>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLK 2010/2011

Status
Zamknięty.
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Dobra wiadomość dla zainteresowanych Tauron Basket Ligą - powoli rozwija się PLK TV. Transmisje internetowe miały swoją premierę w poprzednim sezonie w trakcie igrzysk w Vancouver, kiedy TVP osierociła ligę koszykarzy na trzy tygodnie, teraz TBL oglądać można i w telewizorze, i w internecie.

Zostawmy na boku jakość transmisji, która jest mierna. Zostawmy na boku fakt, że podczas meczów w TVP Sport telewidz nie ogląda żadnych infografik, ciekawostek, statystyk. Obudowa transmisji wciąż jest fatalna, oczywistego kroku do przodu nie ma.

Ale fakt, że w 5. kolejce - bardzo ciekawie zapowiadającej się kolejce - będzie można obejrzeć aż cztery z sześciu spotkań, jest budujący.

▶ http://www.plk.pl/?sub=news&amp;amp;id=7212

za cegłą
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie sądzicie, że kurs na Koszalin jest nieco przesadzony? Handi powinno być fajne...
Ja tu w ogole widze dziwne kursy...
Po 1wsze wspomniany przez Ciebie Koszalin. 4,30 to jednak duzo ???? Ale z 2 strony dla Turowa to mecz z cyklu ostatniej szansy i mam tu na mysli trenera Winnickiego :] Podobna sytuacja jak z Polpharmą. Dlatego jednak myslę, że Turów zepnie tyłki i wygra.
1,38 to tez nisko na Słupsk biorac pod uwage co Zastal wyrabia...a pewnie jeszcze spadnie to 1,30-1,28.
No i rozczarował mnie kurs na Trefl ???? Liczyłem chociaz na 1,20 :]
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja tu w ogole widze dziwne kursy...

Po 1wsze wspomniany przez Ciebie Koszalin. 4,30 to jednak duzo ???? Ale z 2 strony dla Turowa to mecz z cyklu ostatniej szansy i mam tu na mysli trenera Winnickiego :] Podobna sytuacja jak z Polpharmą. Dlatego jednak myslę, że Turów zepnie tyłki i wygra.

1,38 to tez nisko na Słupsk biorac pod uwage co Zastal wyrabia...a pewnie jeszcze spadnie to 1,30-1,28.

No i rozczarował mnie kurs na Trefl ???? Liczyłem chociaz na 1,20 :]
nie ma głupich... kandydat do medalu, wzmocniony Harringtonem, na własnym parkiecie z najsłabsza druzyną w lidzę.... handi -10 bym wział z pocałowaniem ręki... -15 tez jeszcze....tylko nie wiem jakie handi buki wystawią ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
nie ma głupich... kandydat do medalu, wzmocniony Harringtonem, na własnym parkiecie z najsłabsza druzyną w lidzę.... handi -10 bym wział z pocałowaniem ręki... -15 tez jeszcze....tylko nie wiem jakie handi buki wystawią ????
No tak kandydat do medalu, ale jednak póki co bilans taki sobie...A Siarka ostatni mecz prawie wygrała...Także liczyłem na 1,15-1,20 :] No, ale mniejsza o to. Zobaczymy HC jak piszesz, ale coś czuję, że wystawią pewnie z 16-17.
 
A 4

alex123

Użytkownik
co myslicie o meczu prokomu?w eurolidze porażka po walce,w poznaniu mecz dopeiro w niedziele popołudniu a wiec czas na regeneracje był,pojada w miare pierwszym składem?chyba powinni troche nazbierac sobie wygranych bo okres zimowy moga miec cięzki i wtedy dawać odpocząć swoim liderom,w okolicach grudnia-stycznia moga byc najwazniejsze mecze w eurolidze,a jest tez przeciez vtb,gdzie tez aspiruja do czołówki
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Turów Zgorzelec - AZS Koszalin (+8,5) 1,85 2/10 ⛔ zabrakło jednej trójki

Zdecydowanie przesadzony kurs na gości. Turów ma niezły skład ale wielkie problemy z grą taktyczną. Jak powszechnie wiadomo Jacek Winnicki nie ma autorytety wśród graczy i najczęściej jego uwagi nie trafiają do zawodników. Tak było we Wrocławiu a następnie był asystentem w Sopocie i trenerem Lotosu. Tylko praca z dziewczynami przyniosła jakiś pozytywny efekt. Ogólnie to bardzo słaby szkoleniowiec i tu widze największą lukę w Turowie. Nie wiadomo tak naprawde kto za co w tym zespole odpowiada. Czeski film. Po przegranej w domu z Polonią sytuacja w lidze staje się zła. Z Koszalinem nie gra się łatwo i trzeba grać swoją grę najdłużej jak się tylko da. Chodzi oczywiście o przestoje w grze i jeśli są długie (a w Turowie są) to praktycznie nie da się realnie odskoczyć od rywala. Może od Siarki im się uda ale Polonia, Koszalin a nawet Zastal to jednak wątpliwe. AZS po przyjściu Karola gra dobrze dobrze. Zmiażdzyli Polonie, powalczyli z Anwilem mimo, że jeszcze nie było Reesea. Wcale nie będe bardzo zaskoczona jak się okaże, że PGE Turów znów przegrał a AZS zrobi sobie bilans 2-3.Reese powienien już zagrać swoje, niezle gra Sroka i Arabas, do tego doświadczony Milicic, rewelacyjny Kinloch i Frazier. Amerykanie w super formie, skuteczność Kinlocha niesamowita a Frazier może powalczyć ze Scottem o korone króla strzleców jak dalej będzie tak grać. Problemy Turów może mieć pod koszem, GS i Kinloch to lepsi gracze niż centrzy drużyny ze Zgorzelca. Na pewno Turów będzie próbować trójek i wynik może zależeć od procentu celności za trzy ale Koszalin też umie z dystansu odpowiedzieć a przy Karolu na pewno obrona wygląda lepiej. Wiadomo, że w klubie zostaje Mirek Łopatka a doszedł jeszcze Bogavac.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czarni Słupsk - Zastal Zielona Góra 1,40 3/10 ✅



Czas na porażke Zastalu, przecież to są jakieś jaja. Czarni mocniejsi, w formie, u siebie. Zastal bez dużych mozliwości z rotacją. Najpierw Prokom II, potem przegrywali na sam koniec w Poznaniu -6 i zrobili dogrywke, którą wygrali (wielka w tym zasługa Poznania, same straty i porażka na własne życzenie), potem Siarka w domu i Trefl 72:71 bez kontroli w końcówce. Nie wierze, że wygrają z Czarnymi chociaż trzeba przyznać, że kadrowo zespół ze Słupska nie wygląda jakoś cudownie ale ogólnie mają całkiem solidną ekipe. Martwi mnie tylko pozycja 5 bo tutaj Zastal może mieć przewagą ale tak to raczej Słupsk powinien wygrać chociaż nie licze na łatwy mecz. Zastal gra ambitnie, dobrze broni i są cięzkim rywalem dla każdego.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? Czarni Słupsk - Zastal Zielona Góra --&gt; 1 - 1,40 ✅✅✅
???? Czarni Słupsk - Zastal Zielona Góra (-5,5/+5,5) --&gt; 1 - 1,80 ⛔⛔⛔
// Jednak Zastal piekielnie mocny. Słupsk tylko +2pkt. Albo i aż patrząc na przebieg meczu i że dopiero w końcówce prowadzenie i zwycięstwo.

Czarni to mistrzowie swojego parkietu. W Słupsku boi się grać każdy. Kibice tworzą tam taki kocioł, którego nie ma nigdzie indziej. Wiem, że Zastal zaskoczył już w tym sezonie wygrywając wszystkie 4 rozegrane spotkania, ale czas najwyższy na 1wszą porażkę. A gdzie jej doznać jak nie na tak gorącym terenie jak Słupsk ?? Moim zdaniem Czarni wygrają to spotkanie i dadzą radę pokryć HC zaproponowany przez Betclic - 5,5 pkt. Czarni grają bardzo fajną koszykówkę w czym zasługa debiutanta jako trenera - Adomaitisa. Stworzył swój autorski team i póki co odnosi sukcesy. A do tego wszystkiego bardzo ważny zawodnik Czarnych - Cesnauskis - dostał polskie obywatelstwo, co przy obowiązku przebywania na parkiecie Polaków jest idealną wiadomością dla Czarnych, a szczególnie dla ich trenera. Zwiększa mu się w tym momencie możliwość rotacji zagranicznymi koszykarzami. Wg mnie będzie to miało ogromny pozytywny wpływ na Czarnych. Przewiduję wygraną Czarnych różnicą ok. 7-10 pkt.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Basket Poznan-Prokom Gdynia
typ; Prokom wygra roznica 21 i wiecej punktow
6.0
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu 5 kolejki polskiej ekstralasy koszykarskiej basket poznan na wlasnym parkiecie podejmie zespol mistrza polski asseco prokom gdynia. Zawodnicy z Poznania rozegrali jak do tej pory 4 spotkania , wygrali 3 z nich . Kazde z 4 spotkan bylo bardzo wyrownane .
0/10-10 Tauron Basket Liga Siarka vs. PBG P. 75:76
23/10-10 Tauron Basket Liga PBG P. vs. Zastal 72:72
79:84 (OT)
16/10-10 Tauron Basket Liga Polpharma vs. PBG P. 78:82
09/10-10 Tauron Basket Liga PBG P. vs. Kotwica 80:78
Prokom w tym sezonie wystepuje poza polska liga i rozgrywkami euroligi rowniez w lidze zjednoczonej lidze VTB . W tym sezonie Prokom nie ma nawet chwili wytchnienia . W eurolidze prokomowi sie nie wjedzie , przegrali 3 dotychczasowe spotkania . W lidze dosyc nieoczekiwanie rowniez przegrali jedno spotkanie . Ze spotkania na spotkanie jednak sie rozkrecaja . Nikogo chyba nie trzeba przekonywac ze zespol z Gdynii to personalnie zdecydowanie najlepsza druzyna w Polsce . Sadze , ze dzis to udowodni i wygra swoje 3 spotkanie w lidze w tym sezonie .
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Basket Poznan-Prokom Gdynia typ; Prokom wygra roznica 21 i wiecej punktow 6.0
No, odwazny typ...Biorac pod uwagę, że nawet jeśli Prokom przyjedzie pełnym składem i nawet jeśli wysoko będzie prowadził - ok.13-16 pkt to zaczną wchodzić rezerwy, żeby najlepsi odpoczywali przed Vtb i Euroligą...Więc nie wydaje mi się, żeby w związku z tym Prokom wygrywał taką różnicą na tym etapie...

Ode mnie na dziś:
1. ???? Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg (-14,5/+14,5) --&gt; 1 - 1,85 ✅✅✅ // +16 pkt Trefl

Trefl póki co rozczarowywuje. Bilans 2-2. Podobnie jak Czarni - są wyjątkowo mocni w swojej hali. 2 mecze u siebie 2 zwycięstwa dość pokaźną różnicą punktową: 31 z Koszalinem i 26 z Polpharmą. Na wyjazdach minimalne porażki 6 z Kotwicą i 1 z Zastalem. Do tego 2 nowe transfery tuż przed zamknięciem okienka transferowego - Harrington (w poprzednim sezonie grał w Asseco więc nasza ligę zna) i Ljubotina. Choć tu w kwestii pokrycia HC te transfery mogą nie pomóc :grin: bo w wypadku wysokiego prowadzenia trener da pograć nowym, a Ci pewnie jeszcze nie zgrani z kolegami, no ale zobaczymy. Siarka jak już wcześniej pisałem od początku sezonu jest dla mnie głównym kandydatem do spadku. Co prawda walczą i nawet im to wychodzi, ale w przekroju całego sezonu myślę, że spadną. Na razie zagrali 1 wyjazdowy mecz i dostali łomot od Zastalu - 22 pkt. Co prawda nie grał wtedy jeszcze Taylor, który sporo wniósł do gry Siarki, ale nie zmienia to faktu, że Trefl powinien spokojnie popchnąć Siarkę różnicą ok. 20 pkt, co pozwoli pokryć HC -14,5 pkt. Kurs na samo zwycięstwo Trefla - 1,05 więc nawet nie warty zastanowienia się jeśli chodzi o typowanie.

2. ???? PBG Basket Poznań - Prokom Gdynia (+8,5/-8,5) --&gt; 2 - 2,00 ⛔⛔⛔
Tego typu nie stawiałem i pewności co do niego nie mam. Ale jeśli miałbym typować to typuję wygraną Prokomu ok 10-12 pkt. W końcu gdzies muszą zacząć wygrywać, bo póki co w eurolidze same porażki a w vtb wymęczony zwyciestwa i porażki...
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
PBG Basket Poznan - Asseco Prokom Gdynia

Typ: 1
Kurs: @4 - @4,5 (expekt i bf)
Stawka: 4/10

Opis: Wg moich informacji Prokom nie przyjedzie w pełnym składzie a co za tym idzie rosną szanse ekipy z Poznania (może będzie powtórka ze spotkania w ZG :p ) - dlatego próbuję na Gospodarzy ale nie przesadzam ze stawką.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
PBG Basket Poznan - Asseco Prokom Gdynia
Typ: 1
Kurs: @4 - @4,5 (expekt i bf)
Stawka: 4/10
Opis: Wg moich informacji Prokom nie przyjedzie w pełnym składzie a co za tym idzie rosną szanse ekipy z Poznania (może będzie powtórka ze spotkania w ZG :p ) - dlatego próbuję na Gospodarzy ale nie przesadzam ze stawką.
to że przyjedzie w niepełnym składzie to oczywista oczywistość... inna sprawa, że wystarczy żeby był np. Brown z Giddensem albo Videnovem i nie będzie co zbierać ????
No, odwazny typ...Biorac pod uwagę, że nawet jeśli Prok0om przyjedzie pełnym składem i nawet jeśli wysoko będzie prowadził - ok.13-16 pkt to zaczną wchodzić rezerwy, żeby najlepsi odpoczywali przed Vtb i Euroligą...Więc nie wydaje mi się, żeby w związku z tym Prokom wygrywał taką różnicą na tym etapie...
zauważyłem, kolega radomiak chyba wybiera najwyższy kurs z ofery na dany mecz a potem dostosowuje swoje rozumowanie do tego typu ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Basket Poznan-Prokom Gdynia typ; Prokom wygra roznica 21 i wiecej punktow 6.0
Blisko, ale w 2ga strone.
Co ten Prokom kombinuje to ja nie wiem...Zeby nie zgineli od swojej wlasnej broni...Chociaz w sumie jak wezma na maksa caly sklad do polskiej ekstraklasy to nie ma bata na porazke...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Typy Dnia

Kotwica Kołobrzeg - Turów Zgorzelec
typ: 1 (+4,5 pkt.) ✅
kurs: 1,85

Nadal nie wierze w jakość gry Turowa. Przed sezonem prezentowali się przywoicie chociaż brakowało pomysłu na gre. ROzgrywający kozłował piłke jak kiedyś Koszarek 20 sekund a potem oddawali jakieś dziwne rzuty. Jak to u Winnickiego, gra się conajmniej nie klei. Porażka z Polonią w domu i to wyrazna nie jest przypadkowa. Mecz z Koszalinem był na styk, pierwsza kwarta dla Turowa, druga dla rywali. Potem Turów odejchał na 6-7 punktów i cały czas ta przewaga się utrzymywała. Wtedy do akcji wkroczyli najsłabsi gracze ze Zgorzelca i odpadalili trójki które akurat właziły. To ustawiło mecz. Na powtórke wyczyna Bochno i Gabińskiego bym raczej nie liczyła. Chyba limit na ten rok już wykorzystali. Do tej pory krytykowałam Kotwice za złe budowanie składu ale to oczywiście nie wina koszykarzy, oni prezentują się bardzo dzielnie jak na taki marny skład. Błysnął formą Harris, coraz lepiej gra Fisher. Ostatnie dwa mecze Scotta poniżej ozekiwań i licze, że dziś będzie inaczej. Przyzwoicie gra Sarzało i Zabłocki. To troche mało ale może u siebie na Turów starczyć. Amerykanie to w zasadzie gwarancja punktów, licze na trójki Zabłockiego i chociaż niewielką pomoc Polaków. Wiadomo, że jestem zdania, iż mecze wygrywa obrona ale myśle, że w tym pojedynku może zadecydować skuteczny atak. Turów i tak wybitnie nie broni a to daje wielką szanse na rozstrzelenie się liderów Kotwy. Myślę, że Czarodzieje z wydm mają szanse dziś wygrać, mój typ bezpieczniejszy plus 4.5, przy zaciętej końcówce może się przydać, głupio jakby jeden rzut decydował o wyniku. Kotwa ma tylko jedną wygraną więc to cholernie ważny mecz. W zespole pojawił się Henderson, nie pisałam o nim wyżej bo nie sądze aby to już teraz miało wielkie znaczenie ale kto wie może to będzie dodatkowy atut. Z tego co wiem do Henderson jest juz dobrze przygotowany do tego meczu, porozumiał się z trenerem i partnerami ale nowa postac w zespole więc nie ma co oczekiwać cudów. Na pewno jest to szansa na większą rotacje i odpoczynek jak innych. Jeśli Kenneth okaże się przyzwoitym graczem to skład Kotwicy nie będzie wyglądać aż tak tragicznie. Siarka się wzmacnia, Zastal szokuje, Polpharma i Koszalin powinni więcej wygrywać więc sytuacja Kotwy robi sie dramatyczna. Dziś trzeba powalczyć.

Handi na Polonie tez nie wygląda zle, 6.5 troche mało liczyłam na 8.5 więc nie wiem czy to warto...
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Ja co kolejkę postaram się powybierać z 2 dla mnie najpewniejsze typki z PLK po analizie ale i tak gram je zazwyczaj jako single. Kursy nigdy poniżej 1.50 bo mniejszych zwyczajnie nie opłaca się grać no chyba, że ktoś preferuje taśmy dla zabawy. Ja wolę większy zysk więc single za grubo. Na dzisiaj i jutro:

Zastal-Anwil ML Zastal @2.34 Pinnacle 6/10 ✅

PBG Basket-Trefl ML PBG Basket @1.75 Expekt 7/10 ⛔


Zastal pokazuje, że jest silny. Tydzień temu myślałem, że wyjdzie niedoświadczenie i polegną wysoko w Słupsku a oni tylko -2. Anwil słabszy niż sezon temu i ogólnie słaby. Porażka w wygranym już meczu z Turowem, męczyli się z Polonią, Kotwicą i AZS-em a tydzień temu porażka ze słabą Polpharmą. W Zielonej zrobią po raz kolejny extra doping, wszystkie bilety na ten mecz już podobno wysprzedane. Czeka nas dzisiaj bardzo ciekawy mecz na tvp sport. Taki kurs z pewnością wart jest ryzyka.

Stawiam również na Poznań bo grali na świetnej skuteczności tydzień temu z Asseco Prokom. Trefl to solidny team ale na wyjazdach tracą na swojej wartości. Nie potrafią utrzymać równego tempa i poziomu gry przez 40 minut. Dlatego 2 tygodnie temu polegli w Zielonej Górze. Daję na wygraną PBG bo liczę na powtórkę skuteczności z niedzieli no bo w końcu grają u siebie co będzie ich wielkim atutem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Zastal Zielona Góra-Anwil Włocławek typ 1 @ 2.20 betsafe 5/10✅✅✅
Zastal Zielona Góra (+6,5)- Anwil Włocławek typ 1 @ 1.50 betsafe 8/10✅


Dzisiaj w Zielonej Górze dojdzie do prawdziwego HITU 6 kolejki, ponieważ Zastal zmierzy się z Anwilem. Ja gram na Zastal czemu ? Bo Anwil prezentuję się bardzo słabo. Bardzo dużo strat słaba skuteczność i wygrywa na farcie, albo przegrywa. Na pewno ich gra jest daleka od ideału. Zastal w Słupsku doznał pierwszej porażki, ponieważ przegrał na własne życzenie. Głupie przewinienie techniczne, strata i na sekundę przed końcem meczu Czarni zapewniają sobie zwycięstwo. Jedno jest pewne trzeba o tym meczu jak najszybciej zapomnieć. Jak na razie Zastal we własnej hali radzi sobie bardzo dobrze, ponieważ wygrali z Treflem, Prokomem i Siarką. Liderem w zespole Anwilu są Pluta i Jovanović, którzy pewnie będą po raz kolejny będą w swoje drużynie postaciami wiodącymi. Miller niby nie najgorzej, ale szału nie robi. Thomas po świetnym meczu przeciwko Koszalinowi po prostu nic już nie gra. Dwójka Polaków Berisha i Majewski radzą sobie poniżej oczekiwań. Choć Łukasz ma czasami przebłyski. Mnie jak na razie ta drużyna nie przekonuję. W Zielonej Górze liderem jest Chris Burgess, który radzi sobie fenomenalnie. Świetnie gra pod koszem, a potrafi też oddać celny rzut za 3 punkty. Dzisiaj spodziewam się wyniku w okolicach 20 punktów. Oprócz niego bardzo dobrze prezentuję się Walter Hodge bardzo szybki i świetnie to wykorzystuję. Dobrze rzuca za 3 punkty i liczę na grę taką jak w pierwszej połowie meczu przeciwko Czarnym. Żarko Comagić ostatnio słabiej, ale może w końcu czas się przebudzić. Trenton Marshall podobnie jak Hodge. Teraz o Polakach, którzy w Zastalu radzą sobie bardzo dobrze. Raczyński na pewno dzisiaj zagra, choć jego występ był zagrożony to sam zawodnik mówi, że czuję się bardzo dobrze. Jest on na pewno bardzo potrzebny. Chodkiewicz bardzo dobrze spisuję się w obronie. Dłoniak zaczyna grac na wysokim poziomie i oby podtrzymał to co pokazywał w dwóch ostatnich meczach. Jak na razie świetnie Zastal gra w obronie i widzę tu spore problemy Anwilu. Do tego jeśli skuteczność będzie taka jak z Czarnymi 28/40 za 2 pkt i 15/15 wolne to o zwycięstwo będę
spokojny.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
PBG Poznań-Trefl Sopot typ 1 @ 1.70 betsafe 8/10⛔

Dzisiaj odbędzie się jedno spotkanie w PLK, jednak bardzo interesujące. PBG Poznań we własnej hali zmierzy się z Treflem Sopot. Na pewno PBG po zdecydowanym zwycięstwie nad Prokomem będzie chciało pokonać jak by nie było słabszego rywal. Tym bardziej, że Trefl w meczach wyjazdowych to zupełnie inna drużyna. Jak do tej pory Trefl dwa mecze wyjazdowe i dwie porażki. Najpierw z Kotwicą 74:68, a później z Zastalem 72:71. Poznań u siebie gra przyzwoicie, ponieważ przegrał tylko z Zastalem po dogrywce, a wygrywał z Kotwicą i Prokomem. Na pewno gra PBG jest co raz lepsza i gdy tylko Okafor złapię formę to będzie ich bardzo ciężko zatrzymać. Liderem Trefla jest Filip Dylewicz, który tylko w Zielonej Górze zaliczył słabszy mecz zdobywając zaledwie 9 punktów. Mi osobiście podoba się bardzo gra Giedriusa Gustasa. Oprócz tej dwójki są jeszcze Stefański i Waczyński, którzy bardzo dobrze sobie radzą. Na koniec zostawiłem sobie perełkę czyli Dragana Ceranića, który niby ma ładną średnią meczową, jednak widziałem go na żywo i śmiać mi się chciało. Nie trafiał z takich pozycji, że szok, a do tego wolne słabo. Trefl ma bardzo mocną kadrę, jednak brakuję lidera. Niby jest nim Dylewicz, ale i jemu zdarzają się słabsze występy. W drużynie Poznańskiej Eddie Miller, który ostatnio nieco słabiej rzuca za 2 punkty, jednak wszystko nadrabia świetnymi rzutami za 3 punkty. Vladimir Tica jak na razie bardzo dobrze i mam nadzieję, że dzisiaj będzie wiodącą postacią. Liczę, że w końcu jakiś świetny występ zaliczy Okafor, który tak czarował w poprzednim sezonie. Stelmach i Wiśniewski naprawdę bardzo dobrze i są liderami w drużynie. Jak dla mnie Poznań ma bardzo mocną drużynę, ponieważ Miller, Hawkins, Tica i Okafor to świetni zawodnicy. Do tego dwójka Polaków Stelmach i Wiśniewski. Jak dla mnie jest to drużyna kompletna, która ma duże szansę na walkę o medale. Trefl słaby na wyjazdach i dzisiaj wątpię, żeby miał się przełamać. Kurs na Poznań zaskakująco duży
 
rex 144

rex

Użytkownik
PBG Poznań - Trefl Sopot TYP : 2 , kurs: 2,15 ✅✅✅ 58:66

I odrazu skomentuje analize tego chłopaka Mateo1961 co napisał post wyżej:
&quot;PBG Poznań we własnej hali zmierzy się z Treflem Sopot. Na pewno PBG po zdecydowanym zwycięstwie nad Prokomem będzie chciało pokonać jak by nie było słabszego rywal.&quot; - Po zwycięstwie nad Prokomem to oni usiądą na laurach, co innego jakby z Prokomem przegrali to dziś by się bardziej starali by nie robić jeszcze większego blamażu ale że pokonali Prokom i czują sie silniejsi to dziś podejdą lekką reką do meczu co wyjdzie na ich niekorzyść.
&quot;Tym bardziej, że Trefl w meczach wyjazdowych to zupełnie inna drużyna&quot; - I co do końca życia na meczach wyjazdowych mają przegrywać? Dziś mogą tą złą serie meczów wyjazdowych przełamać.
&quot;Liderem Trefla jest Filip Dylewicz, który tylko w Zielonej Górze zaliczył słabszy mecz zdobywając zaledwie 9 punktów, Trefl ma bardzo mocną kadrę, jednak brakuję lidera, niby jest nim Dylewicz, ale i jemu zdarzają się słabsze występy .&quot; - Widocznie miał zły dzień, może głowa go bolała albo sie nie wyspał, dziś może sie wyśpi i pokaże siebie z lepszej strony co wpłynie na zwycięstwo jego zespołu. Raz słabsze, raz lepsze, - niech dziś będzie ten lepszy jego występ, w końcu jest na to 50% szansy, albo bedzie gorszy albo lepszy - proste.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom