>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

bsk 184

bsk

Użytkownik
Piszą, że twój przelew się jako jedyny zawieruszył, bo mają jakieś problemy z bankiem. Dopóki bank sobie z tym nie poradzi, to żadnych przelewów nie wyśle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
astorre 64

astorre

Użytkownik
Jeżeli na pojedyncze zdarzenie przykładowo w piłce noznej jest limit 2500 zł/a mozna postawic raz i po odczekaniu kilku minut kolejny zakład , to mozna postawic łącznie w ten sposó 25 000 na mecz ? czy jest jakas gorna granica stawki ogolnej w Pinnacle ?
 
riise203 113

riise203

Użytkownik
Pinnacle rozliczenie koszykówki
Witam.
Dałem na ULM taki zakład
New Yorker Phantoms Braunschweig vs Ratiopharm Ulm dla Mecz ( 1.426)

W meczu był remis. Jak rozliczą mi to w Pinnacle ?

Znalazłem w &quot;zasadach&quot; taki punkt na temat koszykówki :
&quot;Wszystkie zakłady na mecz i te na drugą połowę, wliczają punkty zdobyte w doliczonym czasie gry (overtime - OT).&quot;

Czy to znaczy ze jak ULM wygra po dogrywce to wygram ?
 
deftones9 7

deftones9

Użytkownik
Czy jeśli wpłacam środki za pomocą monebookers to musze przesyłać im skan karty debetowej/kredytowej czy wystarczy skan dowodu?a może wogóle nie trzeba wtedy weryfikować danych?to moja pierwsza wpłata
 
M 5

monray03

Użytkownik
Czy jeśli wpłacam środki za pomocą monebookers to musze przesyłać im skan karty debetowej/kredytowej czy wystarczy skan dowodu?a może wogóle nie trzeba wtedy weryfikować danych?to moja pierwsza wpłata
W zasadzie nie musisz nic do nich wysyłać, zresztą jak u większości bukmacherów. Dopiero przy wypłacie środków i tylko jeśli poproszą, co nie jest regułą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
badi 51

badi

Użytkownik
Witam, niedawno założyłem konto na Pinnacale, i tu moje pytanie PK to takie 1x lub 2x czy DNB, a także co znaczy PK -0.5 bo przykładow na wygraną jest kurs 2.4 a na Pk -0.5 1,9 ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
W zasadzie nie musisz nic do nich wysyłać, zresztą jak u większości bukmacherów. Dopiero przy wypłacie środków i tylko jeśli poproszą, co nie jest regułą.
Dokładnie. Mi nie robili żadnej weryfikacji, a kilka razy juz pewne sumy wypłacałem ????
 
D 2

dzenekd

Użytkownik
Witam, niedawno założyłem konto na Pinnacale, i tu moje pytanie PK to takie 1x lub 2x czy DNB, a także co znaczy PK -0.5 bo przykładow na wygraną jest kurs 2.4 a na Pk -0.5 1,9 ?
PK to inaczej DNB
Pk -0.5 oznacza ze polowa stawki idzie na DNB a druga polowa na handi(-0.5)
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Jeżeli na pojedyncze zdarzenie przykładowo w piłce noznej jest limit 2500 zł/a mozna postawic raz i po odczekaniu kilku minut kolejny zakład , to mozna postawic łącznie w ten sposó 25 000 na mecz ? czy jest jakas gorna granica stawki ogolnej w Pinnacle ?
 
D 2

dzenekd

Użytkownik
Jeżeli na pojedyncze zdarzenie przykładowo w piłce noznej jest limit 2500 zł/a mozna postawic raz i po odczekaniu kilku minut kolejny zakład , to mozna postawic łącznie w ten sposó 25 000 na mecz ? czy jest jakas gorna granica stawki ogolnej w Pinnacle ?
Takich stawek nigdy nie testowałem ale na niszowych sportach gdzie limity były ok 400 zl to 5x400 zagrałem bez zadnego problemu, tylko ze kurs za każdym razem był niższy.
Jeszcze co do tego limitu to nie znaczy on ze mozesz postawic max 2500 tylko ze mozesz wygrac 2500.Np. przy kursie 1.5 max stawka to 5000.
 
deftones9 7

deftones9

Użytkownik
Witam pierwszy raz dzisiaj zlecam wypłatę i mam kilka pytań.Robie wypłate przelewem na konto BZWBk.
Nazwa twojego banku: BZWBK
Adres Twojego banku: ???
Miasto: chodzi o moje miasto zamieszkania?
Stan / Region: województwo?
*IBAN / Numer konta odbiorcy: podaje bez PL czy razem z PL numer konta?
I jeszcze jedno wszystko wpisuje be polskich znaków tak?
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Nazwa Twojego Banku: Bank Zachodni WBK S.A.
Adres Twojego Banku: ul. Rynek 9/11 50-950
Miasto: Wrocław
Stan / Region: dolnośląskie
IBAN / numer konta odbiorcy: PLXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX

bez Polskich znaków...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lemar 75

lemar

Użytkownik
Adres Twojego banku...znajdź na na necie
Miasto : również Twojego banku
Region : wojewodztwo
IBAN z PL
Bez polskich znaków
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
princeas 11

princeas

Użytkownik
wpisz adres glownej siedziby banku
twoje miasto - to na ktore masz zalozone konto
wojewodztwo - jw.
IBAN z PL
polskie znaki - bez roznicy, i tak im sie to kopiuje automatycznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom