>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

Z 0

zabrzanin1985

Użytkownik
Cześć,

Mam taką sytuację we wczorajszym meczu powołując się na oficjalne wyniki ze strony comnebol.com
mecz Ekwador - Wenezuela
Suma rzutów rożnych do 1 połowy powyżej 10,5 wynik focijalny to 11 wg Pinnacle 10
i rozliczony jako przegrany. Po prostu ktoś przy rozliczaniu wprowadził nieprawidłowe dane i zakład powinien być wygrany.

Spotkał się ktoś z czymś takim ?

Pozdrawiam
Zabrzanin

Co w takiej sytuacji ?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
te zamieszanie z rzutami rożnymi powstaje przeważnie jak ostatni rzut rożny jest przyznany, ale nie wykonany bo sędzia kończy wcześniej mecz, rozne firmy roznie liczą, aczkolwiek jak piszesz - oficjalnym wyznacznikiem jest oficjalna strona organizatora rozgrywek, więc dopóki tam widnieje wynik 11 to powinieneś mieć wygrany zakład
 
Z 0

zabrzanin1985

Użytkownik
Mecz skończył się dawno temu, a oni mają problem z rozliczeniem.
Support polski w ogóle się nie odzywa. Angielski odpisał, że dzięki za maila i się temu przyjrzą...A ja czekam i czekam. Będzie trzeba napisać do MGA...
 
P 7

piotr1234543

Użytkownik
Ja od wczoraj mam problem z wpłatami. Przelewy 24. Wyskakuje komunikat, że mam wejść na stronie banku i wpisać wszystko ręcznie lipa jakas. Ktoś też tak ma?
 
B 0

bobson666pl

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie wypłaty. Mianowicie dwukrotnie zleciłem wypłatę przez bank transfer i dwa razu kasa wróciła mi na konto pinnacle. Za pierwszym razem dostałem info, że
&quot;This is to inform you your recent bank wire withdrawal was returned with the reason &quot;Beneficiary account closed&quot;.
Za drugim natomiast
&quot;This is to inform you that the bank wire withdrawal requested on November 4th for X PLZ has been returned to us by the bank.
The reason stated is that the banking details are incorrect&quot;

Ktoś może mi powiedzieć dlaczego? Albo jak wypełnić te śmieci, żeby było ok?
http://imgur.com/4Pgo4Dg

Poprosiłbym o pomoc w wypełnieniu dla PKO BP. Chyba, że już lepiej założyć skrilla i mieć bank transfer w dupie? ????

Pozdrawiam i dzięki za pomoc :&gt;
 
J 0

jejajulek

Użytkownik
siema chciałem zapytać ogólnie jak to wygląda z weryfikacją konta. nie chcialem najpierw ugrać kasy a pozniej martwic sie o weryfikacje dlatego od razu po zalozenia konta u nich wyslalem skan dowodu osobistego i wplacilem wczoraj kase w punkcie mBanku na swoje konto internetowe otrzymalem potwierdzenie przelewu gdzie sa wszystkie moje dane wlacznie z adresem itd.. nie otrzymalem co prawda jeszcze informacji czy zaakceptowali czy nie bo maja na to 72h ale pisalem z typem od pomocy i oczywiscie wciskal mi te gotowe regułki co potrzebne do potwierdzenia adresu zamieszkania. Ja go pytałem czy taki dokument co wyslalem wystarczy, a on jakos mial problem by mi na to odpowiedziec i pisał ogólnie ze trzeba wyslac dokument potwierdzajacy adres zamieszkania. Troche mi zalezy na czasie wiec chcialbym wiedziec czy po prostu mam isc do urzedu i ogarnac potwierdzenie zameldowania czy cos czy po prostu poczekac te 72h i powinni to zaakceptowac bo od tego goscia to ja sie wiele nie dowiem. Sorry za brak polskich znaków, ale jedna reka pisze i troche by mi to zeszło.
 
A 44

ab178

Użytkownik
Z weryfikacją jest obecnie zamieszanie. Czytając wcześniejsze posty dowiesz się, że czasami wystarczy wyciąg z konta a czasami i rozmiar buta to za mało.
U mnie wyciąg nie przeszedł ale faktura ze stacji benzynowej już tak.
Według mnie jeśli konto jest twoje i masz dostęp do dowolnych papierów to możesz grać bez obaw o weryfikację.
 
J 0

jejajulek

Użytkownik
No wlasnie nie jestem do konca przekonany bo na złodziejskim betssonie stracilem ponad 10k gdyz przez 3 tygodni ciagla sie wyplata 5000, chcieli jakis porabanych wyciagow z konta mimo iz dostali z 10 dokumentow i dokladnie slowo w slowo powiedzialem w banku czego potrzebuje i nadal im nie pasowalo. Ostatecznie za ktoryms razem jak zwrocili to co zlecilem w wyplacie to przegralem to tak wiec wole miec juz wszystko ogarniete zanim jeszcze zarobie.
 
A 44

ab178

Użytkownik
Ostatecznie za ktoryms razem jak zwrocili to co zlecilem w wyplacie to przegralem
Zrobiłeś to co chcieli abyś zrobił. Pewnie odzyskałbyś pięniądze po jakimś czasie.
Co do pinnacle to nie moje pieniądze tylko twoje ale ja bym nie miał takich obaw.
 
J 0

jejajulek

Użytkownik
Wlasnie o to chodzi, ze ten hajs co mi cofneli przegrałem a z drugich 5k ktore mi zostaly postawilem full na zwyciestwo philadelphi flyers w hokeju, prowadzili 2;0 a zremisowali 2;2. To akurat pamietam do dziś ???? ale mniejsza o to, w kazdym badz razie czytalem tutaj poprzednie strony i widze ze jakies zamieszanie z nimi jest, aczkolwiek wiem ze to prawdopodobnie najlepszy bukmacher na swiecie jesli chodzi o bezpieczenstwo i wyplacalnosc dlatego nie mam problemu, ale irytuje mnie to ze mimo iz adres jest potwierdzony to im ciagle czegos brakuje ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no wlasnie problem jest w tym, ze od nich nie uzyskasz konkretnej odpowiedzi tylko wklejane regulki, od poczatku miesiaca maja jakis problem z weryfikacjami, wszystko sie przeciaga, nie ma konkretow, o kase raczej bym sie nie bal, ale z dokumentami to przygotuj sie na wszystko ;)
 
W 0

wader111

Użytkownik
Ja przeszedłem weryfikacje w 24h, wczoraj przed 17 wysłane dokumenty, dzisiaj 16.10 informacja o pozytywnej weryfikacji. Przed chwilą zlecona wypłata i kasa po chwili na
koncie Skrill.
 
columbo 17

columbo

Użytkownik
Wpłaciłem sobie trochę kasy do pinnacle ale jednak nie spodobało mi się i chciałem wypłacić kasę no i okazało się, że nie obróciłem wpłaty 3-krotnie. Jednak napisali coś takiego:
O ile to tylko możliwe, pokrywamy wszystkie prowizje od transakcji, jednak niespełnienie przez klienta naszego warunku obrotu (trzykrotność wpłaconej kwoty) spowoduje naliczenie 3% opłaty za przetworzenie wpłaty oraz odpowiednich opłat za wypłatę.

Jeśli chcesz kontynuować realizację wypłaty, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta pod adresem [email protected] i potwierdź, że zgadzasz się na pokrycie wymienionych wyżej kosztów.
No i bym się zgodził bo te 3% to kilka złoty, a orientuje się ktoś ile wynoszą te &#39;odpowiednie opłaty za wypłatę&#39;? Wpłaciłem przez skrilla i wydaje mi się, że chodzi o te dodatkowe opłaty to 45zł według tego : https://www.pinnacle.com/pl/payment-options/skrill

Ktoś może wypłacał bądź wie ile te &#39;odpowiednie opłaty za wypłatę&#39; wynoszą?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wszystko masz wyjaśnione w powyższym linku który wkleiłeś.
Jedna wypłata w miesiącu jest darmowa, za kolejne się płaci, jeżeli nie zrobisz obrotu od wpłaty 3x to płacisz 3%.
 
Do góry Bottom