>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Play off PGE Ekstraligi w sezonie 2022.

Status
Zamknięty.
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Poważny buk nie zrobi. Niestety, szmaciarska ustawa z (niestety) podpisem Ministerstwa Finansów pozwala szmaciarskim firmom spod szyldu #GrajLegalnie robić co im się żywnie podoba z kursami i kuponami. O każdym kursie mogą powiedzieć, że to ich "wewnętrzny błąd". Poczekać na wynik - jeśli pasuje, to zrobić zwrot.
To samo z limitowaniem graczy o dodatnim bilansie.
Dopóki my sami nie zmienimy tego poprzez nacisk na UOKiK oraz posłów i senatorów z naszych województw,to nikt za nas tego nie zrobi. Buki nie mają w tym żadnego interesu, a skarb państwa patrzy tylko na słupki wysokości wniesionego podatku i opłat za licencje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa
Woryna poniżej 7.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.22 STS
Apator +3.5 pkt. w biegu juniorskim @2.22 STS
Świdnicki poniżej 3.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.22 STS


Wyjątkowo dziś się nie zgadzam z liniami wystawionymi przez bukmacherów. Wybrałem jednak trzy według mnie najbardziej atrakcyjne typy z fajnymi kursami.
Bet dnia dla mnie w biegu juniorskim. Liczę tu na Krzyśka Lewanowskiego, który ostatnio fajnie jeździ, do tego swój tor. Spokojnie jest w stanie dziś przywieźć przynajmniej jednego z młodzieżowców Włókniarza.
Drugi typ trochę powiązany, choć zazwyczaj unikam takich połączeń. Under Świdnickiego, który mam nadzieję lekko zachłyśnie się IMPJ. Dodatkoto Motoarena nigdy mu nie sprzyjała, moim zdaniem Mateusz się ostatnio trochę wystrzelał i dziś skończy się jego dobra seria.
Ostatni typ na jeżdżącego ostatnio w kratkę Worynę i tor w Toruniu, który również i jemu nie służy. Do tego "ciężki" numer w mocno obsadzonych biegach. Typuję tu okolice sześciu oczek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +152
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Stal Gorzów - Motor Lublin
Paluch poniżej 3.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @1.72 Betclic
Stal powyżej 2.5 podwójnych zwycięstw @2.26 Fortuna
Hansen powyżej 4.0 pkt. we wszystkich startach @1.95 Etoto


Typy z pierwszego meczu raczej będą przestrzelone, spróbuję więc cokolwiek odrobić na finale. Dwa mocne typy i jeden do dubla.
Dziś idę w kierunku Stali. Przede wszystkim na ich podwójne zwycięstwa. Uważam, że w siedmiu biegach gospodarze mają szanse na podwójną wygraną i liczę, że chociaż trzykrotnie tak się właśnie stanie. Czterech bardzo mocnych seniorów, którzy jadą w parze na własnym torze mogą wygrać z każdym w tej lidze.
Solidnie jeździ Hansen, może nie ma najwyższych średnich, ale wozi naprawdę ważne punkty i wcale nie odstaje mocno od czołówki. Niezła do grania linia z racji, iż mecz w Gorzowie, a Patrick na pewno mocno podbudowany półfinałem w którym był małym bohaterem, mimo że wynik punktowy na to nie wskazywał. Widać, że dobrze czuje się w Gorzowie i myślę, że dziś zrobi wszystko, aby zaliczyć solidny występ.
Stawiam również na słabszy występ Palucha, choć chyba trzy oczka to nie będzie zły wynik patrząc na juniorów Motoru. Objedzie pewnie swojego kolegę z drużyny, jednak poza tym dodatkowe dwa oczka o maks na co będzie go dziś stać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1196
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tu nie chodzilo o to by wyczekać jeszcze lepsze kursy przed rewanżem bo różnie to mogło się potoczyć.

Natomiast jak masz zdarzenie dwudrogowe gdzie na jednych daja 2.3 w fortunie a na drugich 4.0 w sts to chodziło o pokazanie możliwości
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dubel

1 Miejsce w 1 lidze - Falubaz Zielona Góra
1 Miejsce w Ekstralidze - Motor Lublin

forbet Nie do wiary. I to przy tak słabym Musielaku. No coż kupon nie siadł a pewnie będzie zielony stolik
Kurs 3.85

Zwlekałem do rozpoczęcia sec bo w sts było 2.7 na Lublin, jednak po Secu już kursy nie wróciły. Dlaczego zwlekałem o tym potem

Na tapet biorę 1 ligę. Dla mnie to najbardziej pewne wydarzenie z tych dwóch. Czytając i słuchając między wierszami to Krosno jeszcze nie teraz, wiadomo że swoją postawę medialną mają przeciwna, ale dziennikarze muszą coś powiedzieć. Stadion w Krośnie to nie Ostrów gdzie ogarnie się go przez zimę kto był ten wie, że tylko Rawicz czy Tarnów może się z nimi równać. Jednak może się okazać że wygrają ale nie dostaną licencji. Jednak według mnie sportowo Falubaz jest 9 drużyną w Polsce. Falubaz nabrał wiatru w żagle. Co dmuchnęło? Nie było żadnego orkanu, ale pojawiła się monstrualna postać z Teksańskiej Masakry Piłą Łańcuchową, którzy zaskoczył wszystkich. I nie ma się co dziwić jak ktoś po okolicy biega z piłą tak i oni zaskoczyli wszystkich jadąc z piłą po torze. Oni nie wygrali z Bydgoszczą oni ją przepraszam za wyrażenie ro****li. I to wtedy gdy nikt się nie spodziewał, gdy na Z.G wieszano psy i wskazywano długoletnią banicję w 1 lidze. Zespół podniósł się i jedzie jak z nut. Fricke pokazuję, że 1 liga to nie na jego cierpliwość bo ileż można wygrywać? Główne ogniwo lider przez duże L. Największy klucz w układance to Rohan, który obudził się jak Feniks i wprowadził Falubaz do finału. Następnie pojechali do Krosna gdzie powyższa dwójka uratowała im mecz, utrzymała na plecach ciśnienie i pozwoliła marzyć wygraniu dwumeczu. W tamtym meczu z 40 zdobytych punktów w/w zdobyli 28. I tu można się zapytać czy to nie obawa przed rewanżem? Według mnie nie, bo jak dla mnie przy dość trafnym założeniu ze Max i Rohan ten wynik powtórzą to doparowi jak Buczek i Protas już tak koszmarnie jak na ich możliwości nie pojadą. A jak Protas mimo to tak zrobi? bo on najbardziej wygląda słabo i tak pojedzie? Co wtedy? Wtedy jest Tonder, który u siebie potrafi pokonać każdego. Kuleję juniorka, ale Borowiak pokazał, że trzeba się z nim liczyć. choćby w meczu z Bydgoszczą. Więc tu duża obawa. Ale liczę się ze słabszymi juniorami i niwelowanie strat seniorami. Po drugiej stronie, jak wspomniałem bardzo silna para juniorów, gdzie Krzysio Sadurski się fajnie rozkręcił. Kapitalny Waszek, tylko czy to przypadkiem nie jest zawodnik własnego toru z ustawionym motorem na start w Krośnie jako startowiec? No właśnie chyba tak, i obawiam się ze to będzie słabsze ogniwo. Szczepaniak zna moją opinię o nim bo nie raz tutaj pisałem. Zawodnik do 10 pkt zazwyczaj u siebie, stabilna druga linia, która jedzie to co ma jechać. Jednak pewnego pułapu nie przeskoczy, a i sam meczu nie wygra. I zdziwię się jeśli będzie lepszy od Buczka. Ciekawa rywalizacja na u24 Kwiech z Rew. Tu tylko z uwagi na tor stawiam że Kvech jest lepszy. Tym bardziej że śmiem wątpić czy Rew kiedykolwiek był w Zielonej Górze na rynku a co dopiero w okolicach cmentarza. Na deser zostawiam liderów wilków, którzy może jak dla mnie sa bez wyrazu. Lebiediew Nie patrzę w tym meczu na wyniki SEC bo pomimo że zarówno Milik jak i Lebiediew pojechali dno (jednak zastanawiające jest że Wacek u siebie na torze startowym pojechał koszmarnie) to myślę, że Andrzej miał to głęboko w tyle. Jednak w 1 meczu robi 10 niby ok tylko wygrywa jedne bieg pokonując jak dla niego ogórków a przegrywał z Frikiem i ROhanem czyli tam gdzie miał robić punkty nie robił ich. Ponadto w głowie świta mi jego wywiad jakoś niedawno w tv gdzie poirytowany mówił, że nie zna przyczyny że sprzęt nie idzie jakby chciał. No i Toffik, który wygląda jakby już zakończył w sezon w Polsce i wszystkie motory spakował do warsztatu w Łodzi? (chyba w Łodzi) no bo jedzie jak nie on zrobić u siebie 6 przegrywając z liderami z.g i drugiej a nawet trzeciej linii to dość słabo. Jazda jakby bez ciśnienia bo gdyby on z Andrzjeem pojechali jak trzeba i jak przystało na swoim torze u liderów to dziś pisałbym analizę pod kurs około 6 :) Reasumując Falubaz z kibicami Falubaz na fali bierze dziś wszystko nie czeka na zielony stół. Ma do tego możliwości ma do tego rezerwę nie ma do tego juniorów ale Ci mogą nie odegrać tak kluczowej roli jak..................



w drugim moim meczu czyli mały finał w najnudniejszej i najbardziej przereklamowanej lidze świata. Dla mnie postawa Cierniaka jak i Lamparta w tym meczu to klucz. Młody Mateusz jedzie ostatnio bajkę z tonu spuścił trochę Wiktor ale spodziewam się petardy w ich wykonaniu od 2 biegu. Będzie on ważny bo tu musi być 5-1 w mecz Lublin musi wejść ostro bo potem odrabiać stratę będzie bardzo trudno. Zresztą Lublin wie że ustawia sobie z reguły mecze 2 wyścigiem. i potem karci. Tak i jutro widzę to tak, że Lublin zdobywa złoto. Czemu nie zagrałem wczoraj przed 19 po 2.7? Bo chciałem zobaczyć M.M i jak pokazał po kontuzji śladu nie ma. Wygrywa rundę blokuję innych dla Madsena no niech żyję król bo wrócił król Lublina. Zanim przejdę dalej chcę spojrzeć dlaczego Gorzów tak wysoko wygrał? bo: a M.M zrobił przy kontuzji 4 pkt bo Lampart zrobił 2 punkty bo Hampel z Drabolem razem zrobili 9. bo Hansien zrobił 6 a Woźniak 11 To tak w skrócie. Teraz trzeba na toi spojrzeć po lubelsku - M.M zrobi nie 4 a bliżej mu do 14. Tutaj według mojej analizy musi pokonywać liderów Stali to jest klucz by nie dać wygrywać Martinowi i Bartkowi. wiadomo zadanie koszmarnie trudne, i Mikkel nie musi tak robić w każdym biegu ale w miarę możliwości ich neutralizować. Lampart u siebie pomimo zniżki formy powinien zrobić co najmniej drugie tyle co w Gorzowie. Do tego duet Hampel Drabik jak mam ich już w pakiecie licze na 12-13 pkt. Z naciskiem na Hampela na jego doświadczenie i starty bo u Drabika syndrom taty im więcej biegów tym pary w łapach coraz mniej. Jednak Drabik nie jest tak ważnym ognieniem jak juniorzy M.M Hampel i Kubera. jeśli oni pojadą kapitalnie Drabik może sobie wlewać szampana dożylnie. Teraz punkty Gorzowa. no nie ma szans no nie ma opcji aby Hansen zrobił 6 w Lublinie w takiej stawce na obcym torze. Tu przewiduję słaby punkt i osłabienie formacji u24 wręcz jej obnażenie. I kluczowa dla mnie postać Szymona, który mam ogromną nadzieję nie pojedzie ponad 8-9 pkt. Bo jeśli trójka liderów Vacek Bartek Szymon będzie niełapana Lublin musi czekać na mistrza jeszcze rok. Jeśli zawali Woźniak to będzie ciekawie i mistrza poznamy koło 14-15 wyścigu. Osobiście twierdze bez liczb bez pisania a bo ten pojechał tak a tamten tak że po prostu Motor jest silniejszy, że ma juniorów ma zdrowego lidera i kapitalnego rezerwowego. ma sój tor pod plandeką ale dalej swój. No i ma kibiców za plecami. Co ma Gorzów? Przy juniorach Motoru Gorzów nie ma juniorów nie ma u24 a ma jednego snajpera na którego barkach stawiane jest wszystko Jak snajperowi bardzo pomogą Szymek i Martin to mają złoto jeśli nie to nie mają czego w Lublinie szukać..

Motor Lublin DMP 2022

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Musielak under 8,5 pkt @1,67 betfan

Idę w finale w under Tobiasza Musielaka. W pierwszym meczu na domowym torze zdobył on tylko 6 punktów. Toffik od dłuższego czasu zawodzi, a dziś o punkty będzie bardzo ciężko. W każdym wyścigu dziś Musielak ma bardzo trudnych rywali. Na innych bukmacherach linia na niego wynosi 6,5 i jest ona prawidłowa. Nie widzę, żeby tutaj Tobiasz zdobył 9 punktów.
 
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Dubel

1 Miejsce w 1 lidze - Falubaz Zielona Góra
1 Miejsce w Ekstralidze - Motor Lublin

forbet
Kurs 3.85

Zwlekałem do rozpoczęcia sec bo w sts było 2.7 na Lublin, jednak po Secu już kursy nie wróciły. Dlaczego zwlekałem o tym potem

Na tapet jednak zacznę od 1 ligi. Dla mnie to najbardziej pewne wydarzenie. Czytając i słuchając między wierszami to Krosno jeszcze nie teraz, wiadomo że swoją postawę medialną mają przeciwna, ale dziennikarze muszą coś pisać. Stadion w Krośnie to nie Ostrów gdzie ogarnie się go przez zimę kto był ten wie, że tylko Rawicz czy Tarnów może się z nimi równać. Jednak to nie takie proste bo wygrać ligę mogą a nie dostać licencji więc skupiamy się na aspekcie sportowym. Falubaz nabrał wiatru w żagle. Co dmuchnęło? Nie było żadnego orkanu, ale pojawiła się monstrualna postać z Teksańskiej Masakry Piłą Łańcuchową, którzy zaskoczył wszystkich i nie ma się co dziwić jak ktoś po okolicy biega z piłą tak i oni zaskoczyli wszystkich jadąc z piłą po torze. Oni nie wygrali z Bydgoszczą oni ją przepraszam za wyrażenie. I to wtedy gdy nikt się nie spodziewał, gdy na Z.G wieszano psy i wskazywano długoletnią banicję w 1 lidze. Zespół podniósł się i jedzie jak z nut. Fricke pokazuję, że 1 liga to nie na jego cierpliwość bo ileż można wygrywać? Główne ogniwo lider przez duże L. Największy klucz w układance to Rohan, który obudził się jak Feniks i wprowadził Falubaz do finału. Następnie pojechali do Krosna gdzie powyższa dwójka uratowała im mecz utrzymała na plecach ciśnienie i pozwoliła marzyć wygraniu dwumeczu. z 40 zdobytych punktów w/w zdobyli 28. I tu można się zapytać czy to nie obawa przed rewanżem? Nie, bo jak dla mnie przy dość trafnym założeniu ze Max i Rohan ten wynik powtórzą to doparowi jak Buczek i Protas już tak koszmarnie jak na ich możliwości nie pojadą. A jak pojadą? Co wtedy? Wtedy jest Tonder, który u siebie potrafi pokonać każdego. Kuleję juniorka, ale Borowiak pokazał, że trzeba się z nim liczyć. choćby w meczu z Bydgoszczą. Więc tu duża obawa jednak te braki muszą niwelować seniorzy. Po drugiej stronie, jak wspomniałem bardzo silna para juniorów, gdzie Krzysio Sadurski się fajnie rozkręcił. Kapitalny Waszek, tylko czy to przypadkiem nie jest zawodnik własnego toru z ustawionym motorem na start w Krośnie jako startowiec? No właśnie chyba tak, i obawiam się ze to będzie słabsze ogniwo. Szczepaniak moje zdanie i nim zna. Zawodnik do 10 pkt zazwyczaj u siebie stabilna druga linia, która jedzie to co ma jechać. Jednak pewnego pułapu nie przeskoczy. I zdziwię się jeśli będzie lepszy od Buczka. Ciekawa rywalizacja na u24 Kwiech z Rew. Tu tylko z uwagi na tor stawiam że Kvech jest lepszy. Tym bardziej że śmiem wątpić czy Rew kiedykolwiek był w Zielonej Górze na rynku a co dopiero w okolicach cmentarza. Na deser zostawiam liderów wilków, którzy może jak dla mnie sa bez wyrazu. Lebiediew Nie patrzę w tym meczu na wyniki SEC bo pomimo że zarówno Milik jak i Lebiediew pojechali dno (jendak zastanwiające jest że Wacek u siebie na torze startowym pojechał koszmarnie) to myślę, że Andrzej miał to głęboko w tyle. Jednak w 1 meczu robi 10 niby ok tylko wygrywa jedne bieg pokonując jak dla niego ogórków a przegrywał z Frikiem i ROhanem czyli tam gdzie miał robić punkty nie robił ich. Ponadto w głowie świta mi jego wywiad jakoś niedawno w tv gdzie poirytowany mówił, że nie zna przyczyny że sprzęt nie idzie jakby chciał. No i Toffik, który już zakończył w Polsce sezon i wszystkie motory spakował do warsztatu w Łodzi? (chyba w Łodzi) no bo jedzie jak nie on zrobić u siebie 6 przegrywając z liderami z.g i drugiej a nawet trzeciej linii to dość słabo. Jazda jakby bez ciśnienia bo gdyby on z Andrzjeem pojechali jak trzeba i jak przystało na swoim torze u liderów to dziś pisałbym analizę pod kurs około 6 :) Reasumując Falubaz z kibicami Falubaz na fali bierze dziś wszystko nie czeka na zielony stół. Ma do tego możliwości ma do tego rezerwę nie ma do tego juniorów ale Ci mogą nie odegrać tak kluczowej roli jak..................



w drugim moim meczu czyli mały finał w najnudniejszej i najbardziej przereklamowanej lidze świata. Dla mnie postawa Cierniaka jak i Lamparta w tym meczu to klucz. Młody Mateusz jedzie ostatnio bajkę z tonu spuścił trochę Wiktor ale spodziewam się petardy w ich wykonaniu od 2 biegu. Będzie on ważny bo tu musi być 5-1 w mecz Lublin musi wejść ostro bo potem odrabiać stratę będzie bardzo trudno. Zresztą Lublin wie że ustawia sobie z reguły mecze 2 wyścigiem. i potem karci. Tak i jutro widzę to tak, że Lublin zdobywa złoto. Czemu nie zagrałem wczoraj przed 19 po 2.7? Bo chciałem zobaczyć M.M i jak pokazał po kontuzji śladu nie ma. Wygrywa rundę blokuję innych dla Madsena no niech żyję król bo wrócił król Lublina. Zanim przejdę dalej chcę spojrzeć dlaczego Gorzów tak wysoko wygrał? bo: a M.M zrobił przy kontuzji 4 pkt bo Lampart zrobił 2 punkty bo Hampel z Drabolem razem zrobili 9. bo Hansien zrobił 6 a Woźniak 11 To tak w skrócie. Teraz trzeba na toi spojrzeć po lubelsku - M.M zrobi nie 4 a bliżej mu do 14. Tutaj według mojej analizy musi pokonywać liderów Stali to jest klucz by nie dać wygrywać Martinowi i Bartkowi. wiadomo zadanie koszmarnie trudne, i Mikkel nie musi tak robić w każdym biegu ale w miarę możliwości ich neutralizować. Lampart u siebie pomimo zniżki formy powinien zrobić co najmniej drugie tyle co w Gorzowie. Do tego duet Hampel Drabik jak mam ich już w pakiecie licze na 12-13 pkt. Z naciskiem na Hampela na jego doświadczenie i starty bo u Drabika syndrom taty im więcej biegów tym pary w łapach coraz mniej. Jednak Drabik nie jest tak ważnym ognieniem jak juniorzy M.M Hampel i Kubera. jeśli oni pojadą kapitalnie Drabik może sobie wlewać szampana dożylnie. Teraz punkty Gorzowa. no nie ma szans no nie ma opcji aby Hansen zrobił 6 w Lublinie w takiej stawce na obcym torze. Tu przewiduję słaby punkt i osłabienie formacji u24 wręcz jej obnażenie. I kluczowa dla mnie postać Szymona, który mam ogromną nadzieję nie pojedzie ponad 8-9 pkt. Bo jeśli trójka liderów Vacek Bartek Szymon będzie niełapana Lublin musi czekać na mistrza jeszcze rok. Jeśli zawali Woźniak to będzie ciekawie i mistrza poznamy koło 14-15 wyścigu. Osobiście twierdze bez liczb bez pisania a bo ten pojechał tak a tamten tak że po prostu Motor jest silniejszy, że ma juniorów ma zdrowego lidera i kapitalnego rezerwowego. ma sój tor pod plandeką ale dalej swój. No i ma kibiców za plecami. Co ma Gorzów? Przy juniorach Motoru Gorzów nie ma juniorów nie ma u24 a ma jednego snajpera na którego barkach stawiane jest wszystko Jak snajperowi bardzo pomogą Szymek i Martin to mają złoto jeśli nie to nie mają czego w Lublinie szukać..

Motor Lublin DMP 2022

Pozdrawiam
Mam nadzieję, że się nie mylisz i jutro będziemy mogli świętować w Lublinie nowego mistrza! Mecz z tych arcytrudnych, po pierwsze ZZ za Thomsena po drugie przy wysokim prowadzeniu Motoru rezerwa taktyczna, więc Bartek i Martin będą jechali po 7 razy. Co prawda ostatnio Stal u siebie rozjechaliśmy bardzo boleśnie, ale wtedy mecz był o przysłowiową marchewkę i w składzie nie było Vaculika, ale był Thomsen - dla mnie Słowak dużo więcej wnosi do drużyny niż kontuzjowany Duńczyk.
Dobra ale teraz o naszych Koziołkach co może napawać optymizmem to dyspozycja Domina i Mikkela - który wczoraj pojechał jak profesor i jutro musi to powtórzyć. Kubera jedzie sezon życia wczoraj nie stanął na podium SEC tylko dlatego, że Mikkel pojechał jak Mistrz Świata i zamknął Domina na pierwszym łuku robiąc tym samym miejsce Madsenowi, który został Mistrzem Europy -(dzięki Mikkelowi). Kolejna rzecz to juniorka, Cierniak ostatnie mecze kapitalne, jezeli pojedzie tak jak z Toruniem to jestem o niego spokojny, największa niewiadoma to Wiktor, który przywiózł z Gorzowa 2 pkt, mam nadzieje ze to będzie podobna sytuacja jak z Matim, który przywozi z Torunia 0 pkt by w Lublinie pojechać w 5 biegach na 14pkt! Przegrywając tylko raz z Lambo.
Z ciekawostek jeszcze podobno Maksym ma jechać na sprzęcie Mikkela, podobno już na nim ćwiczył i wszystko wskazuje na to że w niedziele będziemy mogli zobaczyć zupełnie innego Drabola, który ewidentnie w ostatnich meczach jest kulą u nogi Koziołków, oczekiwania były zupełnie inne, niech w Czestochowie w przyszłym sezonie się dobrze chowa :D
 
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Szybkie dwa typy ode mnie na dzisiejsze spotkania:

Holder +7,5 pkt (we wszystkich biegach) [/ICONMINUS] Jaceka wczoraj Fredka woził jak chciał
Buczek (-0,5pkt) - Tobiasz (+0,5) --> 1 Wilki w Ekstralidze, ale typ na plus i to dość łatwo
 
Ostatnia edycja:
M 86K

michalkin

Użytkownik
Maksym Drabin pow. 4.5 pkt @1.55 STS szybki plus po 2 biegach
Linia dość niska ze względu na fatalne wyniki w ostatnich meczach. Patrząc na początek sezonu to jest to jedenz tych zawodników, który zaliczył regres. 3 pkt ze Stalą na wyjeździe i 1 pkt z Apatorem w Lublinie. Najsłabsze 2 mecze na przestrzeni całego sezonu. Nie chcę mi się wierzyć, że pojedzie fatalnie dziś. U siebie Drabik to jest inny zawodnik (wyjątek mecz z Apatoremw playoff). Unia Leszno 6 pkt, Stal Gorzów 11 pkt, Apator 10 pkt, Ostrów 10 pkt, Sparta 5 pkt i Unia Leszno 12 pkt. Tak więc mamy jeden mecz na stadionie w Lublinie w całym 2022 roku gdzie Drabik nie zrobił tej linii. Inne buki mają linie o punkt albo 2 wyższą.
1 bieg - liczę na przynajmniej 1 pkt. (Woźniak, Hampel, Thomsen),
5 bieg - tutaj może faktycznie być 0 (Thomsen, ZZ, Zmarzlik),
10 bieg - min 1 pkt. (Paluch, ZZ, Vacul)
12 bieg - nie może być inaczej niż 3 pkt (Hansen, Lampart, Bartkowiak)
Wg mnie Drabik powinien dziś zrobić przynajmniej 5 pkt, łatwo nie będzie ale jeśli chcą zdobyć złoto to jednak każdy z zawodników Lublina musi równo punktować.
Goście zagwarantują sobie tytuł mistrzowski przed biegami nominowanymi NIE @1.45 ewinner lekko
Żeby goście musieliby przegrywać maks 3pkt. przed nominowanymi. Wg mnie dziś Motor będzie walczył jak lew o każdy punkt. 41-37 to minimum, które zrobić Lublin dziś.
Zakłady specjalne #8: Motor wygra różnicą powyżej 6.5 punktów + wygra bieg juniorski podwójnie (5-1 lub 5-0) @2.10 etoto szkoda upadku Cierniaka
Po cichu liczę na to, że tytuł powędruje do Lublina więc pobieram to handi. Ponadto, w 2 biegu gospodarze muszą wygrać bieg podwójnie, to da dodatkowy impuls do walki. Jak dobrze wiemy Lublin ma najlepszych juniorów w całej lidze. Muszą to po prostu dziś udowodnić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Maksym Drabin pow. 4.5 pkt @1.55 STS
Linia dość niska ze względu na fatalne wyniki w ostatnich meczach. Patrząc na początek sezonu to jest to jedenz tych zawodników, który zaliczył regres. 3 pkt ze Stalą na wyjeździe i 1 pkt z Apatorem w Lublinie. Najsłabsze 2 mecze na przestrzeni całego sezonu. Nie chcę mi się wierzyć, że pojedzie fatalnie dziś. U siebie Drabik to jest inny zawodnik (wyjątek mecz z Apatoremw playoff). Unia Leszno 6 pkt, Stal Gorzów 11 pkt, Apator 10 pkt, Ostrów 10 pkt, Sparta 5 pkt i Unia Leszno 12 pkt. Tak więc mamy jeden mecz na stadionie w Lublinie w całym 2022 roku gdzie Drabik nie zrobił tej linii. Inne buki mają linie o punkt albo 2 wyższą.
1 bieg - liczę na przynajmniej 1 pkt. (Woźniak, Hampel, Thomsen),
5 bieg - tutaj może faktycznie być 0 (Thomsen, ZZ, Zmarzlik),
10 bieg - min 1 pkt. (Paluch, ZZ, Vacul)
12 bieg - nie może być inaczej niż 3 pkt (Hansen, Lampart, Bartkowiak)
Wg mnie Drabik powinien dziś zrobić przynajmniej 5 pkt, łatwo nie będzie ale jeśli chcą zdobyć złoto to jednak każdy z zawodników Lublina musi równo punktować.
Goście zagwarantują sobie tytuł mistrzowski przed biegami nominowanymi NIE @1.45 ewinner
Żeby goście musieliby przegrywać maks 3pkt. przed nominowanymi. Wg mnie dziś Motor będzie walczył jak lew o każdy punkt. 41-37 to minimum, które zrobić Lublin dziś.
Zakłady specjalne #8: Motor wygra różnicą powyżej 6.5 punktów + wygra bieg juniorski podwójnie (5-1 lub 5-0) @2.10 etoto
Po cichu liczę na to, że tytuł powędruje do Lublina więc pobieram to handi. Ponadto, w 2 biegu gospodarze muszą wygrać bieg podwójnie, to da dodatkowy impuls do walki. Jak dobrze wiemy Lublin ma najlepszych juniorów w całej lidze. Muszą to po prostu dziś udowodnić.
Możesz mi powiedzieć skąd wziąłeś informację ze Thomsen dzisiaj pojedzie? :)
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Co za mecz!

Godny finału. Było w nim wszystko. Moment meczu? Defekt Vaculika na 100 metrów przed metą rzadko gdybam ale to 3-3 pozwoliłoby by na 15 wyścig Bartka i Vacka. Ale przestaję gdybać bo bo to żużel i defekty wpisane są w ten sport. Złote medale Motorowi wręczył Szymon Woźniak no przepraszam bardzo ale jeśli zawodnik tej klasy ma mniej punktów od juniora w najważniejszym meczu w sezonie to jest to nieporozumienie. 5-6 pkt Wozniaka i byłoby po zabawie koło 13 biegu. Gratulację mimo wszystko dla Lublina bo cały sezon jechali równo, a emocję w finale mamy dzięki kontuzji MM. Kto im wygrał ten medal? Ktoś na kim wieszano psy nawet kilka postów wyżej skazywano go tylko na kilka punktów a tymczasem DRABIK zdobywa złoto dla Motoru z 12 punktami. Jego początek meczu wlał dużo nadziei.

Ze swojej strony mam ogromną złość na Zieloną górę bo Gorzów jako singiel na odegranie tylko wyrównał straty. Jednak ZIelona rozwaliła najlepszy mój kupon sezonu. Jednak tak wstępnie licząc nie było źle bo jest plus patrząc na zainwestowany budżet w sezonie.

Do zobaczenia za rok jak Bóg i lekarz da zdrowie bo z nim jest krucho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Świetny Mecz w Lublinie. Wynik z Gorzowa sprawił, że dzisiaj do samego końca ważyły się losy tytułu DMP. I jedni i drudzy borykali się z problemami i musieli rzucić na szalę to co mieli. Defekt Vaculika mocno przechylił szalę na korzyść Lublina. Zdecydowały detale. Niemniej uważam, że złoto w pełni zasłużone dla drużyny Motoru patrząc na przekrój całego sezonu.

Szkoda, że sezon żużlowy się kończy, ale idzie zima i ruszą biegi narciarskie. Zapraszam od listopada do działu, tam też pojawiają się trafne typy i analizy 😁
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom