>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy to oznacza, że mogę wypłacić tylko depozyt ? A co z ewentualną wygraną?
Miałem taką sytuację zarówno ze skrill i neteller dotyczy to pierwszej wpłaty, jak depozyt zrobisz skrill albo neteller to przy pierwszej wypłacie możesz wypłacić tyle ile zdeponowałeś ewentualna nadwyżkę możesz wypłacić dopiero w kolejnych wypłatach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Przy mniejszych sumach (70 zl) pytaja o skany?
Jak długo w praktyce idzie wyplata do iPKO?
Przy wpłacie przez p24 i wypłacie na rachunek bankowy jak do tej pory o żadne skany nie pytali, niezależnie od kwoty.
Wypłata via bank transfer trwa około 3-5 dni roboczych.
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Chciałem wypłacić część pieniędzy z Pinnacle, nigdy jeszcze nie wypłacałem z tego buka dlatego mam kilka pytań. Jak widzę nie można wypłacić przez p24 więc wypłacę zwykłym przelewem bankowym i mam do wypełnienia tam kilka danych
1. IBAN dla mojego banku to PL i nr i teraz pytanie czy numer konta ma być w takiej formie PL XX XXXX XXXX XXXX.... czyli muszą być spacje czy nie ma to znaczenia ?
2. Moje miasto ma w sobie polska literę &quot;ł&quot; a takowych nie może być więc jeśli wpisze przez &quot;l&quot; to nie będzie problemu ?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
1. PL+NRKONTA koniecznie bez spacji
2. Bez polskich znaków nie będzie problemów
Wypłaty na konto idą bardzo szybko ( są przetwarzane prawie od razu po zleceniu ). Pamiętaj , że tylko 1 wypłata w miesiącu jest darmowa więc warto czekać z nią do końca miesiąca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3

kubap

Użytkownik
Czy Wam też nie działa pinnacle ? Tzn. czasami strona główna zadziała, ale zalogować się nie idzie. Wyskakuje błąd &quot;bad gateway&quot;
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Mi też nie działa. Pamięta ktoś alternatywny serwer. Coś mi się zdaje, że kiedyś była taka akcja i inny serwer działał.
E: Nie wiem o co chodzi, ale w explorerze mi działa normalnie
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Witam , zakładam konto na PinnacleSports i gdy podaje adres pokazuje się informacja że użyłem zakodowany znak. Chodzi dokładnie o literę &quot;Ź&quot; w nazwie miejscowości , gdy wpisuje zamiast &quot;BrzeŹnik&quot; , &quot;BrzeZnik&quot; zaskakuje. Pytanie tylko czy później przy weryfikacji konta mi to zaakceptują, jeśli w dokumentach będzie Ź a na koncie Z. Wydaje mi się że nie ale wole zapytać .
nie będzie żadnego problemu, też miałem ten &#39;problem&#39; ????
śmiało.

pozdro!
 
P 0

pablo13

Użytkownik
Witam chłopaki ????
Mam Pytanie bo gram w Pinnacle i mam zamiar wpłacić większą gotówkę. Będę grał progresją na kilka leveli, czy nie będzie problemu postawić singla za 20-25 tyś zł ponieważ będę grał grubo boję się limitów u tego buka
z góry dziękuję
 
P 0

pablo13

Użytkownik
ok dzięki za odp a jeżeli potroję swój kapitał w ciągu roku nie będą mi robili żadnych problemów?czyli jest to dobry buk do takich sum, a dlaczego odradzasz progresję? ????
 
Do góry Bottom