcej pola do popisu, to powinno być tutaj 20+.
Trefl dobrze ma zbilansowany skład, więc spodziewam się przewagi na tablicach po obu stronach i z tego łatwych punktów dla gospodarzy, bo AZS nie wraca tak szybko do obrony.
Powodzenia!
✅ 95:72
✅ 4.15j
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Czarni - Siarka
Typ: 1 (-7)
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10


{PLK, 18:00}

Ostatnimi czasy Siarka zaskakuje. Jednak wygrała po bardzo zaciętym meczu w Sopocie, co można uznać za prawdziwą niespodziankę.
Przed własną publicznością pokonali pewnego faworyta meczu Anwil. Anwil gra bardzo nierówno, a do tego strasznie słaba obrona przyczyniła się do ich porażki na wyjeździe.
Siarka ma cztery zwycięstwa z rzędu, więc jak na ten zespół, wystarczająco.
Jestem przekonany, że Czarni na własnej hali nie oddadzą dwóch punktów.
Obwodowi gracze Czarnych, gdy jest potrzeba, to potrafią świetnie zagrać w obronie, a to głównie na obwodzie czyha największe niebezpieczeństwo ze strony Siarki.
Jeśli podejdą zmobilizowani i nie zlekceważą rywala, to powinni łatwo uporać się z Siarką, która prowadzona jest przez filigranowego Josha Millera.
Miller, Tiller, Corbett kompletnie nie wiedzą co to jest zespołowa obrona, więc dla Stanleya Burrella i Darnell Hinsona powinno pomóc do spokojnego zwycięstwa nad ekipą Dariusza Szczubiała.

Powodzenia!
✅ 103:75
✅ 4.15j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Trefl-ŁKS
ŁKS poniżej 70,5 kurs:1.85
Trefl -22,5 kurs:2
Buk:toto-mix

Z ŁKS-u odszedł Mallett.Jest to drugi strzelec zespołu ze średnią 13,8 pkt.Zresztą odszedł do Trefla właśnie ale to nie ma dużego znaczenia dla mnie.Nie ma komu zdobywać punktów.Sulima pewnie coś rzuci,Holmes no i później ciężko szukać kogoś kto może dołożyć kilkanaście oczek.Ostatnio z Anwilem Mallett rzucił 13 a cały zespół zdobył ledwo 68.W tym spotkaniu powinien być pogrom.ŁKS nie ma atutów po swojej stronie.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Trefl-ŁKS

ŁKS poniżej 70,5 kurs:1.85
Trefl -22,5 kurs:2
Buk:toto-mix


Z ŁKS-u odszedł Mallett.Jest to drugi strzelec zespołu ze średnią 13,8 pkt.Zresztą odszedł do Trefla właśnie ale to nie ma dużego znaczenia dla mnie.Nie ma komu zdobywać punktów.Sulima pewnie coś rzuci,Holmes no i później ciężko szukać kogoś kto morze dołożyć kilkanaście oczek.Ostatnio z Anwilem Mallett rzucił 13 a cały zespół zdobył ledwo 68.W tym spotkaniu powinien być pogrom.ŁKS nie ma atutów po swojej stronie.
Czy Mallet już odszedł, z tego co słyszałem miał odejść do Trefla, ale to może po dzisiejszym meczu podpisze kontrakt, a Wy co słyszeliście?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Odszedł.Moze nawet zagra dzisiaj w Treflu.Zresztą znaczenie ma to że nie zagra w ŁKS,ale dzisiaj handicapy już są ok. 25,5.Chociaż i tak myślę że mają szansę wejść.
 
H 2

hurwicz

Użytkownik
AZS Koszalin-Kotwica under 162,5
pinnacle na ruchomej linii
2 underowe drużyny, ostatni mecz między tymi drużynami to 130 pkt...
Kotwica Kolobrzeg - AZS Koszalin 65:64(21:11,20:23,8:12,16:18)
Jeżeli znajdziecie lepszy kurs w bukach co liczą bez dogrywki to proponuje grać tam, przewidują wynik oscylujący obok remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ciekawie zapowiada się spotkanie Politechniki z Koszalinem.
Myślę,że kurs 1,3 na gości nie jest taki tragiczny.Myślę,że handi na gości 4,5 powinno spokojnie wejść po kursie 1,6.Mają kilku zawodników potrafiących zdobywać punkty,a do tego przyszedł Urlep i możliwe,że będą cały mecz starać się w obronie aby pokazać się nowemu trenerowi.
Od razu rzucił mi się w oczy under na Politechnikę 75,5.W Koszalinie jest niezły defensywny center i powinien gwarantować solidną obronę pod tablicą,a jeśli gospodarze nie będą mieli dnia na obwodzie to jest szansa underka.
Jakieś sugestie?? Mi najbliżej jest do grania handi -4,5 na gości.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zastal - Siarka 3.55 3/10 ub +7.5 5/10

Pan Restaurator, ktory lubi sie obrazac jak 12-letnie dziewczynki ma dzis nastepny problem. Brak Kirka i Rajewicz jedyny srodkowy. Uwalili z Poznaniem, LKSem, Kotwa, ostatnio ze Slaskiem. Kompletny brak formy. Expekt daje 3.10, Tobet 3.0 a ub cos odwalilo z tym kursem. Handi tez dobre 7.5 a wiekszosc bukow 5.5 tylko zeby Siarka nie zrobila tego co z Czarnymi. Ten mecz kompletnie nie wyszedl. Ciagle nie ma w skladzie Millera ale inni graja dobrze. Trzech Amerykanow i trojka naszych Karnowski Barycz i Piechowicz.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Siarka +9.5 z Kotwica 1.80 2/10

Jeszcze raz sprobuje ekipe Szczubiala. Mecz w Slupsku i Zielonej Gorze nie wyszedl. Ostatnia szansa dla Siarki. Wyzszy kurs i handi niż z lepszym Zastalem. Ostatnio zawiodl duet Piechowicz - Barycz jesli dzis bedzie podobnie to uwali Tarnobrzeg. Tych punktow bardzo brakuje. Jesli zagra Siarka na swoim poziomie to powinni przegrac nie wiecej niz 6-8 punktow. Moze pokusza sie o niespodzianke w postaci wygranej ale wtedy juz kazdy by musial zagrac na 100% mozliwosci. Kotwica nic wielkiego nie pokazuje.

Poznan powinien powalczyc z Koszalinem a Anwil z Treflem tylko tu sie ciezko na cos zdecydowac. Handi na Wloclawek tylko 5.5 jak ktos zlapie wiecej to moze pomyslec o grze na Anwil. Ciagle Trefl gra ponizej oczekiwan. Spora szansa na niespodzianke. Lekko proponuje:

Anwil 3.20 1.5/10
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Lks Lodz - Polpharma Starogard Gdanski 53:86 ⛔
Typ: 1 (regulaminowy czasie gry)
Kurs: 5.21



A to perełka na dzisiaj, aby zarobić trochę grosza przed świętami ???? Koszykarze Polpharmy mają za sobą najsłabszy mecz w obecnym sezonie. To odbiło się z pewnością na psychice koszykarzy. W miniony weekend zespół ze Starogardu sromotnie przegrał w Warszawie z Politechniką 72:92, a losy spotkania praktycznie rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, wygranej przez gospodarzy 62:28. Czy ta porażka to oznaka głębszego kryzysu, czy tylko wypadek przy pracy? To okaże się w najbliższy piątek. Jest pewne, że Polpharma to zespół będący w zasięgu ekipy ŁKS. Tym bardziej, że gospodarze zagrają przed własną publicznością. Łodzianie wygrali dotychczas tylko trzy mecze (Anwil, Zastal AZS Politechnika). Goście nie są lepsi. W bieżącym sezonie Polpharma wygrała cztery mecze - z ŁKS-em, Śląskiem Wrocław, PBG Basket Poznań i AZS Koszalin. Tylko jedno z tych zwycięstw miało miejsce w spotkaniu wyjazdowym (z PBG Basket). Ja osobiście uważam, że te dwie drużyny są na podobnym poziomie w tej chwili. A kursy wystawione na to spotkanie to jakaś paranoja. W pierwszym meczu Polpharma - ŁKS, gospodarze wprawdzie wygrali 81:76, choć po trzech kwartach prowadzili tylko 63:61 i losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w końcówce. Teraz pora na rewanż. Najskuteczniejszym graczem Polpharmy jest amerykański rzucający Tonny Weeden i na nim powinni skupić się defensorzy ŁKS. Patrząc na nazwiska w protokołach meczowych wydaje się,że &quot;Kociewskie Diabły&quot; nie powinny mieć żadnego problemu z wygraniem tego pojedynku, jednak nazwiska nie grają... ŁKS jest zmobilizowany, bo w końcu trafił na zespół z którym może powalczyć o zwycięstwo! Stawiam na zwycięstwo ŁKS w regulaminowym czasie gry.
 
D 27

doggi123

Użytkownik
radze nie grac na lks nawet z hc 10,5pkt. ogromne problemy finansowe w lodzi z tego powod klub opuscili Kirkiem Archibequem, Jermainem Mallettem i Holmesem 3 amerykanow. to jest info z ostatnich tyg. w ostatnim mecz grali krajowym skladem.
dla mnie typowy no-bet
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
radze nie grac na lks nawet z hc 10,5pkt. ogromne problemy finansowe w lodzi z tego powod klub opuscili Kirkiem Archibequem, Jermainem Mallettem i Holmesem 3 amerykanow. to jest info z ostatnich tyg. w ostatnim mecz grali krajowym skladem.
dla mnie typowy no-bet
W czas się obudziłeś. Mimo osłabień z Czarnymi (liderem) przez większość meczu grali jak równy z równym i dopiero w ostatniej kwarcie pozwolili gościom odjechać
Stawiam na zwycięstwo ŁKS w regulaminowym czasie gry.
Stawiasz czy tylko piszesz że stawiasz, żeby w razie:
a) porażki napisać: &quot;Ale zobacz jaki był kurs&quot;
b) zwycięstwa uchodzić za forumowego boga
Trzeba pamiętać o tym, ze Politechnika trafiła 14 trójek w meczu z Polpharmą i nawet 7 trójek gości nie pomogło im w nawiązaniu wyrównanej walki. Starogardzianie oddają niemal najwięcej rzutów z dystansu z całej ligi, na niezłej skuteczności, a że mają strzelców to w każdej chwili mogą odpalić i wygrać, dlatego spotkania Polpharmy lepiej sobie odpuszczać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom