>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2011/2012

Status
Zamknięty.
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
arek - Tyle, że jeśli nic nie grałeś przed meczem, to odpuść. taka moja rada
Buczak powinien zmienic zawod a Bochno w najwyzszej klasie rozgrywkowej to jakies nieporozumienie, tak samo jak jego kolega Mati Jarmak
Jarmakowicz cofnął się od kiedy zaczął stawiać na &quot;łatwe&quot; pieniądze niż na rozwój kariery, czyli grzanie ławy, albo nawet poza nią w Turowie, gdy jest Filipovski był w Turowie. Był bardzo drogim graczem. BARDZO. Ale to osobna historia. Po przejściu bodaj z Benettonu był naznaczony jako talent, ale mimo, że często był poza meczową dwunastka charakter gwiazdora posiada. U Saso Filipovskiego, gdyby chciał, to by się rozwinął jak Bochno, ale Jarkamowicz, to wolał siano, niż wylewać pot na treningach. Jednym słowem - wielki leń.
Bochno? To jest typowy zadaniowiec z dobrą obroną. Jego słabą stroną jest słaba psychika. Jak najbardziej zasługuje na PLK. Takie jest moje zdanie. Bez ataków proszę. Cieszy mnie, że ten temat ożył, bo ostatnio cisza była.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ale dziwny mecz... w pierwszych 2ch kwartach ogladałem jednym okiem bo trudno było nie usnąć.Obudzilem sie w 3Q,Turów robi szybki run Trefl nagle gra magiczna obrone i powrót.Nerwy do końca i świtny wiśnia trafia buzzera,mamy OT gdzie turów podaje treflowi zbiórki na tacy i tak sie kończy wspaniała seria zgorzelca.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Jednym meczem zmazali swoją grę z 9 poprzednich meczy... Zaryzykuję stwierdzeniem, że przegrali wygrany mecz. W dodatku stracili sporo sił, nerwów przed meczem w EC ... Gdy było kilkanaście sekund nie wiem dlaczego Turów szedł na wymianę osobistych... Zamiast dać rzucić Treflow za 3( skutecznosc w 40&#39; za 3 byla tragiczna). Gdyby nie wpadło, Trefl - musi faulować. Trafiają, próba wymuszenia faulu Trefla lub gra do końca i akcja , aby Trefl nei miał już czasu. Tutaj raczej Winnicki przyczynił się do takiej frajerskiej porażki. Turów rozegrał końcówkę jak zespół z średnim, jak nie niskim IQ zespołowym. Tragedia. Wiśnia killer. Ciekawi mnie, czy ta porażka zgotuje regres w Turowie.
 
R 0

roberto-11

Użytkownik
Basketpicksnew a jednak miales racje z postawieniem handicapu .... zawsze bezpieczniej a chociaz Tobie kupon wszedl (o ile tak faktycznie postawiles). Faktycznie - Turów przegral wygrany mecz...
Dodam tylko tyle ze mozna bylo niezle zarobic na live, bo buki szalaly - Spokojnie mozna bylo kurs na Trefl po 2.9 lapac.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
(o ile tak faktycznie postawiles).
Nie postawiłem... Spędzam nad analizowaniem meczy i pisaniem analiz sporo godzin, by tylko się bawić i marnować czas... Przepraszam za ironię, ale nie mogłem się powstrzymać.
Spokojnie mozna bylo kurs na Trefl po 2.9 lapac.
Po mecz każdy może pisać &quot;spokojnie&quot;, sory za uszczypliwości, ale jestem cięty na rozwiązłość języka osób, które udzielają się po meczu. Nie obrażaj się tylko.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Spokojnie mozna bylo kurs na Trefl po 2.9 lapac.
2.9 ? Ja przy fatalnej płynności na giełdzie oddałem Lay Turów chyba po 1,15. A Lay 1,15 na Turów daje kurs 7.67 na Trefl. (kto miał przygodę z Betfair wie o czym piszę :p) Z resztą bardzo dziwna rzecz była na giełdzie bo w trakcie pierwszej połowy ktoś kupił 1.01 na Turów. Ale mniejsza z tym.
Ja niestety grałem na zwycięstwo bez hc ale dobrze że udało mi się właśnie cześć oddać po 1,15 w trakcie tej wojny na osobiste. I skończyło się na minimalnym plusie.
Ale to co zrobił Turów to naprawdę może załamać. ???? Wiadomo ze celne trójki w ostatniej sekundzie zdarzają się dość często w koszykówce ale te zbiórki w ataku po niecelnym własnym osobistym i potem dodatkowe niewykorzystane wolne za faul... Nie udało im się wyjść na 4 pkt prowadzenia i cały czas była presja, na początku wszystkie wolne im siedziały ale potem chybili 2 czy 3 kluczowe.
A potem brak zbiórki w ost akcji regulaminowego meczu i w końcówce dogrywki.
Ogólnie można się załamać, oddali wygrany mecz. Ciekawe jak morale w drużynie po takiej &quot;wpadce&quot;. :]
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm..... nie wiem czy brać udział w tej dyskusji po meczu bo nie widzę nic w tym ciekawego. Sprawdziło się to czego się bałem. Jednak nasza rodzima liga jest cholernie przewidywalna :razz:.
Mecz średni abym nie powiedział beznadziejny. Gdy Turów prowadził już prawie +10 pomyślałem sobie że przegrają to przez rozprężenie i tak się stało. Skuteczność obydwu zespołów fatalna. Turów nie ma centra co może lecz nie musi w końcówce sezonu się odbić. Zagrywki były czytelne. Podobał mi się momentami Cel i Kickert.
Trefl nic nie zagrał oprócz tego co w tamtym sezonie czyli trójki, szczęście, waleczność i zaangażowanie. Dziś to wystarczyło na słabo dysponowany Turów który moim zdaniem był myślami już w Podgoricy.
Jeżeli tak bojaźliwie tam zagrają i z taką niekonsekwencją to aż strach pomyśleć co może się w tamtej hali stać.
Co mnie raziło :
- faul na koszarku w ostatnich sekundach 3Q (jak dobrze pamiętam).
- brak zastawienia na tablicy (to było i w tamtym roku widoczne)
- brak w pewnych momentach jasno wyrysowanej taktyki
- brak centra który dałby możliwość grania inside-outside.
- końcówka bardzo źle rozegrana przez trenera. Bezsensowne granie na wymianę osobistych skończyło się przypadkową trójką na sek przed końcem.
- dogrywka bardzo źle rozpoczęta (bez obrony)
Reasumując : sprawdził się mój scenariusz a do tego chłopaki zrobili najgorszą rzecz z możliwych. Zagrali mecz z dogrywką do tego przegrany przed najważniejszym meczem sezonu jak do tej pory.
EDIT : A ma go ? wcześniej to jakoś nie było aż tak widoczne, ale jednak luka tutaj jest. I z tym chyba również się zgodzisz. Podkoszowi Trefla byli lepsi (Turek i Burgess). Może zbyt ostro napisałem o braku centra Turowa, jednakże...
Masz rację że błędy Winnickiego się uwidoczniły. Kiedyś pisałem coś o nim jak trenerze ;-). Mają paczkę ale jeszcze nie do końca ułożoną. Co by nie pisać, mówić uważam Turów za głównego kandydata to przerwania hegemoni Prokomu.
Hm....no tak cuda ;-) a co gdyby to był 7 mecz finału ? na takie cuda klasowy zespół nie może sobie pozwolić i tego tutaj właśnie zabrakło. Wyrafinowania w końcówce. Kolejny sezon mozna rzec Winnicki nie umie ich rozgrywać (tak tak pamiętam jak oni wygrywali minimalnie, ale przypomnijcie sobie te ostatnie chaotyczne akcje Thomasa).
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Turów nie ma centra co może lecz nie musi w końcówce sezonu się odbić.
Saminie. Nie to żebym się czepiał. Piszesz, że Turów nie ma centra. Jednak, gdy pisałem o Turowie kilka razy, to napisałeś, że większość uwzględniona, a tam wyszczególniłem rolę Dallasa. Teraz nagle uważasz, że Turów nie ma centra?
Uważam, że Winnicki ma największy wpływ na porażkę, właśnie usypiając Chylińskiego oraz Dallasa na ławie, bo Chulu, choć krótko grał, to nie widać było po nim, że miał nawet minimalną kontuzję.
Dallasa wg. mnie brakowało pod tablicą, szczególnie, gdy zszedł Turek i Burgess. Na chłodno analizując, to Winnicki wg. mnie przegrał rotacją.
Cuda się zdarzają. Rzut Wiśni uważam, że to wielkie szczęście, bo równie dobrze mógłby nie trafić (nerwy). Gdybanie zostawmy na boku. Przecież do momentu tej trójki Wiśni, to Trefl miał jedną celną JEDNĄ celną na 15 albo i więcej prób... Dla mnie był bardzo ciekawy mecz. Były emocje do końca i o to chodzi przed TV oglądając mecz .
 
gen_maciek 10

gen_maciek

Użytkownik
Proponuje dzisiaj Śląsk na live bo już zaczyna powolutku. A co do Zastalu. Anwil mial juz wpadke na inauguracje z Lodzia. Takze wyjatek nie byl. Ale Zastal solidna druzyna widze tam overa 150pkt
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ciekawy mecz, dziękuje Weedenowi ze tak rzucil ten osobisty specjalnie, dzieki temu Slask handi pokrył, oba zespoły będa groźne w lidze
 
basketrulez 3

basketrulez

Użytkownik
Zacznijmy że w dzisiejszym meczu tak jak pisał przednik zabraknie Aleksandra Lichodzijewskiego(13,6) co jest bardzo mocnym osłabieniem Kotwica aktualnie zajmuje 9 miejsce a ich dzisiejszy rywal 11 statystycznie wygląda żle lecz jeżeli ktoś śledzi PLK i oglądal choć jeden ich mecz wie że żle nie jest.Kotwica wygrala 4 mecze przegrała 5 warto dodać że mecze przegrali min, z Turowem 2 pkt z Anwilem 6 pkt z Sopotedm 19 pkt z Czarnymi 11 pkt ni i z Pol. Warszawska po dogrywce i nie licząc meczu z Sopotem Kotwica Przegrała te mecze w 4 kwarcie grając przez większą część meczu ładnie i rozważnie w końcówce meczu zawsze zabrakło koncentracji by dotrzymać ten wynik.Dla mnie spokojnie ta drużyna ma szanse na PO a nawet u granie coś w nich...PBG wygrało swój mecz ostano dopiero 5 kolejek temu i bylo to z Łodzią miedzy czasie grali z Anwilem,Treflem oraz Czarnymi ale to była prawdziwa rozpierdzówa odpowiedno przegrali z różnica 23 pkt 33pkt 19pkt a w ostanim meczu nawet słaba Polpharma ograli ich 18pkt grajac na wyjdzie.PBG na wyjeździe jeszcze nie wygrali i tylko z Koszalinem toczyli jako tako bój.Tydzień temu Poznaniacy nabli nowego rozgrywające młodego Serba Nikolićia który zaliczył fatalny wytęp nie zdobywając ani jednego pkt nie zbierają ani jednej piłki tylko 2 razy asystując i aż 5 razy faulując ;] i widać ze nie będzie łatwy sezon dla niego.Sapp Harris Holmes i spółka powinni spokojnie wygrać osłabiony dziś PBG Poznań
????Kotwica Kołobrzeg - Pbg Basket Poznan+6,5 1 1,7✅
betgun
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Jak tak dalej Poznań będzie grał to więcej zwycięstw już mogą nie odnieść w tym sezonie.Dla nas to dobrze bo będzie można stawiać przeciwko nim.Wydaje mi się jednak,że ten zespół ma nieco większy potencjał,ale brakuje im ze 2 porządnych zawodników.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kulig raz zagra dobrze, raz cieniutko. Lichodzijewski w sumie gra swoje - najlepszy zawodnik PGB. Micić powoli się wypala, chyba zmęczenie daje o sobie znać. Comagić to samo. Sulowski i Smolawiński bardzo słabi. A Niksa Nikolić to chyba jakieś nieporozumienie. O zbiórkach w PBG nie będe się wypowiadać bo takowych nie ma. I tu chyba jest problem Poznania. Szkoda bo chodze na mecze i z początku wyglądało to bardzo fajnie. Wg mnie przyda się jakiś czarnoskóry (nie żebym był rasistą) zawodnik, najlepiej na pozycje Sulowskiego/Smolawińskiego bo chyba tutaj jest najsłabsze ogniwo.
 
N 0

neven_banjari

Użytkownik
Hi, I am from Croatia. I read about problems in Slupsk team and I want to know for sure, four players which are injured whould they play on Saturday against Turow?
I am here for all croatians sports, teams...
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Hi, I am from Croatia. I read about problems in Slupsk team and I want to know for sure, four players which are injured whould they play on Saturday against Turow?
I am here for all croatians sports, teams...
Probably three of them can be ready to play but it will prove. If i know something I will give info.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk
Typ: 1(-9.5)
Kurs: 1.83
Buk: bet365
Stawka: 5/10
{PLK, 19:30}

Ekipa ze Zgorzelca po dziewięciu zwycięstwach z rzędu musiał zasmakować gorycz porażki w Sopocie. Drużyna Jacka Winnickiego przegrała po bardzo zaciętej końcówce, gdzie do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Ostatni ligowy mecz, to porażka Turowa na własne życzenie.
Na kilka dni po meczu w Sopocie, Turów udał się na inauguracje EuroCup do Czarnogóry. Tutaj koszykarze zanotowali już zdecydowaną porażką, gospodarze grali doskonale w obronie. Po dwóch kwartach Turów w Podgoricy przegrywał 26:28, jednak w drugiej odsłonie w drużynie najzwyczajniej coś pękło, bo mecz przegrali różnicą aż 25 punktów.
Po takich ostatnich porażkach gospodarze dzisiejszego meczu nie mogą sobie pozwolić na ponowną. Tym bardziej, że Turów stać na o wiele lepszą grę niż w ostatnich dwóch meczach.
Kibice oczekują, że koszykarze zmażą plamę na honorze przez dwie ostatnie porażki i na własnym parkiecie będą mogli świętować zwycięstwo nad ekipą, która jasno zadeklarowała walkę o medale.
Drużyna ze Słupska od początku sezonu nie przekonuje swoim stylem gry.
Zawodzi skuteczność w ataku, ale obrona pozostawia na prawdę wiele do życzenia. Na wyjazdach Czarni tracą średnio 74 punkty.
Ostatnie dwa mecze Czarnych, to dwie porażki. Jedna na własnym parkiecie z Zastalem Zielona Góra, a druga - wyjazdowa ze Śląskiem Wrocław.
Obie ekipy grały z Turowem i poległy. Turów zdecydowanie jest mocniejszą ekipą od &#39;pogromców&#39; Czarnych z ostatnich dwóch meczy.
W drużynie ze Słupska ponownie zabraknie na parkiecie Zbigniewa Białka. Kolejny podstawowy i niezwykle ważny zawodnik w rotacji Dainiusa Adomaitisa - Krzysztof Roszyk w ciągu tygodnia więcej spędzał czasu na zniwelowaniu kontuzji niż na treningach z drużyną.
Oprócz tego na urazy narzekają Stanley Burrell oraz Mantas Cesnauskis.
Przewagą Turowa, w tym meczu jest zdecydowanie atut własnego parkietu, bo słupszczanie musieli odbyć długą podróż do Zgorzelca.
Szersza rotacja.
Podkoszowi gości, czyli. Morrison oraz Weaver są słabi w obronie, więc tutaj o sobie powinien dać znać lider Turowa - Daniel Kickert, który gra najczęściej na pozycji centra.
Dwójka wymienionych koszykarzy ze Słupska będzie miała spory problem, bo naprzeciwko nich będzie grał od pierwszych minut Dallas Lauderdale, który skutecznie powstrzymywał w Zgorzelcu takich asów pod koszem jak Corsley Edwards.
Jeśli Turów zagra na swoim poziomie, a bardzo na to liczę, bo to zespół z charakterem i ogromną wolą walki, gdzie po ostatnich dwóch porażkach muszą się przełamać i Czarni z obecnym swoim stylem gry powinni być do ogrania przez gospodarzy.
Z tych dwóch porażek koszykarze powinni wyciągnąć wnioski, z trenerem Jackiem Winnickim na czele - rotacja zawodników w meczu z Treflem nie była raczej odpowiednia.
Gospodarze jeśli narzucą swój styl gry od początku i w miarę upływu czasu powinni kontrolować tylko przebieg spotkania.
Liczę, że w końcu &quot;obudzi&quot; się David Jackson, który ostatnio prezentował się nadzwyczaj słabo. Jednak, jak wiadomo każdemu zdarzają się słabsze chwile i wahania formy. Jednak nic nie trwa wiecznie i zmobilizowany Turów przed własną publicznością powinien pokazać, że niedawny bilans 9-0 w ich wykonaniu nie był przypadkiem i że ligowe drużyny powinny podchodzić z respektem do Turowa.
Do tego potrzebna wygrana, a najlepiej w stylu, do jakiego nas Turów przyzwyczaił przed ostatnimi dwiema porażkami.
Mecz można na żywo śledzić od godziny 19:30 na antenie TVP Sport i ewentualnie dzięki temu, gdyby było zagrożone handi, kontrować w odpowiednim momencie, bo bet365 oferuje ten mecz live.
Powodzenia!
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 2 / 2(-4.5)
Kurs: 1.5 / 1.85
Buk: gamebookers
Stawka: 2x 5/10
Nie sposób inaczej zacząć analizę do tego meczu, jak od przypomnienia zwycięskiego rzutu Ronalda Moore&#39;a w ostatniej sekundzie meczu:
http://www.youtube.com/watch?v=17KxcnmJEf8

