>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

ted 9,5K

ted

Forum VIP
czasem kase i widac po obstawieniu zakladu, ale to normalne
na skril jak zleciles to odrazu powinna byc chyba ze weryfikacje chca
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
tez nie moglem sie zalogowac napisalem do suportu i podali mi ten link https://www.pin1111.com dziala.
A teraz moje pytanko, ile trwa wyplata z pinnacle na konto skrilla ? zadnego e maila nawet nie dostalem na koncie mam cala kase, a nie chce probowac wyplacac jeszcze raz bo jest tu ostrzezenie *Kliknij tylko raz. W przeciwnym razie zlecenie Skrill zostanie złożone wielokrotnie.
 
N 0

nikoafc

Użytkownik
Witam mam pytanie, przeprowadzilem sie do UK i chcialbym u nich grac jednak maja zablokowana strone na rynek brytyjski. Czy jest jakis sposob aby tam logowac bez problemow ? U niektorych bukow rowniez niedostepnych na rynek UK po kontakcie z supportem moglem zalozyc konto na moje polskie dane. Pisalem do supportu czy da rade zalozyc konto odpisali ze Polacy moga ale z UK sie nie zaloguje bo jest zablokowana strona ;) Moze sie jednak jakos da ? heh
 
P 8

przemsky

Użytkownik
Jak rozliczają totale w piłce nożnej?
Mam total powyżej 1 i poniżej 1. W przypadku jednej bramki w meczu będzie zwrot?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Witam mam pytanie, przeprowadzilem sie do UK i chcialbym u nich grac jednak maja zablokowana strone na rynek brytyjski. Czy jest jakis sposob aby tam logowac bez problemow ? U niektorych bukow rowniez niedostepnych na rynek UK po kontakcie z supportem moglem zalozyc konto na moje polskie dane. Pisalem do supportu czy da rade zalozyc konto odpisali ze Polacy moga ale z UK sie nie zaloguje bo jest zablokowana strona ;) Moze sie jednak jakos da ? heh
maja zablokowany dostep na IP z UK - mozna sie zawsze bawic z programami zmieniajacymi VPN ale tutaj juz nie pomoge.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Właśnie, mogę nawigować po stronie ale nie mogę zaznaczyć kursów? Sprawdzałem na kilku dwóch przeglądarkach (aktualizowane, bez adblocka) i nadal nie mogę zaznaczyć kursów i zobaczyć kuponu.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pinnacle coś nie ogarnia ostatnio ???? teraz emaila dostałem
Skorzystaj z najlepszych kursów na UFC
Witaj

UFC 193 odbędzie się w tę sobotę w Australii – walka wieczoru pomiędzy Rondą Rousey i Holly Holm rozpocznie się o godzinie 16:45 PST.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
BZWBK-&gt;skrill-&gt;pinek zazwyczaj pieniądze jak wpłacałem szły mi maksymalnie do minuty czasu. Obecnie czekam 20 minut i cisza...ktoś tak miał na dniach? Jakieś opóźnienia znaczne?
 
Do góry Bottom