>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 16

kawaguchi007

Użytkownik
Bardzo często na zakładach live nie wyświetlają mi się kursy, tylko widnieje status niepołączony (oczywiście jestem zalogowany). Czasami jest tak od razu gdy wchodzę na zakłady live, a czasami pojawia się to dopiero po odświeżeniu kursów. Czy ktoś też miał taki problem?
 
O 0

obamka

Użytkownik
Pinacle kursy....
Witam mam pytanie czytałem troszke o bukach i obecnie gram na bet-at-home obróciłem bonus zarobiłem troszke i zastanawiam się czy nie zmienić buka na bardziej pewnego (pinacle). Naczytałem sie ze pinacle ma super kursy (gram hokej nhl) ale niestety nie widze tego sprawdzam od tygodznia kazdy mecz w nhl porównuje kursy i pinacle nigdzie nie ma nawet w porównywarkach to ja juz nie rozumiem w czym tak naprawde jest tak świetny pinacle. Moze ktoś mnie oświecić?? ????
 
A 0

ariel_9

Użytkownik
Wpłata na pinnacle sports
Witam, czy jeśli wpłacę pieniądze na pinnacle sports z konta holenderskiego (posiadając polskie dane na koncie) to czy będą robić problem? Bo np z bet365 wycofali moją wpłatę. Proszę o odpowiedź
Ps. Oczywiście to ja jestem właścicielem tego konta
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam, czy jeśli wpłacę pieniądze na pinnacle sports z konta holenderskiego (posiadając polskie dane na koncie) to czy będą robić problem? Bo np z bet365 wycofali moją wpłatę. Proszę o odpowiedź
Ps. Oczywiście to ja jestem właścicielem tego konta
Nie akceptują graczy z holandi ani wpłat z holenderskiego konta.
Czy można stawiać akumulatory w wersji mobilnej na pinku? Jeśli tak to jak bo nie moge tego znalezć.Dzieki.
Można stawiać tylko pojedyncze.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
A ja mam pytanie takie : Będą robić jakies problemy jezeli wpłata bedzie z konta wspólnego mojego i żony ? Na przelewach wyświetla sie tylko imie i nazwisko żony bo jest wpisana jako pierwsza a ja jestem wspołwłaścicielem . W bet365,Sportingbet,expect i innych nie było problemu nigdy . A jak w Pinaccle ?
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Wypłaciłem teraz pieniądze jednak nie pomyślałem że u nich jest jeszcze 31\01\2014 i naliczyli mi opłatę 75 PLN.Można jakoś cofnąć tą wypłat i żeby nie naliczyli tych 75 PLN ??
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Wypłaciłem teraz pieniądze jednak nie pomyślałem że u nich jest jeszcze 31\01\2014 i naliczyli mi opłatę 75 PLN.Można jakoś cofnąć tą wypłat i żeby nie naliczyli tych 75 PLN ??
imho nie. jak wyplacasz to wszystko jest jak byk napisane co sie placi ile itd
 
B 0

batcorn

Użytkownik
Witam, czy jeśli wpłacę na Pinnacle ze Skrill, to mogę potem wypłacić na konto bankowe czy tylko na Skrill? Czy po wpłacie jest wymagany jakiś obrót depozytem, by można było wypłacić, czy jakaś prowizja będzie pobrana jeśli nie zawrę żadnego zakładu?
 
Z 2

zaqtab

Użytkownik
Jak można zrobić wypłatę z Pinnacle? Pomijając Skrilla ???? mają jakieś bezpośrednie przelewy do banku (np. raz w miesiącu darmowe) czy coś innego godnego polecenia?
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
tadzin wypłata cofnięta pieniądze na koncie :p duży + dla pinnacle
no to kolejny raz mnie zaskoczyli in plus. ogolnie buk bardzo profesjonalny, sam mialem kiedys problem, musialem chwilowo zablkoowac konto, wszystko poszlo gladko i bezproblemowo, pozniej zeby odblkowac musialem nawysylac tone dokumentow xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
no to kolejny raz mnie zaskoczyli in plus. ogolnie buk bardzo profesjonalny, sam mialem kiedys problem, musialem chwilowo zablkoowac konto, wszystko poszlo gladko i bezproblemowo, pozniej zeby odblkowac musialem nawysylac tone dokumentow xd
Zgadzam się, miałem do czynienia już z wiekszością popularnych bukmacherów, ale dopiero Pinnacle spełnił moje oczekiwania w zasadniczych kwestiach.
Początkowo rozczarowała mnie szata graficzna i czytelność. Widok kursów można zmienić na &#39;&#39;azjatycki&#39;&#39; dla mnie bardziej uporządkowany.
Profesjonalizm dla mnie przejawia się w 3 kwestiach:
- najlepsze kursy
- szybkie wypłaty (do 5 min na Skrill)
- brak limitów (buk wyznacza limity ogólne dla wszystkich na dany zakład, najczęściej i tak nieosiągalne dla śmiertelników, u innych bukmacherów wcześniej czy później dostawałem limity, które uniemożliwiały zarabianie)
 
Do góry Bottom