>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ktoś moze wie czy w pinnacle pracuje jakis polski konsultant??
kiedyś odpisała mi Ania, ale też po angielsku

oni mają ogólnego maila i po prostu ten kto jest to odpowiada &gt; [email protected]

Prawdopodobnie jest tak, że jak napiszesz maila po polsku, otworzy go ktoś kto polskiego nie zna i po prostu go oleje, a mail będzie oznaczony jako przeczytany i żaden Polak go nie przeczyta.

Jeśli masz jakiś problem ze sformułowałem maila po angielsku to mogę Ci pomóc. Napisz do mnie prywatną wiadomość.
 
harrisonjones 24

harrisonjones

Użytkownik
kontaktowałem się z Pinnem w języku polskim, chociaż po angielsku też spokojnie bym się dogadał. Na początku wiadomości napisałem &gt;POLISH LANGUAGE&lt; ???? widocznie ktoś miły przekazał go rodaczce, chociaż było widać, że odpowiedź napisana &quot;na szybko&quot;
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ktoś moze wie czy w pinnacle pracuje jakis polski konsultant??
Pracuje, ale pomoc w języku polskim nie jest dostępna 24h. Wpisz w tytule maila (polish), całą resztę po polsku i czekaj na odpowiedź. Jeśli maila przeczyta obcokrajowiec, to wyślę Ci standardową odpowiedź, że polski konsultant aktualnie nie pracuję, a support dostępny jest w kilku innych językach. Poproś po angielsku o przesłanie maila do polskiego pracownika - nawet z translatora &#39;chciałbym rozmawiać po polsku&#39; i po kilku-kilkunastu godzinach będziesz miał odpowiedź od Polaka.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
czy tez macie opóźnienia przy wpłacie przez MB ? zawsze szybko pieniądze są na koncie u buka a tym razem niestety saldo 0 i czekanie...
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
czy tez macie opóźnienia przy wpłacie przez MB ? zawsze szybko pieniądze są na koncie u buka a tym razem niestety saldo 0 i czekanie...
Wczoraj tak miałem. Wplata przez MB i 0 na koncie dopiero po kilku minutach mail, ze kasa została wplacona.
 
M 0

mdkcb

Użytkownik
jak napiszesz maila po polsku, otworzy go ktoś kto polskiego nie zna i po prostu go oleje, a mail będzie oznaczony jako przeczytany i żaden Polak go nie przeczyta.
Chyba pomyliło Ci się z jakimiś wynalazkami dla graczy rekreacyjnych. Pisałem do nich (w różnych językach) kilkanaście razy i żadnego mejla nie pozostawiono bez odpowiedzi (faktem jest jednak, że na wiadomości anglojęzyczne odpowiadają najszybciej).
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Witam, mam do Was pytanie odnośnie składania depozytu kartą debetową Visa. Znalazłem taki zapis, który lekko mnie zaniepokoił: &quot;Z uwagi na zmianę operatora kart [2 marca 2015] transakcje kartami kredytowymi/debetowymi realizowane będą wyłącznie w walutach CAD, EUR i GBP.Wpłaty w innych walutach są przyjmowane, jednak podlegają przewalutowaniu na EUR zgodnie z codziennie uaktualnianą tabelą kursów dostępną na stronie oanda&quot;.
Czy to oznacza, że składjąc depozyt za pomocą karty kwota, którą wybrałem bedzie przewalutowywana i na tym stracę ? Czy jeśli np wybiorę depozyt 100zł to równo 100zł zasili moje konto w pinnacle ?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Witam . Mam problem z zalogowaniem sie na konto pinnacle. Wpisuje to samo hasło co zawsze i pojawia sie cały czas błąd logowania . zresetowałem hasło i dostałem nowe tymczasowe i tez nie działa ???? czy ktos z was sie spotkał z czyms takim? czy to juz jest jednoznaczne z tym ze ktos mi zhakował konto?:?
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Mam pytanie jak jest rozliczany krecz w tenisie. Dam taki przykład zawodniczka która obstawiłem na mecz, przegrała pierwszego seta 6-2, w drugim prowadzi 3-1 i w tym momencie jej przeciwniczka kreczuje. Jak Pinnacle rozlicza cos takiego w/l ?
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Hej
Dziwna sytuacja. Po długiej przerwie wracam do pinnacle. Wpłacam kase ze skrill. Pieniądze nie zasiliły konta ale zeszły ze skrilla. Czy ma to jakiś związek z opłatą za nielogowanie się? Jak wygląda kontakt z supportem, ogarnięci?
 
Do góry Bottom