>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram Shakala, bukmacher rozwija się i idzie w dobrym kierunku. Licencja Maltańska wbrew pozorom nie jest łatwa do uzyskania w dodatku trzeba przejść liczne kontrole. Dowodem ich rozwoju jest wejście na rynek Wielkiej Brytanii który wbrew pozorom nie jest łatwy więc czeka nas zapewne rewolucja w ich ofercie.
 
A 0

adrenalina

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam problem z dokonaniem mojej pierwszej wypłaty w firmie Pinnacle. Problem pojawił się, gdy chciałem dokonać wypłatę na konto bankowe, na początku było okej, bo wpisałem wszystkie dane potrzebne do przelewu, ale nie dostałem potwierdzenia zlecenia przelewu i pieniądze nadal &#39;wiszą&#39; na moim koncie w Pinnacle. Na drugi dzień wszedłem, by zobaczyć raz jeszcze czy uda mi się dokonać przelew, a tu komunikat WYPŁATY Z TWOJEGO KONTA ZA POŚREDNICTWEM (wszystkie wymienione) NIE SĄ AKCEPTOWANE. Szok, grałem w wielu firmach, ale nie miałem nigdy żadnych problemów. &#39;&#39;Pech&#39;&#39; chciał, że miałem trochę szczęścia i na moim koncie utknęła całkiem ciekawa suma pieniędzy. Oczywiście wpłacać mogę, grać mogę, tylko wypłaty zablokowane. Wysłałem im zdjęcie dokumentu (prawo jazdy) czekam już 30 godzin i cisza. Z komunikacją z nimi też ciężko, bo nikt nie odpisuje. Nie wiem na czym się to zakończy, ale nie tego się spodziewałem po &#39;buku numer jeden&#39; w opinii wielu internautów. Macie jakieś pomysły, doświadczenia w takich sytuacjach? Pozdrawiam.
 
chomorzech 42

chomorzech

Użytkownik
Mam pytanko odnośnie maksymalnych stawek za dane zdarzenie. Zawsze przed podjęciem zakładu jest po prawej wyświetlane ile mogę maksymalnie postawić na dane spotkanie sportowe. Pytanie więc brzmi. Czy mogę 2-3 razy obstawić ten sam mecz ?
Np. Limit jest 500 PLN, a chcę postawić ten sam mecz 3x500 , da radę?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Mam pytanko odnośnie maksymalnych stawek za dane zdarzenie. Zawsze przed podjęciem zakładu jest po prawej wyświetlane ile mogę maksymalnie postawić na dane spotkanie sportowe. Pytanie więc brzmi. Czy mogę 2-3 razy obstawić ten sam mecz ?
Np. Limit jest 500 PLN, a chcę postawić ten sam mecz 3x500 , da radę?
wstrzymaj się z wpłatą, bo ostatnio cyrki się zaczęły w tej firmie, poczytaj ostatnie wpisy o nich
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
sam piszesz bzdury, w listopadzie nikt kasy od nich nie widział a zaraz połowa miesiąca, wszystkich nagle zaczęli weryfikować i nikt tej weryfikacji nie przechodzi, na maile nie odpisują lub piszą formułki bez konkretów, nie mówię że pinnacle upadnie, po prostu do czasu wyjaśnienia tego co się tam dzieje odradzam tam grę i depozyty
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
sam piszesz bzdury, w listopadzie nikt kasy od nich nie widział a zaraz połowa miesiąca
o czym ty piszesz? wypłacałem w ostatnich dniach października i kasa normalnie doszła. widocznie masz pecha, że cię tak weryfikują - zdarza się. ale pisanie że od listopada pinnek nie wypłaca zakrawa na beczkę.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
o czym ty piszesz? wypłacałem w ostatnich dniach października i kasa normalnie doszła. widocznie masz pecha, że cię tak weryfikują - zdarza się. ale pisanie że od listopada pinnek nie wypłaca zakrawa na beczkę.
też wypłacałem w październiku, czytaj uważnie co napisałem - pinek nie płaci od listopada
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
też wypłacałem w październiku, czytaj uważnie co napisałem - pinek nie płaci od listopada
Za bezpodstawne oszczerstwa powinna być jakaś kartka. Nie używaj też słowa &quot;wszyscy&quot;.
Wypłata z 2 listopada, co miesiąc na początku każdego miesiąca wypłacam pieniądze. Miałem tylko raz weryfikację na początku przy założeniu konta.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
pinek nie płaci od listopada
Nie jest to prawda. Ja mógłbym wrzucić screena sprzed trzech dni.

Ok, faktem jest, że coś się teraz dzieje w Pinnacle. Trafnie opisał to tutaj jeden z najlepszych typerów na forum.

Napisać o Pinnacle, że są jednymi z najlepszych, to jak nie napisać nic. I chwilowe problemy tego nie zmienią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
dobrze w takim razie przepraszam, do tej pory na forum były tylko wpisy ludzi którzy nagle bez żadnego powodu zaczęli mieć problemy z wypłatami i weryfikacją i nie chodzi tutaj tylko o moją osobę, co najmniej 4-5 innych osób pisało to samo - więc nie jest to przypadek ????
 
chomorzech 42

chomorzech

Użytkownik
Tak, tylko po każdym zagraniu za maksymalną stawkę kurs minimalnie spadnie
Dzięki za informację ????
A jeszcze pytanie odnośnie obecności niektórych zdarzeń sportowych w Pinnacle. Otóż chcę obstawić jeden z meczy Brazylijskiej B Ligi , dokładnie : Goias Esporte Clube - JoinVille EC .
Mecz jest widoczny na pinnacle, ale bez kursów dla 1x2. Są tylko kursy z handicapem. Czy istnieje szansa, że pojawi się możliwość obstawienia 1x2 na to spotkanie?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dobrze w takim razie przepraszam, do tej pory na forum były tylko wpisy ludzi którzy nagle bez żadnego powodu zaczęli mieć problemy z wypłatami i weryfikacją i nie chodzi tutaj tylko o moją osobę, co najmniej 4-5 innych osób pisało to samo - więc nie jest to przypadek ????
Przestań siać ferment, jakie 4-5 osób? Ledwo Ty i Oli który się zarejestrował 3 dni temu (i de facto ma problem z pierwszą wypłatą co nie jest nadzwyczajne) , ja tez miałem wypłatę w listopadzie i była do 1h. Ogarnij swoje podwórko i prześlij im o to co cię proszą , chyba że coś masz na sumieniu, ale tego się nie dowiemy, lepiej próbować obsmarowywać jedynego normalnego ostałego buka na rynku polskim.

Dzięki za informację :smile:
A jeszcze pytanie odnośnie obecności niektórych zdarzeń sportowych w Pinnacle. Otóż chcę obstawić jeden z meczy Brazylijskiej B Ligi , dokładnie : Goias Esporte Clube - JoinVille EC .
Mecz jest widoczny na pinnacle, ale bez kursów dla 1x2. Są tylko kursy z handicapem. Czy istnieje szansa, że pojawi się możliwość obstawienia 1x2 na to spotkanie?
Raczej nie, musisz sprawdzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
K 10

klakier007

Użytkownik
Panowie wtrące swoje 3 grosze ja również wypłacałem 1 listopada i wypłata na skrill trwała minutke jak ta popularna herbata pełen szacun dla buka u konkurencji jest o wiele gorzej..
 
cock 756

cock

Użytkownik
Od środy jestem pozytywnie zweryfikowany. Uff... Ale od dwóch dni wypłaty nie mam. Byłem weryfikowany 3 razy w tym roku. ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Raczyli odpisać....
Przyślij więcej dokumentów... Umowa najmu leasingu ubezpieczenie zdrowotne rachunek bankowy przelew bankowy rachunek za usługi medyczne oswiadczenie urzędu miasta o zameldowaniu.
Farsa jakaś...
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no ja przechodzę dokładnie to samo, ugrałem kilka tysięcy i drugi tydzień czekam aż mnie zweryfikują, a przesłałem im prawo jazdy, paszport, wyciąg z konta bankowego, potwierdzenie przelewu, rachunek za telefon, potwierdzenie z ZUS (ubezpieczenie zdrowotne) i ostatnio jeszcze potwierdzenie zameldowania z urzędu miasta - wszystko czytelne i aktualne (z datami listopadowymi) - na maile albo nie odpisują albo piszą jakieś farmazony i nie wiem z kogo robią głupiego, z siebie czy ze mnie...
cieszę się, że Wam wypłacili ale połaziłem po forach i naprawdę jest wiele osób w podobnej do mnie sytuacji więc mi nie gadajcie, że z nimi wszystko OK
 
Do góry Bottom