>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Play off PGE Ekstraligi w sezonie 2022.

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Temat zbiorczy na play offy Ekstraligi w sezonie 2022. W tym temacie dzielimy się typami i dyskutujemy o najważniejszej fazie sezonu.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Przez wczorajsze kontuzje w GP Chellenge brak u wszystkich kursów..... No nic czekamy..., ale jest dziś szansa być ciut szybszym od buków i wyczaić jakiś błąd. Ciekawe jaki skład ekipy z Gorzowa(chyba 2-3 seniorów tylko mają, a do tego na juniorce brak Palucha) i Krosna, choć i reszta zawodników może być przemęczona, gdyż wyruszyli pewnie do Polski wczesnym rankiem. No nic uważnie czekamy i śledzimy stronki drużyn.
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa 2 2.89 (sts) [/ICONPLUS]


We Wrocławiu walkę z czasem (kontuzjami) odbywało dwóch liderów: Janowski i Woffinden. W tygodniu trenowali, ale z ich zdrowiem nie jest najlepiej. Dziś we Wroclawiu jest na torze plandeka, ma padac i o ile mecz się odbedzie to warunki będą bardzo wymagające. Atutu toru nie będzie żadnego, do tego liderzy Sparty są tuż po poważnych dzwonach. W rundzie zasadniczej Włókniarz we Wroclawiu wygrał i dzis powinno być tak samo.

Do tego za drobne można dorzućić Bartkowiaka (Gorzów) iver 1.5 pkt po 2.00 . Tylko w tym przypadjku nieco ostrożniej ze stawką. W Gorzowie nie jedzie Paluch - zastapi go Hurysz i Bartkowiak ma 1 punkt z urzędu. Będzie potrzebował dorzucic jedno oczko w swoich startach i liczę, że choc raz wyprzedzi Zielinskiego,

Powodzenia~!

PS Gorzów ma jechać składem: 1. Woźniak 2. Pollestad 3. Zmarzlik 4. ZZ 5. Hansen 6. Bartkowiak 7. Hurysz 8. Jasiński. Jasiński od poczatku ma wejsc do skladu za Pollestada.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1041
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Mi w oczy się rzucił typ Lewandowski więcej 3.5 kurs 1.85 w sts najlepszy junior Dzisysj z całej czwórki u siebie jedzie więc na plus w juniorskim powinien przywieź 3 i dodać ten jeden punkt w 12 biegu brawio Krzychu na spokojnie typ na +
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +400
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Toruń - Gorzów
Toruń -16.5
STS
1.7 prze jaja szacunek za walkę dla Gorzowa a dla mnie bura

Toruń kontra pół Gorzowa kontra praktycznie jeden sensowny zawodnik. Tu powinna być teksańska maskara piła łańcuchowa. Gorzów bez Palucha bez Thomsena i Vaculika. Z niewpenym Woźniakiem i Hansenem. No i na dokładkę Bartek że spakowaną walizka szkoda że ten mecz będzie tak wyglądał. Dziś się rozpisalem ale to co pisałem znikło więc będzie dość krótko gram z uwagi na braki. Zrobienie wody będzie dużym sukcesem

P.s jeszcze taki kamyczek do ogródka czy to przypadkiem nie Toruń apelował do zielonej góry o przełożenie meczu i postawę fair Play w chwili gdy oni mieli plagę kontuzji. No to do dzieła Toruń pokażcie jak to fajnie się apeluje:)
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Do tego jeszcze Wrocław win. Dla nich to mecz o awans minimalna wygrana u siebie daje im prawie pewnego lucky lossera przy kłopotach Gorzowa i porażki Leszna. Porażka sprawia korespondencyjny pojedynek z Lesznem. O Maćka jestem jakoś spokojny najważniejszy jak w całym sezonie będzie dorobek Taja. Typ bardziej na czują tym bardziej że dziś trudne warunki.

Przepraszam dziś za wszystkie posty że są tak pisane ale praktycznie wszystko z telefonu i w samochodzie
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Janowski under 11.5 kurs 1.6 Sts bet dnia
Tor będzie zupełnie inny jeśli pojadą choć wątpię,no Maciej ma z kim przegrywąc do tego jeździ zespołowo więc atakuje
Lewandowski over 3.5 kurs 1.8 Sts
Zaryzykuję choć przekonany nie jestem...
Czewa bezpiecznie +6.5 kurs 1.47 Fortuna
Do dubla myślę że oki...idę za forma zawodników i do tego Bewley dostał wczoraj w kość więc dużą szansa dla Czewy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Mam wrażenie, że będą próbowali odjechać mecz za wszelką cenę, bo później robi się duży problem. Najbliższa runda GP powoduje, że nie ma szans na odjechanie meczu w tygodniu, bowiem stadion przejmuje Discovery. A skoro pojadą, to będzie tor nasiąknięty wodą, bo plandeka owszem od piątku leży, ale nie zapobiegła przecież w 100% przed wodą. Mając to na uwadze także uważam, że pójście w stronę Czewy jest dobrą opcją. Poza tym trzeba poszukać typów na zawodników, którzy na takim torze będą czuli się dobrze.
 
M 127

miluus

Użytkownik
Janowski under 11.5 kurs 1.6 Sts bet dnia
Tor będzie zupełnie inny jeśli pojadą choć wątpię,no Maciej ma z kim przegrywąc do tego jeździ zespołowo więc atakuje
Lewandowski over 3.5 kurs 1.8 Sts
Zaryzykuję choć przekonany nie jestem...
Czewa bezpiecznie +6.5 kurs 1.47 Fortuna
Do dubla myślę że oki...idę za forma zawodników i do tego Bewley dostał wczoraj w kość więc dużą szansa dla Czewy
a co myslisz o janowski under 12.5 we wszystkich startach po 1.72?
 
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Te 12.5 pkt. we wszystkich startach już na znacznie większym ryzyku. To tylko 1 pkt. różnicy, a mamy na pewno 6 biegów doliczając ZZ i jest jeszcze ewentualność, że może dojść do RT, bo tego wykluczać też nie można. Granie w tym wypadku undera jest znacznie mniej oplacalne.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Przestrzegałbym przed tym hurraoptymistycznym graniem i -20 na Toruń. Zdaje sobie sprawę, że Gorzowianie dostaną bęcki, ale... ZZ + Zmarzlik + RT to jest Bartek w co drugim biegu. Nie wierze, że wszystkie przegra, nie wierze też, że pozostałe biegi bez niego zakończą się 1-5. Poza tym Toruń ma relatywnie słabych juniorów na tle seniorki Gorzowa (nawet Hansena, a może i też Jasińskiego). No i Przedpełski czy Jack (po wczoraj) nie muszą być pewniakami do kompletów.
W Lublinie zrobili 31 mając Thomsena, ale nie mieli wtedy ZZ, a sam Bartek pojechał tylko 4 biegi. Juniorzy Lublina zrobili 16+2 w 8 biegach. Jeżeli odpowiednicy z Torunia zrobią połowę tego to i tak będzie dobrze.
Aż się prosi zagrać handi +20,5 na Gorzów. Wiedzą, że jadą o jak najniższą porażkę żeby awansować jako LL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +635
maniek81 323,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gorzów mimo porażki czapki z głów. Skazywany na porażkę, a tu niewiele brakowało, a wyjechałby z Torunia z tarczą. Tym składem szacunek za ten wynik. Zwycięzca pary już był obwieszczany, a tymczasem w rewanżu bedzie nie mniej ciekawie.
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Brawo dla (tfu)Pana Meyze, dożywotnie wyjazdy do Daugavpils
Nie wiem o co chodzi, ale każdy sędzia w Ekstralidze podejmuje idiotyczne decyzje i to od lat. Nie sprawdzam nawet - kto jaki mecz sędziuje, bo i tak zawsze są takie same debilne decyzje, wykluczające siebie na wzajem. Ktoś ewidentnie chce zniszczyć żużel i powoli mu się to udaje. Pamiętam zupełnie inny żużel, za którym tęsknie.

maniek81 maniek81 ciekawe czy na rewanż wróci już Vaculik, czy ZZ za niego. Myślę, że ZZ to bardziej optymalny wariant dla Stali. Tak czy inaczej obie drużyny w półfinałach.
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi, ale każdy sędzia w Ekstralidze podejmuje idiotyczne decyzje i to od lat. Nie sprawdzam nawet - kto jaki mecz sędziuje, bo i tak zawsze są takie same debilne decyzje, wykluczające siebie na wzajem. Ktoś ewidentnie chce zniszczyć żużel i powoli mu się to udaje. Pamiętam zupełnie inny żużel, za którym tęsknie.

maniek81 maniek81 ciekawe czy na rewanż wróci już Vaculik, czy ZZ za niego. Myślę, że ZZ to bardziej optymalny wariant dla Stali. Tak czy inaczej obie drużyny w półfinałach.
Vaculik ma być gotowy na rewanż.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi, ale każdy sędzia w Ekstralidze podejmuje idiotyczne decyzje i to od lat. Nie sprawdzam nawet - kto jaki mecz sędziuje, bo i tak zawsze są takie same debilne decyzje, wykluczające siebie na wzajem. Ktoś ewidentnie chce zniszczyć żużel i powoli mu się to udaje. Pamiętam zupełnie inny żużel, za którym tęsknie.

maniek81 maniek81 ciekawe czy na rewanż wróci już Vaculik, czy ZZ za niego. Myślę, że ZZ to bardziej optymalny wariant dla Stali. Tak czy inaczej obie drużyny w półfinałach.
ZZ będzie za Thomsena, Vacul ma w rewanżu jechać.
A co do sędziowania, to jest to tylko jeden z przykładów nieudolności związku. Gdyby ekstraliga była w innym kraju na zachodzie, ten sport byłby dużo lepiej znany i rozpropagowany. W związku siedzą leśne dziadki bez wizji i celów, wszędzie kolesiostwo. Potrzeba jest zmian strukturalnych, nowych ludzi dobrze wykształconych z kontaktami lecz tacy szansy nie dostaną bo byliby zagrożeniem dla starych dziadów.
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Stal Gorzów - Apator Toruń (0-8.5) 2 1.80 (sts/fortuna)

Najpierw zobaczmy na rozpiskę biegów:


1 bieg: Holder, Woźniak,Dudek,Vaculik
2 bieg: Paluch,Lewandowski,Bartkowiak,Zieliński
3 bieg: Lambert, ZZ-Stal (Vaculik?), Przedpełski, Zmarzlik
4 bieg: Bartkowiak, ZZ-Apator (Holder?), Hansen, Lewandowski
5 bieg: Vaculik,Dudek, ZZ-Stal (Woźniak?), ZZ-Apator (Lambert?)
6 bieg: Zmarzlik, Przedpełski,Paluch, Holder
7 bieg: Zieliński,Hansen,Lambert,Woźniak
8 bieg: Dudek,Zmarzlik,ZZ-Apator (Przedpełski?), Bartkowiak
9 bieg: Woźniak,Holder,Hansen,Przedpełski
10 bieg: Lewandowski,Vaculik,Lambert, ZZ-Stal (Hansen?)
11 bieg: ZZ Stal (Zmarzlik?), ZZ-Apator (Dudek?), Woźniak,Holder
12 bieg: Zieliński,Paluch, Przedpełski,Vaculik
13 bieg: Hansen,Lambert,Zmarzlik,Dudek

Trener gospodarzy - zmienił taktykę w porównaniu z pierwszym meczem i z teoretycznie dwóch mocniejszych par przeszedł na nieco defensywniejszą taktykę - z teoretycznie jedną mocniejszą parą, a lider (Zmarzlik) na dwa biegi w środkowej fazie meczu zestawiony jest z juniorem. Stal w tym meczu będzie miał tylko 5 z 15 wyścigów w których razem pojedzie dwóch mocnych seniorów (Zmarzlik/Vaculik/Woźniak). Są to biegi 1,3,5,11 i 15. Jak można zaobserwować siła ataku Stali w tym meczu opierać się będzie na początku spotkania. Jak ktoś gra na live i jak Stal będzie prowadzić po 5 biegach w okolicach 8 punktów to wtedy można próbować grać handicap na Apator.
Ja zdecydowałem się zagrać w kierunku handicapu na Apator - ze względu na te defensywne ułożeniu składu - nastawione głównie na jazdę na 3:3 (od 6 biegu). Jak wiadomo - Vaculik wraca po kontuzji, dzisiaj do południa padał deszcz i tor będzie inny niż na treninach. Apator ma kim trzymać wynik - robić rezerwy - Dudkiem czy Lambertem. Nie wydaje mi się, aby w tych okolicznościach gospodarze skończyli mecz z "5" z przodu.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Zmarzlik powyżej 12,5 pkt @1.5

Prz tym typie Zmarzlik moze stracic dwa punkty jedynie, oczywiscie liczy sie 5 startow. Wiadomo, ze Gorzow tak pozytywnie zaskoczyl w Toruniu i teraz to on sa faowrytem tego dwumeczu. Piec pierwsyzch biegow, czyli start w biegu nominowanym Zmarzlika nie bedzie miec juz znaczenia dla tego typu. Wiadomo, ze zawsze moze sie cos wydarzyc, ale mysle, ze Zmarzlik zrobi ta linie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom