>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

M 13

mantra

Użytkownik
Ogólnie polecam. To mój 1-szy bukmacher, ale muszę powiedzieć, że pod względem praktyki firma bardzo porządna.
1. Kursy najlepsze
2. Łatwa w obsłudze(ale tylko i wyłącznie w widoku azjatyckim, dostępnym po zalogowaniu), dość ładna szata graficzna, choć na pierwszy rzut oka nie wygląda za dobrze ???? zero problemów z działaniem strony, oprócz tego, że język strony potrafi się czasami zmienić przy zmienianiu widoków (ale ja i tak nie zmieniam widoków, poza tym to tak bardzo nie przeszkadza.
3. Limity bardzo wysokie, takie same dla wszystkich.
4. Dobry, szybki kontakt mail&#39;owy, nie robią z niczym problemów.


5. Niestety fatalna oferta, bardzo mało zdarzeń do obstawiania, np. z piłki nożnej są dostępne tylko rezultat handicapy i overy/undery (bts, dokładny wynik itd. niedostępne w ofercie). Na livie tak samo, w innych dyscyplinach tylko niektóre mecze wrzucają na live i cały czas blokują obstawianie . Z drugiej strony jest e-sport do obstawiania, więc dyscyplin trochę mają.
6. Katastrofalnie ciężkie tworzenie akumulatorów, do tego tylko na wybrane linie, a nie wszystkie. Szczerze mówiąc w ogóle zniechęca to do obstawiania akumulatorów na tej stronie.
7. Czasami mam problem z wpłatami przez Przelewy24, BankBrowserem próbowałem 2 razy i za każdym razem wyskakiwał komunkat na koniec transakcji &quot;Błędny plik potwierdzenia #2)&quot; i nie wysyłał potwierdzenia realizacji, mimo to, że pieniądze zostały normalnie wysłane z konta (za pierwszym razem musiałem im to zweryfikować, wysyłając potwierdzenie przelewu, za 2-gim już doszło bez weryfikowania na drugi dzień rano. Teraz przesyłam standarowo - Przelewy24 bez żadnych aplkacji, parę razy poszło normalnie, ale też ze 2 razy strona Pinnacle nie odnotowała przelewu i czekałem do następnego dnia na pieniądze. Jak to jest z tym bankiem Millenium, można wysyłać przez przelewy24 całą dobę...?

Orientuje się ktoś, czy na tej stronie się coś zmienia od 1998 roku? Szata graficzna, oferta itd.? Działają od tylu lat, mają taką politykę, pewnie raczej się to nie zmieni.
&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
sparki 1,3K

sparki

Użytkownik
Pany bo nie do końca rozkminiam typu w Pinnacle &quot;The Field&quot;. Tutaj chodzi o to, że dany zawodnik będzie na podium?
 
M 13

mantra

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś co to są te teasery? Wiem, że można na nich łączyć w akumulatory zdarzenia z jednego meczu, ale nie rozumiem zasad do końca.
Mamy np. możliwość połączenia takich zdarzeń?
&lt;table summary=&quot;Static lines content&quot; cellpadding=&quot;3&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr style=&quot;cursor: default;&quot; class=&quot;contestDescription&quot;&gt;&lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; colspan=&quot;4&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;Mecz&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; align=&quot;left&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;Handicap&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; align=&quot;left&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; align=&quot;left&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;Suma punktów&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; align=&quot;center&quot;&gt;+&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;cursor: default;&quot; class=&quot;linesAlt1&quot;&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;Ndz 2/9&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; class=&quot;linesRotNum&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;805&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; colspan=&quot;2&quot;&gt;New Orleans Pelicans&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;&lt;input style=&quot;cursor: default;&quot; name=&quot;S1_0&quot; type=&quot;checkBox&quot;&gt; +11.5&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;&lt;input style=&quot;cursor: default;&quot; name=&quot;L1_0&quot; type=&quot;checkBox&quot;&gt; Powyżej 186 &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; rowspan=&quot;2&quot; align=&quot;left&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot; valign=&quot;middle&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;cursor: default;&quot; class=&quot;linesAlt1&quot;&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;03:05 PM&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; class=&quot;linesRotNum&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;806&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; colspan=&quot;2&quot;&gt;Brooklyn Nets&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;&lt;input style=&quot;cursor: default;&quot; name=&quot;S2_0&quot; type=&quot;checkBox&quot;&gt; +2.5 &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;cursor: default;&quot; nowrap=&quot;nowrap&quot;&gt;&lt;input style=&quot;cursor: default;&quot; name=&quot;L2_0&quot; type=&quot;checkBox&quot;&gt; Poniżej 204 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Dopytam dla formalności, jest możliwość obstawiania akumulatorow live?
Czy w przypadku wykorzystania ewidentnego błedu kursu z ich strony, jak pogram grubiej obrażą się...?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Dopytam dla formalności, jest możliwość obstawiania akumulatorow live?
oferta live (jeśli już się pojawi) jest tak uboga, że raczej nie będziesz miał w czym wybrać... :/
Czy w przypadku wykorzystania ewidentnego błedu kursu z ich strony, jak pogram grubiej obrażą się...?
nie obrażą się, po prostu dostaniesz zwrot ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 13

mantra

Użytkownik
Dzięki. Jeśli chodzi o teasery, zwróć uwagę, na kolumnę handicapy tego co wkleiłem, zaznaczająć obydwa zdarzenia normalnie przeszedłem do strony obstawiania (ale nie puściłem). A może by dalej nie poszło albo to chodzi o różnicę zwycięstwa, czy coś takiego...? Chyba dalej czegoś nie rozumiem.
Ja wiem, jak wygląda live bo pogrywam,Teraz np. zagrałem grubo, Powyżej 0.5 [0-0] @ 1.409 D .River Plate -vs-Gimnasia La Plata w 43 min, bo widziałem co River sobie pyka. Nawet komentarz wyrobnika ze Sportklubu mnie nie odciągnął. Żałowałem, że nie puściłem ov 1, ale widzę niepotrzebnie. Chyba zawyżony, bo w h2h mało bramek padało. Trafił do strefy zagrożenia na chwilkę (nie wiem dlaczego akurat klepali sobie w obronie), ale przeszedł, a ponad 1 min pozniej padła bramka (bałem się, że będą robili jakieś problemy, ale jest kasa). Oni zawsze rozliczają wygrane już zakłady po zakończeniu meczu? To co, są gdzieś te akumulatory live?
Jeśli chodzi o te zawyżone kursy, po prostu pytam czy nie wręczają limitów czy coś takiego, no ale to Pinnacle✅.
 
P 3

pawlornba

Użytkownik
Takie może trochę nietypowe pytanie, ale fani NBA powinni wiedzieć. Czy w Pinnaclesports w ubiegłym sezonie podczas PO można było obstawiać zakłady na zwycięzców każdej serii? Począwszy od 1 rundy, a zakończywszy na finałach? Bardzo proszę o odpowiedź, bo od tego uzależniam wybór bukmachera w sieci.
 
M 0

maciuus

Użytkownik
&#39;większych kwotach&#39; tj. spokojnie mogę tam robić zakłady za 5-10zł i wyciągać po 100-200 na wypłatę?
 
kuruswww 28

kuruswww

Użytkownik
Słyszałem,że jak się wpłaca jakąś kwotę to nie można przy wypłacie jej przekroczyć,tylko do końca nie wiem o co chodzi.Wytłumaczy ktoś z czym to jest związane? (Wiem,że gdzieś dzwoni,ale nie wiem w którym kościele ???? ) .
 
itssoeasy 11

itssoeasy

Użytkownik
siemka,
ile max możecie postawić na zakłady w siatkówce?
ja przy małych kursach tak do 1,5 ok 2tys pln.
przy kursach ok 2,0 moge max postawic ok 900pln.
na piłke nożną mam wieksze limity bo ok. 20tys na zaklad, ale piłkę stawiam teraz żadko.
drugie pytanie to czy można zmienić walutę na euro?
pozdro
 
Do góry Bottom