>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLK 2010/2011

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mówiąc szczerze jestem lekko zszokowany 1wszym meczem Prokomu ???? Ale tak to właśnie wyszło kombinowanie składem i 3 składy na 3 rozgrywki. Póki co widzę, że jednak Prokom tego nie ogarnia no ale może takie początki...Poki co jednak jakby nie bylo sensacja ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Czy bukmacherzy czasem dzisiaj nie przesadzili z tym kursem i handi jeśli chodzi o mecz Asseco Prokom-Polonia Azbud? Według mnie niespodzianka bo spodziewam się wyrównanego spotkania. Handi +14.5 na Wa-wę biorę w ciemno.

Prokom raczej zagra tym samym składem co w Zielonej Górze. Nie po to budowali dwa składy (polski na PLK i zagraniczny na Euroligę i VTB) aby teraz po jednej porażce się z tego wycofać. Myślę, że wszyscy w Gdyni biorą pod uwagę to jaki mają skład i nie uzyskają takiego samego bilansu w zasadniczym jak w zeszłym sezonie (chyba 24-2?). Ich głównym celem jest awans do PO. Dla takiego zespołu nie będzie większego znaczenia 1 czy 8 miejsce i przewaga parkietu. I tak mają taki skład, że nie ma chyba wątpliwości, że to super faworyt do mistrza i po zeszłym sezonie (bilans 10-0 w PO) trudno patrzeć optymistycznie na to, że ktoś z nimi tak na poważnie zawalczy.

Jak będą problemy z awansem do PO to i tak jak skończy się liga VTB to 3-4 grajków z silnego składu zagra w lidzę i ten awans uzyskają.

Buki chyba liczą na to, że Prokom po piątkowej przegranej wystawi silny skład? Nic z tych rzeczy. W sobotę już grają w Rydze z VEF. A w środę inauguracja Euroligi w Moskwie z Chimki.

Polonia dobrze zagrała z Anwilem tydzień temu bo tylko -3. A Prokom? Pewnie wygra ale w tym składzie to też nie jest drużyna, która będzie lać wszystkich po 10-20 pkt. co pokazali w spotkaniu z Zastalem. Ja nastawiam się na wyrównaną walkę i polecam granie Polonia +14.5.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja gdzies czytalem, ze byc moze wstawia jednak Browna...co to dla niego zagrac 20 minut ?? Szczerze mowiac dla mnie ten mecz jest troche zagadkowy...z 1 strony ostatnio Prokom przegral, ale z 2 poki coPLK moze olac...HC kusi, ale pewny bym nie byl...bo konkretnie olac PLK tez nie moga.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Nie oleją. I tak ten polski skład mają całkiem solidny. Może Kitzinger już zagra? Nie wiem. Tylko jak dla mnie Polonia nie jest na tyle słaba aby ich dzisiaj ograli więcej jak tymi 14 punktami nawet jak wyjdzie 2-3 grajków ze składu Euroligowego. Wa-wa ma Hinsona, Easley&#39;ego, Palmera do tego doświadczony Nana. Sam Wichniarz i utalentowany Nowakowski też coś dorzucą.
Prokom zawsze grając w poprzednich seoznach normalnym składem w lidze miał problemy właśnie z takimi średniakami, których celem jest utrzymanie w lidze. W takich meczach ciężko o motywację dla tych najlepszych grajków. Więc nawet jak Pacesas wystawi np. Browna, Jaglę albo Wilksa to oni i tak nie zagrają więcej właśnie jak te 20-25 minut i z pewnością nie na 100%.
edit: W składzie jest Ewing, Brown, Jagla, Varda i Hrycaniuk + reszta ta z piątkowego składu. Zobaczymy ile pograją te gwiazdy. Myślę, że Pacek nie będzie ich forsował. Aha w składzie nie ma Kitzingera. Chyba jednak jakaś kontuzja?
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
O matko! Ta Polonia to dzisiaj zagrała tragicznie! ???? 10/35 za 2 (29%). Prokom wygrał na deskach 46-31. Szacun dla Ewinga i Browna obaj wyrobili w ok. 25 minut gry po 20 punktów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i to jestwlasnie to o czym pisalem powyzej...Prokom w tym sezonie bedzie naprawde ciezki do stawiania bynajmniej teraz z poczatku...Moga wygrac 20 z Anwilem albo przegrac 15 z Siarka...Za duzo ludzi za duzo rozgrywek ;) A do Browna i Ewinga dochodzi nastepny z NBA...W transferach dalem link. Oby to Prokom wszystko fajnie ulozyl.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mamy finalny skład i teraz mozna tylko obserwować jak Pacman to pukłada.Podoba mi sie transfer Videnowa,oby grałtak jak w reprezentacji.Nie ma juz takiej gwiazdy jak Woods ale mimo to teraz zespół po przyjściu Videnova i Giddensa wygląda dosyć konkretnie.Pożyjemy,zobaczymy ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ???? Kotwica Kolobrzeg - Trefl Sopot
Typ: 2
Kurs: 1,60
Buk : Bet-at-home
W sobotę o godzinie 18:00 spotkają się w Kołobrzegu Trefl Sopot i Kotwica Kołobrzeg. 1wsze mecze odmienne dla tych drużyn. Trefl bardzo łatwo w przekonywującym stylu wygrał w sopocie z AZSem Koszalin 92-61. Różnica 31 pkt to w zasadzie nokaut. Natomiast Kotwica przegrała tylko 2 pkt 80-78 w Poznaniu z PBG. Wynik wydawałby się dobry, ale w Poznaniu nie grał Okafor, który przy trenerze Miliji Bogićevićowi gra bardzo dobrze. Myślę, że gdyby on zagrał Ktowica przegrałą by jeszcze wyraźniej. Warto odnotować, że w Kotwicy od tego sezonu gra Ted Scott. Jak długo czas pokaże, bo różnie z nim bywa, co nie zmienia faktu, że w 1wszym spotkaniu w 35 minut rzucił 30 pkt. I praktycznie od tego zawodnika zależy najwięcej. A Trefl znany jest z bardzo dobrej gry przeciwko takim zawodnikom. Grają twardą, dobrą obornę, w czym zasługa trenera Karlisa Muiznieksa, który zaczyna 2gi sezon pracy z Treflem. 1wszy bardzo udany. Trefl ponadto przed sezonem dokonał mocnych transferów, m.in. reprezentantów Polski - Filipa Dylewicza, Pawła Kikowskiego i Adama Waczyńskiego. Do tego Kinnard, Stefański, Hlebowicki, Gustas czy Ceranic i jawi nam się bardzo dobry team, którego celem może być ponownie walka o najlepsza 4kę. Kluczem do zwycięstwa Trefla - tak jak napisałęm wyżej - będzie zatrzymanie Scotta. Myślę, że uda sie go zatrzymać na ok. 20 pkt i Trefl wygra to spotkanie różnicą ok. 10 pkt. Co prawda Kotwica będzie się na pewno chciała przełamać, ale Trefl jest za mocny. Świadczy o tym nokaut w 1wszym meczu Koszalina różnicą 31 pkt. Warto też odnotować, że Sopocianie nie będą zmęczeni podróżą, gdyż mecz odbędzie się również na Pomorzu.
Dlatego tez myślę, że warty zagrania jest również:

???? Kotwica - Trefl (+3,5/-3,5) --&gt; 2 - 1,85

I tak samo wydaje mi się, że warty zagrania jest:
???? Zastal - Siarka --&gt; 1 - 1,20
Zastal zbudował bardzo ciekawą drużynę. Pokazał to w 1wszym meczu ogrywając Asseco :O różnicą 11 pkt. Co prawda Siarka też wygrała, ale z Polpharmą bez Okafora. Myślę, że Zastal, który ma lepszy skład u siebie spokojnie wygra z Siarką. Także możliwy również:
???? Zastal - Siarka (-9,5/+9,5) --&gt; 1 - 1,85
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Polpharma - Poznań 1,46 3/10 ⛔ Koszmar ... najpierw prawie -20 potem plus 6 i przegrali na własne życzenie...

Przyznam szczerze, że pierwsza kolejka PLK była dla mnie wyjątkowo dziwna. Nie grałam, chciałam zobaczyć jak to będzie wyglądać bo nowe składy itd. Przezyłam szok ogladając niektóre wyniki. Szczególnie zdziwila mnie porażka solidnej Polpharmy z Siarką, która jest murowanym kandydatem do spadku. Dziwne jest to, że dwie celne trójki w ciagu minuty załatwiają wygraną gospodarzom a nie ma żadnej odpowiedzi ze strony rywali. Majaąc przewage nie ma żadnej kontroli gry, dziwne. Nie chce mi sie wierzyć, że znów przegrają z jedna z najgorszych drużyn ligi. Skład Poznania w tym roku jest o wiele gorszy niż w poprzednim sezonie. Odszedł Białek, Szawarski i inni. Cała gra jest oparta w tej chwili na Stelmachu, Ticy i Millerze. Nie wiadomo co Fearsem, nie wiadomo co z Okaforem, skład uzupełnia Diduszko, Surmacz, Wiśniewski i Ochońko. Bardzo przeciętnie to wygląda łagodnie mówiąc. W 1 meczu męczarnia u siebie z Kotwicą, chyba tylko raz odskoczyli na 12 oczek i cały mecz to było 6-8 a końcówka słabiutka i wygrana 80:78. Taka gra u siebie z Kotwica to jak będzie poza własną halą z lepszyumi drużynami? Nadzieja w Poznaniu jest w tym, że drugi Amerykanin będzie grać na normlanym poziomie + Okafor. Ja optymizmu nie podzielam w tej sprawie. Polpharma ma skład bardzo dobry. 5 obcych plus Cielebąk, Metelski, Dutkiewicz i Chanas. Oporcz Dutkiewicza to reszta prezentuje sie lepiej niż krajowi Poznania (oprócz Stelmacha). Miller, Tica, Fears o ile zagra i Okafor też wyglądają gorzej niż Gruner, Hicks, Voughn, Gilmore i Archibeque. Plus własna hala, chec zmazania wtopy sprzed tygodnia, wszystko wskazuje na gospodarzy a kurs nie taki zły bo 1,46 2/10
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Kotwica Kolobrzeg - Trefl Sopot --&gt; 2 - 1,60 ⛔⛔⛔
???? Kotwica - Trefl (+3,5/-3,5) --&gt; 2 - 1,85 ⛔⛔⛔

???? Zastal - Siarka --&gt; 1 - 1,20 ✅✅✅
???? Zastal - Siarka (-9,5/+9,5) --&gt; 1 - 1,85 ✅✅✅
Oj Trefl mnie dziś kompletnie rozczarował...77-68...:;/: Coś początek sezonu nie zbyt dla Trefla udany...Z pucharów odpadli, teraz z Kotwicą przegrali...Dziwna ta porażka, bo tydzień temu walnęli Koszalin aż 30 pkt...No, ale potwierdziło się to, że jeśli nie zatrzymają Scotta to będzie ciężko i nie zatrzymali, bo w 32 minut rzucil 28 pkt...
Natomiast Zastal znokautował Siarkę 80-58. 22 pkt różnicy, więc HC spokojnie pokryte. Ciekawa ta drużyna z Zielonej Góry, zobaczymy jak to dalej będzie.
A co do Polpharmy...To nie do końca się zgodze Roxanne. Przede wszystkim odszedł z Polpharmy trener Bogacevic. Właśnie do Poznania i stworzył tam całkiem dobrą drużynę. Polpharma jest gorszą drużyną niż w tamtym sezonie, dlatego wcale takie pewne ich zwycięstwo dziś nie było. Choć jak zobaczyłem, że Okafora nadal brak to w sumie możliwy był każdy wynik, ale Bogaceviv to jednak dobry trener.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Edytuj posty a nie cytuj..każdy widzi jak Ci poszło tak czy siak.A dzisiejsza kolejka świetna,Polpharma narazie zasługuje na rozczarowanie sezonu(wiem to tylko dwie kolejki),nie wygląda to za dobrze.Trefl?Kikowski?kto to jest Kikowski?chłopak po odejściu z AZS tak jakby na nowo sie narodził z tym że teraz wygląda jak amator a nie jak zwodowiec.Dla mnie to on może już zakonczyc kariere.W tym sezonie jeszcze nie zagrał ani jednego dobrego spotkania.Trefl jest zbudowany beznadziejnie i cała patologia tego składu teraz wychodzi.Świetny mecz w Zgorzelcu,emocje do końca i wygrana Turowa.Należało im sie...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Edytuj posty a nie cytuj..każdy widzi jak Ci poszło tak czy siak.A dzisiejsza kolejka świetna,Polpharma narazie zasługuje na rozczarowanie sezonu(wiem to tylko dwie kolejki),nie wygląda to za dobrze.Trefl?Kikowski?kto to jest Kikowski?chłopak po odejściu z AZS tak jakby na nowo sie narodził z tym że teraz wygląda jak amator a nie jak zwodowiec.Dla mnie to on może już zakonczyc kariere.W tym sezonie jeszcze nie zagrał ani jednego dobrego spotkania.Trefl jest zbudowany beznadziejnie i cała patologia tego składu teraz wychodzi.Świetny mecz w Zgorzelcu,emocje do końca i wygrana Turowa.Należało im sie...
Moge edytować, ale skoro chce je skomentować ?? Przecież nie wklejam tylko edita z wynikiem, ale robie do tego komentarz.
Polpharma wcale nie jest rozczarowaniem jeśli wziąść pod uwagę kto odszedł: Okafor, Wiśniewski, Dąbrowski, Ochońko, Kulig i trener Bogacevic - wszyscy do Poznania, do tego Majewski, Weeden, czyli w zasadzie wszyscy. OK, przyszli też nowi, ale wg mnie gorsi. Polpharma z tym składem i tymi transferami i bez Bogacevica to zespół na środek tabeli co najwyżej, a na pewno nie na 1wsza 4ke jak w poprzednim sezonie.
Hmmm Kikowski moze zakonczyc kariere...No ciekawa teza ????
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk
Derby pomorza środkowego jak zwykle wzbudzają ogromne zainteresowanie w regionie. Optymizm nie opuszcza kibiców obu zespołów, lecz do niego większe powody mają kibice znad Słupi, którzy w pierwszej kolejce pokonali u siebie Turów Zgorzelec, zaś zespół AZS&#39;u wysoko poległ w Sopocie. Derby rządzą się swoimi prawami i praktycznie możliwy jest każdy rezultat. Zdecydowanie lepsi Polacy, a także bardzo dobrzy zawodnicy zza oceanu w roli faworyta stawiają zespół Czarnych, który wspierani kilkuset osobową grupą kibiców potrafi wygrywać spotkania w Koszalinie. Nie bez znaczenia jest fakt, iż na ostatnich 10 bezpośrednich pojedynków ligowych Słupszczanie wygrali 9. Za gospodarzami, oprócz oczywiście własnego parkietu przemawia fakt, iż w zespole Czarnych jest spora dziura pod koszem, ale to chyba zbyt małe atuty by jutro zwyciężyć.
Typ: 2
Kurs: 2.50 (expekt) ✅
 
B 0

baftek11

Użytkownik
Byłem w ubiegły weekend na meczu trefla z azs. Musze powiedzieć że drużyna z Koszalina miała zero pomysłu na grę. Żadnego lidera. Co prawda nie widziałem na żywo meczu czarnych z turowem ale po statach i komentarzach po meczowych w dzisiejszym meczu liderem pozostają czarni. Wczoraj Turów minimalnie wygrał z Anwilem co podkreśla fakt że czarni są mocni.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ten HC na Czarnych godny przemyślenia tylko...Czarni to drużyna wybitnie swojej hali, jak wiemy w Słupsku jest kocioł, którego chyba nie ma w żadnej innej hali ???? No i mam wrażenie, że 1wszy mecz Koszalinowi po prostu kompletnie nie wyszedł i dziś mogą zagrać dużo lepiej...Czy wygrają nie wiem...Jak dla mnie cięzko wytypować, ale jesli miałbym wybierać to wziąłbym właśnie ten HC podany przez kolegę powyżej:

???? Koszalin - Czarni (-8/+8) --&gt; 2 - 1,53 ✅✅✅
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jutro 1wsze spotkanie - derby pomorza:
1. ???? Energa - Kotwica --&gt; 1 - 1,20 ✅✅✅
Kurs niziutki, ale gdzieś do dubla tripla można dorzucić. Co prawda Kotwica dość dobrze zaczęła rozgrywki, ale Energa jeszcze lepiej. A u siebie ten team jest wyjątkowo mocny.
Natomiast jeśli chodzi o HC zaproponowane w Tobecie to mam już troszkę inne odczucia ????
2. ???? Energa - Kotwica HC(0 - 9.5) --&gt; 2 - 1,90 ✅✅✅ 9 pkt różnicy :razz:
Że wygra Energa to jestem prawie pewien :razz: ale z racji tego jak Kołobrzeg rozpoczął sezon i jak dysponowany jest Ted Scott nie wydaje mi się, żeby w derbach Pomorza Słupsk wygrał 10 pkt lub więcej. Myślę, że może to być zacięty mecz, skończony różnicą 6-9 pkt dla Słupska.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Co do tego meczu to raczej nie ma wątpliwości. Czarnym brakuje jednego solidnego gracza żeby może powalczyć nawet o medal. Za wcześnie na takie oceny, póki co to oni zaskakują najbardziej na plus. 103:75 w Koszalinie i wygrana u siebie z Turowem to bardzo dobre wyniki. Niesamowita forma Białka, rozsądny trener, zawsze u siebie - w specyficznej hali - są mocni. Kotwica to w tej chwili jeden gracz i dodatki. Scott na pewno dostanie plaster i podwojenia, reszta gra przeciętnie. Zawsze trzeba uważać na trójki Zabłockiego i na Harrisa. Przeciętnie wygląda Fisher i cała kadra po za tymi graczami. Nie sądze aby to był tak łatwy mecz jak z AZS-em ale powinni Czarni wygrać po raz trzeci. Handi na Kotwice troche na styk, ja również tak jak Dawczan uważam, że wygrają Czarni spokojnie ale nie wysoko, ile to nie mam pojęcia stawiam na 8-9 a to tylko jeden rzut od handi więc odpuszczam.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kotwica to w tej chwili jeden gracz i dodatki. Scott na pewno dostanie plaster i podwojenia, reszta gra przeciętnie. Zawsze trzeba uważać na trójki Zabłockiego i na Harrisa. Przeciętnie wygląda Fisher i cała kadra po za tymi graczami. Nie sądze aby to był tak łatwy mecz jak z AZS-em ale powinni Czarni wygrać po raz trzeci. Handi na Kotwice troche na styk, ja również tak jak Dawczan uważam, że wygrają Czarni spokojnie ale nie wysoko, ile to nie mam pojęcia stawiam na 8-9 a to tylko jeden rzut od handi więc odpuszczam.
Wiesz co no nie do końca się z Tobą zgodzę...Nie zdążyłem już przed meczem odpisać, więc zrobię to teraz...Kotwica to nie sam Scott. Najlepszy zbierający poprzedniego sezonu - Harris. W tym meczu double-double. 16 zbiórek 12 pkt. A i tak ponoć nie jest w najlepszej formie. Także wcale Kotwica to nie sam Scott, bo Harris robi strasznie dużo czarnej roboty. Poza tym drużyny trenera Szczubiała maja to do siebie, że jest 1 &quot;wariat&quot; i reszta rzemieślników. W Zniczu było podobnie - Mays. Tu jest Scott. I gra tych drużyn jest tak ułożona, że stawianie plastra tym graczom nie wiele daje. Bo wszyscy przez cały sezon wiedzieli, co robi Mays i było naprawde mało spotkań w których rzucił mniej niż 20. Ze Scottem jest identycznie. W poprzedniej kolejce też myślałem, że dostanie plastra i będzie spoko. A tego gościa przy tej taktyce poprostu nie da się pokryć, albo bardzo rzadko się to udaje. Dziś 25.
HC fartownie siadło ???? Miałaś rację - ledwo ledwo. Różnica nawet nie 1 kosza, a 1 punktu ????
Tyle tylko, że tego nie postawiłem, bo oczywiście bat-at-home daje oferty z polskiej ligi koszykówki w dniu spotkania...A wszystkie inne ligi podane pare dni przed. Uważam to za mały skandal...Bo zwykle stawiam kupon wieczorem i jeszcze nie ma kosza. Tak samo dziś. Od listopada zmieniam buka, bo jednak jakby nie było kosza lubię postawić.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Wiesz co no nie do końca się z Tobą zgodzę...Nie zdążyłem już przed meczem odpisać, więc zrobię to teraz...Kotwica to nie sam Scott. Najlepszy zbierający poprzedniego sezonu - Harris. W tym meczu double-double. 16 zbiórek 12 pkt. A i tak ponoć nie jest w najlepszej formie. Także wcale Kotwica to nie sam Scott, bo Harris robi strasznie dużo czarnej roboty. Poza tym drużyny trenera Szczubiała maja to do siebie, że jest 1 &quot;wariat&quot; i reszta rzemieślników. W Zniczu było podobnie - Mays. Tu jest Scott. I gra tych drużyn jest tak ułożona, że stawianie plastra tym graczom nie wiele daje. Bo wszyscy przez cały sezon wiedzieli, co robi Mays i było naprawde mało spotkań w których rzucił mniej niż 20. Ze Scottem jest identycznie. W poprzedniej kolejce też myślałem, że dostanie plastra i będzie spoko. A tego gościa przy tej taktyce poprostu nie da się pokryć, albo bardzo rzadko się to udaje. Dziś 25.
Scott oprócz tych 25 punktów (28 rzutów z gry) miał też 9 strat, ale dlatego, że często był podwajany, a nawet potrajany. Gdyby nie brak koncentracji i ogromna nerwowość w zespole (głównie udzielała się ona Blassingame&#39;owi) to zwycięstwo byłoby bardziej okazałe. A na podstawowego centra w Słupsku cały czas czekamy, aż wróci do treningów na pełnym obrocie po artroskopii kolana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom