>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

M 13

mantra

Użytkownik
Taki to bukmacher. Mają zdecydowanie najlepsze kursy, ale ofertę mają fatalną. Handicapy-overy, parę zakładów specjalnych na zwycięzcę turnieju, czy laureatów oskara i to wszystko. Ostatnio też pojawiają się przy okazji niektórych prestiżowych meczów piłki nożnej zakłady na rzuty rożne, ale też tylko z jedną linią.
Żeby jeszcze chociaż wystawiali wszystkie linie, wrzucali więcej meczów na live i nie blokowali ich w trakcie...
Już raz się naciąłem przed meczem, że chciałem zagrać linię o 3 pkt niższą, która była w ofercie większośći bukmacherów, ale postawiłem w pinnacle i przegrałem, bo oczywiśćie nie chce mi się na razie tworzyć kont u innych buków, przechodzić weryfikacji i przelewać kasy (nieuleczalne lenistwo). Chociaż akurat na ich live wszystko sprawnie działa (w widoku azjatyckim) przynajmniej nie ma takiego burdelu i człowiek wszystko jest w stanie ogarnąć. Gram tam często na przełamania w tenisie-lekką progresją i płasko- i z tym nie miałem nigdy problemu (polecam - dochodowe)...
Akumulatory to też jakaś katastrofa, ciężko w ogóle tam coś stworzyć. Ostatnio też ich strona mi coś dziwnie działa.
Do pospolitych singli na standardowe zdarzenia buk najlepszy. Również kontakt mailowy bardzo dobry, zero problemów z czymkolwiek, wypłaty na kwoty 5000-1000 tys. zł bezproblemowe (ok. 4 dni roboczych).
Nie zrozumcie mnie źle, jestem u nich na sporym plusie, ale mam wrażenie, że oni i tak dobrze zarabiają, dzięki tak ubogiej ofercie i opinii najlepszych kursów, skądinąd słusznej.
Orientuje się ktoś, czy na tej stronie się coś zmienia od 1998 roku? Szata graficzna, oferta itd.? Działają od tylu lat, mają taką politykę, pewnie raczej się to nie zmieni.
Ok ale mi zależy na NBA a więcej opcji niż napisałem naprawdę nie widzę.
Nie ma tam więcej opcji.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
- wypłata poza pierwszą bezpłatną kosztuje 45 pln
Przez Skrill owszem. Przelew na rachunek to 75zł.
Fakt, przez Skrill wychodzi trochę taniej, bo 45zł skazuje Pinnacle, a Skrill za wypłatę na konto pobierze 2,95 euro (ok. 12,40zł), więc w sumie wyjdzie niecałe 58zł.
Ale tu nie chodzi o te kilka-kilkanaście złotych w tą czy w tą stronę.
Przydałoby się ogólnie więcej wypłat darmowych w ciągu miesiąca.

za nic nie postawię go na równi z bet365, pograłem trochę jak w Pinku i szybko limity
się pojawiły. Oczywiście oferta bogata jak u nikogo innego, ale się lekko zawiodłem.
Jak kto lubi. Jeden woli grać za większe stawki i mu nie przeszkadza uboga oferta, a drugi przeboleje limity, ale za to ma większą ofertę i dzięki temu większe możliwości by uprawdopodobnić wygraną.
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
od wczoraj mnie też nie działa...
na komórce normalnie działa
Dla mnie mógłby być to jedyny buk gdyby mieli tylko taką ofertę na tenisa jak bet.365... (ehhh pomarzyć zawsze możnaJ). Ale ogólnie jak najbardziej polecam
 
M 13

mantra

Użytkownik
Zapomniałem też dodać, że jak do tej pory wszystkie zakłady rozliczają bardzo szybko, po meczu/gemie/połowie, za to +.
Dzisiaj doszedł też przelew na kwotę ponad 9000 zł po 2-óch dniach. (wtorek o 9 zleciłem wypłatę). Tak że jest coraz lepiej. +
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Właśnie założyłem tu konto. Czy wpłaty i wypłaty skril chodzą na takich samych zasadach jak w Bet365? I drugie pytanie: czy po pierwszym zasileniu konta mam wysyłać jakieś skany dowodu etc, czy zostanę o to poproszony? Acha i jeszcze jedno, druga wypłata na skril też jest płatna?
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Pierwsza wypłata w miesiącu darmowa druga 45 zł.. Miesiąc liczony od 1 do 1 bodajże
Wpłaty i wypłaty na skrill idą praktycznie od ręki. Wpłata od razu, wypłata max kilka godzin
Skanów ja osobiście nie wysyłałem i nie chcieli nic ode mnie ????
Pozdrawiam
 
tomashov 0

tomashov

Użytkownik
bardzo rzadko o coś w ogóle proszą...ale ten ich interface, szczególnie na live jest katastrofalny (nie widać jak się kusy zmieniają- czasem wręcz trodno zakład zawrzeć z tego powodu- można co prawda włączyć&quot;autorefresh&quot; ale to i tak co 30 sekund chyba, ogólnie technologicznie mocno odstają od czołówki, delikatnie mówiąć)
No ale kursy...jedne z lepszych na rynku, o ile nie najlpesze.
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
mial ktos kiedys problem z wyplata z Pinnacle ?? wyplacam u nich od 2 lat . sa to spore kwoty...ostatnio dziele je na 2 razy bo powyzej 10 tys dolarow trzeba czekac minium 5 dni a tak tylko 2 dni. wczoraj wyplacilem o 10.30 jakies 9 tys dolarow a dzis chcialem wyplacic reszte a tu info takie:

Uwaga:
Pamiętaj, że płatności Bank Wire, ClickandBuy, Credit Card, DNL Asia, E-Cheque, EntroPay, iDebit, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, KPAY, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, Moneybookers DD, Neteller, Neteller (1-PAY), POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Ukash, Visa Electron, Webmoney withdrawals nie są akceptowane na Twoim koncie.
zablkowlai mi wszykie mozliwsoci wyplaty. czylitka jakby mi ukardli moje pieniadze bo bez podania przyczyny zablkowlai mi moje pieniadze. pieniadze zostaly obrocone w calosci. do tej pory nie bylo zadnytch problemow z nimi.
maja oni jakis polski support ??


aa dobra juz sie wtyjasnilo znalzlem w spamie wiadomosc od nich ze chca potierdzic moja tozsamosc . po 2 latach im sie przypomnialo haha
czy w takich firmach pracuja powazni ludzie ?? jak mozna rzadac do weryfikacji rachunku za prad na swoje nazwisko lub inne rachunki , jak kots mieszka z rodzicami to jak niby ma przejsc ta chora weryfikacje ?? cale szczecie ze mam ubiezpieczenie zdrowtne , a jakbym nie mial to musialbym kupic na siebie mieszkanie lub isc do pracy zeby moc wyplacic od nich kase ?? bo sami napisali wyciagi bankowe nie sa akceptowane haha
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Da się jakoś znaleźć gdzieś zakład w NHL na słabszą drużynę -0.5 ?

Na przykład dziś chciałbym zagrać na wygranie w regulaminowym czasie Detroit, ale widzę tylko dodatnie handicapy, opcja do grania normalnego 1x2 pojawia się dopiero na live (-0.5 w strone underdoga) ?

Nie widze dziś live takze sie nie przekonam.

W kazdym razie moje pytanie brzmi czy das się obstawić przed meczem obstawić -0.5 w stronę underdoga (czyli czysty zakład na niego, porazka/remis = przegrana)
Podbijam pytanie, na prawde googlowalem i nic nie znalazlem.
 
D 116

dziubols

Użytkownik
Postawilem w pinku na live Djoko -2,5 games w meczu z Isnerem i zrobilem confirm bets wszystko tak jak sie powinno i odjelo mi stawke z salda a po meczu patrze czy juz wygrana dali a oni mi zwrot stawki dali i nigdzie tego w historii nie mam.. a w trakcie meczu ciagle mialem saldo zmniejszone o tyle co niby zagralem.. O co chodzi ?
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Może kurs się zmienił w ostatnich sekundach a potwierdziłeś nie zakład lecz zmianę kursu? Wtedy trzeba jeszcze raz zatwierdzić po zatwierdzeniu zmiany, że tak powiem.
 
P 7

piotr1234543

Użytkownik
u mnie dzisiaj podobna sytuacja..
eh..
Siedziałem sobie na livesport i na pinnacle robiłem zakłady.
Nie pamiętam dokładnie ale grałem tenisa w pinnacle na któryś z gemów gdzie wygrałem i to weszło, patrzę a nie ma tego w rozliczonych i do rozliczenia a kasa na zakład przepadła. Najpierw pomyślałem, że coś może pomyliłem ale jestem pewny ze nie.
Jednak później druga sytuacja, postawiłem na fiorentina-chievo poniżej 3,5 gola do końca spotkania patrzę a tego nie ma ani w rozliczonych ani do rozliczenia zonk jakiś a sprawdzałem to jak zawarłem zakład to było do rozliczenia???? a w koncówce meczu ten zakład przepadł.
Urypali mnie na 1 wygranej na gemy na live a zakład fiorentina mi nie wszedł ale w historii i tak tego nie ma. Gram z miesiąc czasu.Dzisiaj pierwszy raz takie sytuacje.

Dostałem wiadomość że te zakłady zostały anulowane z powodu: the wager was offered an incorret line. Lipa jakaś
 
S 150

spasny

Użytkownik
the wager was offered an incorret line. Lipa jakaś
To bardzo częsta sytuacja w pinku, dlatego tutaj lepiej nie grać live tylko przedmeczowo, bo często zdarzają się zwroty np w piłce postawie coś i za 30 sekund czy minutę wpadnie bramka to jest zwrocik jesli nie było większej przerwy w grze (np rożny) ????. Ostatnio zauważyłem również, że kursy na live (football) są bardzo często niższe niż u konkurencji (maraton, bet365) co dawniej się nie zdarzało. Dobrze, że chociaż kursy przedmeczowe często są jednymi z lepszych na rynku, bo przy jednej darmowej wypłacie miesięcznie zrobiłby się nam przeciętny buk...
@Vidiu
Pinek ma bardzo prostą, czytelną i płynną stronę mobilną. Osobiście wole obstawiać mobilinie niz przy komputerze. Jest tylko jeden spory minus strony mobilnej (lub ja nie umiem się za to zabrać). Nie wszystko zdarzenia są dostępne na stronie mobilnej - trzeba po prostu wejść na pełną stronę. Np mamy dziś mecze LM i mobilinie dostępne są tylko podstawowe linie, handicapy, overy/undery + ew. cornery, a wszystkie specjalne wydarzenia typu bts, kto strzeli gola, DW czy kartki są dostepne tylko na pełnej stronie
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Witam jak z obstawianiem przez telefon? Nie ma żadnych problemów stronka chodzi płynnie?
Kilka razy korzystałem z mobilnej i wersji i nigdy nie było problemów. Nic się nie zawieszało, wszystko płynnie, nawet lepiej niż czasem na zwykłej stronie ;)
 
slawcio69 33

slawcio69

Użytkownik
Witam, mam problem z Pinnacle. Otóż założyłem zakład parlay na 5 spotkań. stawka 10, wygrana78,19; wygrana/strata: 57,68. Wszystkie zakłady w 100% weszły więc o co chodzi? Dopiero zaczynam zabawę z Pinnacle i totalnie tego nie rozmumiem. Someone help?
edit: wyjaśnione, under 2,25 jest rozliczany jako under 2/2,5 i dla 2 bramek w meczu uznali połowę danego kursu dla spotkania
 
Do góry Bottom