>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
We have some great news!
Soon we will be applying for our UK license and hope to be back in the UK early in the New Year. This presents a fantastic opportunity to work alongside us at Pinnacle and earn potentially unlimited commissions off the players that you refer.
Od Nowego Roku prawdopodobnie wejdą na rynek Zjednoczonego Królestwa.
 
O 0

oli91

Użytkownik
Panowie,
tak długo trwa weryfikacja. Dodatkowo otrzymałem maila że adres mi potwierdzili na podstawie wyciągu, a dokumentu tożsamości w postaci prawa jazdy nie. Nie sprecyzowali dlaczego - długa lista (brak wymaganych dokumentów, dokumenty nieczytelne, nieważne, zawierające dane niezgodne z przypisanymi do Twojego konta Pinnacle lub dokumenty nieakceptowane jako potwierdzenie tożsamości.). Przesłałem jeszcze raz, już nie za pomocą pliku a ich narzędzia i kamerki.
Mam konto na imię i nazwisko bez polskich znaków bo przy rejestracji nie wchodziły. Czy to może być jakaś przyczyna? Boje się trochę bo mam dużo pieniędzy na tym koncie.
Ale z adresem bez polskich znaków nie mieli w sumie problemu. Tak się pocieszam.
Co myślicie? Czy to moja nadwrażliwość i może gdzieś nie było to czytelne.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie,
tak długo trwa weryfikacja. Dodatkowo otrzymałem maila że adres mi potwierdzili na podstawie wyciągu, a dokumentu tożsamości w postaci prawa jazdy nie. Nie sprecyzowali dlaczego - długa lista (brak wymaganych dokumentów, dokumenty nieczytelne, nieważne, zawierające dane niezgodne z przypisanymi do Twojego konta Pinnacle lub dokumenty nieakceptowane jako potwierdzenie tożsamości.). Przesłałem jeszcze raz, już nie za pomocą pliku a ich narzędzia i kamerki.
Mam konto na imię i nazwisko bez polskich znaków bo przy rejestracji nie wchodziły. Czy to może być jakaś przyczyna? Boje się trochę bo mam dużo pieniędzy na tym koncie.
Ale z adresem bez polskich znaków nie mieli w sumie problemu. Tak się pocieszam.
Co myślicie? Czy to moja nadwrażliwość i może gdzieś nie było to czytelne.
Czasem weryfikacje dokumentów nawet u największych i najlepszych bukmacherów są męczące. Zdarza się że odrzucają niektóre zdjęcia dokumentów no nie odpowiadają standardom firmy (mało czytelne, za ciemne, nie widać 4 rogów, itp.). Pinnacle to porządna firma więc nie masz się co martwić. Wysłałeś kolejny raz prawo jazdy, teraz powinno być wszystko ok. Polskie znaki tutaj nie mają znaczenia. Ewentualnie spróbuj dosłać zdjęcie/skan dowodu osobistego. Jeśli znowu odrzucą zapytaj się supportu jaki dokument masz im dokładnie przesłać. Po udanej weryfikacji spokojnie będziesz mógł wypłacić i mieć pewność, że pieniądze dotrą.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Panowie,
tak długo trwa weryfikacja. Dodatkowo otrzymałem maila że adres mi potwierdzili na podstawie wyciągu, a dokumentu tożsamości w postaci prawa jazdy nie. Nie sprecyzowali dlaczego - długa lista (brak wymaganych dokumentów, dokumenty nieczytelne, nieważne, zawierające dane niezgodne z przypisanymi do Twojego konta Pinnacle lub dokumenty nieakceptowane jako potwierdzenie tożsamości.). Przesłałem jeszcze raz, już nie za pomocą pliku a ich narzędzia i kamerki.
Mam konto na imię i nazwisko bez polskich znaków bo przy rejestracji nie wchodziły. Czy to może być jakaś przyczyna? Boje się trochę bo mam dużo pieniędzy na tym koncie.
Ale z adresem bez polskich znaków nie mieli w sumie problemu. Tak się pocieszam.
Co myślicie? Czy to moja nadwrażliwość i może gdzieś nie było to czytelne.
mi dla odmiany zweryfikowali prawo jazdy a odrzucili wyciąg bankowy ???? jeżeli można wiedzieć, to miałeś w formacie pdf pobrany ze strony banku czy byłeś osobiście po ten kawałek papieru w oddziale?
moja weryfikacja trwa już prawie tydzień i końca nie widać...
 
O 0

oli91

Użytkownik
miałem w formacie pdf. bałem się bo nie mam żadnego rachunku na siebie bo mam jednoosobową działalność gospodarczą na adresie domowym i wszystko na firme. nazwisko moje jednak w nazwie jest i się nie przyczepili.

ale to prawo jazdy to śmieszne. wysłałem jeszcze raz prawko i dowód osobisty. mam nadzieję , że nie pomyliłem się czasem przy rejestracji z datą urodzin ale raczej graniczy to z cudem więc na pewno chodziło im że nie wyraźne, aczkolwiek to śmieszne. jeszcze nigdy nie miałem takich problemów i nie trwało to tak długo. pieniądze i konto zamrożone. już nawet zakład jakiś chciałbym postawić a tu nic.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nic się nie skundlił, u Ciebie musi być problem, wypłata zlecona po paru chwilach na skirll już jest.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
dobra jak wytłumaczysz fakt, że proszą mnie o dokumenty - wysyłam im po 10 minutach zgodnie z ich wytycznymi, PO 4 DNIACH dostaje odpowiedz ze im sie cos nie podoba, nagle zmienili liste dokumentow, tez im wyslalem i czekam kolejne 2 dni - ZERO ODZEWU
 
O 0

oli91

Użytkownik
teraz to już nieźle dali. wysłałem im dowód osobisty. czytelny jak szlak. żadnych odblasków, 4 rogi, wszystko idealne. ale dla nich niestety nieczytelne. poprosili mnie jeszcze raz o dowód i zdjęcie własnej osoby z dowodem przy twarzy. wysłałem dowód i zdjęcie swojej twarzy jak trzymam dowód wykonane aparatem. Jak teraz nie przejdzie to będzie jakaś kpina. jeśli nie to chyba będę musiał pójść do studia fotograficznego żeby mi zrobili jakieś nie wiem ultra hd bo normalny człowiek nie jest chyba w stanie zrobić dla nich czytelnego zdjęcia...
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
a żebyś wiedział, że jak tylko wyrwę od nich swoją kasę to prędko tam nie wrócę ;) innym też do czasu wyjaśnienia tych paru spraw odradzam tam grę, póki co jeszcze jestem spokojny, kompletuję im kolejne ich durne dokumenty których żądają (za każdym razem inne), ale moja cierpliwość się kończy - gram uczciwie od lat, nie kombinuję z bonusami (staram się nie korzystać wcale), nigdy nie zakładam kolejnego konta w firmie która mnie zlimituje - nigdy przenigdy żadna firma nie weryfikowała mnie tydzień czasu olewając moje maile, czy naprawdę uważasz że na dzień dzisiejszy Pinnacle jest godne polecenia?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tak uważam, ale też ci wierzę że jesteś czysty, może po prostu mają jakieś wątpliwości, na spokojnie wysłać im wszystko lub przedzwonić , bo kursy, rozliczanie, wypłaty, nawet support przez email wszystko jest na bardzo dobrym poziomie i szkoda byś ich przekreślał , na pewno jak Cie zweryfikują ponownie to już takich problemów mieć nie będziesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
co do czasu rozliczania zakladow to nie wiem co grasz, ale ja ostatnimi czasy czekam po godzinie na rozliczenie niektorych zakladow.. chyba przerasta ich wpisanie tych kilkunastu wynikow, support owszem jezeli nie pytasz o weryfikacje odpowiada sprawnie, ale poczekaj tylko az Ciebie dopadnie ten problem, sam miesiac temu wyplacalem jeszcze bez problemu i myslalem tak samo jak Ty dzisiaj ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
co do czasu rozliczania zakladow to nie wiem co grasz, ale ja ostatnimi czasy czekam po godzinie na rozliczenie niektorych zakladow.. chyba przerasta ich wpisanie tych kilkunastu wynikow, support owszem jezeli nie pytasz o weryfikacje odpowiada sprawnie, ale poczekaj tylko az Ciebie dopadnie ten problem, sam miesiac temu wyplacalem jeszcze bez problemu i myslalem tak samo jak Ty dzisiaj ;)
Przypuszczam że czekają do końca na officiale dlatego tak długo rozliczają, chodź wczoraj w przypadku Pucharowych rozgrywek w Anglii bez problemu rozliczali szybciutko.
 
P 187

promil80

Użytkownik
u mnie tez przeciągają wysłałem raz po 24 h powiedzieli że nieczytelne (oczywiście było wszystko ostre i czytelne) wysłałem drugi raz w poniedziałek rano wczoraj napisali że do 72 h trzeba czekać no to czekam zobaczymy. Konto wcześniej miałem weryfikowane.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Moim zdaniem te problemy są spowodowane tym, że Pinnacle od Nowego Roku wjeżdża z butem w potężny rynek jakim jest Wielka Brytania. Pewnie angielskie standardy, koncesje, licencje, przepisy wymagają ponownych weryfikacji stąd też te utrudnienia.
Zresztą rok temu Pinnacle zmieniło właściciela, do tego pozyskali licencję Maltańską więc nie dziwcie się zawirowań. Wtedy mieli tylko Curacao mało komu znane. Celują w podbój rynku europejskiego co widać po działaniach firmy. Do tego nowy layout strony itd. Sprawy moim zdaniem idą w dobrym kierunku.
 
Do góry Bottom