>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Play off PGE Ekstraligi w sezonie 2022.

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Motor Lublin - Apator Toruń

Drabik poniżej 8.5 w pierwszych pięciu startach @1.95 Betclic
Kubera poniżej 10.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.40 Betclic
Michelsen powyżej 9.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @1.80 STS


W skrócie, bo zaraz jadą. Dobrze poszło z Krosnem, mecz w Bydgoszczy odpuściłem, bo całkowicie nie miałem wizji na ten pojedynek. Spróbuję starcie Motoru z Apatorem.
Jako główny bet stawiam over Michelsena, który na pewno jest podrażniony ostatnim występem, a umiejętności na dwucyfrówkę dziś spokojnie powinno wystarczyć, typowałbym nawet okolice 11-12 oczek.
Maksa i Domina daję undery, jednak czuję że obaj będą blisko linii. a kursy oceniam jako dobre, szczególnie na Kuberę, który pięć oczek ma na kim gubić tym bardziej, że można odczuć już w jego przypadku trudy sezonu, gdyż nie jest już tak niełapalny, jak na początku rozgrywek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1189
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

Gorzów +10.5 pkt. @1.90 Betclic
Gorzów +7.5 pkt. po 7 biegach @2.01 STS
Vaculik powyżej 9.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @1.85 Betclic


Idę tu mocno w kierunku Gorzowa i dziwią mnie zaskakująco niskie kursy na Czewę. Niesamowicie silna formacja seniorska gości, mająca oczywiście swoje problemy. Dziś będzie prawdziwy test dla Włókniarzy, bo od lat mieli ogromne wahania formy, jakoś dziwnie czuję, że mogą dziś dostarczyć swoim kibicom niespodziewanych emocji. U gospodarzy pewniakiem jest Madsen i juniorzy. Woryna kiepsko w Gorzowie, Lindgren chyba już do najlepszej formy nie wróci, Jeppesen będący na wylocie i Bartek Smektała, który niestety notuje średni sezon i tak naprawdę ratują go świetne starty.
Bet meczu to dla mnie handi w kierunku Gorzowa, do tego dokładam wynik po siedmiu biegach po fajnym kursie. Chciałem dać po czterech, ale w juniorskim jednak najpewniej podwójna wygrana Świdnickiego i Miśka.
Do tego over Vacula, który wraca po ciężkich tygodniach, jednak to jest klasa sama w sobie, on ma wszystko poukładane i w sprzęcie i w głowie, dwucyfrówkę powinien dziś sieknąć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1890
I 24,7K

iti

Użytkownik
Motor Lublin - Apator Toruń

Drabik poniżej 8.5 w pierwszych pięciu startach @1.95 Betclic
Kubera poniżej 10.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @2.40 Betclic
Michelsen powyżej 9.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @1.80 STS


W skrócie, bo zaraz jadą. Dobrze poszło z Krosnem, mecz w Bydgoszczy odpuściłem, bo całkowicie nie miałem wizji na ten pojedynek. Spróbuję starcie Motoru z Apatorem.
Jako główny bet stawiam over Michelsena, który na pewno jest podrażniony ostatnim występem, a umiejętności na dwucyfrówkę dziś spokojnie powinno wystarczyć, typowałbym nawet okolice 11-12 oczek.
Maksa i Domina daję undery, jednak czuję że obaj będą blisko linii. a kursy oceniam jako dobre, szczególnie na Kuberę, który pięć oczek ma na kim gubić tym bardziej, że można odczuć już w jego przypadku trudy sezonu, gdyż nie jest już tak niełapalny, jak na początku rozgrywek.
Jaki sens ma wrzucanie takich zakładów minutę przed meczem? Gratuluje trafienia, ale nie za bardzo rozumiem.
Na Gorzów wrzuciłeś 10 minut przed meczem - okej, było kilka minut na zagranie, więc nie ma co się czepiać, choć na siłę można by było.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jaki sens ma wrzucanie takich zakładów minutę przed meczem? Gratuluje trafienia, ale nie za bardzo rozumiem.
Na Gorzów wrzuciłeś 10 minut przed meczem - okej, było kilka minut na zagranie, więc nie ma co się czepiać, choć na siłę można by było.
Żeby nikt tego nie postawił i nie beczał mi po meczu, że to i tamto. ;)
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Mimo, że sobie heheszkujesz to wrzucając tak późno typy dokładnie to nam chcesz przekazać...
moderator...
forum...

XD
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
XD mówi o Tobie wszystko. Mam Ci się wytłumaczyć? Proszę bardzo, moderator ...... wytłumaczy Ci na forum .... Wróciłem do domu o 16:50, a miałem swoje przemyślenia na temat meczu, wolałem więc napisać swoje spostrzeżenia nawet na minutę przed meczem, bo nie wiem, jak Ty ale ja często korzystam z analiz grając live, niekoniecznie przedmeczowo.
Miałem więc dwa wyjścia, albo olać wszystko i nie pisać nic, albo napisać coś na szybko i liczyć, że być może komuś to pomoże przy graniu live. Wybrałem drugie wyjście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
M 94K

michalkin

Użytkownik
XD mówi o Tobie wszystko. Mam Ci się wytłumaczyć? Proszę bardzo, moderator ...... wytłumaczy Ci na forum .... Wróciłem do domu o 16:50, a miałem swoje przemyślenia na temat meczu, wolałem więc napisać swoje spostrzeżenia nawet na minutę przed meczem, bo nie wiem, jak Ty ale ja często korzystam z analiz grając live, niekoniecznie przedmeczowo.
Miałem więc dwa wyjścia, albo olać wszystko i nie pisać nic, albo napisać coś na szybko i liczyć, że być może komuś to pomoże przy graniu live. Wybrałem drugie wyjście.
Wynik spotkania może i ktoś zagra na live ale tego nie typowałeś. Więc pokaż mi gdzie na PL buku postawisz punkty zawodników na live ? Nigdzie.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Trzeba Wam wszystko napisac? Wszystko wytłumaczyć? Przecież to jest jakaś dziecinada. Po pierwsze są buki oferujące takie oferty, a po drugie nawet w polskich mamy na pojedyncze biegi. Można więc wysnuć wnioski, że skoro ludzie typują under Drabika to warto przeciwko niemu grać nawet w pojedynczych biegach. Bo skoro typowany jest jego słaby wynik punktowy tzn. że biegów nie będzie wygrywał i tak z każdym innym typem i zawodnikiem. Czy dla Was naprawdę trzeba podawać suche typy, które mają być zielone? Nie możecie trochę ruszyć mózgownicą i wyciągnąć swoich wniosków? Wiem, że tak jest najłatwiej, pobierać typy i wylewać pomyje, jak nie wchodzą. Przez takie zachowania z działu w ciągu lat zniknęło wielu fajnych typerow, niekoniecznie takich, którzy podawali tylko trafione typy, ale takich którzy mieli coś mądrego do powiedzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tak, zgadzam się że skandalem było to że Woryna zapunktował w przedostatnim biegu. Już pierwsza powtórka w pełnym składzie była dość kontrowersyjna, natomiast wykluczenie Hansena to brak słów.

Niby fajnie Gorzów dziś powalczył ale obawiam się że emocje w tym sezonie się skończyły. Medale rozdane. No chyba że Apator którego forma zdaje się zwyzkowac powalczy o brąz. Bo że Koziołki biorą złoto to bankowe.

Ale Zmarzlik w ostatnim meczu w barwach Stali pojedzie w finale w Lublinie. Ciekawa sytuacja
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Lublin +6.5 kurs 1.37 do dubla
Paluch under 3.5 kurs 1.65
Vaculik under 11.5 kurs 1.5
Dziś krótko bo jestem w trasie...kursy niskie niestety więc trzeba kombinować
Oraz Przedpelski under 8.5 kurs 1.8
Wszystkie typy Fortuna
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Nie, ale skoro tak jest to warto pograć Lublin, bo nawet i dziś mogą wygrać. Jakoś nie wierzę w kolejny bezbłędny mecz Vaculika. Przewaga juniorów, w każdym biegu mogą przywieźć 3-3 w najgorszym razie. Jest spoooooore value na Lublin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom