>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

mobilny 260

mobilny

Użytkownik
strasznie slaba oferta na tym buku, moj blad ze nie sprawdzilem ale nie spodziewalem sie ze w dobie w ktorej buki oferuja po 100-200 zakladow na mecz tutaj moze byc tak slabo. Obracam kasa i spadam stad, nie polecam chyba ze ktos gra tylkow 1/2 overy i handicapy ( tez slabo ).
 
D 2

diouf89

Użytkownik
ten paragon nie został zaakceptowany. Brak informacji wymaganej do potwierdzenia. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta pod adresem i podanie danych zakładu.

takie cos mi wyskakuje jak chce postawic jakikolwiek typ, wie ktos o co chodzi ?
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie związane z wypłatami, jak to się liczy z tymi opłatami, jeśli dzisiaj tj. 11 sierpnia zleciłem wypłatę z pinnacle na moje konto i nie płacę dodatkowych kosztów za przelew, to żeby znowu za darmo mieć ten przelew to trzeba dokładnie 11 września zlecić wtedy wypłatę?
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Witam
Chcę wypłacić pieniądze z Pinnacle i wyskakuje mi takie coś

&quot;Pamiętaj, że płatności {1} nie są akceptowane na Twoim koncie.

W celu uzyskania dokładnej informacji na temat dostępnych metod płatności przejdź do opcji Informacja o Płatnościach&quot;

O co chodzi?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie związane z wypłatami, jak to się liczy z tymi opłatami, jeśli dzisiaj tj. 11 sierpnia zleciłem wypłatę z pinnacle na moje konto i nie płacę dodatkowych kosztów za przelew, to żeby znowu za darmo mieć ten przelew to trzeba dokładnie 11 września zlecić wtedy wypłatę?
przysluguje ci jedna wyplata w miesiacu kalendarzowym czyli jesli dzisiaj zleciles wyplate, to kolejna mozesz zrobic 1 wrzesnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 14

dominik_wtk

Użytkownik
Co w przypadku jeśli się wpłaci 100 zł i przegra je przy pierwszym zakładzie.Czy przy kolejnej wpłacie przyjmijmy 100 zł trzeba wykonywać jeszcze obrót poprzedniej kwoty?
 
J 18

joepike

Użytkownik
Witam
Chcę wypłacić pieniądze z Pinnacle i wyskakuje mi takie coś

&quot;Pamiętaj, że płatności {1} nie są akceptowane na Twoim koncie.

W celu uzyskania dokładnej informacji na temat dostępnych metod płatności przejdź do opcji Informacja o Płatnościach&quot;

O co chodzi?
Wypłacić pieniądze można tylko tą samą metodą którą dokonywałeś wpłaty. Jeśli nie to jest przyczyną to wyczyść dane przeglądarki, jeśli nadal nie pomoże sugeruję kontakt z supportem.
 
S 2

switez

Użytkownik
Witajcie.
Bardzo proszę o odpowiedź czy wymóg 5-krotnego obrotu dotyczy każdej wpłaty czy tylko pierwszej?
Przykładowo: wpłaciłem kwotę x, zrobiłem obrót 5x i mam pewną kwotę y wygranej oraz w międzyczasie nie dokonałem ponownej wpłaty.
1. Czy przy drugiej wpłacie istnieje ponownie wymóg 5-krotnego obrotu?
2. Czy jeżeli odpowiedź na pierwsze pytanie jest negująca, to czy przy wypłacie całości wygranej (saldo: 0,00) przy kolejnej wpłacie jest konieczność obrotu?
Dziękuję już teraz za odpowiedź.
 
T 15,2K

tadzin

Użytkownik
Witajcie.
Bardzo proszę o odpowiedź czy wymóg 5-krotnego obrotu dotyczy każdej wpłaty czy tylko pierwszej?
Przykładowo: wpłaciłem kwotę x, zrobiłem obrót 5x i mam pewną kwotę y wygranej oraz w międzyczasie nie dokonałem ponownej wpłaty.
1. Czy przy drugiej wpłacie istnieje ponownie wymóg 5-krotnego obrotu?
2. Czy jeżeli odpowiedź na pierwsze pytanie jest negująca, to czy przy wypłacie całości wygranej (saldo: 0,00) przy kolejnej wpłacie jest konieczność obrotu?
Dziękuję już teraz za odpowiedź.
AD1
tak kazdorazowo musisz obrocic 5x kwote jaka wplaciles
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witajcie.
Bardzo proszę o odpowiedź czy wymóg 5-krotnego obrotu dotyczy każdej wpłaty czy tylko pierwszej?

Przykładowo: wpłaciłem kwotę x, zrobiłem obrót 5x i mam pewną kwotę y wygranej oraz w międzyczasie nie dokonałem ponownej wpłaty.
1. Czy przy drugiej wpłacie istnieje ponownie wymóg 5-krotnego obrotu?
2. Czy jeżeli odpowiedź na pierwsze pytanie jest negująca, to czy przy wypłacie całości wygranej (saldo: 0,00) przy kolejnej wpłacie jest konieczność obrotu?

Dziękuję już teraz za odpowiedź.
Od kiedy wprowadzili ten wymog obrotu razy 5 bo tego nie bylo co pamietam....
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Pinnacle bardzo późno dodaje ofertę, w przypadku piłki nożnej często kopiują kursy od azjatów. Kursy na pewno się na to pojawią.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
niekoniecznie
zauważyłem pewną prawidłowość
na spotkania gdzie kursy są podobne jak na Gibraltar - Polska (u innych przykłądowe kursy 1X2 : 25 - 12 - 1,05) zdarza się że PIN nie wystawia kursów 1X2 - więc kursy akurat na te spotkanie mogą się nie pojawić
 
Do góry Bottom