>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLK 2010/2011

Status
Zamknięty.
panczas 117

panczas

Użytkownik
Na szybko bo nie mam za dużo czasu przed meczem...
Wydaje mi się że dzisiaj będzie wyrównany, a jeżeli Prokom miałby wygrać wyżej to raczej w czwartek. Czarni podchodzą do tego spotkania bardzo poważnie. Do odległej o 100 km Gdyni wyjechali już wczoraj, więc przed dzisiejszym spotkaniem na pewno będą wypoczęci. To będzie mecz przede wszystkim obrony i wygra ten kto zagra lepiej w defensywie. +9,5 dla Czarnych.
Co do Vardy to może Jazvin nie jest w super dyspozycji ale w obronie z pewnością jest w stanie go zatrzymać. Są dobrymi kumplami, znają siebie wzajemnie i również Jazvin wie jak gra Varda, zna jego zagrania znakomicie i jest w stanie go dzisiaj powstrzymać.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Czarni +10.5
Kurs: 1.85
Buk: tobet
Pierwszy półfinałowy mecz fazy Play - Off.
Na początek krótki zarys historii z sezonu zasadniczego
Zwycięstwo APG w Gdyni 76:73, zwycięstwo Czarnych w Słupsku 74:71.
Niewątpliwie ogromną stratą dla Czarnych jest kontuzja Camerona Bennermana. Jednak weteran Avery William jest w stanie go zastąpić jak najbardziej. Tym bardziej, że pozycja rozgrywającego, to według mnie przewaga właśnie drużyny ze Słupska. Kluczem jest, aby grać jak najwięcej na zawodnika, którego będzie kryć Robert Witka oraz skuteczność z dystansu, bo tam Prokom ma najsłabszą obronę. Ogromny problem gospodarze będą mieli z powstrzymaniem Jerela Blassingame. Niezwykle szybki zawodnik z bardzo dobrym minięciem na koźle. Uważam, że oba zespoły pełną w pełni zmobilizowane na pierwsze spotkanie. Dlatego nie spodziewam się pogromu. Prokom ma jak dla mnie przewagę tylko pod koszem, gdzie gra Ratko Varda, choć z drugiej strony jest Jazvin - koledzy z reprezentacji.
Gdyby kontuzji przez PO nie doznał czołowy zawodnik Czarnych stawiałbym, że Prokom odpadłby w pierwszej rundzie, bo mimo wszystko Czarni, to bardziej poukładany zespół od Prokomu.
Przeszkodą będą sędziowie.
Mecz na żywo w TVP Sport od godziny 18:00.
GL
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Gdyby kontuzji przez PO nie doznał czołowy zawodnik Czarnych stawiałbym, że Prokom odpadłby w pierwszej rundzie, bo mimo wszystko Czarni, to bardziej poukładany zespół od Prokomu.
Czyli z AZSem Koszalin ?? ;) Chodziło Ci o półfinały chyba tak ?
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
tfuuu... Oczywiście chodzi o rywalizację z Czarnymi, czyli druga rundę. Wystarczy przeczytać to zdanie dokładnie i byś wiedział o co mi chodziło ????
Wg mnie to trochę zasłona dymna i już w spotkaniu z Czarnymi powinien odgrywać większą rolę, co powinno tym bardziej pomóc Asseco.
Uraz QW raczej nie umożliwi mu grania na takim poziomie jak sezon temu, a nawet zbliżonych minut na boisku. Dlatego epizody raczej dla niego.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
tfuuu... Oczywiście chodzi o rywalizację z Czarnymi, czyli druga rundę. Wystarczy przeczytać to zdanie dokładnie i byś wiedział o co mi chodziło
Steve przeczytałem i wiem o co chodziło ;)
Uraz QW raczej nie umożliwi mu grania na takim poziomie jak sezon temu, a nawet zbliżonych minut na boisku. Dlatego epizody raczej dla niego.
Epizody, ale może dłuższe niż z Koszalinem. Być może będzie bardziej wykorzystywany niż do tej pory...No, ale zobaczymy. Szczerze to nawet nie wiem jaka ma/miał kontuzje...Coś z plecami, ale co dokładniej ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samin1 524

samin1

Użytkownik
O utrzymanie: Pozostałe kolejki odwołane

Dla mnie to żenada, nie chciało się już grać bo przecież można zaoszczędzić pieniądze i olać kibiców bo przecież to i tak się nie opłaca na takim poziomie. Podobało mi się ta sytuacja z Kotwicą która miała &quot;szpital&quot; ale i tak się przecież utrzymała.

co do meczy półfinałowych ... :
Prokom oglądałem ten mecz cały i wiem jedno... kolejny mecz to kolejne dodatnie HC na Prokom ze względów kondycyjnych. Prokom gra kiepsko ale ma takie osobowości które mogą w każdym momencie odpalić. CO by nie mówić to Czarni się temu nie przeciwstawią. Mają za kiepską obronę i za krótką rotację. Brak dobrych podkoszowych to kolejny ich problem choć komentatorzy widzieli większą przewagę na pozycjach obwodowych (tylko po nazwiskach bo jak byli Czarni świeży to jeszcze się trzymali a potem nie byli wstanie przeciwstawić się machinie zarządzanej przez pseudo trenera bez wiedzy o taktyce).

kolejny półfinał przed nami i tutaj tak : Turów - Trefl. Powiem otwarcie nie widzę Turowa w finale i chyba nawet stand up przegrywają moim zdaniem. Pierwszy mecz będzie najwazniejszy i ja tutaj typuję zwycięstwo Trefla po kursie 2.50, może jakiś under choć granica już dosyć dobrze ułożona na granicy 147,5.

Poruszyłem sporo wątków...ciekawe kogo tym podrażnię do dyskusji :cool:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot --&gt; 1 - 1,50 (z dogrywką) ⛔⛔⛔ 62-76 (Unibet)
Ja jednak inaczej niż samin1 ;) Ostatni 5 mecz z Poznaniem pokazał jednak, że Turów jest silny i wszystko wskazuje na to, iż może być w finale. Poznań po prostu wybitnie Turowowi nie leży co pokazał już sezon zasadniczy. Stąd ta zacięta rywalizacja w 1wszych 3 spotkaniach. Trefl za to plan swój już wykonał. Awans do finału byłby naprawdę wielkim sukcesem, ale nie sądzę żeby się to wydarzyło. Wg mnie maks co Trefl może ugrać w tej parze to 2 zwycięstwa. Jednak jeśli już to raczej w swojej hali. Nie sądzę, żeby Turów przegrał spotkanie w swojej hali, bo na wyjazdach nie gra już tak dobrze, więc finał mógłby być zagrożony. Co do Trefla to z Anwilem nie grał dobrze. To bardziej Anwil przegrał tą rywalizację niż Sopot wygrał. Takie jakieś niemrawe były te spotkania. Dlatego nie sądzę, aby nagle Trefl przeszedł metamorfozę. Co prawda Sopocianie mogą grać na większym luzie, bo swoje już zrobili w tym sezonie, ale jednak dziś typuję Turów do wygranej. A być może i do pokrycia HC, którego linie wahają się od 4 do 5 pkt po kursach 1,80-1,90.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
A z kolei dla mnie to no bet z lekkim wskazaniem na Turów, ale tylko dlatego, że gra u siebie. Żaden zespół nie ma nad drugim wielkiej przewagi pod jakimkolwiek względem i tutaj naprawdę może się wydarzyć wszystko.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: PGE Turów
Kurs: 1.67
Buk: Ladbrokes
Stawka: 9/10
Pierwszy mecz półfinałowy w parze PGE Turów - Trefl Sopot. Mimo, że bezpośredni pojedynek obu zespołów w sezonie zasadniczym jest zdecydowanie na korzyść dzisiejszych gości, to nie waham się, aby postawić na gospodarzy. PGE Turów pokazał w ostatnim meczu, że u siebie jest piekielnie niebezpieczny i odesłał PBG Basket Poznań do domu po ostrym nokaucie.
Czwarty mecz, który odbył się w Poznaniu w ramach ćwierćfinału, to historia. W tamtym meczu Turów zagrał najsłabszy mecz w sezonie, by w następnym pokazać, że drugie miejsce po rundzie zasadniczej jest najbardziej zasłużone.
O formę Toreya Thomasa jestem spokojny. Ważne, by dostał wsparcie od Jacksona, Brkica i Wysockiego. Oprócz nich ważne będzie, aby Gabiński i Tomaszek wykonali swoją robotę jak najlepiej. Szczególnie ten drugi, by nie złapał szybkich i głupich fauli - do których ma tendencje.
Po drugiej stronie Trefl, który rozprawił się w ćwierćfinale z Anwilem. Jednak zespół z Włocławka, w tym sezonie, to tylko nazwa. Bardzo słaby sezon. Nie pomogło zwolnienie Griszczuka, ani zatrudnienie Mutapcica, choć pod wodzą tego drugiego było widać poprawę, ale nie na tyle, by awansować do półfinału.
Uważam, że największą bronią Trefla jest Dylewicz, który rządził w rywalizacji z Anwilem. Jednak w parze z Turowem nie będzie miał tak łatwo, bo będzie miał naprzeciw siebie dobrych obrońców. O Jovanovicu (Anwil) nie można nazwać go dobrym obrońcą.
Trefl jest najbardziej niebezpieczny na dystansie (Gustas, Kikowski i Waczyński). Jednak każdy gra w kratkę i nie wiadomo, w którym meczu włączy się im instynkt strzelecki.
Będzie mecz walki, najdrobniejsze błędy będą wykorzystywane przez przeciwników. Dlatego liczę, że przewaga parkietu jest tutaj ogromnym argumentem, aby grać na Turów. Trefl może być nieco pewniejszy siebie, bo w sezonie wygrał już dwa razy w lidze z Turowem oraz jeden mecz w Pucharze Polski.
Dziś pierwszy dzień Play - Off. Wszystko zaczyna się od zera.
GL
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ladbrokes się strasznie wyłamał z tym kursem. Wszyscy po 1,50-1,55 a Ladborkes 1,67...
1 połowy nie oglądałem. Wynik mnie troszkę zdziwił, ale widzę, że Turów się obudził.
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Bardzo fajny mecz jutro jak dla mnie wygra ekipa Turowa. Dziś przegrali to spotkanie przez bardzo słabą skuteczność rzutów za 3 punkty. Chyba w 2 kwarcie była taka sytuacja, że nie rzucili żadnych punktów przy 7 akcjach. Pecha miał Wysocki, który potrafi rzucić trójkę. Na jutro widzę over sądzę, że buki wystawią linie około 144-146 punktów. W pierwszych 3 minutach 4 kwarty nie wpadł żaden punkt, tak samo w ostatnich 2 minutach. Dochodzi bardzo mała ilość punktów w drugiej kwarcie gdzie skuteczność była żadna (oba zespoły w całości grały ławką). + Turów chwilę odsapnie po bojach z Anwilem
Over 145
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie potrafie zrozumieć co Was skłania do grania Turowa. Pisalam wiele razy negatywy o tej ekipie więc nikt nie zarzuci mi, że odzywam się po meczu. Sezon regularny ok ale pisalam o meczacgh slabszych, o wielu koncowkach na styk, o wygranych kiedy byly kryzysy innych druzyn. Potem jeszcze 5 meczow z Poznaniem i wielka uciecha, że przeszli. No kurde a co to sukces jakis? Walnąć Basket Poznań w PO w 1 rundzie? Pisałam, że to będzie wyrównany bój i tak było a wiele osob mowilo, że szybkie 3-0. Nic bardizje mylnego. Wiele meczow wygral Turow fartem pdoczas gdy pokolei kryzys mial Anwil, Polpharma, Czarni itd. Teraz cala przewaga z regularnego poszla sie walic już po 1 meczu. Final Sopot - Gdynia przed nami.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Final Sopot - Gdynia przed nami.
Myślę, że jako doświadczony typer tego typu stwierdzenie po 1wszym - słabym meczu Turowa i przede wszystkim słabej skuteczności - jest trochę nie na miejscu. Nie mówię, że Sopot nie awansuje, bo ma dużą szansę po wczorajszym spotkaniu, ale skreślać Turowa na pewno po 1 spotkaniu bym nie skreślał mimo wszystko. W 3 kwarcie praktycznie wyszli już na prowadzenie, ale głupie straty i słaba skuteczność przekreśliła szansę na zwycięstwo. Mimo wszystko na chwilę obecną na pewno nie stwierdziłbym, że na 100% Sopot jest w finale.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Szczerze, z reka na sercu, w jakich elementach widzisz PRZEWAGE druzyny Turowa?

Uwalaja u siebie 62:76 rzucajac przy tym niewiele ponad 60 punktow, bezradni wobec gry Dylewicza i w ogole słabo w obronie, wiecej fauli, mniej asyst, gorsza skutecznosc z gry, az 9 zbiorek mniej.

To gdzie jest przewaga Turowa jesli na wlasnym parkiecie sa gorsi w KAŻDYM elemencie? No chyba tylko straty na tym samym poziomie bo Ceranic wyrobil swoja norme a razem z Dylem to maja 7 z tym, że kto będzie Filipowi to liczyc jak taki mecz rozegrał?

Brkic gra 8 minut, wg mnie to powinien byc lider Turowa, slabiutki Kuebler prawie 22 (przy 0/5 z gry), Wysockiego katuje 35 minut chociaż za nimi seria 5 meczow a przed nimi moze drugie tyle a zapewne wiecej. Kickert sciagniety na centra rzuca wiecej za 3 niz za 2 w 22 minuty prawie notuje 2 zbiorki (!!!) a Zigeranovic gra 9 minut.

Przeciez to jest farsa...
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Owszem, lepiej napisać coś przed meczem niż po nim w takim tonie, bo forum nie jest koszykarskie,a o typach, a to zmienia zupełnie obraz twojej wypowiedzi. Wiem skąd również się wzięła twoja reakcja Roxanne, ale to wątek poboczny.
Widziałaś oba mecze w Poznaniu, że się wypowiadasz o nich? Śmiem twierdzić, że nie, więc zanim zaczniesz komentować, to proponuję poczytać o obu meczach... Poznań startował z takiego niskiego miejsca przez fatalny początek sezonu. Ta ekipa jest bardzo groźna. Myślę, że więcej złego niż dobrego robił tam Okafor ze swoją chorą głową. Jak łatwo zauważyć po jego odejściu, Poznań zaczął lepiej grać. A to już była druga połowa sezonu... Mecze wygrywa się obroną, a jak pokazał RS, to właśnie oba zespoły się spotkały polegające na obronie Poznań i Turów. Nie wiem kto uważał, że to będzie spacerek w tej rywalizacji, bo Bogicevic, to doskonale zna tą ligę i jest dobrym fachowcem. W RS miał więcej pecha, stąd niskie miejsce po RS. Śmieszy mnie, że ktoś lekceważy Poznań, bo to samo co było w Polpharmie, kto stawiał, że Majewski, Dąbrowski będą asami? Bogicevic nie buduje zespołu po nazwiskach - jako nieliczny w PLK i za to mu chwała!
Gdybyś raczyła zauważyć, to zobacz na nazwisko Stelmach! Zobacz sobie na średnie zdobycze od sezonu przeciwko ekipie Turowa, gdy grał w Kotwicy. Dylewicz zawsze brylował w PO, nawet gdy nie był liderem, to był asem. Jeszcze za czasów Filipovskiego, kto doprowadzał do nerwowych końcówek, gdy &#39;z plecaka&#39; odpalał celne trójki? Jak nie Dylewicz w Zgorzelcu w finale? Dylewicz bardzo mi się podoba w tym sezonie. Nie widzę obok niego lepszego Polaka przez pryzmat całego sezonu.