Kolejnym aspektem, który chciałbym podkreślić, to brak centra Turowa Zgorzelec – Johna Edwardsa, który w meczu z belgijską ekipą Dexia pokazał się z bardzo dobrej strony. Na prawdę zasługuje na pochwałę, bo kibice Turowa nie widzieli go tak dobrze dysponowanego od początku rozgrywek PLK. We wtorkowym meczu, w ciągu niespełna 16 minut na parkiecie zanotował 11 punktów (4/6 za dwa,3/4 za 1), dokładając do tego aż 7 zbiórek!
Kontuzja pokrzyżowała plany, widoczny był jego brak pod koszem, bo jego zmiennik w meczu – Dallas Lauderdale był bardzo powolny w obronie.

O obu zespołach pisałem już na prawdę wiele w poprzednich analizach. Za bardzo nic nowego nie można dodać.
Prócz tego, że ten mecz, może, a nawet powinien być przełomowym momentem na odbicie się od słabszej postawy koszykarzy Turowa. Nic przecież nie buduje chemii w zespole oraz nie podnosi morali w zespole, jak wygrane.
Trzeba dodać, że wtorkowe zwycięstwo nad Dexią uratowało ich przed skreśleniem o dalszą walkę w pucharach. Porażka u „siebie” z Dexią mogła ostatecznie przekreślić ich szanse na jakiekolwiek szanse o wyjście z grupy.

Polpharma po zmianie trenera, czyli pod wodzą Wojciecha Kamińskiego zanotował bilans 2-1.
Poznań – Polpharma (debiut „Kamyka” na ławce trenerskiej Polpharmy) 64:82
Polpharma – Śląsk (debiut Nigeryjczyka – Patricka Okafora (center) do Polpharmy (10 pkt + 3 zbiórki) 73:71
Zastal Zielona Góra – Polpharma 87:82

Gospodarze na przygotowanie się do meczu z Turowem mieli tydzień czasu. Teoretycznie daje, to gospodarzom przewagę. Parkiet zawsze wszystko weryfikuje.
Dlatego proponuję grać na Turów, bo presja po ostatnich trzech porażkach, wyszczególniając ogromną porażkę w Czarnogórze i jednopunktową przegraną przed własną publicznością z osłabionymi Czarnymi Słupsk zapewne musiała mieć negatywny wpływ na nastawienie zespołu.
Najlepszym komentarzem, niech będzie końcowy obrazek w zapisie wideo, który znajduje się na początku analizy, gdzie widać ogromną radość koszykarzy Turowa.

Wierzę, że ten zespół, szczęśliwym zwycięstwem nad Dexią, poczyni wielki krok do przodu, w odbudowaniu swojej formy i stylu gry, który prezentowali przed swoją pierwszą porażką w sezonie.
Do swojej formy strzeleckiej wydaje się, że powraca lider przygranicznego zespołu – Daniel Kickert.
Jego osoba w meczu z Polpharmą może zrobić różnicę, bo jestem ciekawy kogo trener gospodarzy wydeleguje do obrony Australijczyka. Do dyspozycji ma Adama Metelskiego, Amerykanina – Jeremmy Simmonsa oraz wspomnianego wcześniej Nigeryjczyka.
Pierwszy z nich dla mnie jest za wolny na nogach. Simmons, to dla mnie gracz nastawiony głównie na grę w ataku. Okafor? Zmobilizowany może najbardziej zaszkodzić Kickertowi.
Jednak Kickert jest niezwykle sprawnym zawodnikiem jak na swój wzrost. Potrafi grać zarówno tyłem jak i przodem do kosza. Potrafi wyciągać swoich obrońców na obwód, gdzie skutecznie straszy z dystansu, ale zarówno na koźle potrafi spenetrować strefę podkoszową niczym gracz obwodowy.

Oczywiście, prócz tego Turów przy braku Edwardsa ma szerokie pole manewru pod koszem, bo może zagrać wspomniany Kickert, Lauderdale, czy nawet Gabiński może skutecznie grać zarówno na pozycji silnego skrzydłowego, jak i dawać krótkie zmiany centrom.
Michael Hicks, wydaje się, że pod okiem Kamińskiego odzyskuje formę strzelecką.
Mimo słabszym dwóch meczy pod jego wodzą, to zawodnik Polpharmy, w ostatnim wyjazdowym spotkaniu, przeciwko Zastalowi zdobył aż 25 punktów. W rzutach za dwa punkty nie pomylił się ani razu, a z dystansu miał 50% skuteczności.
Mimo jego dobrej gry w ataku, jego najsłabszym elementem jest obrona.
Naprzeciw siebie będzie miał groźnych zawodników. I tutaj ponownie liczę, w końcu na pobudkę Davida Jacksona. Skoro naprzeciw siebie będzie miał zawodnika, którego jest łatwo minąć na koźle, to najwyższy czas Panie David zacząć trafiać !

Wypoczęta Polpharma. Po drugiej stronie, zespół ze znacznie szerszą ławką, gdzie nawet ostatni zawodnik w rotacji może pokrzyżować plany rywalom. Dlatego dla osób, które nie chcą ryzykować, opcja samego zwycięstwa gości z kursem 1.5 jest bardzo zachęcająca. Choć dla wielu, to niski kurs, dla mnie bardzo zachęcający do skorzystania z niego!

Kluczowe będzie również podejście trenera Jacka Winnickiego. Rozgrywający Turowa – Gustas, to gracz na 15-20 minut, nie więcej. Oby Winnicki, w końcu postawił na znacznie szybszego Moore&#39;a, a po ostatniej wygranej trener jest mu winien więcej minut, które przeciwko Polpharmie i słabym obrońcom – Weedenie i Hicksie powinien znacznie lepiej wykorzystać od szablonowego Gustasa.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Co by temat nie umknął , to napiszę, że jeśli Turów wygra, a kursy utrzymają się w graniach 1.6+ na Zastal, to będę skłonny na nich grać, bo pod koszem Kotwicy Harris będzie miał problem. Znacznie lepszy Lawal w połączeniu z Jordanem... Williamsem i wg. mnie bardziej &quot;inteligentną&quot; ekipą (Zastal) gospodarze będą mieli problem. A o dziwo Zastal na wyjazdach lepiej wypada niż przed swoją widownią.
 
K 0

kalima88

Użytkownik
Co by temat nie umknął , to napiszę, że jeśli Turów wygra, a kursy utrzymają się w graniach 1.6+ na Zastal, to będę skłonny na nich grać, bo pod koszem Kotwicy Harris będzie miał problem. Znacznie lepszy Lawal w połączeniu z Jordanem... Williamsem i wg. mnie bardziej &quot;inteligentną&quot; ekipą (Zastal) gospodarze będą mieli problem. A o dziwo Zastal na wyjazdach lepiej wypada niż przed swoją widownią.
Wiliams ma przyleciec dopiero w sobotę i trener Jankowski wstepnie powiedzial ze Jordan w Kotwicy nie zagra...
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Dziękuję za bardzo przydatne info ???? Czyli no bet ???? Takie info mi się podoba. Jeszce raz dzieki kalima, Ciekawe jakie linie w millenium dadzą na Harrisa i lawala pts+ zb... Sezon temu widziałem, że dają takie oferty, czy ktoś widział w tym sezonie h2h zawodników , pkt +as , albo pkt + zb w ziemniaku millenium? Ja wtedy przez przypadek zaszedłem, a teraz nie wiem, czy oferuję. Pomoże ktoś?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom