>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Nie będzie problemów , jest to najporządniejszy buk jakiego znam.
A progresję odradzam bo prędzej czy pozniej prowadzi do bankructwa. Jak masz taki kapitał , polecam za to zainteresować się surebetami - do tego Pinnacle jest wprost idealny.
 
P 0

pablo13

Użytkownik
Aha jeszcze jedno pytanie, jak najlepiej wypłacać kwoty rzędu 6-10tys zeby skarbówka sie nie przyczepiła??
karta skrill(moneybookers) i przez bankomat?
dzięki za odp ????
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Jesli kwoty sa w PLN to spokojnie z buka przelewem na konto lub karte kredytową wyplacisz bez zadnych cisnien , Skrillow i bankomatow ????
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Witam, szukałem info dotyczących zakładu Moneyline w Pinnacle, ale nic nie mogę znaleźć. Podpowie mi ktoś jaka jest różnica pomiędzy ML(moneyline) a 1x2?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
siema,
Zakład Moneyline (oznaczany ML lub 12) pochodzi z Ameryki i jest stosowany do zdarzeń z dwoma możliwościami wyniku (np. baseball, tenis, siatkówka) jak i dyscyplin z opcją remisu (np. koszykówka, hokej, piłka nożna) gdzie uwzględniana jest dogrywka.
Moneyline jest zakładem na ostatecznego zwycięzcę spotkania.
Moneyline jest bardzo często mylony z zakładem DNB. Różnica jest taka, że w DNB remis powoduje zwrot, a Moneyline jest ważny do momentu wyłonienia zwycięzcy - NIE ma zwrotów. Na przykład w koszykówce, piłce nożnej, hokeju DNB dotyczy regulaminowego czasu, a Moneyline uwzględnia potrzebne dogrywki.
Kurs Moneyline będzie się nieznacznie różnił od kursu DNB. ML na faworyta będzie raczej niższy niż DNB, bo w razie dogrywki większe szanse na jej wygranie ma przed spotkaniem faworyt.
pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mam pytanko. Jak chce zlecić wypłatę na konto w banku, to muszę podać jego adres itd.
To podać adres oddziału w moim mieście czy co?
Wpisz adres oddziału albo adres głównej siedziby banku. Najważniejsze aby nr konta był poprawny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Mam pytanie czy u tego bukmachera można grać ako czy tylko single? A jak można to w jaki sposób to zrobić bo nie wiem jak to zrobić
Mozna AKO. Pod napisem Oferta kursów kliknij w AKUMULATORY. Tam zaznaczasz dyscypliny i ligi jakie Cie interesują.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Please note: Withdrawal of funds to a Credit or Debit Card is not an option available at Pinnacle Sports.
Nie można wypłacać z powrotem na kartę , musisz wypłacić na konto bankowe. Jeśli wpłacałeś tam kiedyś przez Skrilla też powinieneś móc tak wypłacić.
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
pytanie
Witam, mam pytanie.

Załóżmy, że wypłaciłem kasę 15.12. Aby nie narazić się na dodatkowe koszta, to kiedy mogę zlecić darmową wypłatę? 1.01, czy dopiero 15.01 ?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jedna darmowa wypłata przysługuje ci na miesiąc kalendarzowy, uwzględniając przesunięcie czasu w pinie, kolejną wypłatę za darmo przysługującą ci, możesz wykorzystać w nowy rok o godzinie chyba 9:00
 
Do góry Bottom