>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
przy ok. 10 wypłacie dostalem maila o weryfikacje.. Po wyslaniu skanow dokumentow dlugo czekaliscie na odp i pozytywna weryfikacje? godziny- dni?
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Z góry przepraszam , bo pewnie pytanie się pojawiło , ale niestety nie mam czasu przeglądać. Mam nagłą sytuację kryzysową w rodzinie i w związku z tym mam pytanie : jak najszybciej wypłacić pieniażki z pinka? Dotychczas korzystałem z wypłaty przelewem bankowym , a to trwa minimum 2-3 dni. Jest jakaś szybsza opcja? Najlepiej , gdyby jeszcze dziś szło mieć pieniązki w rękach. Nie mam kont w mb/skirillach itp. Z góry dziękuje za pomoc.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Chcę się zarejestrować w pinku, ale wchodzę w oferte piłki nożnej i widze brak Ekstraklasy i Ligi Holenderskiej. Czy to tylko dlatego bo teraz jest przerwa ligowa czy to tak na stałe?
Te ligi są normalnie dostępne, ale niedługo przed meczami. Zatem możesz spokojnie się rejestrować w Pinnacle.
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
Witam, gralem kiedys w pinnacle i dobrze ich wspominalem, wiec postanowilem wplacic tam troche gotowki. Kiedy chcialem wyplacic polowe, bo potrzebowalem pieniedzy okazalo sie, ze wg regulaminu musze 5x obrocic swoja wplata. W innym wypadku pinnacle pobiera oplate. Po tych zmianach nie polece nikomu tego bukmachera. Pozdrawiam.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Witam, gralem kiedys w pinnacle i dobrze ich wspominalem, wiec postanowilem wplacic tam troche gotowki. Kiedy chcialem wyplacic polowe, bo potrzebowalem pieniedzy okazalo sie, ze wg regulaminu musze 5x obrocic swoja wplata. W innym wypadku pinnacle pobiera oplate. Po tych zmianach nie polece nikomu tego bukmachera. Pozdrawiam.
to super, lepiej dostac limity na 2 zl u pozostaych pseudobukow. dla kogos kto traktuje zaklady bardziej na powaznie, 5 krotny obrot to zerowy problem.
w sumie to jest jedyny buk u ktorego jeszcze nie spotkalem sie z indywidualnymi limitami.
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
czyli że co, wpłacę np: 100zł, puszcze za tą stówke singla, wygram, i nie będę mógł wypłacić bo trzeba to obrócić min. 5 razy?? Niechce mi sie już teraz szukać w regulaminie, jutro sprawdze. Ale jak tak to faktycznie *ebać to????
edit: a i ciekawe jaka to opłata, jak coś rzędu 3% od wypłaty to pół biedy, ale jak więcej to torchę złodziejówa, bo bądz co bądz to nie zaden bonus tylko wlasny hajs
 
M 13

mantra

Użytkownik
Rzeczywiście to dość spory wymóg. Jednakże.
W przypadku nieobrócenia 5 krotnego depozytu pobierają 3% depozytu przy wypłacie. Z tym że też nie są konsekwentni, i nie zawsze pobierają tę prowizję. Nie wiem dlaczego.
2 razy nie pobrali mi ani złotówki, mimo że byłem na niezłym plusie, a obróciłem depozytem odpowiednio 1,5 raza i 4 razy.
Ostatnio wpłaciłem już większą 10000zł+ kwotę, obrót niewiele ponad raz.
Wygrałem przyzwoitą sumkę i opłatę przy wypłacie za nieobrócenie 5x już pobrali.
Tak czy siak te 3% depozytu zdecydowanie nie decyduje o tym, że nieopłacalna staje się tam gra. Najlepsze kursy na rynku oddają wszystko z nawiązką. Do tego brak limitowania, profesjonalizm - jest to jedna z niewielu firm, gdzie człowiek się nie musi martwić o swoje środki/zakłady. Jedyne co boli to raczej słaba oferta, ale byłoby za dobrze. :razz:
 
T 21

tlenekk

Użytkownik
Chyba jednak limitujacy, na single mam max stawke 0,01$ ???? . Bilans konta w okolicach 0.
e: Jednak to jakis blad, na czacie dostalem informacje aby &quot;wyczyscic ciasteczka&quot; lub sprawdzic na innej przegladarce. I teraz wszystko smiga prawidlowo. Duzy + dla supportu, dzialaja bardzo szybko,odpowiedzi na maile po paru minutach.
 
bramkarz 7

bramkarz

Użytkownik
Napisałem do supportu, okazało się, że na te dane jest już konto.
Nie pamiętam żebym kiedyś tam grał ale może było to dawno temu i po prostu zapomniałem. Poprosili o skany dokumentów, czekam teraz na weryfikację.
ED.
Support Pinnacle jest bardzo pomocny i szybko odpisują, weryfikacja i zmiana maila przebiegły bez problemów.
 
P 1

padik

Użytkownik
Musze postawic Pinnacle bardzo duzego plusa. Chodzi o sytuacje z weekendu. Strasznie lagowal mi komputer. Przez co popelnilem kardynalny blad i w stawce wpisalo mi sie o jedno zero za duzo. Zorientowalem sie dopiero po parunastu minutach... przez moja pomylke stawka stala sie horendalnie duza. Napisalem do Pinnka prosbe o anulowanie tego kuponu (wspominajac przy tym ze moga sprawdzic w mojej historii ze nigdy nie gralem za taka stawke i jest to moj blad). Nie liczylem na pozytywny final. Jednak rozczarowalem sie bardzo milo. Odpisali, ze w drodze wyjatku moga anulowac mi ten bet. Ale ze jest to pierwszy i ostatni raz. Ponizej tresc maila.
Your request to cancel a bet was received and we have cancelled your bet as a one-time exception to our policies.
Please be aware of General Rule # 11.5 of our Terms and Conditions to honor future requests to cancel wagers.
Customers are solely responsible for their own Account transactions. Please be sure to review your wagers for any mistakes before sending them in. Once a transaction is complete, it cannot be changed. We do not take responsibility for missing or duplicate wagers made by the Customer and will not entertain discrepancy requests because a play is missing or duplicated. Customers may review their transactions in the My Account section of the site after each session to ensure all requested wagers were accepted.

Jak sie mozna domyslec typ nie wszedl ???? . Jestem im bardzo wdzieczny. Zawsze uwazalem ich za najlepszego buka na rynku a teraz tylko utwierdzilem sie w tym przekonaniu. Bede ich chwalil po wsze czasy. No i bede uwazniej przygladal sie wpisywanym stawkom...
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
zapomniałem hasła, wysłałem prośbę o nowe, miał przyjść od razu (spam sprawdzony), nie ma go od dwóch godzin, pisałem im maila w tej sprawie, oczywiście bez odzewu, zaczyna mnie to irytować i jednocześnie przerażać bo jak buki tak robią to to może oznaczać jedno...jak mam uzyskać dostęp do swojego konta, jak nowe hasło nie chce mi przyjść na maila, dodam że nie było żadnego włamu na konto bo wszystko było potwierdzone pytaniem zabezpieczającym i na pewno powinno to dojść na mój mail. ale od dwóch godzin odświeżam pocztę i nic, fajnie że jest sobota i mogę zapomnieć o graniu...
tak pisze na koniec procedury odzyskiwania hasła którą robiłem już 3 raz
&quot;
Otrzymałeś nowe hasło tymczasowe, które zostało przesłane na adres email, jaki podano w serwisie PinnacleSports.
Po odebraniu emaila, można utworzyć nowe hasło logując się do konta na stronie www.pinnaclesports.com podając ID Klienta i przyznane hasło tymczasowe.&quot;
fajnie że mogę się zalogowac nowym hasłem tymczasowym jak go nie mam...

I jeszcze ich mail na który pisałem nie raz nie działa, każdą wiadomość mi odrzuca ze względu na jakiś błąd po stronie odbiorcy... nieciekawie to wygląda
 
K 0

king14

Użytkownik
Czesc,
Zalozylem dzis konto na pinnacle. Pytanie brzmi gdzie sa zaklady typu BTS czy zaklady na zolte kartki? u mnie sa tylko na wygrane oraz handicapy podawane w jakis dziwnych tabelkch w rzedach. Pomoze ktos jak ogarnac to?
 
Do góry Bottom