>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

bombelito 69

bombelito

Użytkownik
Próbował ktoś grać na Pinnaclu przez zmianę IP? Chciałbym grać u nich ale obecnie mieszkam w UK, gdzie Pinnacle jest zabroniony. Jest jakaś mozliwosc obejscia tego?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Próbował ktoś grać na Pinnaclu przez zmianę IP? Chciałbym grać u nich ale obecnie mieszkam w UK, gdzie Pinnacle jest zabroniony. Jest jakaś mozliwosc obejscia tego?
Możesz założyć konto u brokera, jeśli chodzi Ci o jakieś poważniejsze stawki. Tylko musisz wybrać jakiegoś o dobrej reputacji.
 
S 0

specunio

Użytkownik
Ma ktoś dzisiaj jakieś problemy z Pinnacle. Mam parę tysięcy euro na koncie przy próbie postawienia zakładu nawet za 10 euro wyskakuje komunikat brak środków.
Miał ktoś podobny problem?
 
M 0

mambru

Użytkownik
Cześć , wczoraj założyłem konto na Pinnacle . wpłaciłem kasę i wysłałem odpowiednie dokumenty do weryfikacji . Czy oni po weryfikacji przesyłają jakiegoś e-maila , że zweryfikowane ? lub jest jakieś miejsce gdzie mogę to sprawdzić ? niedługo miną 24h a nie mam żadnej informacji
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Raczej tak z tego co pamiętam, najwyżej będziesz się martwić* podczas wypłaty :p

* tzn nie ma czym jak nie kombinowałeś
 
M 0

mambru

Użytkownik
Nie kombinowałem. Po prostu niedługo miną 24h od przesłania . a było napisane że w ciągu 24h je sprawdzą . Nie chcę by były jakieś jaja przy wypłacie ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jeżeli chcę obstawić wynik wyborów prezydenckich zaznaczam &quot;risk&quot; czy &quot;to win&quot; ? wgl czym to się różni ?
Wydaje mi się, że jedna opcja to stawiasz na to kto wygra, a w drugiej wpisujesz kwotę jaką chcesz wygrać przy danym kandydacie. Takie trochę masło maślane.
 
Do góry Bottom