>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

P 7

piotr1234543

Użytkownik
Rzuty rożne w pinnacle.
Ciekawi mnie jedna sytuacja. Niedawno przez kilka dni na każdy mecz pinnacle wystawiało zakłady na rzuty rożne a nagle nie ma takich zakładów na rożne.
Wiecie może czym się oni kierują?
Ostatnio ładnie wyszedłem na + dzięki rożnym a teraz nie ma takich zakładów od kilku dni:/
 
C 8

ciniu

Użytkownik
witam,
mam problem z tym bukmacherem, wplaciełem pieniądze po czym chciałem je spowrotem taką kwotę jaką wpłaciłem chce odzyskac. Po dokonaniu wyplaty bankowej przyszedł mi mail, ze kwotę muszę obrócić 5x przed wyplata? O co chodzi?
 
C 8

ciniu

Użytkownik
witam,
mam problem z tym bukmacherem, wplaciełem pieniądze po czym chciałem je spowrotem taką kwotę jaką wpłaciłem chce odzyskac. Po dokonaniu wyplaty bankowej przyszedł mi mail, ze kwotę muszę obrócić 5x przed wyplata? O co chodzi?
dostałem maila od nich ...Pinnacle Sports dokłada wszelkich starań, aby nasze zasady przetwarzania płatności były sprawiedliwe wobec naszych klientów i zwalniały ich od wszelkich opłat, jednocześnie pozwalając nam niezmiennie oferować najlepsze kursy w sieci. O ile to tylko możliwe, pokrywamy wszystkie prowizje od transakcji, jednak niespełnienie przez klienta standardowego dla naszej branży warunku obrotu (pięciokrotność wpłaconej kwoty) spowoduje naliczenie 3% opłaty za przetworzenie wpłatyoraz odpowiednich opłat za wypłatę.

wpłaciłem 4 tys zł, rozumiem, ze mam ponieść koszty 3 tj 120 zł plus za przetworzenie, wie ktoś ile to wynosi...

Masakra dla mnie to kurestwo i tyle
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja od wczoraj ruszyłem na Pinnacle i wygląda to bardzo sympatycznie.Fajne zakłady na +2.5 seta na wielkich szlemach,ogólnie przejrzyście i kursy lepsze aniżeli miałem na bet365.Szczerze powiedziawszy to jak dla mnie zmiana z 365 na pinnacle wyjdzie na lepsze bo oferta na live mniejsza dla mnie to lepiej bo na live nigdy za dobrze nie wychodziłem zawsze coś kusiło żeby postawić do tego na 365 mecze można oglądać to już w ogóle tylko stawiać i wtapiać ???? Tutaj będę grał tylko przed meczami dobre analizy kursy lepsze niż 365 więc wygląda to spoko tylko te 3 dni od rejestracji że dokumenty trzeba wysłać trochę mnie denerwują ale tak to spoko polecam oczywiście jeszcze nie wiem jak z wypłatami w swoim czasie napiszę o tym.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ciniu widzisz chciałeś ominąć jakieś prowizje w innym kanale płatności, a teraz zapłacisz sporo w pinnacle. Od 4000zł 3% czyli 120zł i 75zł za wypłatę na konto bankowe lub 45zł skrill/neteller. Czyli albo 195zł konto bankowe albo 165zł skrill/netek. Oczywiście możesz łącznie zagrać na 20 000zł i będziesz zwolniony z opłat :) Pinnacle jest teraz dla tych, co rzeczywiście grają. Nie do transferu środków.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
weźcie podpowiedzcie jak to zrobić żeby wypełnić ten formularz autoryzacji karty...:p na komputerze chcę to zrobić
 
A 0

alande

Użytkownik
Masakra, 5x to za duży wymóg obrotu. Czyli teraz od każdego kursu pinnacle odejmujemy 3%. Np. mamy kursy 1.96 - 1.96, to zamienia się nam na 1.90 - 1.90. Śmiech na sali.
 
P 7

piotr1234543

Użytkownik
ostatnio wypłaciłem trochę pieniędzy które wygrałem na rzutach rożnych live. Po przelaniu na swoje konto przestała mi się pojawiać oferta rzutów rożnych live . czy to są limity czy przypadek?
 
G 2

giancardi

Użytkownik
A mi wczoraj nie zapisało jednego zakładu, akurat na Włochy. ???? Wciskałem confirm aż do akceptacji i dupa nie zapisało się. To było tuż przed meczem. Chyba trzeba zawsze sprawdzać zakłady po postawieniu. A od kiedy jest wymóg obrotu?! 5-krotność?
 
Do góry Bottom