>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ktoś moze wie czy w pinnacle pracuje jakis polski konsultant??
kiedyś odpisała mi Ania, ale też po angielsku

oni mają ogólnego maila i po prostu ten kto jest to odpowiada &gt; [email protected]

Prawdopodobnie jest tak, że jak napiszesz maila po polsku, otworzy go ktoś kto polskiego nie zna i po prostu go oleje, a mail będzie oznaczony jako przeczytany i żaden Polak go nie przeczyta.

Jeśli masz jakiś problem ze sformułowałem maila po angielsku to mogę Ci pomóc. Napisz do mnie prywatną wiadomość.
 
harrisonjones 24

harrisonjones

Użytkownik
kontaktowałem się z Pinnem w języku polskim, chociaż po angielsku też spokojnie bym się dogadał. Na początku wiadomości napisałem &gt;POLISH LANGUAGE&lt; ???? widocznie ktoś miły przekazał go rodaczce, chociaż było widać, że odpowiedź napisana &quot;na szybko&quot;
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ktoś moze wie czy w pinnacle pracuje jakis polski konsultant??
Pracuje, ale pomoc w języku polskim nie jest dostępna 24h. Wpisz w tytule maila (polish), całą resztę po polsku i czekaj na odpowiedź. Jeśli maila przeczyta obcokrajowiec, to wyślę Ci standardową odpowiedź, że polski konsultant aktualnie nie pracuję, a support dostępny jest w kilku innych językach. Poproś po angielsku o przesłanie maila do polskiego pracownika - nawet z translatora &#39;chciałbym rozmawiać po polsku&#39; i po kilku-kilkunastu godzinach będziesz miał odpowiedź od Polaka.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
czy tez macie opóźnienia przy wpłacie przez MB ? zawsze szybko pieniądze są na koncie u buka a tym razem niestety saldo 0 i czekanie...
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
czy tez macie opóźnienia przy wpłacie przez MB ? zawsze szybko pieniądze są na koncie u buka a tym razem niestety saldo 0 i czekanie...
Wczoraj tak miałem. Wplata przez MB i 0 na koncie dopiero po kilku minutach mail, ze kasa została wplacona.
 
M 0

mdkcb

Użytkownik
jak napiszesz maila po polsku, otworzy go ktoś kto polskiego nie zna i po prostu go oleje, a mail będzie oznaczony jako przeczytany i żaden Polak go nie przeczyta.
Chyba pomyliło Ci się z jakimiś wynalazkami dla graczy rekreacyjnych. Pisałem do nich (w różnych językach) kilkanaście razy i żadnego mejla nie pozostawiono bez odpowiedzi (faktem jest jednak, że na wiadomości anglojęzyczne odpowiadają najszybciej).
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Witam, mam do Was pytanie odnośnie składania depozytu kartą debetową Visa. Znalazłem taki zapis, który lekko mnie zaniepokoił: &quot;Z uwagi na zmianę operatora kart [2 marca 2015] transakcje kartami kredytowymi/debetowymi realizowane będą wyłącznie w walutach CAD, EUR i GBP.Wpłaty w innych walutach są przyjmowane, jednak podlegają przewalutowaniu na EUR zgodnie z codziennie uaktualnianą tabelą kursów dostępną na stronie oanda&quot;.
Czy to oznacza, że składjąc depozyt za pomocą karty kwota, którą wybrałem bedzie przewalutowywana i na tym stracę ? Czy jeśli np wybiorę depozyt 100zł to równo 100zł zasili moje konto w pinnacle ?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Witam . Mam problem z zalogowaniem sie na konto pinnacle. Wpisuje to samo hasło co zawsze i pojawia sie cały czas błąd logowania . zresetowałem hasło i dostałem nowe tymczasowe i tez nie działa ???? czy ktos z was sie spotkał z czyms takim? czy to juz jest jednoznaczne z tym ze ktos mi zhakował konto?:?
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Mam pytanie jak jest rozliczany krecz w tenisie. Dam taki przykład zawodniczka która obstawiłem na mecz, przegrała pierwszego seta 6-2, w drugim prowadzi 3-1 i w tym momencie jej przeciwniczka kreczuje. Jak Pinnacle rozlicza cos takiego w/l ?
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Hej
Dziwna sytuacja. Po długiej przerwie wracam do pinnacle. Wpłacam kase ze skrill. Pieniądze nie zasiliły konta ale zeszły ze skrilla. Czy ma to jakiś związek z opłatą za nielogowanie się? Jak wygląda kontakt z supportem, ogarnięci?
 
Do góry Bottom