Trefl ma taką przewagę, że ma dobrych PG i zmienników na tej pozycji, bo Jackson gra tam z przymusu. Teraz wychodzi brak Koljevica, z którym się pożegnano w niezbyt miłych okolicznościach. A właśnie ta pozycja, to kluczowa. Dogonić Trefl -17 na bodaj -3, to też nie jest prosta sprawa przy ich sposobie gry. Jednak trzeba zauważyć, że wtedy obrona na Dylewiczu była skupiona i w ataku gra Trefla się za bardzo nie kleiła.
Kuebler, to dla mnie największa porażka sezonu. Strzelec, który w poprzednich sezonach miał zdobycze średnio powyżej 10 punktów w sezonie, teraz gdy ma czystą pozycję, to boi się oddać rzutu! A dawano mu szansę na pobudkę cały sezon, a on boi się rzucać...
Dragan Ceranic. Zauważyłaś jego postęp w grze? Poczynił kolosalny postęp. Nie poznaję gościa. W porównaniu z początkiem sezonu, to zupełnie inny zawodnik!
Po drugiej stronie Tomaszek... który już raczej ma w głowie rozmowy z nowym klubem... nie do pomyślenia kiedyś było, że tylko patrzał gdzie piłka leci, bo leciał zaraz za nią. Teraz albo się patrzy, albo odwraca się w drugą stronę.
Spodziewałem się, że Turów nie przejdzie do 1/2. Jednak liczyłem, że wyciągnie dwa zwycięstwa u siebie. Choć rywalizacja się nie zakończyła, to skauting Turowa musi odrobić zadanie domowe. ZALEGŁE. Dylewicz błyszczał w końcówce RS i w PO potwierdzał, a on notuje 19 punktów na luzie do przerwy... Jednak w takim tonie o meczach, to proponuję się wypowiadać przed meczem, a nie po!
Jeżeli zamierzasz po, to radzę zmienić ton, bo po meczu, to ja mogę napisać wszystko i udawać wyższość nad każdym.
Następnym razem proponuję szerzej się rozejrzeć, bo Zigeranovic od czasu przyjścia Koljevica był nawet poza 12 wyjściową, a ty wyliczasz mu 9 minut. I tak sukces, bo wolę Kickerta niż spowolnionego Zigeranovica.
Dawczan - pełna zgoda. Trefl potrafi mimo wszystko też zagrać słabszy mecz. Dlatego nie ma co dzieli skóry na niedźwiedziu.
Oba półfinały są dobre. Wielkie nieszczęście dla Czarnych, że nie gra Cameron Bennerman, bo mogliby być zaskoczeniem. Jego brak jest bardzo widoczny. Jednak jeżeli Czarni skupią się na FT i swoje dorzuci Cesnauskis, to też nie będzie spacerek dla Gdyni. Gdyby nie kontuzja Bennermena, to w finale widziałbym Czarni - Trefl / Turów. Prokom zawsze miał farta z indywidualnościami. Fart z doborem zawodników po... nazwiskach i statystykach. Będzie ciekawie w dalszym ciągu. Oby dziś Czarni napsuli krwi arce.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No i tradycyjnie nie podałes ani jednego argumentu. Piszesz tylko o rywalizacji z Poznaniem oraz atakujesz mnie a wiemy jaki jest powod. Dostales bana za spamowanie i reklame innego forum, nawet ja sie tam zarejstrowalam liczac na Twoja uczciwosc a wyszlo to co wyszlo. Cala Twoja tworczosc tutaj jest w jednym celu aby innych przeciagnac na swoje forum.

Pytanie brzmialo tak: gdzie widzicie przewage Turowa nad Treflem i czekam na odpowiedz w tym wzgledzie bo teraz taka rywalizację mamy a to o czym ja tu będe pisac to na pewno nie będize o tym decydować osoba z konkurencyjengo forum (o ile mozna mowic o konkurencji w tym przypadku).
 
K 0

kreator1980

Użytkownik
Witam!
Zaglądam na to forum już od dawna ale po tym co dziś zobaczyłem postanowiłem się zalogować. Dziś mamy mecz Prokom - Marni a Wy dyskutujecie w najlepsze o wczorajszym meczu ???? Idąc dalej tym tokiem myślenia jutro będziecie debatować o dzisiejszym meczu itd. Fajnie tylko lepiej z bukmacherskiego punktu widzenia poruszac tematy związane z bieżącymi meczami...
Ja dziś próbuje po raz kolejny Prokom. Dlaczego?
Uważam, że przy takiej intensywności gry i obronie jaką prezentuje w tej chwili Prokom, Czarni nie mają szans stąd proste błędy i okazja na łatwe punkty dla Prokomu.
Blassingame grał ostatnio 35 min przy mocnej obronie Eldridga który tym razem na pewno dostanie podobne zadanie być może na zmianę z Ewingiem lub Szubargą. Prokom ma większą rotację a w tym przypadku będzie miało to duże znaczenie. O składzie personalnym nie będę się rozpisywał.Myślę, że Prokom stać na jeszcze lepszą grę a Czarni raczej nie pokażą nic więcej choć to tylko sport ????
Reasumując: Prokom - 11,5
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Witam!
Zaglądam na to forum już od dawna ale po tym co dziś zobaczyłem postanowiłem się zalogować. Dziś mamy mecz Prokom - Marni a Wy dyskutujecie w najlepsze o wczorajszym meczu ???? Idąc dalej tym tokiem myślenia jutro będziecie debatować o dzisiejszym meczu itd. Fajnie tylko lepiej z bukmacherskiego punktu widzenia poruszac tematy związane z bieżącymi meczami...
Ja dziś próbuje po raz kolejny Prokom. Dlaczego?
Uważam, że przy takiej intensywności gry i obronie jaką prezentuje w tej chwili Prokom, Czarni nie mają szans stąd proste błędy i okazja na łatwe punkty dla Prokomu.
Blassingame grał ostatnio 35 min przy mocnej obronie Eldridga który tym razem na pewno dostanie podobne zadanie być może na zmianę z Ewingiem lub Szubargą. Prokom ma większą rotację a w tym przypadku będzie miało to duże znaczenie. O składzie personalnym nie będę się rozpisywał.Myślę, że Prokom stać na jeszcze lepszą grę a Czarni raczej nie pokażą nic więcej choć to tylko sport ????
Reasumując: Prokom - 11,5
Sam jesteś marny... Bardzo tendencyjny post.
Myślę, że w perspektywie spotkań nie z dnia na dzień a z jednodniową przerwą zmęczenie nie odegra znacznej roli. W końcu play-off to czas weteranów, a w słupskim zespole doświadczonych zawodników nie brakuje. Prokom wcale nie gra rewelacyjnie, a w pierwszym spotkaniu skuteczność rzutów z gry wyglądała podobnie z obu stron, jak zresztą wiele innych statystyk. O wysokim zwycięstwie Prokomu zdecydowała przede wszystkim żałosna dyspozycja Czarnych z linii rzutów wolnych, w przeciwnym wypadku wynik do samego końca oscylowałby wokół remisu. Tak fatalna skuteczność osobowych nie ma prawa się już więcej powtórzyć.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Panczas ma racje i jesli już coś dzis probowac to raczej handi na Czarnych, ktorzy nie zagrali zle w pierwszym meczu a 11,5 bardzo kusi. Avery na pewno zagra lepiej + poprawa z linii i mysle, że to się skonczy 6-8 punktów. Wersja optymistyczna bo ta pesymistyczna to szybki odjazd Gdyni i juz do końca pełna kontrola. Ratko grał krótko, jest przewaga na niskich pozycjach więc ogolnie bardzo trudny mecz dla Słupska ale powalcza na pewno. Oni nie maja juz nic do straceniaa nie graja zle.
 
K 0

kreator1980

Użytkownik
Sam jesteś marny... Bardzo tendencyjny post.
Myślę, że w perspektywie spotkań nie z dnia na dzień a z jednodniową przerwą zmęczenie nie odegra znacznej roli. W końcu play-off to czas weteranów, a w słupskim zespole doświadczonych zawodników nie brakuje. Prokom wcale nie gra rewelacyjnie, a w pierwszym spotkaniu skuteczność rzutów z gry wyglądała podobnie z obu stron, jak zresztą wiele innych statystyk. O wysokim zwycięstwie Prokomu zdecydowała przede wszystkim żałosna dyspozycja Czarnych z linii rzutów wolnych, w przeciwnym wypadku wynik do samego końca oscylowałby wokół remisu. Tak fatalna skuteczność osobowych nie ma prawa się już więcej powtórzyć.
A co powiesz o 14 stratach i tylko 3 przechwytach z czego one wynikały?Zgadza się Prokom nie gra jakoś rewelacyjnie ale to wystarcza, żeby taką drużynę jak Czarni ograć u siebie 15 pkt. Wiadomo, że z hc bywa różni i np w końcówce mogą odpuścić, może wpaść parę trójek. No zobaczymy na ile sił staczy Czarnym czy tak jak ostatnio na pierwszą połowę?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom