>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Play off PGE Ekstraligi w sezonie 2022.

Status
Zamknięty.
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Czugunow poniżej 5.5 pkt. @1.90 ewinner
Na miękko 😀

Trudne biegi ma Gleb. Patrzę, patrzę w tą rozpiskę biegów i nie bardzo widzę, gdzie te 6 punktów ma wykręcić. Kto wie czy nie pójdzie za niego jakaś taktyczna, bo to też jest dość prawdopodobne. W rundzie zasadniczej zanotował w Częstochowie słaby występ. Myślę, że dziś może być podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +871
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Wrocław +10.5 kurs 1.5 Fortuna
Wczoraj GP wszyscy wykończeni ale Wrocław pod dużą presją...zawsze wydaje mi się że tor im pasował liczę że te dyszke jednak obronią choć kurs nie powala...
Lindgren under 8.5 kurs 2.16 Fortuna
Bardzo ciężkie biegi ma Freska plus wczorajszy upadek a kurs zacny...
Paluch under 3.5 kurs 2.33 Fortuna
Typ trochę pod kurs i życzeniowy ale w młodzieżowym z 3 pola które jest średnie...chyba że 2 zestaw wylosują...liczę na Bartkowiaka że trochę koledze pokrzyżuje plany...Paluch też po kontuzji ja tu widzę max 4 oczka więc przy takim kursie zaatakuje te 3.5
 
Ostatnia edycja:
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Ja z kolei po wygranej z Miskowiakiem na torze w Częstochowie w MIMP biorę:
Paluch -1 - Lewandowski 1 3,10 bet365

Paluch ze startu nie robi szału, ale Lewandowski w Toruniu i na wyjazdach to dwóch innych zawodników. W przeciwieństwie do poprzedniego meczu nie zanosi się na gigantyczna ilość łatwych biegów, o punkty będzie pewnie stosunkowo ciężko, ale Paluch ma Hansena i Lewandowskiego w biegu 4.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1159
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Suma punktów Skandynawów (Madsen, Lindgren, Jeppesen) vs Anglików (Woffinden, Bewley) 2 2.30 Forbet

Jeppsen odjedzie jeden bieg jak zawsze i zmieni go Misiek. W tym biegu ma Janowskiego, Bewleya i Lindgrena więc raczej 0. Dlatego mamy tu typ 2vs2 raczej.

Różnica jest taka, że Woffinden i Bewley pojadą po 6 razy, a Lindgren i Madsen po 5 więc mamy dwa starty więcej na korzyść Anglików. Potencjał podobny, wszyscy po SGP więc nikt bardziej wypoczęty nie będzie.

Dodatkowo to Wrocław prędzej będzie gonił wynik a to oznacza rezerwy taktyczne i możliwy dodatkowy start któregoś z Anglików, albo i obu
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Lindgren-Wofinden (+1) 2 kurs 2.11 Fortuna
No jeśli jest handicap więc dlaczego nie...kurs bardzo fajny,moim zdaniem koło remisu się zakręci...liczę że lindgren może być lekko poobijany,oboje mają trudne biegi....
 
Ostatnia edycja:
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
panowie a zielinski jeden punkt to chyba warto ryzykowac po 1,7 w juniorskim może powalczyc o ten punkt ?adams235
 
Otrzymane punkty reputacji: +255
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
panowie a zielinski jeden punkt to chyba warto ryzykowac po 1,7 w juniorskim może powalczyc o ten punkt ?adams235
Noo ciężki typ w zasadzie lepiej rzucić moneta,może skończyć się na 2 biegach a nie 3 jeśli Toruń będzie przegrywał 6,a to zawsze zmniejsza szanse...osobiście bym tego nie grał,sportowo marne szanse ale kwestia szczęścia jeśli dopisze to wejdzie...
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

Vaculik + Woźniak - Madsen + Woryna 2 2.05 STS.

W tych dwóch parach najsłabszym ogniwem jest Woźniak, dlatego dziwi mnie wysoki kurs na gości, spodziewałbym się bardzie 50/50.
Vaculik świeżo po kontuzji w ostatnim meczu wysoka zdobycz. Ale w Częstochowie mega forma Kacpra Woryny. Obaj goście są w stanie przywieźć łącznie koło 22-25 punktów. Czy Woźniak będzie w stanie przywieźć 10+ ? Nie wykluczam ale kurs wysoki i bardzo zachęca. Oczywiście liczy się pierwsze 5 startów.
 
Ostatnia edycja:
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Woźniak -1 - Lindgren. 1 1.95 B bet365

Woźniak tak jak wspominam wyżej 6 startów. Na torze w Gorzowie Szymon prezentuje się dużo lepiej niż na wyjazdach. Jeśli popatrzeć po personaliach w jego konkretnych biegach, to tak na dobrą sprawę w każdym powinien uciułać min. 2 oczka. Najtrudniejszy teoretycznie 1 bieg, ale pola A i B powinny faworyzować, zwłaszcza takiego startowca jakim jest Szymon. Z resztą to subiektywne wrażenie ma oparcie w statystykach, bo Szymon generalnie dobrze wchodzi w mecze wykorzystując 1-2 pole startowe z powodu startu z nr 9 lub 1. Lindgren od kiedy sięgam pamięcią w Gorzowie jeździł bardzo niemrawo i podobnie było w rundzie zasadniczej. Pierwszy do ewentualnej taktycznej jest oczywiście Madsen, dalej Woryna więc tutaj również nieprędko pojedzie. Kurs pewnie i adekwatny do ryzyka, ale zakład powinien wejść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1024
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Stal Gorzów - 6.5 2.89 (fortuna) 5/10

Stal Gorzów zaczyna mecz od bardzo mocnych par:
1 bieg: Woźniak-Vaculik
3. bieg: Zmarzlik- ZZ (Vaculik)
5 bieg: Vaculik-ZZ (Woźniak)

Jazda ZZ-tką to wcale nie jest osłabienie Stali co pokazał mecz z Toruniem. Dzięki temu dodatkowe starty mają Vaculik i Zmarzlik. W pierwszym meczu, gdy Gorzów jechał bez Woźniaka i bez ZZ-tki było 50:40. Większość zawodników Włókniarza nie lubi jeździć na Jancarzu i myślę, że gospodarze ten mecz wygrają wyżej niż 6-cioma punktami.

Powodzenia!
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

Vaculik + Woźniak - Madsen + Woryna 2 2.05 STS

W tych dwóch parach najsłabszym ogniwem jest Woźniak, dlatego dziwi mnie wysoki kurs na gości, spodziewałbym się bardzie 50/50.
Vaculik świeżo po kontuzji w ostatnim meczu wysoka zdobycz. Ale w Częstochowie mega forma Kacpra Woryny. Obaj goście są w stanie przywieźć łącznie koło 22-25 punktów. Czy Woźniak będzie w stanie przywieźć 10+ ? Nie wykluczam ale kurs wysoki i bardzo zachęca. Oczywiście liczy się pierwsze 5 startów.
Lepiej na forbet zagrać madsen+woryna +19.5 wszystkie starty a nie wykluczam rezerw
Post automatycznie złączony:

Lepiej na forbet zagrać madsen+woryna +19.5 wszystkie starty a nie wykluczam rezerw
1.85 kurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
power30 18K

power30

Forum VIP
Stal Gorzów - 6.5 2.89 (fortuna) 5/10

Stal Gorzów zaczyna mecz od bardzo mocnych par:
1 bieg: Woźniak-Vaculik
3. bieg: Zmarzlik- ZZ (Vaculik)
5 bieg: Vaculik-ZZ (Woźniak)

Jazda ZZ-tką to wcale nie jest osłabienie Stali co pokazał mecz z Toruniem. Dzięki temu dodatkowe starty mają Vaculik i Zmarzlik. W pierwszym meczu, gdy Gorzów jechał bez Woźniaka i bez ZZ-tki było 50:40. Większość zawodników Włókniarza nie lubi jeździć na Jancarzu i myślę, że gospodarze ten mecz wygrają wyżej niż 6-cioma punktami.

Powodzenia!
Typu nie neguję, tylko przywoływanie meczu majowego nieco mija się z celem. Równie dobrze można przywołać zeszłoroczny mecz, gdzie...Włókniarz wygrał. Na pewno w lepszej dyspozycji jest Miśkowiak oraz Woryna, który w maju zdobył raptem 3 punkty. O ile Vacullik oraz Zmarzlik zrobią sporo punktów, to do Woźniaka nie mam przekonania. Jeździ dość chimerycznie. W sumie od jego postawy będzie sporo zależało, bowiem na Hansena czy Jasińskiego ciężko liczyć. Jakiekolwiek urwanie punktów parze Vacullik-Zmarzlik będzie wartością dodaną dla drużyny gości. W biegach bez udziału tego duetu Gorzowianom może być ciężko.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Upadek Michelsena na próbie toru. Kursów u buków brak. Wszyscy czekają na oficjalny komunikat w sprawie jego startu.
Post automatycznie złączony:

Motor na 99% bez Michelsena dzisiaj.
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Esktraliga Para Finałowa:
Lublin - Częstochowa @1.85 STS
Jak jestem fanem Apatoru Toruń, tak uważam, że ich awans do finału byłbym mocno niesprawiedliwy. Wczoraj jeszcze pół godz. przed meczem murowanym faworytem do awansu była drużyna z Lublina. Niestety upadek Michelsena na próbie toru wyrównał szanse w dwumeczu. Mikkel wyjechał 4 razy na tor, przywiózł 6 pkt (2 wygrane biegi i 2 razy 4 miejsca). Jego obecność na torze jest konieczna by myśleć o awansie. Pomyśleć, że w ćwierćfinale Apator ledwo ugrał zwycięstwo na mocno osłabionej Stali (zwycięstwo w ostatnim biegu). Wczoraj na pewno rozczarowała mocno postawa Cierniaka, junior z Lublina nie przywiózł żadenego punktu i taka sytucja nie może się jutro powtorzyć. Moto 2 ostatnie mecze z Toruniem u siebie to wyniki 55-35 i 51-39. Takie wyniki dają awans gospodarzom jutrzejszego spotkania. Ponadto, Lublin to mistrz fazy zasadniczej z jedną wyjazdową porażką na sowim koncie. Lublin wytrzyma jutro presję i zamelduje się w finale. 51-39 dla Motoru
Jeśli chodzi zwycięzce drugiej pary to wielkiej filozofii nie ma. Częstochowa ma bardzo równą kadrę, która wypunktuje Stal. Wczoraj przed nominowanymi 4pkt przewagę mieli goście, ale jakiś cudem wynik został uratowany przez Gorzów w ostatnim biegu. Jutro nie przewiduję emocji do końca meczu. 48-42 dla Cz-wy.
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Lublin - Apator
12.5 Lublin
Częstochowa Win

Kurs 1.90

Żarty się skończyły to że dziś mamy taki stan rzeczy to dwie kwestie jedna wiadoma czyli MM i jego upadek a druga katastrofalny występ Cierniaka. Dziś nie wyobrażam sobie u MM 6 pkt i u Mateigo 0. Juniorzy u siebie zrobią różnice a seniorzy uzupełnia. E zasadniczej Toruń nawet nie pisnął. Dziś tego nie widzę bo tak poukładanej drużyny trudno trzymać taktycznymi przy wyniku

Do tego Częstochowa która dla mnie jest podbiciem z bardzo małym ryzykiem Gorzów przegrał ten pofinal u siebie. I tutaj też mecz zostanie wygrany przez juniorow
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
1 liga dziś idealnie 7/7 lecimy szybko dalej z tematem...
Toruń +14.5 kurs 1.7 Fortuna
Nawet rośnie...no cóż za dużo czasu Lublin nie miał...liczę na dzień konia Lamberta oraz ....Dudka...zobaczymy jak z presją sobie poradzi Lublin...do tego Michelsen z kontuzją w zasadzie bez żadnej przerwy...sam jestem ciekaw...gorzej jak w zasadniczej Toruń chyba tam nie pojedzie😉38 w zasięgu😉
Michelsen under 9.5 kurs 1.94 Fortuna
Hampel under 10.5 kurs 1.88 Fortuna
No nie mogą wszyscy zrobić linii overowej przy ZZ i to dwóch ....sami Lublinianie poodbierają sobie punkty...i tak myślę że chociaż jeden mógłby wejsc...linia na Kubere też o oczko zawyżona bo 11.5też na luźnej taśmie można spróbować gdzieś,ja bym dał optymalnie 10.5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom