>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

M 13

mantra

Użytkownik
To o co chodzi z tą prowizją? Wpłaciłem 2000 zł w czwartek, pograłem na live i wygrałem 1000zł. Wypłaciłem tego samego dnia po 6h całość z wygraną, łącznie obrotu miałem ze 2800 zł. Nie grałem 3 miechy, byłem zawiedziony tym komunikatem o prowizji, nie spodziewałem się tego po pinn. 5x obrócenie depozytu to zdecydowanie za dużo. Jednakże dzisiaj przyszedł przelew, nie pobrali ani złotówki dla siebie. Jak to w końcu jest?
 
S 5

sateja

Użytkownik
Powiedzcie mi jak to jest w końcu z tym obrotem depozytu. Załóżmy, że wpłacam 800zł
Muszę zagrać za całość 5 zakładów? Jeśli tak to czy jest jakiś min kurs czy może to być 1,01 dla przykładu?
 
W 0

wolfwhite1608

Użytkownik
Witam dokonałem wpłaty 28zł na moje konto pinacle sports, na podany rachunek Banku Zachodniego WBK, w jaki sposób mogę odzyskać wpłacony depozyt 28zł?
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Panowie jak w pinku jest z weryfikacją,jeśli się &quot;mieszka&quot; w UK? dowód polski,waluta funty, ale już dane na koncie bankowym są angielskie,są jakieś problemy?
 
S 5

sateja

Użytkownik
O co chodzi w zakładach na undery i overy w piłce?
U innych buków jest np. +/-2,5
A w pinnacle raz &quot; +/-2,5 i 3 &quot; a czasem samo +/-2,5
O co w tym chodzi? Jaka różnica? Że jak over to 3 gole i nie może być więcej?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Zakład 2,5 i 3 - masz podzielony na: pół stawki gra 2,5 gola a druga połowa stawki 3 bramki,w przypadku gdy padną 3 bramki w meczu połowę stawki masz do zwrotu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Jeśli grasz over 2,5-3 to jak padną:
4 gole - wygrana
3 gole - pół stawki wygrana , pół stawki zwrot
2 gole wtopa
i takie rozliczenie do ako
 
S 5

sateja

Użytkownik
Dzięki wielkie crossmen
A jak to w końcu jest z tą wypłatą pieniędzy?
Jeśli wpłacę 100zł muszę puścić 5 zakładów po 100zł?
Naturalnie rozumiem, że może to być również 10x50zł?
Tak aby suma dala 5xpoczątkową wpłatę?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Co obrotu to przy wpłacie 100 zł,niezależnie od ilości zakładów i wysokości kursów,obrót całkowity 500 zł.
 
K 8

konio

Użytkownik
&quot; niespełnienie przez klienta standardowego dla naszej branży warunku obrotu (pięciokrotność wpłaconej kwoty) spowoduje naliczenie 3% opłaty za przetworzenie wpłaty oraz odpowiednich opłat za wypłatę. &quot;
Wyjaśnijcie mi co musiałbym zrobic zeby spełnic ten warunek wplaconej kwoty. Jeżeli postawię 100 zł i zrobię jeden lub wiecej zakladow o kursie powyżej 5 na jednym kuponie to spelnie ten warunek, czy moge sobie postawic swoje pieniadze 5 razy po 1,01 albo zrobic 5 takich zakladow po minimalnym kursie na jednym kuponie ?
 
S 5

sateja

Użytkownik
Jeśli się nie mylę to wpłacając 100zł musisz obrócić kwotą 500zł żeby spełnić te warunki.
Nie ma bodajże narzuconego minimalnego kursu, więc może to być pojedyńczy zakład
500zł x kurs 1,01 lub 5 zakładów x 100zł x kurs 1,01
Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu.
W którym miejscu są pokazane koszty operacji wypłaty na obecną chwilę?
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
General rule 30:
Fees and charges may apply to customer deposits and withdrawals. For complete details about fees and charges for each payment type offered, please refer to our Payment Options page. For your reference a link to the Payment Options page is provided at the bottom of this page. Please note that any deposit made to an account which is not rolled over (risked) five times will incur a 3% processing fee and any applicable withdrawal fee.
 
Do góry Bottom